Elektroservisy Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Elektroservisy Praha - firmy

PC Pohotovost Praha - Elektroservisy Praha

PC Pohotovost Praha

POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o. byla založena v roce 2007, aby vyplnila vakuum na poli komplexní a profesionální údržby počítačových systémů a technologií. Od samého počátku jsme chtěli zahrnout pod svou působnost co možná nejširší portfolio poskytovaných služeb, což se nám s pomocí Vás našich klientů podařilo.

Praha Vršovicegroše:452

Stanislav Štefan - Elektroservisy Praha

Stanislav Štefan

Malířské a lakýrnické práce,služby "Hodinový manžel",kompletní rekonstrukce domů a bytů. Každý měsíc nové slevové akce! Jsme sdružení českých živnostníků s praxí, působíme od roku 1999. Práce možno i přes noc(vhodné pro restaurace a jiné provozovny, aby nebyl narušen jejich provoz)PRAHA,KLADNO Dále opravy notebooků

Praha Smíchovgroše:322

Nejlevnější Počitačový servis v Praze - Elektroservisy Praha

Nejlevnější Počitačový servis v Praze

Máme spousu akce, nabidek, zaruku. Deláme rychlé, kvalitně a přesto levné. ORIENTAČNÍ CENA: Instalace operačního systému Windows včetně ovladačů a programů - 600 korun. Čištění od prachu - 500 korun. Obnoveni map na GPS navigace - 500 korun. I bez slev máme nejlevnější ceny v Praze.

Praha Vysočanygroše:311

pav-el - Elektroservisy Praha

pav-el

Havarijní servis 24 hodin nonstop elektro, otvírání zabouchnutých dveří, voda, odpady, rekostrukce a opravy elektroinstalací, oprava kuchyňských spořebičů, pračky, myčky

Praha Kyjegroše:301

M 333 - Elektroservisy Praha

M 333

Zajišťujeme prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, kopírky a psací stroje, výrobu razítek a osobní počítače. Nabízíme psací a rýsovací potřeby, doplňky k výpočetní technice, barvící pásky a válečky. Další inform

Praha Krčgroše:290

ČEPS, a.s. – provoz přenosové soustavy - Elektroservisy Praha

ČEPS, a.s. – provoz přenosové soustavy

Hlavním úkolem naší společnosti ČEPS, a.s. je zajištění přenosu elektřiny mezi výrobci a distributory v České republice. Spolupracujeme s dalšími evropskými provozovateli přenosových soustav.

Praha Michlegroše:258

Zet plus - prodej a montáž elektrotechniky - Elektroservisy Praha

Zet plus - prodej a montáž elektrotechniky

Firma Zet plus spol. s r.o. se specializuje na prodej a montáž elektrotechniky. V dnešní době nabízí prodej elektroistalačního materialu, montáže elektro a dále montáže, servis a prodej klimatizačních jednotek, MaR a vzduchotechnických jednotek.

Praha Kobylisygroše:244

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie - Elektroservisy Praha

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie

Cool trade engineering, s.r.o. - Provádíme projektování, konstrukci a servis chladírenského a mrazírenského zařízení - klimatizací a tepelných čerpadel. Specializujeme se na měření a analýzy chladiv. Prodej a montáž bytové i průmyslové klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel. Elektro revize a revize

Praha Vysočanygroše:244

Telvis s.r.o. - Elektroservisy Praha

Telvis s.r.o.

Opravy LCD,plazmových TV, dálkových ovládání.

Praha Hájegroše:238

Tomáš Erben – Revize elektroinstalace - Elektroservisy Praha

Tomáš Erben – Revize elektroinstalace

Jsme tým elektrikářů působících v Praze. Provádíme elektroinstalace menšího i většího rozsahu. Zajistíme vše od připojení spotřebičů až po kompletní rozvody.

Praha Stodůlkygroše:232

KROFTA UNISERVIS spol. s r.o. - Elektroservisy Praha

KROFTA UNISERVIS spol. s r.o.

Provádíme opravy kancelářské techniky a spotřební elektroniky a elektrotechniky se zárukou. Provádíme identifikace závady zdarma. Prodáváme tonnery, papírnické potřeby. Nabízíme kopírování, razítka, vyzitky, laminace, vazbu a prodej školních potřeb.

