23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Kurzy vaření Praha

Přidej Firmu Zdarma

Kurzy vaření Praha - firmy

PVK Company s.r.o. - Kurzy vaření Praha

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:542

Duhovka, čajový klub - Kurzy vaření Praha

Duhovka, čajový klub

Čajovna a obchod s čajem, v teplých dnech otevřena zahrádka. Přes 130 čajů a nečajů, včetně specialit jako čajové obřady, čaje louhované v mléce, samovar, ledové čaje a podobně. Nabízíme také čerstvá jídla (kuskusy, hommos, panini, čerstvě pražené mandle a slunečnice. a mnohé další. Pronajímáme vodní dýmky a prodej

Praha Holešovicegroše:322

Studio Cesta ke změně - Kurzy vaření Praha

Studio Cesta ke změně

Poskytujeme kompletní služby výživového poradenství včetně analýzy tělesného složení, kurzy vaření. Provádíme analýzu stravovacích návyků, denního režimu, pohybových a relaxačních aktiv.

Praha Holešovicegroše:309

Cerexim, s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Cerexim, s.r.o.

Nabízíme kurzy vaření základní i individuální a služby privátního kuchaře. Pořádáme speciální kurzy - thajská kuchyně, plody moře, vepřové a hovězí maso, polévky, sushi, mořské ryby a jiné.

Praha Vinohradygroše:246

Ola Kala s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Ola Kala s.r.o.

Ola Kala organizuje kurzy vaření pro jednotlivce a menší skupiny. Každý kurz je zaměřen na určitý typ české nebo světové kuchyně. Možnost teambuildingových aktivit a firemních oslav.

Praha Vinohradygroše:230

Šárka Málková - Kurz Vaření - Kurzy vaření Praha

Šárka Málková - Kurz Vaření

Kurz VAŘENÍ byl založen v roce 2003 pro Vás všechny, kteří chcete proniknout do tajů vaření, servírování a stolování. V našich kurzech vaření učíme: jak naprosté začátečníky, tak ty, co již vařit umí, ale chtějí se jen zdokonalit nebo naučit něco nového.

Praha Košířegroše:197

Cordeus - centrum trvalého zdraví - Kurzy vaření Praha

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty: Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen Denní lázně

Praha Vokovicegroše:194

Prague Culinary Academy - Kurzy vaření Praha

Prague Culinary Academy

Pražská kulinářská akademie (Prague Culinary Academy – PCA) je novou školou se zaměřením na výuku tradičního kuchařského řemesla.

Praha Žižkovgroše:187

Martin Lev - Šelma v kuchyni - Kurzy vaření Praha

Martin Lev - Šelma v kuchyni

Škola vaření Vám nabízí kurzy vaření světových, českých a netradičních kuchyní, vaření s dětmi, steakové degustace, narozeninové párty, zdravé vaření s použitím BIO surovin, firemní zážitkové akce s vařením, sommelierské degustace, video recepty a také pronájem studia.

Praha Břevnovgroše:159

Centrum holistické péče - Kurzy vaření Praha

Centrum holistické péče

Klinika celostní medicíny se zaměřením na hledání spouštěčů onemocnění s využitím funkční medicíny, nadstandardních zobrazovacích metod a funkčních testů.

Praha Smíchovgroše:146

Ľubica Laurincová - Kurzy vaření Praha

Ľubica Laurincová

Ľubica Laurincová provozuje školu vaření.

groše:138

Zuzana Terešová - Macrobios - Kurzy vaření Praha

Zuzana Terešová - Macrobios

Zuzana Terešová - Macrobios pořádá kurzy vaření zdravé stravy a semináře v oblasti makrobiotiky. Nabízí makrobiotické recepty.

Praha Vinohradygroše:120

Pražský kulinářský institut - Kurzy vaření Praha

Pražský kulinářský institut

Pořádáme kurzy vaření pro profesionály, ale především pro laickou veřejnost. Nabízíme gastronomické poradenství, DVD a knihy. Připravujeme také kurzy na míru a to podle přání jednotlivců nebo celých skupin. Pro profesionály zajišťujeme semináře a přednášky od hostujících zahraničních odborníků.

Praha Sedlecgroše:111

Radek-Šubrt s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Radek-Šubrt s.r.o.

Naučit se dobře vařit chce čas a trpělivost. Žádný učený z nebe nespadl. Pokud si vyberete z nabídky naší školy vaření, nemusíte se ničeho obávat.

groše:111

Škola vaření Cocina Rivero - Kurzy vaření Praha

Škola vaření Cocina Rivero

Nabízíme tématické gastronomické kurzy pro širokou veřejnost se zaměřením na thajskou, vegetariánskou, peruánskou, argentinskou kuchyni a mnoho dalších. Naučíme Vás připravovat sushi, burgery i dezerty. Pořádáme firemní teambuildingové akce. Možnost kurzů u klienta doma. Prodáváme dárkové poukazy.

Praha Nové Městogroše:108

Restaurant SCHOOL, s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Restaurant SCHOOL, s.r.o.

Restaurant SCHOOL nabízí českou kuchyni, saláty, polévky a předkrmy včetně teplých nápojů. Možnost pořádání rodinných či firemních oslav. Pořádá také kurzy vaření.

Praha Staré Městogroše:93

Bc. Andrea Löflerová - Kurz vaření - Kurzy vaření Praha

Bc. Andrea Löflerová - Kurz vaření

Naším cílem je podporovat rozvoj českých dětí v oblasti samostatnosti a zručnosti při vaření a stolování a také zdravého stravování na našich kurzech vaření pro děti.

Praha Horní Počernicegroše:90

Atelier Culinari, s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Atelier Culinari, s.r.o.

Atelier Culinari provozuje školu vaření. Realizuje rozličné typy kurzů od úplných základů až po molekulární gastronomii. Pořádá individuální i skupinovou výuku v českém, anglickém a ruském jazyce. Nabízí kompletní foodstylistické práce pro veškeré formy mediálního využití.

Praha Libeňgroše:84

Cooking Time s.r.o. - Kurzy vaření Praha

Cooking Time s.r.o.

Provozujeme školu vaření. Nabízíme kurzy vaření a degustační kurzy.

groše:69

Naturterapie - Kurzy vaření Praha

Naturterapie

Poradenství v oblasti výživy a zdravého životního stylu, testování nepostradatelných látek (vitaminů,minerálů) a hladin toxických látek v krvi, určení vhodných a nevhodných (alergizujících) potravin,v případě potřeby návrh bezpečných očistných metod, vypracování a zaslání z toho vyplývajících doporučení. Vydavatelská

Praha Břevnovgroše:54

V katerogii Kurzy vaření Praha je zařazeno 21 firem

12Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery