25. května, 2019 - svátek má Viola

Inženýrské služby

Přidej Firmu Zdarma

Inženýrské služby - firmy

BELSTAV CZ - Inženýrské služby

BELSTAV CZ

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

Praha Hloubětíngroše:1042

di5 architekti inženýři - Inženýrské služby

di5 architekti inženýři

Při řešení projektů vždy vycházíme ze specifických podmínek jednotlivých projektů a potřeb klienta. Průběžně se seznamujeme se soudobými postupy a využíváme je k zajištění efektivního, hospodárného a esteticky zajímavého výsledku, který splní potřeby a představy investora i budoucích uživatelů. di5 architekti inženýři

Praha Vinohradygroše:598

PARS - building, a.s. – Projektování a stavby na klíč - Inženýrské služby

PARS - building, a.s. – Projektování a stavby na klíč

Náplní naší činnosti je projektování a stavby na klíč. Rodinné domy, nízkoenergetické stavby a zimní zahrady řešíme komplexně od návrhů po realizaci. Máme velký sortiment oken, dveří, stínících prvků.

Praha Suchdolgroše:504

TECHNICBETON s.r.o. - Inženýrské služby

TECHNICBETON s.r.o.

TECHNICBETON s.r.o.-Stavíme novostavby a průmyslové haly. Provádíme rekonstrukce, přestavby, sanace, odstraňování staveb i výstavbu rodinných domů. Ukládka betonu, úprava hlazením. Nabízíme veškeré stavební práce, stavební dozor, konzultace a inženýrskou činnost.

Praha Žižkovgroše:497

ai5 s.r.o. - Inženýrské služby

ai5 s.r.o.

ai5 s.r.o.-Zajišťujeme dodávky kompletní architektonické a urbanistické dokumentace a její projednání, získání a pořízení podkladů a analýz.Zhotovujeme fyzické a CAD modely staveb pro prezentační účely a pro potřeby samosprávy, vizualizace, tiskové předlohy a fotodokumentaci.

Praha Staré Městogroše:435

Top Work spol. s.r.o. - Inženýrské služby

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:434

Tip-Ex Partner, s.r.o. - Inženýrské služby

Tip-Ex Partner, s.r.o.

Inženýrskododavatelská společnost, která zastupuje a spolupracuje přímo s několika předními evropskými výrobci v oblasti gastrotechnologií pro profesionální kuchyně a celky stravovacích provozů. Vzsocekvalitní technologie s dlouhou životnostní, nizskou spotřebou a s vysokou užitnou hodnotou pro kusový prodej nebo

Praha Hloubětíngroše:391

Consultum spol. s r.o. - Inženýrské služby

Consultum spol. s r.o.

Provádíme PŘEVODY BYTU do osobního vlastnictví dle zákona č. 72/94 Sb., vypracování PROHLÁŠENÍ VLASTNÍKA NEMOVITOSTI, založení společenství vlastníků ( SVJ ).Krátké termíny

Praha Břevnovgroše:352

IZBING architektura a projektování - Inženýrské služby

IZBING architektura a projektování

Zpracujeme pro Vás například projekt ke stavebnímu povolení nebo k ohlášení stavby i vše ostatní, budete-li si to přát. A to za rozumnou cenu.

Praha Veleslavíngroše:351

Ateliér MD - architekti Praha - Inženýrské služby

Ateliér MD - architekti Praha

Zaměřujeme se na urbanismus (územní studie, územní plány, regulační plány), veřejná prostranství, stavby obytné (rodinné domy, bytové domy, rekonstrukce bytů), veřejné (školní, rekreační, kulturní, zdravotnické), administrativní & polyfunkční, průmyslové & dopravní, řešení interiérů i komplexní rekonstrukce.

Praha Nové Městogroše:347

GEODEZIE s.r.o. - Inženýrské služby

GEODEZIE s.r.o.

Geodetické práce v katastru a inženýrské geodézii. Geometrické plány, vytyčení a skutečné provedení staveb, sledování poklesů a deformací atd.

Praha Smíchovgroše:341

Ing.Karel Foltis-SAC - Inženýrské služby

Ing.Karel Foltis-SAC

Specializace na přípravu a kontrolu realizace pozemních staveb, vč. odborných výkonů autorizované osoby.

Praha Braníkgroše:334

PMZ PROJEKT, spol. s r.o. - Inženýrské služby

PMZ PROJEKT, spol. s r.o.

Společnost PMZ PROJEKT, spol. s r.o. je univerzálním projektovým atelierem v oboru pozemního stavitelství s klienty jak v České tak Slovenské republice. Nabídka projektových a inženýrských služeb v oboru pozemního stavitelství se zaměřením na průmyslové stavby a provozy zpracování potravin. Provádíme radonový průzkum

Praha Písnicegroše:325

Emporio exclusive s.r.o. - Inženýrské služby

Emporio exclusive s.r.o.

Komplexní stavební činnost - demolice, demontáže, likvidace odpadů, drcení stavebních odpadů, rekonstrukce, zateplení, terénní úpravy, zemní práce, zednické práce...

Praha Bubenečgroše:324

Intelstav s.r.o. - Inženýrské služby

Intelstav s.r.o.

Komplexní zajištění stavby od návrhu projektu, přes realizaci, až po kompletní dokončení a vybavení.

Praha Prosekgroše:308

DIRIAS s.r.o. - Stavební firma - Inženýrské služby

DIRIAS s.r.o. - Stavební firma

Naše stavební firma DIRIAS s.r.o. nabízí kompletní realizaci bytových, občanských a průmyslových staveb. Zajišťujeme inženýring a projektování staveb. Provádíme stavbu dřevostaveb a rodinných domů na klíč včetně rozpočtu staveb, dodávku a montáž osobních i nákladních výtahů a další.

Praha Žižkovgroše:301

JTM PARTNERS s.r.o. - Inženýrské služby

JTM PARTNERS s.r.o.

Společnost JTM Partners s.r.o. zajišťuje kompletní služby ve stavebnictví po cele ČR. Nabízíme přípravu a tvorbu projektů včetně jejich následné realizace. Klientům poskytujeme poradenské a konzultační služby ve stavebnictví. Díky kvalifikovanému a zkušenému týmu dokážeme poskytnout profesionální služby širokému

Praha Újezd nad Lesygroše:286

ART-WOLF s.r.o. - Inženýrské služby

ART-WOLF s.r.o.

Naší hlavní náplní je inženýrská a zprostředkovatelská činnost ve výstavbě. Zprostředkování podkladů k realizaci stavby a zastupování během stavebního řízení na stavebním úřadě, při jednáních s dotčenými orgány, orgány obce a správci sítí dopravní a technické infrastruktury.

Praha Vinohradygroše:268

de.fakto CZ, s.r.o. - Inženýrské služby

de.fakto CZ, s.r.o.

de.fakto CZ, s.r.o.-Provozujeme architektonické a designérské studio. Zabýváme se návrhy a následnou komplexní realizací staveb a interiérů pod svým autorským dohledem. Nabízíme rezidenční a komerční architekturu a design.

Praha Staré Městogroše:247

BERTURA a.s. - Inženýrské služby

BERTURA a.s.

Nabídka služeb v oblasti stavební a realitní činnosti včetně správy i údržby nemovitostí. Zajišťujeme zemní, pozemní i projekční práce, výstavbu rodinných domů na klíč, železobetonové konstrukce. Provádíme speciální zakládání staveb včetně geologického průzkumu, statických výpočtů a pilotů.

Praha Kobylisygroše:234

V katerogii Inženýrské služby je zařazeno 29 firem

12Další
webdesign Praha a tvorba stránek na míru