Kurzy vaření Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Kurzy vaření Praha - firmy

Duhovka, čajový klub - Kurzy vaření Praha

Duhovka, čajový klub

Čajovna a obchod s čajem, v teplých dnech otevřena zahrádka. Přes 130 čajů a nečajů, včetně specialit jako čajové obřady, čaje louhované v mléce, samovar, ledové čaje a podobně. Nabízíme také čerstvá jídla (kuskusy, hommos, panini, čerstvě pražené mandle a slunečnice. a mnohé další. Pronajímáme vodní dýmky a prodej

Praha Holešovicegroše:238

PVK Company s.r.o. - Kurzy vaření Praha

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:185

Ola Kala s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Ola Kala s.r.o.

Ola Kala organizuje kurzy vaření pro jednotlivce a menší skupiny. Každý kurz je zaměřen na určitý typ české nebo světové kuchyně. Možnost teambuildingových aktivit a firemních oslav.

Praha Vinohradygroše:182

Prague Culinary Academy - Kurzy vaření Praha

Prague Culinary Academy

Pražská kulinářská akademie (Prague Culinary Academy – PCA) je novou školou se zaměřením na výuku tradičního kuchařského řemesla.

Praha Žižkovgroše:160

Šárka Málková - Kurz Vaření - Kurzy vaření Praha

Šárka Málková - Kurz Vaření

Kurz VAŘENÍ byl založen v roce 2003 pro Vás všechny, kteří chcete proniknout do tajů vaření, servírování a stolování. V našich kurzech vaření učíme: jak naprosté začátečníky, tak ty, co již vařit umí, ale chtějí se jen zdokonalit nebo naučit něco nového.

Praha Košířegroše:140

Martin Lev - Šelma v kuchyni - Kurzy vaření Praha

Martin Lev - Šelma v kuchyni

Škola vaření Vám nabízí kurzy vaření světových, českých a netradičních kuchyní, vaření s dětmi, steakové degustace, narozeninové párty, zdravé vaření s použitím BIO surovin, firemní zážitkové akce s vařením, sommelierské degustace, video recepty a také pronájem studia.

Praha Břevnovgroše:117

Cerexim, s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Cerexim, s.r.o.

Nabízíme kurzy vaření základní i individuální a služby privátního kuchaře. Pořádáme speciální kurzy - thajská kuchyně, plody moře, vepřové a hovězí maso, polévky, sushi, mořské ryby a jiné.

Praha Vinohradygroše:87

Centrum holistické péče - Kurzy vaření Praha

Centrum holistické péče

Klinika celostní medicíny se zaměřením na hledání spouštěčů onemocnění s využitím funkční medicíny, nadstandardních zobrazovacích metod a funkčních testů.

Praha Smíchovgroše:86

Ľubica Laurincová - Kurzy vaření Praha

Ľubica Laurincová

Ľubica Laurincová provozuje školu vaření.

groše:69

Škola vaření Cocina Rivero - Kurzy vaření Praha

Škola vaření Cocina Rivero

Nabízíme tématické gastronomické kurzy pro širokou veřejnost se zaměřením na thajskou, vegetariánskou, peruánskou, argentinskou kuchyni a mnoho dalších. Naučíme Vás připravovat sushi, burgery i dezerty. Pořádáme firemní teambuildingové akce. Možnost kurzů u klienta doma. Prodáváme dárkové poukazy.

Praha Nové Městogroše:54

Radek-Šubrt s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Radek-Šubrt s.r.o.

Naučit se dobře vařit chce čas a trpělivost. Žádný učený z nebe nespadl. Pokud si vyberete z nabídky naší školy vaření, nemusíte se ničeho obávat.

groše:54

Zuzana Terešová - Macrobios - Kurzy vaření Praha

Zuzana Terešová - Macrobios

Zuzana Terešová - Macrobios pořádá kurzy vaření zdravé stravy a semináře v oblasti makrobiotiky. Nabízí makrobiotické recepty.

Praha Vinohradygroše:54

Restaurant SCHOOL, s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Restaurant SCHOOL, s.r.o.

Restaurant SCHOOL nabízí českou kuchyni, saláty, polévky a předkrmy včetně teplých nápojů. Možnost pořádání rodinných či firemních oslav. Pořádá také kurzy vaření.

Praha Staré Městogroše:51

Bc. Andrea Löflerová - Kurz vaření - Kurzy vaření Praha

Bc. Andrea Löflerová - Kurz vaření

Naším cílem je podporovat rozvoj českých dětí v oblasti samostatnosti a zručnosti při vaření a stolování a také zdravého stravování na našich kurzech vaření pro děti.

Praha Horní Počernicegroše:42

Cooking Time s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Cooking Time s.r.o.

Provozujeme školu vaření. Nabízíme kurzy vaření a degustační kurzy.

groše:39

Studio Cesta ke změně - Kurzy vaření Praha

Studio Cesta ke změně

Poskytujeme kompletní služby výživového poradenství včetně analýzy tělesného složení, kurzy vaření. Provádíme analýzu stravovacích návyků, denního režimu, pohybových a relaxačních aktiv.

Praha Holešovicegroše:39

Pražský kulinářský institut - Kurzy vaření Praha

Pražský kulinářský institut

Pořádáme kurzy vaření pro profesionály, ale především pro laickou veřejnost. Nabízíme gastronomické poradenství, DVD a knihy. Připravujeme také kurzy na míru a to podle přání jednotlivců nebo celých skupin. Pro profesionály zajišťujeme semináře a přednášky od hostujících zahraničních odborníků.

Praha Sedlecgroše:33

Cordeus - centrum trvalého zdraví - Kurzy vaření Praha

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty: Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen Denní lázně

Praha Vokovicegroše:17

Naturterapie - Kurzy vaření Praha

Naturterapie

Poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu, testování nepostradatelných látek (vitaminů,minerálů) a hladin toxických látek v krvi, určení vhodných a nevhodných (alergizujících) potravin,v případě potřeby návrh bezpečných očistných metod, vypracování a zaslání z toho vyplývajících doporučení. Vydavatelská

Praha Břevnovgroše:15

Atelier Culinari, s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Atelier Culinari, s.r.o.

Atelier Culinari provozuje školu vaření. Realizuje rozličné typy kurzů od úplných základů až po molekulární gastronomii. Pořádá individuální i skupinovou výuku v českém, anglickém a ruském jazyce. Nabízí kompletní foodstylistické práce pro veškeré formy mediálního využití.

Praha Libeňgroše:6

V katerogii Kurzy vaření Praha je zařazeno 20 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?