Fotografové a fotografické služby

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Fotografové a fotografické služby - firmy

Foto Emotion - Fotografové a fotografické služby

Foto Emotion

Fotografujeme svatby, rodiny, fashion, reportáž, školy, firmy, produkty. Každá fotografie je pečlivě zpracována profesionálním grafikem v našem špičkovém grafickém studiu. Spolupracujeme s profesionály v oblastech vizáže a stylingu. Umíme se přizpůsobit koncepci produkce na míru.

Praha Prosekgroše:340

Fotograf Jan Krahulec - Fotografové a fotografické služby

Fotograf Jan Krahulec

Poskytuji focení za účely prezentace, na webové stránky, pro radost, do rodinného alba, svatební focení, focení na firemních akcích, narozeninových oslav atd. Dále prodávám fotografie z cest po světě.

Praha Černý Mostgroše:325

FOODSTYLING-BEERSTYLING - Fotografové a fotografické služby

FOODSTYLING-BEERSTYLING

www.foodstyling-beerstyling.cz fb.: Jiri Navratil foodstyling-beerstyling

Praha Vinohradygroše:323

ai5 s.r.o. - Fotografové a fotografické služby

ai5 s.r.o.

ai5 s.r.o.-Zajišťujeme dodávky kompletní architektonické a urbanistické dokumentace a její projednání, získání a pořízení podkladů a analýz.Zhotovujeme fyzické a CAD modely staveb pro prezentační účely a pro potřeby samosprávy, vizualizace, tiskové předlohy a fotodokumentaci.

Praha Staré Městogroše:312

EZ-JSfilm - Fotografové a fotografické služby

EZ-JSfilm

Nabízíme své služby. Natáčení v HD kvalitě, Profesionální střih v televizním studiu. Pro firmy a podnikatele vyrobíme televizní spoty, upoutávky nebo reklamu za bezkonkurenční ceny na trhu.

Praha Nuslegroše:291

FOTOATELIÉR VEDRALOVÁ - Fotografové a fotografické služby

FOTOATELIÉR VEDRALOVÁ

Fotíme portréty, dvojice, akty, ale rádi také fotografujeme těhulky, novorozence, miminka, děti, mazlíčky a celé rodiny.

Praha Chodovgroše:291

PÁRTY KLOKOČKA s.r.o. - Fotografové a fotografické služby

PÁRTY KLOKOČKA s.r.o.

Největší tým na zábavu v ČR

Praha Holešovicegroše:270

Petr Nikl fotograf Praha  - Fotografové a fotografické služby

Petr Nikl fotograf Praha

Profesionální fotograf Petr Nikl, žijící a tvořící v Praze, Česká republika. Zabývá se reklamní, výtvarnou a reportážní fotografií. Přednáší fotografii na grafické škole EDUCAT Praha.

Praha Žižkovgroše:270

Martin Seidl - Fotografové a fotografické služby

Martin Seidl

Nabízím grafické služby - grafické návrhy a kompletní zpracování až po tisk. Logo a firemní design (vizitky, grafický manuál, firemní dokumenty...), tiskoviny (tištěná grafika, DTP) Tvorba www stránek (návrh, zpracování - kódování, spuštění) základní SEO optimalizace, e-shopy, poradenství v oblasti internetové

Praha Hájegroše:266

ACEFOTO - Fotografové a fotografické služby

ACEFOTO

Fotografii se věnuji dlouho - dost na to, abych znal rozdíl mezi skutečnou kvalitou a pomíjivým - byť líbivým, kýčem! Můj ateliér není o tom: 'přijít - nacvakat - zaplatit - odejít', můj ateliér je o pohodě, skutečném zážitku, skvělých fotkách a vysoké přidané hodnotě: vizážistka, retuše, luxusní fotoobrazy a krásné

Praha Dejvicegroše:266

Petr Macek - Fotografové a fotografické služby

Petr Macek

Barevná kalibrace monitorů, tiskáren a dalších periferií sondou. Kalibrace monitoru sondou Vám zajistí kvalitní kontrolu nad grafickými výstupy ještě před tiskem či jinou publikací. Fotografické služby. Svatební fotograf. Fotograf společenských událostí a reportáží. Velkoformátový tisk fotografií na kalibrované

Praha Hájegroše:258

MgA. Robert Žákovič - Fotograf - Fotografové a fotografické služby

MgA. Robert Žákovič - Fotograf

MgA. Robert Žákovič - poskytuje služeby fotografického studia. Nabídka fotografií architektury a technických, produktových, reklamních fotografií.

Praha Čimicegroše:258

ŽÁKOVIC ROBERT MgA. - Fotografové a fotografické služby

ŽÁKOVIC ROBERT MgA.

Dále se zabývám focením interiérů a exteriérů.

Praha Čimicegroše:253

ATELIÉR V - Fotografové a fotografické služby

ATELIÉR V

Zajišťujeme místo pro obřad a svatební hostinu, fotografa, kadeřnice, stylistu, vizážistku a maskérku. Nabízíme také cukrářské výrobky, svatební doplňky, svatební dary. Zaměřujeme se také na svatby na hradech a zámcích, hostelech a lodích.

Praha Smíchovgroše:253

KŘÍŽ ZDENĚK - Fotografové a fotografické služby

KŘÍŽ ZDENĚK

Provádím ateliérové, reportážní či svatební foto, fotografie dětí, rodin, těhotných, portréty a foto firemních akcí. K dispozici je využití služby stylisty a vizážisty. Přizpůsobíme se požadavkům firem, včetně zajištění modelů, grafických prací a tisku.

Praha Podolígroše:251

ART TECH - Fotografové a fotografické služby

ART TECH

Zabýváme se video a foto službami pro firmy. Kromě toho Vám rádi pomůžeme s naplánováním firemního eventu, technickým poradenstvím atd.

Praha Karlíngroše:248

ARTEDIT s.r.o. - polygrafické služby - Fotografové a fotografické služby

ARTEDIT s.r.o. - polygrafické služby

ARTEDIT s.r.o. - polygrafické služby - provozujeme v Praze grafické studio. Nabízíme zpracování knižní sazby i barevných publikací. Realizujeme až do fáze tisku. Provádíme předtiskovou přípravu, scanování a tisk na klíč se specializací na periodika, knižní produkci, výroční zprávy a katalogy.

Praha Nové Městogroše:245

AERODATA s.r.o. - Fotografové a fotografické služby

AERODATA s.r.o.

Naše fotografie zachycují spoustu oblastí včetně krajiny, památek, pozemků, povodí či hotelů. Zaměřujeme se také na povodí, sportoviště a zábavní centra, koupaliště či dopravní infrastrukturu.

Praha Dejvicegroše:199

SKÁCELOVÁ HANA - Fotografové a fotografické služby

SKÁCELOVÁ HANA

Poskytuji focení profilových fotografií managementu, tůmu, skupinové fotografie, reportáž z firemních akcí. Možnost focení miminek v plně vybaveném ateliéru včetně dekorací.

Praha Košířegroše:199

HRDINA JAN - Fotografové a fotografické služby

HRDINA JAN

Fotím svatby včetně příprav a hostiny, maturitní plesy, portréty, oslavy či společenské i sportovní akce.

Praha Ruzyněgroše:195

V katerogii Fotografové a fotografické služby je zařazeno 38 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?