16. prosince, 2018 - svátek má Albína

Lékařské vybavení a technologie

Přidej Firmu Zdarma

Lékařské vybavení a technologie - firmy

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o. - Lékařské vybavení a technologie

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o.

Prodáváme zdravotnickou techniku, přístroje a pomůcky, vybavení pro laboratoře a zdravotnická zařízení. Jsme výhradní distributor NOVA Biomedical. Zaměřujeme se na klinické a příruční analyzátory.

Praha Stodůlkygroše:310

Hyperbaricka komora  Oxylife a kyslikove koncentratory - Lékařské vybavení a technologie

Hyperbaricka komora Oxylife a kyslikove koncentratory

Hyperbaricke komory, kyslikove koncentratory, kyslik, kyslikova voda. Hyperbaricka oxygenoterapie - řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Prenosna nafukovaci hyperbaricka komora od Oxylife

Praha Vinohradygroše:287

ForeverYoung Medical Center - Lékařské vybavení a technologie

ForeverYoung Medical Center

Kosmetické studio a laserové centrum s širokou škálou péče o pleť a tělo. Pracujeme s nadstandardním přístrojovým vybavením (lasery, IPL, radiofrekvence, diamantová mikrodermabraze) a používáme kvalitní dermokosmetiku Ericson Laboratoire.

Praha Libeňgroše:274

Kurka.Med s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Kurka.Med s.r.o.

Prodej lékařské techniky. Přístroje pro funkční vyšetření plic a srdce jako je spirometrie, bodypletysmografie, difuzní kapacita plic, impulzní oscilometrie, dále pro kardiorespirační diagnostiku, elektrofyzioligii - ENG a spánkovou diagnostiku.

Praha Michlegroše:272

AURA Medical s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

AURA Medical s.r.o.

Velkoobchodní dodavatel zdravotnické techniky a zdravotnického materiálu, digitální řešení RTG pracovišť.

Praha Kunraticegroše:224

Agmeco LT, s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Agmeco LT, s.r.o.

AGMECO LT s.r.o. se zaměřuje na radiační onkologii, pomůcky zdravotnické techniky a náhrady sádrových fixací. Z výrobního programu se specializuje zejména na hydraulické nůžkové zvedací plošiny.

Praha Chodovgroše:202

Rephachem Medical s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Rephachem Medical s.r.o.

Společnost Rephachem a.s. vznikla v roce 1969 za účelem reprezentace zahraničních farmaceutických a chemických firem v Československu. Kvalitou a rozsahem poskytovaných služeb vždy zaujímala jedno z předních míst mezi organizacemi zahraničního obchodu.

Praha Lysolajegroše:201

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prodeje zdravotnické techniky, spotřebního materiálu a záručního a pozáručního servisu.

Praha Holešovicegroše:198

MediBase Prague s.r.o. s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

MediBase Prague s.r.o. s.r.o.

Prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme operační a vyšetřovací světla LUXO, lékařské teploměry, dermatologické lupy, měřiče krevního tlaku, lasery CoolTouch, IPL a frakční lasery firmy Photonova.

groše:161

Lékařské přístroje s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Lékařské přístroje s.r.o.

Provádíme servis a prodej lékařských přístrojů, instalaci zařízení, zaškolení obsluhy či speciální aplikační činnost podle potřeb zákazníka.

Praha Malešicegroše:159

Janda-Dental a.s. - Lékařské vybavení a technologie

Janda-Dental a.s.

JANDA-DENTAL a.s. Naše fima vznikla na sklonku roku 1993,kdy začala na český trh dovážet dentální nástroje německého výrobce firmy HORICO. Na základě poptávky našich zákazníků se během uplynulých let rozrostl sortiment námi nabízeného zboží až na současných více jak 126000 položek. Nyní jsme připraveni našim

Praha Letňanygroše:132

Sabrix s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Sabrix s.r.o.

Prodej lékařských a zdravotnických pomůcek. Zaměřujeme se na implantáty pro všeobecnou, plastickou, viscerální a digestivní chirurgii, gynekologii a urologii. Nabízíme pomůcky a příslušenství pro stomiky, krytí pro moderní hojení ran.

Praha Modřanygroše:129

Mivamed s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Mivamed s.r.o.

Prodej lékařské techniky, elektrochirurgických generátorů, vyšetřovacích svítidel či operačních stolů. Nabízí laparoskopické a endoskopické virtuální simulátory.

Praha Čakovicegroše:123

Peze, s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Peze, s.r.o.

Prodej a servis lékařských diagnostických přístrojů.

Praha Střížkovgroše:120

Ing. Jiří Synek - Lékařské vybavení a technologie

Ing. Jiří Synek

Opravy a prodej zdravotnické techniky se specializací na produkty značek Vitalograph, Bedfont a Prestige. Dále nabízíme školení, konzultace a odborné poradenství. Opravujeme spirometry, autoklávy, dializační monitory, dopplery, antidekubitní systémy, infúzní pumpy, dávkovače a jiné.

Praha Kamýkgroše:120

Medial spol. s r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Medial spol. s r.o.

Zabývá se prodejem zdravotnické techniky i materiálů, léčiv a medicínského softwaru. Dodává speciální zdravotnický materiál pro oblast kardiochirurgie, gastroenterologie, kardiologie, gynekologie, intenzívní péče, radiologie a urologie.

Praha Horní Počernicegroše:114

BTL zdravotnická technika, a.s. - Lékařské vybavení a technologie

BTL zdravotnická technika, a.s.

Výroba, prodej a servis zdravotnických přístrojů a zařízení pro fyzikální terapii, vodoléčbu, vyšetřovací a terapeutická lehátka, EKG přístroje, holtery, defibrilátory, pacientské monitory, KTG, gynekologická křesla, kolposkopy, mikroskopy.

Praha Břevnovgroše:111

Sarstedt spol. s r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Sarstedt spol. s r.o.

Dovozce a distributor zdravotnického materiálu pro laboratoře a transfuzní stanice k bezpečnému odběru krve a moči. Dodáváme močové vaky, laboratorní materiál, materiál pro kultivaci buněk, prostředky pro transport a ohřev transfuzních přípravků.

Praha Vysočanygroše:110

S & T Plus s.r.o. - Lékařské vybavení a technologie

S & T Plus s.r.o.

Prodej, servis a instalace lékařských přístrojů. Komplexní zákaznická řešení v oblasti kardiologické techniky, ultrazvukového zobrazovaní a monitorování pacientů. Nabízí plicní ventilátory AirLiquide, pacientské simulátory a pomůcky pro urgentní medicínu firmy Laerdal.

Praha Braníkgroše:102

Techsan spol. s r.o. - Lékařské vybavení a technologie

Techsan spol. s r.o.

Techsan prodává zdravotnickou techniku. Nabízí EKG přístroje, fototerapii, elektroterapeutické přístroje, elektrokonvulzivní terapie, infuzní pumpy, magnetické neurostimulace, operační lampy a pacientské monitory. V sortimentu naleznete také pulsní oxymetry, fetální monitory a ultrazvukové systémy.

Praha Dejvicegroše:90

V katerogii Lékařské vybavení a technologie je zařazeno 25 firem

12Další
webdesign Praha a tvorba stránek na míru