21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

V sekci Golf v Praze naleznete golfové kluby a golfové hřiště, treningové golfové plochy, golfové trenažery a indoorové hřiště. Ve výpisu jsou také organizace a spolky jež pořádají golfové turnaje a možnost zařadit svou firmu mají také prodejci golfového vybavení.

Přidej Firmu Zdarma

Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery - firmy

Forest Golf Club Klánovice - Forest Golf Resort Praha a.s. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Forest Golf Club Klánovice - Forest Golf Resort Praha a.s.

Historie golfu v Klánovicích začíná v roce 1936, kdy byly zakoupeny pozemky o rozloze cca 90ha od rodiny Lichtensteinů a začalo se budovat 18-ti jamkové golfové hřiště dle projektu Ing. Josefa Charváta za významného přispění barona F. Ringoffera. Klubovna byla postavena v roce 1938. Skutečnost, že klubovna byla v

Praha Klánovicegroše:538

PVK Company s.r.o. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:527

Driving Range Rohanský ostrov - CZ GOLF a.s. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Driving Range Rohanský ostrov - CZ GOLF a.s.

Driving Range Rohanský ostrov - Cvičný golfový areál na Rohanském ostrově v Praze 8 Libni nabízí všem zájemcům seznámení s golfem, případně jeho procvičování a rozvíjení již získaných golfových dovedností. Návštěvníci areálu mohou využít hry z kobercových rohoží i z trávy, putting a chipping green či bunker play.

Praha Libeňgroše:392

Golf Club Hostivař - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf Club Hostivař

Golf Hostivař je poměrně nový golfový areál situovaný v Praze. Nabízí kompletní golfovou průpravu od úplných začátků, po získání zkoušky golfové způsobilosti a nabytí herních dovedností na hřišti veřejné golfové akademie, až po možnost hry na znormovaném 9-ti jamkovém hřišti.

Praha Horní Měcholupygroše:390

Golf Resort Black Bridge (Černý Most) - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf Resort Black Bridge (Černý Most)

Golf Resort Black Bridge (Černý Most) provozuje 18-ti jamkové golfové hřiště v Praze Dolních Počernicích, osvětlený driving range. K dispozici je také golfová škola.

Praha Dolní Počernicegroše:379

Prague Diamond Golf Club - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Prague Diamond Golf Club

Prague Diamond Golf Club provozuje golfové hřiště v Praze Lahovicích. V areálu naleznete Driving range, Chiping green a Putting green. Nabídka golfových kurzů. Možnost pořádání firemních a společenských akcí.

Praha Lahovicegroše:358

Golfová Společnost Újezd nad Lesy - Klánovice o.s. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golfová Společnost Újezd nad Lesy - Klánovice o.s.

Golfová Společnost Újezd nad Lesy - Klánovice o.s. je provozovatelem golfového klubu a organizací na pořádání golfových turnajů. Prostřednictvím sportovních, společenských a charitativních událostí chceme sdružovat dámy a pány, pro které je golf nejen sportem, ale především příležitostí k setkávání i zdrojem zábavy,

Praha Újezd nad Lesygroše:352

Golf Club Praha - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf Club Praha

Golf Club Praha je opravdovou golfovou výzvou. Je totiž nejen jedním z nejstarších golfových klubů v Čechách, ale i jedním z nejnáročnějších hřišť v České republice. V malebném motolském prostředí je hřiště situováno 15 minut od centra Prahy i na letiště. Na své si přijdou nejen zkušení hráči, ale i začátečníci nebo

Praha Košířegroše:352

Golf & Country Club Hodkovičky a.s. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf & Country Club Hodkovičky a.s.

Provozování devítijamkového plně zavlažovaného golfového hřiště s tréninkovou částí a golfovým simulátorem. Výuka golfu pro začátečníky. možnost pořádání firemních i soukormých společenských akcí.

Praha Hodkovičkygroše:329

Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf Club Dejvice - Golf Play, s.r.o.

