Lékarny Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Lékarny Praha - firmy

Barevný život - Lékarny Praha

Barevný život

kamenný obchod a e-shop se zdravotními potřebami, zdravou výživou, tělovou a vlasovou kosmetikou, produkty z Aloe Vera (zdravotní obuv, ortézy, bandáže, berle, chodítka, měřící přístroje, potraviny, kosmetika)

Praha Žižkovgroše:297

BENU Lékárna – Prodej léčiv a potravinových doplňků - Lékarny Praha

BENU Lékárna – Prodej léčiv a potravinových doplňků

Provozujeme síť lékáren po celé České republice. Nabízíme volně prodejné léky, léky na předpis i potravinové doplňky a kosmetiku. Samoobslužný koncept lékárny zajišťuje zákazníkům soukromí.

Praha Hostivařgroše:290

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej  - Lékarny Praha

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej

Stélka s.r.o. - Boty Hanák - výhradní zastoupení, prodej obuvi a poradenství. Biomechanické aktivní stélky s parametry zdravotní obuvi dámské, pánské, dětské. Prodej společenské obuvi se stélkami Hanák.

Praha Chodovgroše:249

Studio zdraví - Lékarny Praha

Studio zdraví

Bezbolestná a ekologická léčba bolestí páteře, svalů, poúraové stavy, inkontinence, žadlueční vředy, alergie, astma, obezita, odnaučení kouření, oční choroby, tinitus, točení hlavy, únavový syndrom,impotence, parazity a plísněš v těle, vyloučení rakoviny, zjištění příčiny onemocnění a mnohé další co vás trápí. Dále

Praha Hájegroše:235

Lékárna Ďáblice - Lékarny Praha

Lékárna Ďáblice

Lékárna Ďáblice nabízí léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete tu také čaje, doplňky stravy a vitamíny

Praha Ďáblicegroše:214

Lékárna Krupská - Lékarny Praha

Lékárna Krupská

Lékárna nabízí výhodně léky na předpis i volně prodejné léky, homeopatika, přípravky na hubnutí, zdravotnické potřeby, kosmetiku Vichy, Eucerin nejen při osobní návštěvě, ale i jako lékárna online.

Praha Strašnicegroše:179

DocSimon – Internetová lékárna Praha - Lékarny Praha

DocSimon – Internetová lékárna Praha

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme veškerý sortiment volně prodejných léčiv, který je možné nalézt v kamenných lékárnách, potravinové doplňky i kosmetiku.

Praha Krčgroše:152

Lékařský dům Praha 7, a.s. - Lékarny Praha

Lékařský dům Praha 7, a.s.

Vážení klienti, dovolte nám přivítat Vás v Lékařském domě Praha 7 a ujistit Vás, že si velmi vážíme Vaší důvěry. Lékařský dům od svého otevření v roce 1995 získal tisíce spokojených pacientů a stal se jedním z nejvyhledávanějších pražských zdravotnických center. V současné době pečujeme o více než 35 000 klientů a

Praha Holešovicegroše:144

Lékárna Dr. Kunčického - Lékarny Praha

Lékárna Dr. Kunčického

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Výdej léků a léčivých přípravků na recept. Příprava očních kapek a očních mastí. Nabídka multivitamínů a minerálů, obvazového materiálu a zdravotnických pomůcek.

Praha Staré Městogroše:140

Neopharm - Lékárna Letná - Lékarny Praha

Neopharm - Lékárna Letná

Lékárna Letná nabízí přípravu individuálních léčiv, homeopatie, základní nabídku zdravotních potřeb, vitamínové a potravinové doplňky, potraviny pro zvláštní a dětskou výživu, omezený sortiment veterinárních léků, léčivou kosmetiku a škálu léků.

Praha Holešovicegroše:139

Lékárna Melissa Košíře, s.r.o. - Lékarny Praha

Lékárna Melissa Košíře, s.r.o.

Široký sortiment léčivých přípravků. Individuální objednávání. Prodej léčebné kosmetiky, zdravotnického materiálu, veterinárních přípravků, čajů.

Praha Košířegroše:120

Lékárna Jungmannova - Lékarny Praha

Lékárna Jungmannova

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.

Praha Nové Městogroše:110

Lékárna Novodvorská - Lékarny Praha

Lékárna Novodvorská

Lékárna Novodvorská nabízí prodej farmaceutických přípravků, obvazového materiálu, lékárniček, autolékárniček, pomůcek pro diabetiky, stomiky a inkontinentní pacienty. Dále pak nabízí zdravotní punčochy různých kompresních tříd, digitální přístroje na měření krevního tlaku, zvlhčovače a čističe vzduchu.

Praha Lhotkagroše:108

Lékárna Agel - Lékarny Praha

Lékárna Agel

Prodej léků a léčivých přípravků. Možnost výdeje na elektronický recept.

Praha Vinohradygroše:105

Lékárna Fénix - Lékarny Praha

Lékárna Fénix

Lékárna s klasickým sortimentem léčiv, vitamínů, doplňků stravy. Léčebná kosmetika Avene, Eucerin, Bioderma, La Roche, Vichy, Doliva, dětská výživa a kosmetika, kojenecké potřeby, péče o zuby. Nabízí vybavení lékárniček, objednávky do 24 hod.

Praha Vysočanygroše:105

Lékárna Tilia - Lékarny Praha

Lékárna Tilia

Lékárna Tilia nabízí prodej léků a farmaceutických přípravků.

Praha Řeporyjegroše:96

Lékárna Na Pankráci - Lékarny Praha

Lékárna Na Pankráci

Nabízíme prodej léků a léčiv. V sortimentu se nachází bylinné čaje, vitamíny, dětská výživa, zdravotní pomůcky. Poskytování poradenství. Možnost využití klientské karty. Přijímáme poukazy Sodexo, Le Cheque Dejeuner, Edenred.

Praha Nuslegroše:90

Lékárna Kbely - Lékarny Praha

Lékárna Kbely

Lékárna Kbely se zabývá prodejem léčivých přípravků výdejem léků na předpis. Prodává doplňky stravy, čaje, homeopatika a dětskou výživu. V sortimentu naleznete léčebnou kosmetiku Vichy, Bioderma a La Roche Posay. Nabízí veterinární přípravky a potřeby pro zvířata.

Praha Kbelygroše:90

Lékárna v Podolí,s.r.o. - Lékarny Praha

Lékárna v Podolí,s.r.o.

Lékárna v Podolí prodává farmaceutické výrobky, léčiva, vitamíny, bylinné čaje, homeopatika, obvazový materiál, pomůcky pro inkontinenci či potravinové doplňky. Specializuje se na gynekologické a alergologické léky. Nabízí poradenství.

Praha Podolígroše:84

Lékárna Na Santince - Lékarny Praha

Lékárna Na Santince

Zajišťuje výdej léků na předpis, volný prodej i výdej veterinárních léčiv. Nabízí velký výběr kosmetiky a volného prodeje léčiv. Poskytujeme slevové karty. V sortimentu naleznete přípravky a potřeby pro zvířata (pro odčervení psů a koček, krmiva), kosmetiku značek Bioderma, Eucerin a jiných.

Praha Dejvicegroše:84

V katerogii Lékarny Praha je zařazeno 75 firem

1234Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?