22. května, 2019 - svátek má Emil

Návrhy bytových interiérů

Přidej Firmu Zdarma

Návrhy bytových interiérů - firmy

František Klement - Čalounictví a Podlahářství - Návrhy bytových interiérů

František Klement - Čalounictví a Podlahářství

Čalounictví a podlahářství František Klement nabízí kladení klasických i luxusních koberců z různých zemí, parket, dřevěných i laminátových plovoucích podlah, linoel, termofixu a vinilu. Provádíme také broušení a lakování parket, montáže krytin na stěny, výrobu kobercových log i ornamentů a podobně.

Praha Vršovicewww.calounictvi-podlaharstvi.cz

Czech Buildings, s.r.o. - developerská společnost - Návrhy bytových interiérů

Czech Buildings, s.r.o. - developerská společnost

Naše společnost Czech Buildings, s.r.o. se specializuje na přípravu realizace a následně prodej půdních bytů. Náš tým tvoří projektanti, architekti a realitní specialisté, kteří mají za cíl vytvořit bydlení splňující veškeré nároky na design, technologie a vysoký standard.

Praha Vršovicewww.czechbuildings.cz

Kristýna Kafková - Návrhy bytových interiérů

Kristýna Kafková

Jsem specialista na rychlé návrhy. REDESIGN - Změna stávajícího prostoru za pomoci předělání nebo přestavění aktuálního stavu. RYCHLÉ NÁVRHY - Když nechcete ztrácet čas a potřebujete rychle poradit a nečekat dlouho na zpracování návrhů. TVOŘÍM EXKLUZIVNĚ PRO ŽENY - Váš domov musí být útulný, osobitý a přirozený.

Praha Nebušicegroše:1614

BELSTAV CZ - Návrhy bytových interiérů

BELSTAV CZ

Stavební společnost BELSTAV CZ, s.r.o. vznikla dne 23.3.2000 tran­sformačním způsobem po rozdělení předchozí obchodně-stavební společnosti. Svým podnikatelským zaměřením na specializovanou stavební činnost navazuje na podnikatelské aktivity rozvíjené v předešlé společnosti již od roku 1993.

Praha Hloubětíngroše:1039

di5 architekti inženýři - Návrhy bytových interiérů

di5 architekti inženýři

Při řešení projektů vždy vycházíme ze specifických podmínek jednotlivých projektů a potřeb klienta. Průběžně se seznamujeme se soudobými postupy a využíváme je k zajištění efektivního, hospodárného a esteticky zajímavého výsledku, který splní potřeby a představy investora i budoucích uživatelů. di5 architekti inženýři

Praha Vinohradygroše:598

REVYKO INTER spol. s r.o. - Návrhy bytových interiérů

REVYKO INTER spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku skleněné vitríny, výstavní panely, interaktivní expozice včetně osvětlení. Vyrábíme venkovní pouliční knihovny. Nabízíme zámečnickou zakázkovou kovovýrobu - ocel, nerez, mosaz, hliník a sklo. Výrobce světelné diodové reklamy Lightbanner. Navrhujeme a realizujeme originální interiéry.

Praha Kunraticegroše:581

OK Term Heating s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

OK Term Heating s.r.o.

Nabízíme solární zásobníky, zakázkové nádrže na tepelná čerpadla, ohřívače vody, vysokolitrážní ohřívače, systémy pro vytápění a teplou vodu.

Praha Hlubočepygroše:570

Petr Sečanský-KAPA NÁBYTEK - Návrhy bytových interiérů

Petr Sečanský-KAPA NÁBYTEK

Petr Sečanský-KAPA NÁBYTEK-Navrhujeme nábytek na míru. 3D projekty v ceně zakázky. Exkluzivní i ekonomické provedení. Kuchyně, koupelny, předsíně, ložnice, vestavěné skříně, dětské a obývací pokoje, studentský a dětský nábytek, pracovny, dveře. Vyrábíme z masivu, dýhy, lamina.

Praha Horní Počernicegroše:509

SICC nábytek s.r.o - Návrhy bytových interiérů

SICC nábytek s.r.o

Kuchyně,matrace,nábytek

Praha Žižkovgroše:482

VIP MEDIATION s.r.o - Návrhy bytových interiérů

VIP MEDIATION s.r.o

VIP MEDIATION nabízí služby z oblastí zprostředkování obchodu a služeb pro soukromý sektor, fyzické i právnické subjekty individuálně zpracovávané na klíč.

