20. ledna, 2018 - svátek má Ilona

Mateřské školky v Praze

Přidej Firmu Zdarma

Mateřské školky v Praze - firmy

MINIMÍŠA, s.r.o. - Mateřské školky v Praze

MINIMÍŠA, s.r.o.

Soukromá školka MiniMíša zajišťuje profesionální péči o děti v krásném a nezávadném prostředí. Školka je svou polohou v Praze 1, ul. Hybernská 38, nedaleko stanic metra Hlavní nádráží a Náměstí republiky dostupná pro všechny Pražany a také pro všechny, kteří jezdí do Prahy vlakem.

Praha Nové Městogroše:3424

Smart Games - logické hry - Mateřské školky v Praze

Smart Games - logické hry

SMART GAMES (Smart hry) jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve 3 jednoduchých bodech. Při tom vám každá z těchto her přinese dlouhé hodiny zajímavé zábavy.

Praha Nové Městogroše:1177

Salomon Family o.p.s. - Mateřské školky v Praze

Salomon Family o.p.s.

Česko-anglická soukromá školka s nejnižším školným v centru Prahy 1 vzdělává vaše děti již od roku 2003. Sídlíme v historické budově františkánského kláštera, v krásné Františkánské zahradě u Jungmannova náměstí. Menší počet dětí na učitele (8) a věk dětí až od 3 let nám umožňuje dovolit nabídnout dětem intenzivnější

Praha Nové Městogroše:982

Jesle a školky Bambíno , Vinohrady - Mateřské školky v Praze

Jesle a školky Bambíno , Vinohrady

Akreditovaná česko-anglická mateřská škola a jesle s flexibilním vzdělávacím programem pro děti od 6 týdnů do 7 let umístěná v prostorech prvorepublikové vily nabízí hravý program. Klademe důraz na zdravý životní styl a cizí jazyky.

Praha Vinohradygroše:578

iBabičky.cz - Mateřské školky v Praze

iBabičky.cz

Hlídání dětí od profesionálních babiček vám ušetří čas a nezruinuje vás.Jsme cenově dostupní pro široké spektrum rodin s dětmi.Agentura iBabičky.cz,to jsou náhradní babičky na hlídání dětí,které o děti pečují s láskou a trpělivostí.

Praha Smíchovgroše:504

Mateřská školka Klárka  - Mateřské školky v Praze

Mateřská školka Klárka

Soukromá mateřská školka a jesle nabízí bezbariérové herny, výchovu a vzdělávání s prvky pedagogické koncepce Montessori. Pořádáme akce s rodiči, lyžařský i plavecký výcvik, výlety do přírody, projížďky na koních a další. Kroužky ve školce probíhají v rámci odpoledních zájmových činností bezplatně.

Praha Holešovicegroše:496

Ekoškolka Rozárka – Praha 4  - Mateřské školky v Praze

Ekoškolka Rozárka – Praha 4

Společně se u nás setkávají děti od 1,5 roku do 6 let. Unikátnost naší školky je dána kombinací programu ZAČÍT SPOLU a LESNÍ PEDAGOGIKY. Denně trávíme s dětmi čas v přírodě, věříme, že příroda je úžasná učitelka. Podporujeme elementární základy pro odpovědný postoj k životnímu prostředí. Dětem z vícejazyčného

Praha Braníkgroše:467

Mateřská škola Housenka , Krč - Mateřské školky v Praze

Mateřská škola Housenka , Krč

Nabízíme vlastní anglicko-český výchovně vzdělávací program globální výchovy s rozšířenou výukou uměleckých a hudebně pohybových činností. Pořádáme pravidelné výlety (návštěvy divadel, planetária, muzeí), narozeninové oslavy dětí, různá představení dětí pro rodiče a další. Poskytujeme stravování.

Praha Krčgroše:459

MŠ Praha 10, Tuchorazská  - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 10, Tuchorazská

Provozujeme státní mateřskou školu pro 118 dětí s jídelnou. K dispozici máme zahradu s pískovištěm, prolézačkami, trampolínou, skluzavkou a herními prvky. Pořádáme různé výlety, zájezdy, besídky, exkurze a podobně.

