Mateřské školky v Praze

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Mateřské školky v Praze - firmy

MINIMÍŠA, s.r.o. - Mateřské školky v Praze

MINIMÍŠA, s.r.o.

Soukromá školka MiniMíša zajišťuje profesionální péči o děti v krásném a nezávadném prostředí. Školka je svou polohou v Praze 1, ul. Hybernská 38, nedaleko stanic metra Hlavní nádráží a Náměstí republiky dostupná pro všechny Pražany a také pro všechny, kteří jezdí do Prahy vlakem.

Praha Nové Městogroše:3274

Smart Games - logické hry - Mateřské školky v Praze

Smart Games - logické hry

SMART GAMES (Smart hry) jsou jedinečnou kombinací hry pro jednoho hráče a hlavolamu. Pravidla každé hry jsou vysvětlitelná ve 3 jednoduchých bodech. Při tom vám každá z těchto her přinese dlouhé hodiny zajímavé zábavy.

Praha Nové Městogroše:1048

Jesle a školky Bambíno , Vinohrady - Mateřské školky v Praze

Jesle a školky Bambíno , Vinohrady

Akreditovaná česko-anglická mateřská škola a jesle s flexibilním vzdělávacím programem pro děti od 6 týdnů do 7 let umístěná v prostorech prvorepublikové vily nabízí hravý program. Klademe důraz na zdravý životní styl a cizí jazyky.

Praha Vinohradygroše:500

iBabičky.cz - Mateřské školky v Praze

iBabičky.cz

Hlídání dětí od profesionálních babiček vám ušetří čas a nezruinuje vás.Jsme cenově dostupní pro široké spektrum rodin s dětmi.Agentura iBabičky.cz,to jsou náhradní babičky na hlídání dětí,které o děti pečují s láskou a trpělivostí.

Praha Smíchovgroše:417

Ekoškolka Rozárka – Praha 4 - Mateřské školky v Praze

Ekoškolka Rozárka – Praha 4

Společně se u nás setkávají děti od 1,5 roku do 6 let. Unikátnost naší školky je dána kombinací programu ZAČÍT SPOLU a LESNÍ PEDAGOGIKY. Denně trávíme s dětmi čas v přírodě, věříme, že příroda je úžasná učitelka. Podporujeme elementární základy pro odpovědný postoj k životnímu prostředí. Dětem z vícejazyčného

Praha Braníkgroše:383

Mateřská školka Klárka - Mateřské školky v Praze

Mateřská školka Klárka

Soukromá mateřská školka a jesle nabízí bezbariérové herny, výchovu a vzdělávání s prvky pedagogické koncepce Montessori. Pořádáme akce s rodiči, lyžařský i plavecký výcvik, výlety do přírody, projížďky na koních a další. Kroužky ve školce probíhají v rámci odpoledních zájmových činností bezplatně.

Praha Holešovicegroše:367

Mateřská škola a jesle Čiperka - Mateřské školky v Praze

Mateřská škola a jesle Čiperka

Nabízíme skvělý česko-anglický program pro děti již od 12 měsíců. Školka je zasazena do krásného okolního prostředí spjatého s lesem a krásným hřištěm. Mateřská škola je zrekonstruována a jednotlivé třídy nadstandartně vybaveny. Pokud hledáte školku na Praze 6-Na Džbáně, podívejte se na naši sesterskou školku

Praha Modřanygroše:354

JAZYKOVÁ ŠKOLIČKA SOVIČKA CHODOV, s.r.o. , Chodov - Mateřské školky v Praze

JAZYKOVÁ ŠKOLIČKA SOVIČKA CHODOV, s.r.o. , Chodov

Provozujeme soukromou česko-anglickou jazykovou školku o kapacitě 20 dětí. Nacházíme se v blízkosti OC Chodov. V příjemném prostředí rodinné vily zajišťujeme péči o děti ve věku od 2 do 6ti let. Nabízíme 3x týdně výuku v anglickém jazyce.

Praha Chodovgroše:330

Purple Turtle, s.r.o. - Mateřské školky v Praze

Purple Turtle, s.r.o.

Provozujeme soukromou školku a jesle pro děti od 1 do 6 let. Nabízíme pravidelnou výuku anglického jazyka rodilou mluvčí a pohybovou průpravu lektorkou.