Praha Vinohradygroše:472

DECOR ITALIA - Návrhy bytových interiérů

DECOR ITALIA

VÝHRADNÍ DOVOZCE SVĚTOZNÁMÝCH ITALSKÝCH FIREM Z OBLASTI STAVEBNÍCH, MALÍŘSKÝCH A DEKORATIVNÍCH MATERIÁLŮ VYSOKÉ KVALITY. DÁLE NABÍZÍME VELMI KVALITNÍ A BEZPEČNÉ BIOKRBY, LUXUSNÍ ITALSKÉ TAPETY, FRESKY (MALBY TIŠTĚNÉ NA OMÍTKU) A LUXUSNÍ HLINÍKOVÉ POVRCHY ALULIFE.

Praha Horní Počernicegroše:458

Top Work spol. s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:434

Ing. Hana Zvingerová - Návrhy bytových interiérů

Ing. Hana Zvingerová

Ing. Hana Zvingerová-Nabízím návrhy a realizace interiérů, prostorové uspořádání, barevné schéma a doporučení konkrétních zařizovacích předmětů.

Praha Vinohradygroše:397

Nábytek Říha, s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

Nábytek Říha, s.r.o.

Nábytek Říha, s.r.o.-Orientujeme se především na kvalitu a moderní design, tradice, spolehlivost a profesionalitu. Nabízíme služby interiérového designéra v ceně zakázky. Montáže, doprava včetně stěhování jsou samozřejmostí.

Praha Libeňgroše:387

Starmont, s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

Starmont, s.r.o.

Starmont, s.r.o.-Rekonstrukce bytových jader, koupelen a bytových interiérů. Přestavby bytů i rodinných domů na klíč. Zakázková výroba kuchyní. Prodej a montáž plovoucích podlah.

Praha Stodůlkygroše:384

FESCHU LIGHTING & DESIGN s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

FESCHU LIGHTING & DESIGN s.r.o.

FESCHU LIGHTING & DESIGN s.r.o.-Vytváření 3D návrhů a realizace vybavení interiérů prodejen a obchodů na klíč, chladicí vitríny, neutrální vitríny, prodejní pulty, regály.

Praha Uhřiněvesgroše:375

ŠIK ATELIER VON KOFRAU s.r.o. - Návrhy bytových interiérů

ŠIK ATELIER VON KOFRAU s.r.o.

Provádíme kompletní realizace interiérů - záclony, závěsy, potahové látky, koberce, tapety, garnýže, kolejničky, ručníky, deky, povlečení, ubrusy, střapce, plisé, rolety a vinylové podlahy. Nabízíme služby návrhářky, šití, pokládku a instalace

Praha Nové Městogroše:364

Miroslav Hillebrant - RENY - Návrhy bytových interiérů

Miroslav Hillebrant - RENY

Miroslav Hillebrant - RENY-Vyrábíme vestavěné skříně, kuchyně, šatny, šatní skříně s posuvnými dveřmi na míru, obývací i dětské pokoje a předsíně. Zajišťujeme dodávky úložného i předsíňového nábytku, komod, věšáků, botníků a obývacích stěn. Provádíme renovace dveří. Návrhy bytových interiérů. Návrhy kancelářských

Praha Zličíngroše:361

INTERLAK-LIŠÁK ALOIS - Návrhy bytových interiérů

INTERLAK-LIŠÁK ALOIS

INTERLAK-LIŠÁK ALOIS-Provádím dekorační úpravy interiérů za použití speciálních technik a materiálů. Nabízím montáže sádrokartonů, minerálních podhledů a benátských štuků. Zajišťuji přestavby bytových jader.

Praha Kamýkgroše:359

Ateliér MD - architekti Praha - Návrhy bytových interiérů

Ateliér MD - architekti Praha

Zaměřujeme se na urbanismus (územní studie, územní plány, regulační plány), veřejná prostranství, stavby obytné (rodinné domy, bytové domy, rekonstrukce bytů), veřejné (školní, rekreační, kulturní, zdravotnické), administrativní & polyfunkční, průmyslové & dopravní, řešení interiérů i komplexní rekonstrukce.

Praha Nové Městogroše:347

V katerogii Návrhy bytových interiérů je zařazeno 55 firem

123Další