23. června, 2018 - svátek má Zdeňka

Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

V této kategorii bychom Vám chtěli nabídnout služby malířství, lakýrnictví a tapetářství jež působí v Praze. Pokud hledáte firmu, jež vám vymaluje Váš byt či pokoj jste na správném místě. Malíři, lakýrnici a tapetáři jsou v kategorii řazeny dle počtu grošů, pokud chcete svého malíře či lakýrníka posunout ve výpisu výše přidělte mu groše uvnitř jeho profilu firmy.
Pro vložení lakýrnické, malířské či tapetářské firmy je nutné provést registraci

Přidej Firmu Zdarma

Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha - firmy

Malíři pokojů Praha - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Malíři pokojů Praha

Malířské a lakýrnické práce. Malování bytů, pokojů, kanceláří a veřejných prostor. Mytí a natírání fasád. Strojní tlakové stříkání /Airless/. Kompletní úklidový servis, úklid bytu po malířích. Pokládka plovoucích podlah. Míchání barev na zakázku, více jak 20.000 odstínů. Drobné zednické a řemeslné práce.

Praha Černý Mostgroše:8791

Martin Jankovič-malování,lakování - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Martin Jankovič-malování,lakování

Malování-bytů, kanceláří, schodišť, fasády domů, školy, školky, nemocnice, veškeré nebytové prostory. Nátěry-oken, dveří, soklů, zábradlí, plotů, mříže, kovové konstrukce atd. Dále provádíme stěrkování, štukování, dekorativní nátěry, fládrování, lepení stropních kazet. Zdarma-nezávazná osobní návštěva s cenovou

Praha Řepygroše:1934

PRAŽSKÝ PARTNER s.r.o. - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

PRAŽSKÝ PARTNER s.r.o.

Provádíme malování pokojů, bytů, kanceláří, bytových domů, schodišť a chodeb. Malby a nátěry jsou ve vysoké kvalitě. Lakýrnické a natěračské práce, nátěry oken a dveří. Fládrování dveří. Vaši malíři pokojů, bytů a lakýrníci v Praze.

Praha Holešovicegroše:1601

Malíř pokojů Praha - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Malíř pokojů Praha

Profesionální Malíři pokojů Praha malé i velké zakázky.Dlouholetá zkušenost a praxe.Vše provádějí odborní malíři .Naši malíři Praha používají kvalitní a odzkoušené materiály .Region Praha a okolí.

Praha Uhřiněvesgroše:1472

www.maliripraha.cz - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

www.maliripraha.cz

Provádíme malířské práce v Praze. Naším cílem je rychlé a kvalitní vymalování Vaších prostor.Používame farby domácích i zahraničních výrobců. Váš byt vybílime v jednom dni!!!

Praha Ruzyněgroše:696

Malir-Dekorater - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Malir-Dekorater

dale provadime benatske štuky pohledovy beton imitace zeleza roxidan anticke zeminy ruzne patiny pryskyřicove sterky na podlahy dale klasicke vymalby bytu kancelari dale take štukove a sterkove omitky na zdi

Praha Záběhlicegroše:530

First-rate Investment, s.r.o. - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

First-rate Investment, s.r.o.

Provádíme široké spektrum stavebních prací , malířských a natěračských prací v Praze a České republice , při kterých používáme nejkvalitnější stavebně materialy,nátěrové hmoty a materiály těch nejlepších výrobců.

Praha Vršovicegroše:521

M.I.Services - stavební firma Praha 2 Vinohrady - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

M.I.Services - stavební firma Praha 2 Vinohrady

Firma M.I.Services, spol. s r.o.s provozovnou v Praze 2 Vinohradech se zaměřuje na výstavbu novostaveb a rekonstrukce domů, domovní instalace a bytové rozvody, rekonstrukce bytů (podlahářské práce, štukatérské práce a malování, sádrokartony, rozvody topení, rozvody elektřiny, přestavby jádra a příček). Firma

Praha Vinohradygroše:497

Levný řemeslník - Dominik Cohn - Praha 4 Krč - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Levný řemeslník - Dominik Cohn - Praha 4 Krč

Firma Dominik Cohn - Levní Řemeslníci Praha - v Praze 4 Krči nabízí malování, štukování, pokládání plovoucí podlahy a další malířské a zednícké práce.

