Hospody a hospůdky v Praze

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Booking.com

Přidej Firmu Zdarma Hospody a hospůdky v Praze - firmy

ACE - apartment - Hospody a hospůdky v Praze

ACE - apartment

Nabízíme ubytování, v centru Prahy 1, za rozumnou cenu.

Praha Nové Městogroše:405

Pivnice a nekuřácká restaurace U Hubatků, Praha 9, Vysočany - Hospody a hospůdky v Praze

Pivnice a nekuřácká restaurace U Hubatků, Praha 9, Vysočany

Pivnice a nekuřácká restaurace U Hubatků, Praha 9, Vysočany je to pivnice s tradicí od roku 1928 po rekonstrukci. Za pivnicí je oddělená nekuřácká restaurace s projekcí. Kapacita pro akce až 150 míst. Letní zahrada.

Praha Vysočanygroše:401

Barbuda cocktail bar - Hospody a hospůdky v Praze

Barbuda cocktail bar

Barbuda cocktail bar se nachází přímo v centru Prahy jenom pár metrů od pražských monumentů jako je Národní divadlo nebo Karlův most. Nabízíme jedinečné karibské koktejly servírované v originálních suvenýrových sklenicích, které si můžete odnést domů nebo velmi oblíbenou Open bar party pro privátní akce. Kromě

Praha Staré Městogroše:385

Teodoro s.r.o. - Hospody a hospůdky v Praze

Teodoro s.r.o.

olte nám představit nově otevřenou italskou restauraci-pizzerii Teodoro, která se nachází v areálu služeb BDX v Kunraticích, Praha 4. Příjezd na parkoviště přes čerpací stanici. Připravujeme originální italskou pizzu v pravé italské peci na dřevo od známého výrobce Valoriány, jídla připravujeme vždy z čerstvých

Praha Kunraticegroše:329

Bowling a Restaurace Manta - Praha 6 - Hospody a hospůdky v Praze

Bowling a Restaurace Manta - Praha 6

Bowling Manta - Pro sportovní chvíle strávené bowlingem Vám nabízíme 6 profesionálních drah s bezprovázkovými stavěči QUBICA.AMF a nejmodernějším scoringovým systémem QUBICA CONQUEROR BES Premium. Restaurace Manta s kavárnou tvoří galerii nad bowlingovými dráhami s atraktivním výhledem na hru bowlingu. Kapacita

Praha Řepygroše:321

Restaurace & Klub U Boudů - Hospody a hospůdky v Praze

Restaurace & Klub U Boudů

Vaříme pro vás hotovky i speciality našeho šéfkuchaře, které si jistě zamilujete. Čepujeme několik druhů piv i točených limonád. Plzeň, Kozel světlé, Kozel tmavé, Gambrinus nepasterizované, Fénix, Kofola a Malinovka. Restaurace je nekuřácká. Pro milovníky doutníků a dýmek bude k dispozici uzavřený salónek, kde si

Praha Kolovratygroše:304

Restaurant I.ČLTK - Hospody a hospůdky v Praze

Restaurant I.ČLTK

Restaurace s výbornou kuchyní, skvělé ceny, parkování zdarma, letní terasa, tenisové kurty, bazén, oslavy, rauty, firemní akce a turnaje

Praha Holešovicegroše:286

Hospoda U vystřelenýho oka - Hospody a hospůdky v Praze

Hospoda U vystřelenýho oka

Nabízíme točené pivo, teplá jídla a předkrmy. Možnost posezení na zahrádce. V hospodě se natáčely scény k filmu Horem pádem. Pořádají se zde také různé akce jako jsou koncerty, literární večírky, masopustní neděle a mezinárodní večery.

Praha Žižkovgroše:279

Slovácký sklépek - Hospody a hospůdky v Praze

Slovácký sklépek

Jedná se o stylovou restauraci interiér je vytvořen v rustikálním stylu, kde se v hojné míře nadýcháte atmosféry typických Moravských sklepů. Restaurace Slovácký sklépek nabízí tradiční moravská a staročeská jídla. Nabízíme široký výběr moravských vín vysoké kvality z nejlepších sklípků jižní Moravy. Na čepu je pivo s

Praha Staré Městogroše:269

Restaurace Baráčnická rychta - Hospody a hospůdky v Praze

Restaurace Baráčnická rychta

Tradiční česká kuchyně. Na nic si nehrajeme! Opravdová česká restaurace s lehce nostalgickou a pohodovou atmosférou, vynikající českou kuchyní a svijanským a plzeňským pivem jako křen. Přijďte k nám na Malou Stranu.

