23. května, 2019 - svátek má Vladimír

Mateřské školky v Praze

Přidej Firmu Zdarma

Mateřské školky v Praze - firmy

MINIMÍŠA, s.r.o. - Mateřské školky v Praze

MINIMÍŠA, s.r.o.

Soukromá školka MiniMíša zajišťuje profesionální péči o děti v krásném a nezávadném prostředí. Školka je svou polohou v Praze 1, ul. Hybernská 38, nedaleko stanic metra Hlavní nádráží a Náměstí republiky dostupná pro všechny Pražany a také pro všechny, kteří jezdí do Prahy vlakem.

Praha Nové Městogroše:3556

MŠ Praha 10, Tuchorazská  - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 10, Tuchorazská

Provozujeme státní mateřskou školu pro 118 dětí s jídelnou. K dispozici máme zahradu s pískovištěm, prolézačkami, trampolínou, skluzavkou a herními prvky. Pořádáme různé výlety, zájezdy, besídky, exkurze a podobně.

Praha Malešicegroše:2215

Smart Games - logické hry - Mateřské školky v Praze

Smart Games - logické hry

SMART GAMES (Smart hry) jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve 3 jednoduchých bodech. Při tom vám každá z těchto her přinese dlouhé hodiny zajímavé zábavy.

Praha Nové Městogroše:1300

Salomon Family o.p.s. - Mateřské školky v Praze

Salomon Family o.p.s.

Česko-anglická soukromá školka s nejnižším školným v centru Prahy 1 vzdělává vaše děti již od roku 2003. Sídlíme v historické budově františkánského kláštera, v krásné Františkánské zahradě u Jungmannova náměstí. Menší počet dětí na učitele (8) a věk dětí až od 3 let nám umožňuje dovolit nabídnout dětem intenzivnější

Praha Nové Městogroše:1153

MŠ Praha 10, Troilova , Malešice - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 10, Troilova , Malešice

Provozujeme mateřskou školu pro 238 dětí se zaměřením na všestranný rozvoj osobnosti dítěte. Součástí je jídelna. Zajišťujeme logopedickou péči. Nabízíme angličtinu pro předškoláky, keramiku a plavání.

Praha Malešicegroše:786

MŠ Praha 10, Štěchovická  - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 10, Štěchovická

Mateřská škola pro 240 dětí se školní jídelnou pořádá návštěvy divadel, zábavně poučné a výukové programy a vánoční besídky. K dispozici je školní zahrada s prolézačkami, bazénem, zahradní skalkou a dalším. Škola se nachází v oblasti s nejnižší koncentrací znečištění ovzduší v Praze.

Praha Strašnicegroše:786

MŠ Praha 10, Rembrandtova  - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 10, Rembrandtova

Mateřská škola pro 240 dětí se školní jídelnou pořádá návštěvy divadel, zábavně poučné a výukové programy, vánoční besídky a další. Součástí budovy je velká zahrada se spoustou vzrostlých jehličnatých i listnatých stromů a keřů. Zahrada je také vybaveny dřevěným domečkem a prolézačkami.

Praha Strašnicegroše:786

Exkurze a výstavy Šárka - Mateřské školky v Praze

Exkurze a výstavy Šárka

Není pro žáky nic lepšího, než když si děti na vlastní oči mohou z blízka prohlédnout mamuta, tygra šavlozubého, Věstonickou venuši či třeba Sámu, Masaryka, Karla IV., Žižku aj. Bez problémů vyfotit, osahat a poslechnout si povídání, které je metodicky vedeno dle věku žáků... To vše nabízí še výstavy

Praha Michlegroše:683

Mateřská školka Klárka  - Mateřské školky v Praze

Mateřská školka Klárka

Soukromá mateřská školka a jesle nabízí bezbariérové herny, výchovu a vzdělávání s prvky pedagogické koncepce Montessori. Pořádáme akce s rodiči, lyžařský i plavecký výcvik, výlety do přírody, projížďky na koních a další. Kroužky ve školce probíhají v rámci odpoledních zájmových činností bezplatně.

Praha Holešovicegroše:640

iBabičky.cz - Mateřské školky v Praze

iBabičky.cz

Hlídání dětí od profesionálních babiček vám ušetří čas a nezruinuje vás.Jsme cenově dostupní pro široké spektrum rodin s dětmi.Agentura iBabičky.cz,to jsou náhradní babičky na hlídání dětí,které o děti pečují s láskou a trpělivostí.