Golfový Club Dejvice byl zaregistrován 16.6.2010. a je provozovatelem indoorového golfového hřiště na Praze 6 Dejvice - Bubeneč. Přijměte naše srdečné pozvání a přijďte si potrénovat nejen za špatného počasí. V golfovém indooru naleznete čtyři simulátory FULL SWING GOLF s 3D grafikou umožňující výběr z 16 variant

Praha Dejvicegroše:306

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s.

Golf & Country Club Hodokvičky, a.s. - provozování devítijamkového plně zavlažovaného golfového hřiště. Výuka golfu v Praze pro začátečníky. Známé pravidlo, že golfové hřiště není nikdy úplně dokončené, se průběžně potvrzuje dalšími a dalšími zkulturněnými detaily v prostorách celého hřiště. O úspěchu celého projektu

Praha Hodkovičkygroše:280

Adventure Mimigolf - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Adventure Mimigolf

Adventure Minigolf Kunratice zaručuje zábavu a odreagování jednotlivcům i celým rodinám. Velkou pozornost věnujeme i dětem, kterým jsme připravili příběh o kapitánovi Hoolovi a jeho ztraceném pokladu. Děti se od první jamky zapojují do příběhu, na jehož konci na ně čeká poklad o 3 truhlách.

Praha Kunraticegroše:267

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o.  - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

VIP Golf Tour - Enyzone, s.r.o.

Firma Enyzone, s.r.o. pořádá golfové turnaje VIP Golf Tour. Hrajeme na krásných a neméně náročných golfových hřištích v jednotlivých kategoriích o titul absolutního vítěze putovního poháru.

Praha Záběhlicegroše:258

GOLF RESORT ČERNÝ MOST a.s. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

GOLF RESORT ČERNÝ MOST a.s.

Kromě golfu u nás najdete řadu doplňkových služeb - ubytování, golfovou akademii, restauraci, hlídání dětí, fyzioterapii a další.

Praha Dolní Počernicegroše:258

Pink Caddy - Celebrin, s.r.o. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Pink Caddy - Celebrin, s.r.o.

Pink Caddy je nově založená agentura, která vznikla za účelem zpestření hry, zvýšení prestiže golfových turnajů a zkvalitnění služeb na golfových hřištích. Dívky z Pink Caddy úspěšně dokončily speciální tréninkový program caddy pod dohledem golfových profesionálů. Pochopení a dodržování golfových pravidel a etikety je

Praha Staré Městogroše:242

Prague Diamond Golf Club - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Prague Diamond Golf Club

Provozujeme golfové hřiště a golfovou akademii. Nabízíme golfové kurzy. Dále nabízíme možnost pořádání firemních a společenských akcí, meetingů, školení či služby začátečníkům.

Praha Lahovicegroše:233

Golf Plus, s.r.o. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf Plus, s.r.o.

Prodej a opravy golfových potřeb, poskytování poradenství. V nabídce jsou hole, bagy, míčky, vozíky, oblečení a dárkové předměty značek Wilson, Top Flite, Ping a Cobra.

Praha Čakovicegroše:222

Czech Golf Production s.r.o. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Czech Golf Production s.r.o.

Pořádání golfových turnajů a společenských akcí s nimi spojených. Pronájem hřiště včetně interiérových prostor. Nabízíme služby trenéra a zapůjčení holí a míčů, zajištění reportáží z turnajů. Nabízíme reklamní předměty a nosiče.

Praha Nové Městogroše:204

Golf Club Slavia  - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf Club Slavia

Provozujeme golfový klub. Pořádáme golfové turnaje, dětské tréninky a letní golfové kempy. Zajišťujeme golfové zájezdy do zahraničí.

Praha Libeňgroše:197

Golf Club Step o.s. - Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery

Golf Club Step o.s.

Provozujeme indoor golf s 8 simulátory a 16 odpališti. Pořádáme firemní a kongresové akce, rauty či turnaje. K dispozici je cvičný putting green a driving range.

Praha Libeňgroše:188

V katerogii Golf v Praze - golfová hřiště, kluby a trenažery je zařazeno 52 firem

123Další