Praha Malá Stranagroše:251

Krčma u Parašutistů, restaurace, Praha 2, Nové Město - Hospody a hospůdky v Praze

Krčma u Parašutistů, restaurace, Praha 2, Nové Město

Krčma u Parašutistů, restaurace, Praha 2, Nové Město - restaurace s nabídkou denního menu, studené i teplé kuchyně, minutkových jídel, českých pokrmů, alkoholických i nealkoholických nápojů.

Praha Nové Městogroše:185

Restaurace Jiný stav - Hospody a hospůdky v Praze

Restaurace Jiný stav

Provoz restaurace s nabídkou obědů i večeří. Možnost rezervace.

Praha Vinohradygroše:183

HOSPODA U KOCOURA - Hospody a hospůdky v Praze

HOSPODA U KOCOURA

Nabízíme teplá jídla, točené a kvasnicové pivo a jiné alkoholické i nealkoholické nápoje.

Praha Malá Stranagroše:168

Hospůdka U Kladiva - Hospody a hospůdky v Praze

Hospůdka U Kladiva

Nabízíme studená jídla a alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je 80 míst, salonek pro 25 osob a letní gril. Možnost sledování sportovních přenosů.

Praha Strašnicegroše:166

Restaurace U Karla Hašlera - Hospody a hospůdky v Praze

Restaurace U Karla Hašlera

Provozujeme bar. Nabízíme studenou kuchyni, alkoholické i nealkoholické nápoje. K dispozici je nekuřácký prostor, salonek a letní zahrádka.

Praha Hlubočepygroše:153

Penzion U Studánky - Praha 4 - Hospody a hospůdky v Praze

Penzion U Studánky - Praha 4

Penzion U Studánky nabízí levné ubytování v Praze již od 140 Kč. Poskytujeme dlouhodobé ubytování pro firmy a podniky, které chtějí ubytovat v Praze své zaměstnance na delší období. Krátkodobé ubytování využijete pro víkendové pobyty, či služební cestu.

Praha Kunraticegroše:145

Restaurace U Kalendů, Praha 2, Nové Město - Hospody a hospůdky v Praze

Restaurace U Kalendů, Praha 2, Nové Město

Restaurace U Kalendů, Praha 2, Nové Město - tato restaurace nabízí českou domácí kuchyni, polední menu a mezinárodní speciality, piva z Plzeňského prazdroje a pivní speciály. V restauraci uspořádají jakoukoliv oslavu včetně slavnostního rautu. K dispozici je WiFi připojení, akceptují možnost platby kartou a poukázkami.

Praha Nové Městogroše:138

Restaurace Na Hanspaulce - Praha 6 - Hospody a hospůdky v Praze

Restaurace Na Hanspaulce - Praha 6

Každý všední den pro Vás aktualizuje náš šéfkuchař denní menu, aby každý den byl ojedinělý. Vše na čem si u nás pochutnáte můžete zapít výborným vychlazeným pivem Pilsner Urquell nebo Gambrinus. Zatím co si užíváte pohodové prostředí během oběda nebo večeře, Vaše děti se mohou doslova vyřádit v dětském koutku a i oni

Praha Dejvicegroše:134

Hospůdka u přívozu - Hospody a hospůdky v Praze

Hospůdka u přívozu

Provoz hospody s kapacitou 25 míst. Nabízíme chlazené nealko nápoje, pokrmy z teplé i studené kuchyně, jídla upravovaná na grilu. Pro děti máme zmrzlinu a sladkosti. V letních měsících je otevřena zahrádka.

Praha Bohnicegroše:87

Chez Marcel - restaurace - Hospody a hospůdky v Praze

Chez Marcel - restaurace

Provoz restaurace ve stylu francouzské historické hospody. Nabídka teplé i studené kuchyně či alkoholických a nealkoholických nápojů. Pořádání firemních i soukromých akcí. Podáváme grilovaná masa, saláty, těstoviny, sýry, dezerty. V nabídce je také denní menu.

Praha Staré Městogroše:78

V katerogii Hospody a hospůdky v Praze je zařazeno 27 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?