20. listopadu, 2017 - svátek má Nikola

Lékarny Praha

Přidej Firmu Zdarma

Lékarny Praha - firmy

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej  - Lékarny Praha

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej

Stélka s.r.o. - Boty Hanák - výhradní zastoupení, prodej obuvi a poradenství. Biomechanické aktivní stélky s parametry zdravotní obuvi dámské, pánské, dětské. Prodej společenské obuvi se stélkami Hanák.

Praha Chodovgroše:361

Barevný život - Lékarny Praha

Barevný život

kamenný obchod a e-shop se zdravotními potřebami, zdravou výživou, tělovou a vlasovou kosmetikou, produkty z Aloe Vera (zdravotní obuv, ortézy, bandáže, berle, chodítka, měřící přístroje, potraviny, kosmetika)

Praha Žižkovgroše:354

BENU Lékárna – Prodej léčiv a potravinových doplňků - Lékarny Praha

BENU Lékárna – Prodej léčiv a potravinových doplňků

Provozujeme síť lékáren po celé České republice. Nabízíme volně prodejné léky, léky na předpis i potravinové doplňky a kosmetiku. Samoobslužný koncept lékárny zajišťuje zákazníkům soukromí.

Praha Hostivařgroše:311

Studio zdraví - Lékarny Praha

Studio zdraví

Bezbolestná a ekologická léčba bolestí páteře, svalů, poúraové stavy, inkontinence, žadlueční vředy, alergie, astma, obezita, odnaučení kouření, oční choroby, tinitus, točení hlavy, únavový syndrom,impotence, parazity a plísněš v těle, vyloučení rakoviny, zjištění příčiny onemocnění a mnohé další co vás trápí. Dále

Praha Hájegroše:301

Lékárna Melissa Košíře, s.r.o. - Lékarny Praha

Lékárna Melissa Košíře, s.r.o.

Široký sortiment léčivých přípravků. Individuální objednávání. Prodej léčebné kosmetiky, zdravotnického materiálu, veterinárních přípravků, čajů.

Praha Košířegroše:267

Lékárna Ďáblice - Lékarny Praha

Lékárna Ďáblice

Lékárna Ďáblice nabízí léky, léčiva, homeopatika a zdravotnické a obvazové materiály. Naleznete tu také čaje, doplňky stravy a vitamíny

Praha Ďáblicegroše:250

Lékárna Krupská - Lékarny Praha

Lékárna Krupská

Lékárna nabízí výhodně léky na předpis i volně prodejné léky, homeopatika, přípravky na hubnutí, zdravotnické potřeby, kosmetiku Vichy, Eucerin nejen při osobní návštěvě, ale i jako lékárna online.

Praha Strašnicegroše:230

Neopharm - Lékárna Letná - Lékarny Praha

Neopharm - Lékárna Letná

Lékárna Letná nabízí přípravu individuálních léčiv, homeopatie, základní nabídku zdravotních potřeb, vitamínové a potravinové doplňky, potraviny pro zvláštní a dětskou výživu, omezený sortiment veterinárních léků, léčivou kosmetiku a škálu léků.

Praha Holešovicegroše:196

Lékárna Kbely - Lékarny Praha

Lékárna Kbely

Lékárna Kbely se zabývá prodejem léčivých přípravků výdejem léků na předpis. Prodává doplňky stravy, čaje, homeopatika a dětskou výživu. V sortimentu naleznete léčebnou kosmetiku Vichy, Bioderma a La Roche Posay. Nabízí veterinární přípravky a potřeby pro zvířata.

Praha Kbelygroše:192

Lékárna Novodvorská - Lékarny Praha

Lékárna Novodvorská

Lékárna Novodvorská nabízí prodej farmaceutických přípravků, obvazového materiálu, lékárniček, autolékárniček, pomůcek pro diabetiky, stomiky a inkontinentní pacienty. Dále pak nabízí zdravotní punčochy různých kompresních tříd, digitální přístroje na měření krevního tlaku, zvlhčovače a čističe vzduchu.

Praha Lhotkagroše:180

Lékárna Dr. Kunčického - Lékarny Praha

Lékárna Dr. Kunčického

Prodej farmaceutických přípravků a zdravotnických potřeb. Výdej léků a léčivých přípravků na recept. Příprava očních kapek a očních mastí. Nabídka multivitamínů a minerálů, obvazového materiálu a zdravotnických pomůcek.

Praha Staré Městogroše:176

DocSimon – Internetová lékárna Praha - Lékarny Praha

DocSimon – Internetová lékárna Praha

Provozujeme internetovou lékárnu. Nabízíme veškerý sortiment volně prodejných léčiv, který je možné nalézt v kamenných lékárnách, potravinové doplňky i kosmetiku.

Praha Krčgroše:173

Lékárna Tilia - Lékarny Praha

Lékárna Tilia

Lékárna Tilia nabízí prodej léků a farmaceutických přípravků.

Praha Řeporyjegroše:171

Lékařský dům Praha 7, a.s. - Lékarny Praha

Lékařský dům Praha 7, a.s.

Vážení klienti, dovolte nám přivítat Vás v Lékařském domě Praha 7 a ujistit Vás, že si velmi vážíme Vaší důvěry. Lékařský dům od svého otevření v roce 1995 získal tisíce spokojených pacientů a stal se jedním z nejvyhledávanějších pražských zdravotnických center. V současné době pečujeme o více než 35 000 klientů a

Praha Holešovicegroše:168

Lékárna Agel - Lékarny Praha

Lékárna Agel

Prodej léků a léčivých přípravků. Možnost výdeje na elektronický recept.

Praha Vinohradygroše:159

Lékárna Jungmannova - Lékarny Praha

Lékárna Jungmannova

Prodej léků, léčiv, vitamínů a potravinových doplňků. Výdej léků na lékařský předpis.

Praha Nové Městogroše:152

Lékárna Na Santince - Lékarny Praha

Lékárna Na Santince

Zajišťuje výdej léků na předpis, volný prodej i výdej veterinárních léčiv. Nabízí velký výběr kosmetiky a volného prodeje léčiv. Poskytujeme slevové karty. V sortimentu naleznete přípravky a potřeby pro zvířata (pro odčervení psů a koček, krmiva), kosmetiku značek Bioderma, Eucerin a jiných.

Praha Dejvicegroše:150

Lékárna v Podolí,s.r.o. - Lékarny Praha

Lékárna v Podolí,s.r.o.

Lékárna v Podolí prodává farmaceutické výrobky, léčiva, vitamíny, bylinné čaje, homeopatika, obvazový materiál, pomůcky pro inkontinenci či potravinové doplňky. Specializuje se na gynekologické a alergologické léky. Nabízí poradenství.

Praha Podolígroše:147

Lékárna Draháň - Lékarny Praha

Lékárna Draháň

Kamenná lékárna nabízí prodej léků, léčiv, potravinových doplňků a vitamínů. Najdete tu produkty z řady péče o matku a dítě, péče o zuby, přípravky na hubnutí, kosmetiku Vichy, Weleda a Eucerin, zdravotnické prostředky a techniku. Nabízí kartu klienta s možností slev a dietní poradenství.

Praha Čimicegroše:147

Lékárna Quadrio a.s. - Lékarny Praha

Lékárna Quadrio a.s.

Nabídka léků, doplňků stravy a kosmetických produktů.

Praha Nové Městogroše:147

V katerogii Lékarny Praha je zařazeno 77 firem

1234Další
Kuba - Dovolená a zájezdy