Izolační a zateplovací práce

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Izolační a zateplovací práce - firmy

STACHEMUS PRAHA - Izolační a zateplovací práce

STACHEMUS PRAHA

Společnost * STACHEMUS * je exkluzivním dodavatelem produktů stavební chemie a bazénové chemie, lepidel a potřeb pro podlaháře ... značek MASTERsil®, BORNIT® ,DUNLOP, Český stavitel, Dow Cornin v České republice, založená v srpnu 1998 pod názvem Michael MUSIL, která se zabývá obchodem v oblasti stavební, spotřební,

Praha Modřanygroše:3632

BELSTAV CZ - Izolační a zateplovací práce

BELSTAV CZ

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

Praha Hloubětíngroše:550

MIBAG sanace spol. s r.o. - Izolační a zateplovací práce

MIBAG sanace spol. s r.o.

Sanace po povodních a vodovodních haváriích, sanace po požárech, odstranění vlhkosti, vysoušecí technika a půjčovna vysoušečů.

Praha Zličíngroše:443

HEJZICOM TECH s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

HEJZICOM TECH s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti GSM pokrytí, zabezpečení objektu, TV a satelitní rozvody, síťování budov (domů), silnoproudu - elektroinstalace, hromosvody, revize, montáž sádrokartonových podhledů, pokládka podlah, obklady a další služby.

Praha Břevnovgroše:404

BELSTAV CZ - Izolační a zateplovací práce

BELSTAV CZ

Stavební společnost BELSTAV CZ - již 14 let na trhu, zabýváme se kompletními revitalizacemi budov - zateplování fasád, zateplení budov, výměna oken, opravy plochých střech a lodžií.

Praha Hloubětíngroše:316

Top Work spol. s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:311

IVSETU s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

IVSETU s.r.o.

Naše firma je výhradním dodavatelem infračerveného podlahového vytápění «Heating rail» založeného na tenkých a pružných karbonových topných rohožích. «Heating rail» je sofistikovanější, bezpečnější, úspornější a šetrnější k životnímu prostředí ve srovnání s obdobnými systémy elektrického vytápění. Má léčivé

Praha Jinonicegroše:302

Bazény Desjoyaux, s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

Bazény Desjoyaux, s.r.o.

Bazény Desjoyaux,s.r.o.,Hornoměcholupská 1480/53, 10200 Praha, Hostivař vám nabízí bazény pro rodiny, dodává i bazény pro využití veřejnosti, veškerého bazénového příslušenství, bazénové chemie a údržby bazénů. Zařízení a bazény od naší firmy jsou snadno udržovatelné, hygienické a splňují i vysokou náročnost

Praha Hostivařgroše:300

M.T.A. spol. s r.o. - Izolační a zateplovací práce

M.T.A. spol. s r.o.

M.T.A. spol. s r.o.-Dodáváme materiály pro montované stavby a dřevostavby. Nabízíme dřevoštěpkové OSB desky, spojovací a izolační materiály či těsnící systémy a obaly. Zajišťujeme technický a technologický servis výrobním a dodavatelským firmám v České a Slovenské republice.

Praha Vysočanygroše:263

Emporio exclusive s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

Emporio exclusive s.r.o.

Komplexní stavební činnost - demolice, demontáže, likvidace odpadů, drcení stavebních odpadů, rekonstrukce, zateplení, terénní úpravy, zemní práce, zednické práce...

Praha Bubenečgroše:252

KERT , s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

KERT , s.r.o.

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zaměřujeme se na opravy malého rozsahu až po realizaci generálních oprav vody a odpadů v objektech. Nabízíme rekonstrukce ležatého i stoupacího vedení teplé i studené užitkové vody a odpadů, výměny rozvodů v bytech včetně zařizovacích předmětů.

Praha Stodůlkygroše:251

ACE sklenářství - Izolační a zateplovací práce

ACE sklenářství

Komlexní sklenářské služby pro Prahu a okolí. Zasklívání oken dveří a portálů. Bezpečnostní skla, izolační dvojskla, zrcadla na míru. Průchody pro psy a kočky včetně montáže do izolačních dvojskel. Havarijní výjezdy.

Praha Bubenečgroše:249

Intelstav s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

Intelstav s.r.o.

Komplexní zajištění stavby od návrhu projektu, přes realizaci, až po kompletní dokončení a vybavení.

Praha Prosekgroše:236

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice - Izolační a zateplovací práce

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice: poskytujeme kompletní zednické, instalatérské, topenářské, sádrokartonářské a zámečnické práce. Provádíme elektroinstalace, podlahy či zateplování.

Praha Dejvicegroše:233

MOKRAS s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

MOKRAS s.r.o.

MOKRAS s.r.o.-Rekonstrukce a údržba rodinných domů i bytů. Nabídka interiérových služeb. Pokládání sádrokartonů, obkladů a dlažeb. Nabídka vedení evidence a zajišťování pravidelných revizí na zařízeních, opravy koupelen, výměny obkladů, dlažeb i sanity.

Praha Kobylisygroše:223

DVOŘAN IZOLMONT BZENEC s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

DVOŘAN IZOLMONT BZENEC s.r.o.

Provádíme izolace plochých a šikmých střech, izolace spodních staveb, bazénů, jezírek a jímek

Praha Podolígroše:205

3 R v.o.s. - Izolační a zateplovací práce

3 R v.o.s.

Společnost 3R je specializovaná firma pro provádění opláštění budov se zaměřením na všechny druhy střešních konstrukcí, fasády a půdní vestavby. Specializujeme se na všechny stavební činnosti související se střechami, fasádami a půdními vestavbami, od poradenské činnosti, přes dodávky materiálů, až po realizaci

Praha Nuslegroše:204

KRAUS IZOLACE s.r.o. – izolační práce a poradenství - Izolační a zateplovací práce

KRAUS IZOLACE s.r.o. – izolační práce a poradenství

Naše společnost se věnuje instalacím izolačních systémů. Kompletně zajišťujeme izolace střech, teras, balkonů i bazénů. Poskytujeme také poradenství v oboru izolací.

Praha Horní Měcholupygroše:200

Ortodroma, s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

Ortodroma, s.r.o.

Naše antikorozní izolační pásky Serviwrap jsou ideální pro opravy či izolaci nových plynových a vodovodních potrubí a dalších ocelových konstrukcí. Dodáváme s penetračním nátěrem, výplňovým a vnější ochrannou páskou. Nabízíme epoxidové, vinylové, polyuretanové a další antikorozní nátěry, smršťovací manžety a

Praha Modřanygroše:181

3 + S s.r.o. - Izolační a zateplovací práce

3 + S s.r.o.

3 + S s.r.o.-Provádíme veškeré rekonstrukce domů i bytů, elektromontáže, revize elektroinstalací, spotřebičů, hromosvodů a plynu či projekty, fasády a zateplování. Nabízíme stavební, zednické a zahradnické práce. Zajišťujeme správu, údržbu a úklid objektů i detektivní činnost a ostrahu.

Praha Karlíngroše:129

V katerogii Izolační a zateplovací práce je zařazeno 36 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?