Praha Šeberovgroše:222

LUBICON s.r.o. - Elektroservisy Praha

LUBICON s.r.o.

LUBICON s.r.o.-Výstavba datových sítí, výstavba optických sítí, optické kabely, svařování, opravy a měření optických vláken, instalace a měření strukturované kabeláže. Dodáváme a montujeme EZS, EPS, kamerové systémy, přístupové systémy, elektro práce, protipožární prostupy Hilti.

Praha Holešovicegroše:204

Václav Borč - Elektroservisy Praha

Václav Borč

servis tiskáren , servis kopírek , opravy skartovačů , servis skartovačů , opravy a servis plotrů , servis plotterů , opravy tiskáren , opravy kopírovacích strojů , opravy kopírek , opravy tiskáren

Praha Petrovicegroše:197

ELEKTROSERVIS VEJVODA  - Elektroservisy Praha

ELEKTROSERVIS VEJVODA

Hlavní činností naší firmy je především servis a prodej domácích spotřebičů i náhrádních dílů, instalace plynových sporáků, karem, boilerů, el. sporáků, kotlů, varných desek a digestoří. Dále také provádíme bytové elektrorozvody, elektroinstalace domů, revize elektrických instalací. Firma Josefa Vejvody se zabývá také

Praha Zbraslavgroše:186

Robert Chudomel - Elektroinstalace - Elektroservisy Praha

Robert Chudomel - Elektroinstalace

Robert Chudomel - Elektroinstalace nabízí zajištění projektů, revizí, montáží a servisu elektroinstalací, komunikačních sítí či elektrospotřebičů a zabezpečovacích systémů. Nabídka odstraňování závad po revizi a zajišování revizních zpráv.

Praha Záběhlicegroše:185

Complex Services - prodej a pronájem LED obrazovek Praha 5 Stodůlky - Elektroservisy Praha

Complex Services - prodej a pronájem LED obrazovek Praha 5 Stodůlky

COMPLEX SERVICES, s.r.o. v Praze 13 Stodůlkách nabízí prodej, pronájem a servis velkoplošných LED obrazovek, ozvučení, světel a laserů. Kompletní zajištění akcí a realizací videostěn. V současnosti pronajímáme více než 500 m2 SMD a LED diodových obrazovek všech velikostí, disponujeme odbavovacími zařízeními,

Praha Stodůlkygroše:176

ELEKTRO SKALKA s.r.o. - Elektroservisy Praha

ELEKTRO SKALKA s.r.o.

Eelektro Skalka s.r.o.-Prodejna elektro - sáčky do vysavačů ETA, ELECTROLUX, AEG, VAX, MIELE, KARCHER, S-BAG, MOULINEX a ZELMER PHILIPS. Sáčky SBAG. Nabízíme domácí SENCOR a BRAVO či LED svítidla, lampičky, žárovky a zářivky. Dodáváme elektroinstalační materiál, domovní telefony CZECHPHONE. Elektromontáže.

Praha Strašnicegroše:175

Elektro Chmelař - Elektroservisy Praha

Elektro Chmelař

Elektro Chmelař je internetový obchod s nabídkou bílého zboží a audio video techniky od renomovaných výrobců. Vlastní autodoprava, skladová garance, kamenné prodejny.

Praha Pitkovicegroše:150

MRAZILKA-ŠKIRDA A SYNOVÉ - Elektroservisy Praha

MRAZILKA-ŠKIRDA A SYNOVÉ

Pozáruční servis i většiny jiných značek a starších modelů u zákazníků po celé Praze s doživotní zárukou na práci.

Praha Kobylisygroše:131

Elektroinstalace s.r.o. - Elektroservisy Praha

Elektroinstalace s.r.o.

Provádí montáže CCTV, výškové práce a revize EZP i EPS. Nabízí silnoproudé a slaboproudé elektromontáže. Instaluje docházkové, kamerové systémy, televize a datové rozvody. Zabývá se správou a údržbou nemovitostí či veřejného osvětlení. Opravuje hromosvody. Zpracovává projektové práce.

Praha Břevnovgroše:124

V katerogii Elektroservisy Praha je zařazeno 28 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?