Developeři Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Developeři Praha - firmy

BELSTAV CZ - Developeři Praha

BELSTAV CZ

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

Praha Hloubětíngroše:553

di5 architekti inženýři - Developeři Praha

di5 architekti inženýři

Při řešení projektů vždy vycházíme ze specifických podmínek jednotlivých projektů a potřeb klienta. Průběžně se seznamujeme se soudobými postupy a využíváme je k zajištění efektivního, hospodárného a esteticky zajímavého výsledku, který splní potřeby a představy investora i budoucích uživatelů. di5 architekti inženýři

Praha Vinohradygroše:430

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Eva Švestková - Developeři Praha

ÚKLIDOVÉ SLUŽBY Eva Švestková

úklidové služby, čištění interiérů aut, čištění koberců a čalounění, mytí oken

Praha Ruzyněgroše:325

Soused malíř, HP deco s.r.o. - Developeři Praha

Soused malíř, HP deco s.r.o.

Naší snahou je stát se jedničkou v malířství na Českém trhu. Toho můžeme dosáhnout jen tak, pokud budou naši klienti spokojeni a budou naše malířské služby doporučovat dále svým přátelům a známým. Jsme si vědomi, že toho lze dosáhnout jen, když naši malíři budou spolehliví, dobře odvedou svou práci, rychle se s Vámi

Praha Malešicegroše:306

VIP MEDIATION s.r.o - Developeři Praha

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:304

FINEP CZ a.s. - Developeři Praha

FINEP CZ a.s.

V nabídce máme byty, domy a pozemky z několika pražských lokalit. Našim klientům poskytujeme hypotéční servis.

Praha Nové Městogroše:266

PVK Company s.r.o. - Developeři Praha

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:179

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. - Developeři Praha

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. je univerzálním projektovým atelierem v oboru pozemního stavitelství s klienty jak v České tak Slovenské republice. Nabídka projektových a inženýrských služeb v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby a provozy zpracování potravin. Provádíme radonový průzkum

Praha Písnicegroše:163

AHF Stavby - Developeři Praha

AHF Stavby

Poskytneme i vám kompletní servis v oblasti stavebních prací: výstavba a rekonstrukce střech, zhotovení a údržba fasád domů včetně zateplování certifikovanými systémy, hydroizolační práce, rekonstrukce balkónů a montáže dřevěných teras.

Praha Záběhlicegroše:116

Interier4U s.r.o. - Developeři Praha

Interier4U s.r.o.

NABÍZÍME VÝROBU A SPOLUPRÁCI PŘI VÝROBĚ VŠEHO ZE DŘEVA OD MASIVU AŽ PO LAMINO. ZKUŠENÍ A VYUČENÍ TRUHLÁŘI . 20 LET PRAXE. VÝROBA NA NOVÝCH STROJÍCH. VYSOKÁ KVALITA A RYCHLOST ZAKÁZEK.

Praha Uhřiněvesgroše:89

BERTURA a.s. - Developeři Praha

BERTURA a.s.

Nabídka služeb v oblasti stavební a realitní činnosti včetně správy i údržby nemovitostí. Zajišťujeme zemní, pozemní i projekční práce, výstavbu rodinných domů na klíč, železobetonové konstrukce. Provádíme speciální zakládání staveb včetně geologického průzkumu, statických výpočtů a pilotů.

Praha Kobylisygroše:42

OMIKRON GROUP a.s. - Developeři Praha

OMIKRON GROUP a.s.

Dále se zabýváme realitní činností a realizací fotovoltaických elektráren. Prodáváme a pronajímáme nemovitosti.

Praha Nové Městogroše:27

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. - Developeři Praha

OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o.

Atelier architektury OBRŠÁL ARCHITEKTI s.r.o. je projektová kancelář rozvíjející se od roku 1998. Firma sídlí na pražských Vinohradech a působí po celé ČR. Společnost nabízí kompletní projektové služby od prvních návrhů až po kolaudaci stavby a to ve stupních: architektonická studie, dokumentace pro územní řízení,

Praha Vinohradygroše:15

JHS STAVEBNÍ s.r.o. - Developeři Praha

JHS STAVEBNÍ s.r.o.

Hledáte nové bydlení v klidné a příjemné lokalitě? V rámci našeho projektu Bydlení v sadě Postřižín nabízíme nové rodinné domy u Prahy. Vybrat si můžete stavby na klíč z široké nabídky řadových i solitérních domků, inspirovaných středočeskou architekturou. Nabízíme také samostatné stavební.

Praha Kobylisygroše:15

V katerogii Developeři Praha je zařazeno 14 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?