22. května, 2019 - svátek má Emil

Developeři Praha

Přidej Firmu Zdarma

Developeři Praha - firmy

Czech Buildings, s.r.o. - developerská společnost - Developeři Praha

Czech Buildings, s.r.o. - developerská společnost

Naše společnost Czech Buildings, s.r.o. se specializuje na přípravu realizace a následně prodej půdních bytů. Náš tým tvoří projektanti, architekti a realitní specialisté, kteří mají za cíl vytvořit bydlení splňující veškeré nároky na design, technologie a vysoký standard.

Praha Vršovicewww.czechbuildings.cz

BELSTAV CZ - Developeři Praha

BELSTAV CZ

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

Praha Hloubětíngroše:1039

di5 architekti inženýři - Developeři Praha

di5 architekti inženýři

Při řešení projektů vždy vycházíme ze specifických podmínek jednotlivých projektů a potřeb klienta. Průběžně se seznamujeme se soudobými postupy a využíváme je k zajištění efektivního, hospodárného a esteticky zajímavého výsledku, který splní potřeby a představy investora i budoucích uživatelů. di5 architekti inženýři

Praha Vinohradygroše:598

PVK Company s.r.o. - Developeři Praha

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:542

Soused malíř, HP deco s.r.o. - Developeři Praha

Soused malíř, HP deco s.r.o.

Naší snahou je stát se jedničkou v malířství na Českém trhu. Toho můžeme dosáhnout jen tak, pokud budou naši klienti spokojeni a budou naše malířské služby doporučovat dále svým přátelům a známým. Jsme si vědomi, že toho lze dosáhnout jen, když naši malíři budou spolehliví, dobře odvedou svou práci, rychle se s Vámi

Praha Malešicegroše:510

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Eva Švestková - Developeři Praha

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Eva Švestková

úklidové služby, čištění interiérů aut, čištění koberců a čalounění, mytí oken

Praha Ruzyněgroše:493

FINEP CZ a.s. - Developeři Praha

FINEP CZ a.s.

V nabídce máme byty, domy a pozemky z několika pražských lokalit. Našim klientům poskytujeme hypotéční servis.

Praha Nové Městogroše:479

VIP MEDIATION s.r.o - Developeři Praha

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:472

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. - Developeři Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. je univerzálním projektovým atelierem v oboru pozemního stavitelství s klienty jak v České tak Slovenské republice. Nabídka projektových a inženýrských služeb v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby a provozy zpracování potravin. Provádíme radonový průzkum

Praha Písnicegroše:325

Interier4U s.r.o. - Developeři Praha

Interier4U s.r.o.

NABÍZÍME VÝROBU A SPOLUPRÁCI PŘI VÝROBĚ VŠEHO ZE DŘEVA OD MASIVU AŽ PO LAMINO. ZKUŠENÍ A VYUČENÍ TRUHLÁŘI . 20 LET PRAXE. VÝROBA NA NOVÝCH STROJÍCH. VYSOKÁ KVALITA A RYCHLOST ZAKÁZEK.

Praha Uhřiněvesgroše:305

DIRIAS s.r.o. - Stavební firma - Developeři Praha

DIRIAS s.r.o. - Stavební firma

Naše stavební firma DIRIAS s.r.o. nabízí kompletní realizaci bytových, občanských a průmyslových staveb. Zajišťujeme inženýring a projektování staveb. Provádíme stavbu dřevostaveb a rodinných domů na klíč včetně rozpočtu staveb, dodávku a montáž osobních i nákladních výtahů a další.

Praha Žižkovgroše:301

AHF Stavby - Developeři Praha

AHF Stavby

Poskytneme i vám kompletní servis v oblasti stavebních prací: výstavba a rekonstrukce střech, zhotovení a údržba fasád domů včetně zateplování certifikovanými systémy, hydroizolační práce, rekonstrukce balkónů a montáže dřevěných teras.

Praha Záběhlicegroše:263

BERTURA a.s. - Developeři Praha

BERTURA a.s.

Nabídka služeb v oblasti stavební a realitní činnosti včetně správy i údržby nemovitostí. Zajišťujeme zemní, pozemní i projekční práce, výstavbu rodinných domů na klíč, železobetonové konstrukce. Provádíme speciální zakládání staveb včetně geologického průzkumu, statických výpočtů a pilotů.

Praha Kobylisygroše:234

OMIKRON GROUP a.s. - Developeři Praha

OMIKRON GROUP a.s.

Dále se zabýváme realitní činností a realizací fotovoltaických elektráren. Prodáváme a pronajímáme nemovitosti.

Praha Nové Městogroše:183

JHS STAVEBNÍ s.r.o. - Developeři Praha

JHS STAVEBNÍ s.r.o.

Hledáte nové bydlení v klidné a příjemné lokalitě? V rámci našeho projektu Bydlení v sadě Postřižín nabízíme nové rodinné domy u Prahy. Vybrat si můžete stavby na klíč z široké nabídky řadových i solitérních domků, inspirovaných středočeskou architekturou. Nabízíme také samostatné stavební.

Praha Kobylisygroše:159

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. - Developeři Praha

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o.

Atelier architektury OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. je projektová kancelář rozvíjející se od roku 1998. Firma sídlí na pražských Vinohradech a působí po celé ČR. Společnost nabízí kompletní projektové služby od prvních návrhů až po kolaudaci stavby a to ve stupních: architektonická studie, dokumentace pro územní řízení,

Praha Vinohradygroše:138

V katerogii Developeři Praha je zařazeno 16 firem

1
webdesign Praha a tvorba stránek na míru