Organizace pro děti a mládež v Praze

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Organizace pro děti a mládež v Praze - firmy

Atrakce365 - zábavní servis - Organizace pro děti a mládež v Praze

Atrakce365 - zábavní servis

Pronájem atrakcí - skákací hrad, nafukovací, sportovní, pouťové, cukrová vata, malování na obličej, třpytivé tetování, balónkové dekorace, nůžkové stany, maskoti, tvořivé dílny, klauni, animátoři, fun food. Pořádáme akce pro děti, zajistíme animační programy, soutěže, produkční činnost, ozvučení.

Praha Hájegroše:450

Cukrová vata - Organizace pro děti a mládež v Praze

Cukrová vata

Cukrová vata, výroba, pronájem, prodej, výrobník cukrové vaty, stroj na výrobu, pronájem stánků i s obsluhou, domácí cukrová vata.

Praha Hájegroše:429

iBabičky.cz - Organizace pro děti a mládež v Praze

iBabičky.cz

Hlídání dětí od profesionálních babiček vám ušetří čas a nezruinuje vás.Jsme cenově dostupní pro široké spektrum rodin s dětmi.Agentura iBabičky.cz,to jsou náhradní babičky na hlídání dětí,které o děti pečují s láskou a trpělivostí.

Praha Smíchovgroše:417

Ekoškolka Rozárka – Praha 4  - Organizace pro děti a mládež v Praze

Ekoškolka Rozárka – Praha 4

Společně se u nás setkávají děti od 1,5 roku do 6 let. Unikátnost naší školky je dána kombinací programu ZAČÍT SPOLU a LESNÍ PEDAGOGIKY. Denně trávíme s dětmi čas v přírodě, věříme, že příroda je úžasná učitelka. Podporujeme elementární základy pro odpovědný postoj k životnímu prostředí. Dětem z vícejazyčného

Praha Braníkgroše:386

Mateřská škola a jesle Čiperka - Organizace pro děti a mládež v Praze

Mateřská škola a jesle Čiperka

Nabízíme skvělý česko-anglický program pro děti již od 12 měsíců. Školka je zasazena do krásného okolního prostředí spjatého s lesem a krásným hřištěm. Mateřská škola je zrekonstruována a jednotlivé třídy nadstandartně vybaveny. Pokud hledáte školku na Praze 6-Na Džbáně, podívejte se na naši sesterskou školku

Praha Modřanygroše:354

REKREACE DĚTÍ - Organizace pro děti a mládež v Praze

REKREACE DĚTÍ

Rekreační zařízení nabízí levné ubytování pro letní tábory, fotbalové, taneční soustředění, firemní akce. Pořádáme dětské tábory.

Praha Kobylisygroše:324

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley - Organizace pro děti a mládež v Praze

Mezinárodní umělecká mateřská školka a jesle Dream Valley

Mezinárodní mateřská škola a jesle v přírodní rezervaci Prahy 6 s uměleckým zaměřením. Mateřská škola navazuje na více jak desetiletou tradici prestižní mateřské školy Neverland. International kindergarten and nurseries in the nature reserve of Prague 6 with an artistic focus. Kindergarten is based on more

Praha Dejvicegroše:321

PÁRTY KLOKOČKA s.r.o. - Organizace pro děti a mládež v Praze

PÁRTY KLOKOČKA s.r.o.

Největší tým na zábavu v ČR

Praha Holešovicegroše:276

Mateřská škola  - Organizace pro děti a mládež v Praze

Mateřská škola

Filozofií naší školky je rozvíjet samostatné a zdravě sebevědomé děti cestou přirozené výchovy, položit základy celoživotního vzdělávání všem dětem podle jejich možností, schopností, zájmů a potřeb.

Praha Písnicegroše:267

Mateřská škola Kids Kingdom - Organizace pro děti a mládež v Praze

Mateřská škola Kids Kingdom

Poslední místa na školní rok 2014/2015. Deset dětí v jedné třídě. Akreditace MŠMT. Rozvojový program, předškolní výuka, angličtina, sportovní a výtvarná výchova, kroužky denně do 18 hodin v ceně. 724 601020, info@kidskingdom.cz

Praha Březiněvesgroše:254

Ing. Zuzana Bártová - Organizace pro děti a mládež v Praze

Ing. Zuzana Bártová

Poskytuje jim v těchto činnostech pomoc, podporu i kontakt s jinými lidmi, a to nejenom seniorům nebo pohybově či jinak znevýhodněným osobám, ale i maminkám s dětmi či jiným návštěvníkům.Činnost centra je proto koncipována jako celodenní program, jehož součástí jsou různé aktivity zájmového a relaxačního charakteru

groše:229

Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4 - Organizace pro děti a mládež v Praze

Dům dětí a mládeže Praha 4 - Hobby centrum 4

Nabízíme zájmové vzdělávání a aktivní trávení volného času pro děti a mládež. K dispozici je výtvarný ateliér, fotoateliér, nahrávací studio, hřiště či tělocvična. Objekt je také vybaven posilovnou, lezeckou stěnou. Poskytujeme možnost pronájmu učebny výpočetní techniky s 10 počítačovými soupravami.