Praha Smíchovgroše:606

Jesle a školky Bambíno , Vinohrady - Mateřské školky v Praze

Jesle a školky Bambíno , Vinohrady

Akreditovaná česko-anglická mateřská škola a jesle s flexibilním vzdělávacím programem pro děti od 6 týdnů do 7 let umístěná v prostorech prvorepublikové vily nabízí hravý program. Klademe důraz na zdravý životní styl a cizí jazyky.

Praha Vinohradygroše:593

Ekoškolka Rozárka – Praha 4  - Mateřské školky v Praze

Ekoškolka Rozárka – Praha 4

Společně se u nás setkávají děti od 1,5 roku do 6 let. Unikátnost naší školky je dána kombinací programu ZAČÍT SPOLU a LESNÍ PEDAGOGIKY. Denně trávíme s dětmi čas v přírodě, věříme, že příroda je úžasná učitelka. Podporujeme elementární základy pro odpovědný postoj k životnímu prostředí. Dětem z vícejazyčného

Praha Braníkgroše:581

Mateřská školka JINAK - Mateřské školky v Praze

Mateřská školka JINAK

Školka JINAK je jedinečná, s individuálním přístupem, s nadstandardními službami, s aktivitami, s kvalitním personálem a metodou vzdělávání. Školka JINAK je pro všechny děti předškolního věku - od 3 let, mladší po dohodě.

Praha Královicegroše:554

Lucie Dejmková  - Mateřské školky v Praze

Lucie Dejmková

Provozování Montessori pohybové školky s důrazem na rozvoj intelektuální, sociální, fyzické či emocionální složky dítěte.

Praha Smíchovgroše:509

MŠ Větrníček Praha 12 , Kamýk - Mateřské školky v Praze

MŠ Větrníček Praha 12 , Kamýk

Mateřská škola pro 161 dětí s jídelnou nabízí kroužek hry na flétnu, angličtiny i keramiky. U školky je zahrada, terasa s bazénem, malá tělocvična. Ve školní jídelně je možné se stravovat i vegetariánským způsobem.

Praha Kamýkgroše:484

Mateřská škola Housenka , Krč - Mateřské školky v Praze

Mateřská škola Housenka , Krč

Nabízíme vlastní anglicko-český výchovně vzdělávací program globální výchovy s rozšířenou výukou uměleckých a hudebně pohybových činností. Pořádáme pravidelné výlety (návštěvy divadel, planetária, muzeí), narozeninové oslavy dětí, různá představení dětí pro rodiče a další. Poskytujeme stravování.

Praha Krčgroše:465

Mateřská škola a jesle Čiperka - Mateřské školky v Praze

Mateřská škola a jesle Čiperka

Nabízíme skvělý česko-anglický program pro děti již od 12 měsíců. Školka je zasazena do krásného okolního prostředí spjatého s lesem a krásným hřištěm. Mateřská škola je zrekonstruována a jednotlivé třídy nadstandartně vybaveny. Pokud hledáte školku na Praze 6-Na Džbáně, podívejte se na naši sesterskou školku

Praha Modřanygroše:444

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - Mateřské školky v Praze

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland. International kindergarten and nurseries in the nature reserve of Prague 6 with an artistic focus. Kindergarten is based on more

Praha Dejvicegroše:435

Speciální MŠ Sluníčko, Praha 5 ,  Motol - Mateřské školky v Praze

Speciální MŠ Sluníčko, Praha 5 , Motol

Provozujeme šestitřídní mateřskou školu pro 74 dětí od 3 do 8 let se zdravotním postižením a všestranné pedagogické centrum. Součástí je i jídelna. Nabízíme hippoterapii, ozdravné pobyty, výtvarný a hudební kroužek, pohybové hry či keramiku.

Praha Motolgroše:435

MŠ Klánovice , Klánovice - Mateřské školky v Praze

MŠ Klánovice , Klánovice

Mateřská škola pro 100 dětí s jídelnou. Možnost navštěvovat kroužky vaření, gymnastiky, hudební a výtvarný kroužek.

Praha Klánovicegroše:423

V katerogii Mateřské školky v Praze je zařazeno 631 firem

123456789Další
Dobrý Anděl