Praha Malešicegroše:442

Mateřská škola a jesle Čiperka - Mateřské školky v Praze

Mateřská škola a jesle Čiperka

Nabízíme skvělý česko-anglický program pro děti již od 12 měsíců. Školka je zasazena do krásného okolního prostředí spjatého s lesem a krásným hřištěm. Mateřská škola je zrekonstruována a jednotlivé třídy nadstandartně vybaveny. Pokud hledáte školku na Praze 6-Na Džbáně, podívejte se na naši sesterskou školku

Praha Modřanygroše:426

MŠ Větrníček Praha 12 , Kamýk - Mateřské školky v Praze

MŠ Větrníček Praha 12 , Kamýk

Mateřská škola pro 161 dětí s jídelnou nabízí kroužek hry na flétnu, angličtiny i keramiky. U školky je zahrada, terasa s bazénem, malá tělocvična. Ve školní jídelně je možné se stravovat i vegetariánským způsobem.

Praha Kamýkgroše:409

MŠ Klánovice , Klánovice - Mateřské školky v Praze

MŠ Klánovice , Klánovice

Mateřská škola pro 100 dětí s jídelnou. Možnost navštěvovat kroužky vaření, gymnastiky, hudební a výtvarný kroužek.

Praha Klánovicegroše:408

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - Mateřské školky v Praze

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland. International kindergarten and nurseries in the nature reserve of Prague 6 with an artistic focus. Kindergarten is based on more

Praha Dejvicegroše:384

MŠ Pastelka, Praha  - Mateřské školky v Praze

MŠ Pastelka, Praha

Mateřská škola pro 130 dětí s jídelnou a výukou angličtiny. Nabídka kroužku keramiky, hudebně pohybových aktivit, plaveckého výcviku, hry na flétnu.

Praha Stodůlkygroše:382

Purple Turtle, s.r.o.  - Mateřské školky v Praze

Purple Turtle, s.r.o.

Provozujeme soukromou školku a jesle pro děti od 1 do 6 let. Nabízíme pravidelnou výuku anglického jazyka rodilou mluvčí a pohybovou průpravu lektorkou.

Praha Dolní Měcholupygroše:376

JAZYKOVÁ ŠKOLIČKA SOVIČKA CHODOV, s.r.o. , Chodov - Mateřské školky v Praze

JAZYKOVÁ ŠKOLIČKA SOVIČKA CHODOV, s.r.o. , Chodov

Provozujeme soukromou česko-anglickou jazykovou školku o kapacitě 20 dětí. Nacházíme se v blízkosti OC Chodov. V příjemném prostředí rodinné vily zajišťujeme péči o děti ve věku od 2 do 6ti let. Nabízíme 3x týdně výuku v anglickém jazyce.

Praha Chodovgroše:372

KinderGarten , Kunratice  - Mateřské školky v Praze

KinderGarten , Kunratice

Provoz soukromé mateřské školy. Přijímáme děti již od 18 měsíců. Nabízíme kompletní vzdělávací program v anglickém jazyce, výlety a aktivity, tématické, zájmové kroužky dle programu a rozvrhu (keramika, zumba, jóga, golf, jízda na koni a další). Školka má česky i anglicky hovořící učitele.

Praha Kunraticegroše:368

Mateřská škola a základní škola sv. Augustina  - Mateřské školky v Praze

Mateřská škola a základní škola sv. Augustina

www.skolasvatehoaugustina.cz

Praha Krčgroše:366

Lucie Dejmková  - Mateřské školky v Praze

Lucie Dejmková

Provozování Montessori pohybové školky s důrazem na rozvoj intelektuální, sociální, fyzické či emocionální složky dítěte.

Praha Smíchovgroše:362

MŠ Praha 9, Šestajovická  - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 9, Šestajovická

Provozujeme mateřskou školu s jídelnou pro 112 dětí ve věku od 3 do 6 let. Zaměřujeme se na správný zdravotní, pohybový i duševní vývoj dítěte. Nabízíme zájmové aktivity, jako je plavání, keramika, tanečky, angličtina a korálkování. Pořádáme besídky, karnevaly, výlety či návštěvy divadel.

Praha Hloubětíngroše:355

V katerogii Mateřské školky v Praze je zařazeno 631 firem

123456789Další