Praha Krčgroše:227

Doučování Praha - Organizace pro děti a mládež v Praze

Doučování Praha

Doučujeme velké množství předmětů od angličtiny po zpěv. Vyberte si z naší velké databáze více jak 5000 lektorů nebo si zadejte bezplatnou nezávaznou poptávku a my vám vhodného lektora rychle najdeme. Ceny již od 200 Kč/60 minut a možnost dojíždění lektora zdarma.

Praha Košířegroše:216

SUMMER TIME - Organizace pro děti a mládež v Praze

SUMMER TIME

Jedinečné tábory s pestrou kombinací táborového programu a efektivní výuky angličtiny hravou formou v srdci jihočeských lesů. Plno soutěží a sportování, celotáborová hra, koupání, táboráky, skybaxování, bojovky. Ubytování v chatách, mezinárodní prostředí, profesionální úroveň, dlouholetá tradice.

Praha Veleslavíngroše:214

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník - Organizace pro děti a mládež v Praze

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník

Ve své profesi se zaměřuje převážně na nástěnnou ruční malbu. Realizuje zakázky jak od firem ( restaurace, sportovní centra, firemní haly, wellness, bary, diskotéky, školky....)tak od soukromých subjektů ( byty, dětské pokoje, domy, domovní zdi....). Vše interiér i exteriér včetně velkoplošných maleb. Namaluje na

Praha Klánovicegroše:199

Centrum pro manželství a rodinu - Organizace pro děti a mládež v Praze

Centrum pro manželství a rodinu

Klientům nabízíme osvědčené programy jako přípravy na svatbu, tréninky a duchovní programy pro manžele a rodiče nebo psychologické poradenství. V práci se snoubenci, manželi a rodinami máme téměř dvacetiletou odbornou zkušenost.

Praha Smíchovgroše:191

Mateřská školka JINAK - Organizace pro děti a mládež v Praze

Mateřská školka JINAK

Školka JINAK je jedinečná, s individuálním přístupem, s nadstandardními službami, s aktivitami, s kvalitním personálem a metodou vzdělávání. Školka JINAK je pro všechny děti předškolního věku - od 3 let, mladší po dohodě.

Praha Královicegroše:191

KIDS s.r.o. - Organizace pro děti a mládež v Praze

KIDS s.r.o.

Dětský koutek MILK&PLAY je místem, které si zamilují děti i dospělí. Bludiště, klouzačky, trampolíny, interaktivní a tvůrčí činnost a mnoho dalšího. Pamatováno je jak na děti starší, tak i na ty nejmenší. Pro nejmladší návštěvníky je vyhrazena baby sekce, kde je čeká spousta věcí k objevování, dovádění v kuličkách či

Praha Trojagroše:190

MALVÍNA - umělecká mateřská škola s.r.o. - Organizace pro děti a mládež v Praze

MALVÍNA - umělecká mateřská škola s.r.o.

Malvína je soukromou školkou v Praze 8, nedaleko stanice metra B – Křižíkova, se zaměřením na uměleckou tvorbu a grafomotoriku. Místo jsme citlivě vybrali a interiér vznikl ve spolupráci s architektonickým studiem.

Praha Karlíngroše:177

Ekoškolka Rozárka – Praha 7  - Organizace pro děti a mládež v Praze

Ekoškolka Rozárka – Praha 7

Společně se u nás setkávají děti od 1,5 roku do 6 let. Unikátnost naší školky je dána kombinací programu ZAČÍT SPOLU a LESNÍ PEDAGOGIKY. Denně trávíme s dětmi čas v přírodě, věříme, že příroda je úžasná učitelka. Podporujeme elementární základy pro odpovědný postoj k životnímu prostředí. Dětem z vícejazyčného

Praha Trojagroše:173

V katerogii Organizace pro děti a mládež v Praze je zařazeno 46 firem

123Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?