Praha Čimicegroše:475

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

OK-TEX Jiří Kotalík - malířské a lakýrnické práce

OK-TEX Jiří Kotalík provádí malířské a lakýrnické práce, pokládku koberců, linolea a plovoucích podlah. Dále dekorativní omítky z USA, stříkané tapety, antické malby, lepení stropních lišt a rozet, malování pokojů. Dokončovací stavební práce, sádrokartonové systémy.

Praha Strašnicegroše:452

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:432

Soused malíř, HP deco s.r.o. - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Soused malíř, HP deco s.r.o.

Naší snahou je stát se jedničkou v malířství na Českém trhu. Toho můžeme dosáhnout jen tak, pokud budou naši klienti spokojeni a budou naše malířské služby doporučovat dále svým přátelům a známým. Jsme si vědomi, že toho lze dosáhnout jen, když naši malíři budou spolehliví, dobře odvedou svou práci, rychle se s Vámi

Praha Malešicegroše:423

Hort Dekorace, zámečnictví, Praha 2, Nusle - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Hort Dekorace, zámečnictví, Praha 2, Nusle

Hort Dekorace, zámečnictví, Praha 2, Nusle: nabízím truhlářskou, zámečnickou a čalounickou zakázkovou výrobu. Dále provádím malířské a patinérké práce v interiérech a exteriérech.

Praha Nuslegroše:419

PROCHÁZKA STANISLAV - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

PROCHÁZKA STANISLAV

Provádění malířských a úklidových prací, údržby zeleně, vyklízecích prací

Praha Vršovicegroše:375

MALÍŘSTVÍ INOWA  - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

MALÍŘSTVÍ INOWA

Naše firma funguje od roku 1994 a zabývá se detailní upravou stěn i podlah interiérů. Při větších zakázkách obnovujeme i staré fasády. Dále můžeme nabídnout malířské práce od klasické bílé stěny až po batiku. V naší nabídce je i provedení tapetování včetně fototapet. Zabýváme se i lakýrnickými pracemi a to okna,

Praha Michlegroše:352

FiveStar service - dokončovací stavební práce Praha 10 Dolní Měcholupy - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

FiveStar service - dokončovací stavební práce Praha 10 Dolní Měcholupy

FiveStar service Praha 10 Dolní Měcholupy - Provádíme dokončovací stavební práce. Nabízíme štukové omítky, stěrkové omítky, broušení, spárování, malířské práce, zednické začištění. Vyrábíme kovové konstrukce či prvky a doplňky. Provádíme svařovací práce. Nově také nabízíme pro velký zájem službu Hodinový manžel.

Praha Dolní Měcholupygroše:351

Levné Opravy.cz, Praha 9, Čakovice - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Levné Opravy.cz, Praha 9, Čakovice

Levné Opravy.cz, Praha 9, Čakovice: nabízíme montážní servis: zámečník, instalatér, elektrikář, truhlář, malíř, zedník, vyklízení nemovitostí. Montujeme kuchyňské linky, sádrokarton, nábytek.

Praha Čakovicegroše:351

Jiří Chocholatý – Pokládka podlahy a rekonstrukce interiéru - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Jiří Chocholatý – Pokládka podlahy a rekonstrukce interiéru

Zajišťujeme vymalování bytů a interiérů. Dále provádíme malířské a lakýrnické práce, pokládky podlah a rekonstrukce koupelen a bytových jader. Obkládáme kuchyňské linky.

Praha Michlegroše:347

Tomáš Říha - Tapetování a malování - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Tomáš Říha - Tapetování a malování

Tomáš Říha provádí tapetování a malování již od r.1993. Aplikace bezprašně sádrové, tenkovrstvé disperzní a dekorativní stěrky. Pokládá plovoucí podlahy. Provádím montáž interiérových dveří. Lakuje okna, dveře a nábytek. Úklidové práce.

Praha Vršovicegroše:346

Josef Malík - malířské, lakýrnické, tapetářské práce - Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha

Josef Malík - malířské, lakýrnické, tapetářské práce

Firma Josef Malík provádí malířské, lakýrnické, tapetářské práce. Benátský štuk, antické zeminy, patinování, zvláštní efekty, stříkání pod vysokým tlakem. Provádíme restaurování dřeva klasickým způsobem. Konzervace dřeva dle tech. postupu památkářů. Včetně úklidu.

Praha Bohnicegroše:346

V katerogii Malířství, lakýrnictví a tapetářství Praha je zařazeno 105 firem

123456Další