19. května, 2019 - svátek má Ivo

Kadeřnické potřeby Praha

V této sekci naleznete firmy, jež nabízí kadeřnické potřeby v Praze. Výpis potřeb pro kadeřnice je ovlivněn počtem nasbíraných grošů, čím více tím lepší pozice. Pokud máte zájem vložit Vaše kadeřnické potřeby do této sekce a máte prodejnu v Praze, můžete tak zdarma provést po registraci a přihlášení.

Přidej Firmu Zdarma

Kadeřnické potřeby Praha - firmy

Cmíral - kadeřnické potřeby - Kadeřnické potřeby Praha

Cmíral - kadeřnické potřeby

Velkoobchod pro kadeřníky CMÍRAL vznikl jako rodinná firma v roce 1991. Firma CMÍRAL je v současné době předním distributorem profesionální vlasové kosmetiky na českém trhu. Prodej profesionální vlasové kosmetiky nyní zajišťujeme prakticky ve všech regionech České republiky a to prostřednictvím našich 7 poboček (Praha

Praha Ďáblicegroše:622

Tahe s.r.o. - Kadeřnické potřeby Praha

Tahe s.r.o.

Tahe produkty se zaměřují na péči o vlasy, obsahují keratin a arganový olej. Keratin obsažený v produktech vlasy snadno přijmou. Keratin dokážeme do vlasů šetrně zafixovat až na neomezeně dlouhou dobu.

Praha Veleslavíngroše:522

Salon Sevilla - Kadeřnické potřeby Praha

Salon Sevilla

kadeřnické a kosmetické služby,manikúra,pedikúra

Praha Vinohradygroše:417

PULS PRAHA – Kadeřnické nůžky a jiné potřeby - Kadeřnické potřeby Praha

PULS PRAHA – Kadeřnické nůžky a jiné potřeby

Nabízíme kadeřnické potřeby pro kadeřnické a kosmetické salóny, jako jsou kulmy, fény, narovnávací kleště, kadeřnické nůžky, pinety či natáčky. Specializujeme se na vlasovou kosmetiku Nouvelle.

Praha Nuslegroše:334

SPAGO s.r.o. - Kadeřnické potřeby Praha

SPAGO s.r.o.

Nabízíme celý komplex služeb pro naše partnery, ale i pro konečné zákazníky. V prostorách naší společnosti provádíme školení a prezentace, seznámení s našimi produkty a procedurami. Díky spolupráci s našimi dodavateli nabízíme široký výběr SPA a Wellness procedur pro obličej a tělo. Můžeme nabídnout jak exklusivní

Praha Vinohradygroše:322

Nikola Pastyriková - Kadeřnické potřeby Praha

Nikola Pastyriková

Nabízíme kadeřnické služby, brazilský keratin BEOX,OLAPLEX. Provádíme stříhání a barvení vlasů. V našem salonu používáme a prodáváme kvalitní přírodní vlasovou kosmetiku DAVINES.

Praha Vinohradygroše:128

LENA STYLE – Prodej vlasových příčesků a paruk - Kadeřnické potřeby Praha

LENA STYLE – Prodej vlasových příčesků a paruk

Naše společnost se zabývá prodejem paruk a vlasových příčesků. Nabízíme paruky z pravých vlasů a umělého vlákna. Dodáváme vlasovou kosmetiku na paruky.

Praha Záběhlicegroše:56

V katerogii Kadeřnické potřeby Praha je zařazeno 7 firem

1
Život Dětem