Praha Dolní Měcholupygroše:322

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - Mateřské školky v Praze

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland. International kindergarten and nurseries in the nature reserve of Prague 6 with an artistic focus. Kindergarten is based on more

Praha Dejvicegroše:321

MŠ Praha 9, Šestajovická - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 9, Šestajovická

Provozujeme mateřskou školu s jídelnou pro 112 dětí ve věku od 3 do 6 let. Zaměřujeme se na správný zdravotní, pohybový i duševní vývoj dítěte. Nabízíme zájmové aktivity, jako je plavání, keramika, tanečky, angličtina a korálkování. Pořádáme besídky, karnevaly, výlety či návštěvy divadel.

Praha Hloubětíngroše:319

Montessori školka Hříbeček - Mateřské školky v Praze

Montessori školka Hříbeček

Provozujeme soukromou mateřskou školu pro děti od 18 měsíců do 7 let. Zabýváme se výukou anglického jazyka, hry na flétnu a vaření. Nabízíme výtvarný, pohybový a hudební kroužek. Zajišťujeme smyslovou, jazykovou, matematickou a komickou výchovu.

Praha Pitkovicegroše:313

MŠ Praha 8, Poznaňská - Mateřské školky v Praze

MŠ Praha 8, Poznaňská

Provozujeme mateřskou školu pro 140 dětí s jídelnou a zahradou. Zajišťujeme ekologickou výchovu, seznámení s prací na počítači a výuku angličtiny. Pořádáme celodenní i polodenní výlety, karnevaly, loučení s předškoláky či divadelní představení.

Praha Bohnicegroše:312

MŠ Větrníček Praha 12 , Kamýk - Mateřské školky v Praze

MŠ Větrníček Praha 12 , Kamýk

Mateřská škola pro 161 dětí s jídelnou nabízí kroužek hry na flétnu, angličtiny i keramiky. U školky je zahrada, terasa s bazénem, malá tělocvična. Ve školní jídelně je možné se stravovat i vegetariánským způsobem.

Praha Kamýkgroše:310

Mateřská škola Wonderland, s.r.o. , Šeberov - Mateřské školky v Praze

Mateřská škola Wonderland, s.r.o. , Šeberov

Nabízíme výuku angličtiny zábavnou formou pod vedením kvalifikovaných lektorů a individuální přístup ke každému dítěti. Na výuku jsou rodiče vítáni.

Praha Šeberovgroše:306

MŠ Pastelka, Praha - Mateřské školky v Praze

MŠ Pastelka, Praha

Mateřská škola pro 130 dětí s jídelnou a výukou angličtiny. Nabídka kroužku keramiky, hudebně pohybových aktivit, plaveckého výcviku, hry na flétnu.

Praha Stodůlkygroše:304

MŠ Oáza Praha 12 - Mateřské školky v Praze

MŠ Oáza Praha 12

Mateřská škola s kapacitou pro 112 dětí, školní jídelnou a zahradou. V zahradě jsou k dispozici herní prvky a pískoviště. Možnost navštěvovat kroužek angličtiny, výuku na flétnu, keramiku.

Praha Kamýkgroše:303

KinderGarten , Kunratice - Mateřské školky v Praze

KinderGarten , Kunratice

Provoz soukromé mateřské školy. Přijímáme děti již od 18 měsíců. Nabízíme kompletní vzdělávací program v anglickém jazyce, výlety a aktivity, tématické, zájmové kroužky dle programu a rozvrhu (keramika, zumba, jóga, golf, jízda na koni a další). Školka má česky i anglicky hovořící učitele.

Praha Kunraticegroše:302

Irena Stefanová , Stodůlky - Mateřské školky v Praze

Irena Stefanová , Stodůlky

Jsem zakladatelkou soukromé mateřské školky Karkulka a Mateřského centra Na paloučku. Zaměřujeme se na výchovu a vzdělávání dětí předškolního věku. Provozujeme vlastní stravování. Umožňujeme integraci dětí se specifickými potřebami.

Praha Stodůlkygroše:298

MŠ Libkovská - Mateřská škola dánského typu , Hostivař - Mateřské školky v Praze

MŠ Libkovská - Mateřská škola dánského typu , Hostivař

Mateřská škola pro 118 dětí se třemi věkově smíšenými třídami podporuje samostatnost a sebevědomí každého dítěte. Součástí školky je jídelna. Snažíme se naučit dítě tvořivosti. Podporujeme zdravý tělesný, psychický a sociální rozvoj dítěte. Pořádáme kulturní akce pro děti i jejich rodiče.

Praha Hostivařgroše:296

V katerogii Mateřské školky v Praze je zařazeno 629 firem

123456789Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?