Návrhy bytových interiérů

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Návrhy bytových interiérů - firmy

František Klement - Čalounictví a Podlahářství - Návrhy bytových interiérů

František Klement - Čalounictví a Podlahářství

Čalounictví a podlahářství František Klement nabízí kladení klasických i luxusních koberců z různých zemí, parket, dřevěných i laminátových plovoucích podlah, linoel, termofixu a vinilu. Provádíme také broušení a lakování parket, montáže krytin na stěny, výrobu kobercových log i ornamentů a podobně.

Praha Vršovicewww.calounictvi-podlaharstvi.cz

BELSTAV CZ - Návrhy bytových interiérů

BELSTAV CZ

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

Praha Hloubětíngroše:550

di5 architekti inženýři - Návrhy bytových interiérů

di5 architekti inženýři

Při řešení projektů vždy vycházíme ze specifických podmínek jednotlivých projektů a potřeb klienta. Průběžně se seznamujeme se soudobými postupy a využíváme je k zajištění efektivního, hospodárného a esteticky zajímavého výsledku, který splní potřeby a představy investora i budoucích uživatelů. di5 architekti inženýři

Praha Vinohradygroše:430

OK Term Heating s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

OK Term Heating s.r.o.

Nabízíme solární zásobníky, zakázkové nádrže na tepelná čerpadla, ohřívače vody, vysokolitrážní ohřívače, systémy pro vytápění a teplou vodu.

Praha Hlubočepygroše:378

DECOR ITALIA - Návrhy bytových interiérů

DECOR ITALIA

VÝHRADNÍ DOVOZCE SVĚTOZNÁMÝCH ITALSKÝCH FIREM Z OBLASTI STAVEBNÍCH, MALÍŘSKÝCH A DEKORATIVNÍCH MATERIÁLŮ VYSOKÉ KVALITY. DÁLE NABÍZÍME VELMI KVALITNÍ A BEZPEČNÉ BIOKRBY, LUXUSNÍ ITALSKÉ TAPETY, FRESKY (MALBY TIŠTĚNÉ NA OMÍTKU) A LUXUSNÍ HLINÍKOVÉ POVRCHY ALULIFE.

Praha Horní Počernicegroše:374

REVYKO INTER spol. s r.o. - Návrhy bytových interiérů

REVYKO INTER spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku skleněné vitríny, výstavní panely, interaktivní expozice včetně osvětlení. Vyrábíme venkovní pouliční knihovny. Nabízíme zámečnickou zakázkovou kovovýrobu - ocel, nerez, mosaz, hliník a sklo. Výrobce světelné diodové reklamy Lightbanner. Navrhujeme a realizujeme originální interiéry.

Praha Kunraticegroše:356

Petr Sečanský-KAPA NÁBYTEK - Návrhy bytových interiérů

Petr Sečanský-KAPA NÁBYTEK

Petr Sečanský-KAPA NÁBYTEK-Navrhujeme nábytek na míru. 3D projekty v ceně zakázky. Exkluzivní i ekonomické provedení. Kuchyně, koupelny, předsíně, ložnice, vestavěné skříně, dětské a obývací pokoje, studentský a dětský nábytek, pracovny, dveře. Vyrábíme z masivu, dýhy, lamina.

Praha Horní Počernicegroše:329

SICC nábytek s.r.o - Návrhy bytových interiérů

SICC nábytek s.r.o

Kuchyně,matrace,nábytek

Praha Žižkovgroše:317

Top Work spol. s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:311

VIP MEDIATION s.r.o - Návrhy bytových interiérů

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:304

Kristýna Kafková - Návrhy bytových interiérů

Kristýna Kafková

Kristýna Kafková-Poskytujeme kompletní služby v oblasti interiérů včetně konzultací, návrhu a realizace interiéru. Zajišťujeme zhotovení výkresové dokumentace pro výrobu atypických interiérových prvků a řemeslné práce.

Praha Kunraticegroše:300

Starmont, s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

Starmont, s.r.o.

Starmont, s.r.o.-Rekonstrukce bytových jader, koupelen a bytových interiérů. Přestavby bytů i rodinných domů na klíč. Zakázková výroba kuchyní. Prodej a montáž plovoucích podlah.

Praha Stodůlkygroše:291

Architetki MD - ateliér Praha - Návrhy bytových interiérů

Architetki MD - ateliér Praha

Zaměřujeme se na urbanismus (územní studie, územní plány, regulační plány), veřejná prostranství, stavby obytné (rodinné domy, bytové domy, rekonstrukce bytů), veřejné (školní, rekreační, kulturní, zdravotnické), administrativní & polyfunkční, průmyslové & dopravní, řešení interiérů i komplexní rekonstrukce.

Praha Nové Městogroše:281

ŠIK ATELIER VON KOFRAU s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

ŠIK ATELIER VON KOFRAU s.r.o.

Provádíme kompletní realizace interiérů - záclony, závěsy, potahové látky, koberce, tapety, garnýže, kolejničky, ručníky, deky, povlečení, ubrusy, střapce, plisé, rolety a vinylové podlahy. Nabízíme služby návrhářky, šití, pokládku a instalace

Praha Nové Městogroše:274

HS – INTERIÉR s.r.o. – Výroba nábytku na zakázku - Návrhy bytových interiérů

HS – INTERIÉR s.r.o. – Výroba nábytku na zakázku

Prodáváme německé kuchyně Ballerina a ve svých truhlářských dílnách vyrábíme nábytek na zakázku. Realizujeme návrhy a rekonstrukce interiérů. Hledáme řešení na míru danému prostoru a rozpočtu klienta.

Praha Holešovicegroše:268

Ing. Hana Zvingerová - Návrhy bytových interiérů

Ing. Hana Zvingerová

Ing. Hana Zvingerová-Nabízím návrhy a realizace interiérů, prostorové uspořádání, barevné schéma a doporučení konkrétních zařizovacích předmětů.

Praha Vinohradygroše:268

KERT , s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

KERT , s.r.o.

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zaměřujeme se na opravy malého rozsahu až po realizaci generálních oprav vody a odpadů v objektech. Nabízíme rekonstrukce ležatého i stoupacího vedení teplé i studené užitkové vody a odpadů, výměny rozvodů v bytech včetně zařizovacích předmětů.

Praha Stodůlkygroše:251

ACE sklenářství - Návrhy bytových interiérů

ACE sklenářství

Komlexní sklenářské služby pro Prahu a okolí. Zasklívání oken dveří a portálů. Bezpečnostní skla, izolační dvojskla, zrcadla na míru. Průchody pro psy a kočky včetně montáže do izolačních dvojskel. Havarijní výjezdy.

Praha Bubenečgroše:249

ARVOL interiér studio - Návrhy bytových interiérů

ARVOL interiér studio

3D návrhy a realizace komerčních i bytových interiérů již od hrubé stavby. Pomoc při výběru – stavebních úprav, nábytku, osvětlení, bytového textilu, tapet, výtvarného umění, doplňků. ON-LINE návrhy po celé ČR.

Praha Modřanygroše:246

FESCHU LIGHTING & DESIGN s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

FESCHU LIGHTING & DESIGN s.r.o.

FESCHU LIGHTING & DESIGN s.r.o.-Vytváření 3D návrhů a realizace vybavení interiérů prodejen a obchodů na klíč, chladicí vitríny, neutrální vitríny, prodejní pulty, regály.

Praha Uhřiněvesgroše:243

V katerogii Návrhy bytových interiérů je zařazeno 52 firem

123Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?