19. května, 2019 - svátek má Ivo

Orientální kuchyně Praha

Přidej Firmu Zdarma

Orientální kuchyně Praha - firmy

u Fugiho OiZoiOi Pho - Orientální kuchyně Praha

u Fugiho OiZoiOi Pho

V restauraci u Fugiho nabízíme speciální a originální výběr jídel z východní Asie. Používáme výhradně čerstvé suroviny té nejvyšší kvality a náš sortiment se skládá zejména z vietnamské a thajské kuchyně. Je to velice uznávaná a oblíbená kuchyně po celém světě a postupně i v České republice. Neváhejte tedy ochutnat

Praha Nové Městogroše:664

Barbuda cocktail bar - Orientální kuchyně Praha

Barbuda cocktail bar

Barbuda cocktail bar se nachází přímo v centru Prahy jenom pár metrů od pražských monumentů jako je Národní divadlo nebo Karlův most. Nabízíme jedinečné karibské koktejly servírované v originálních suvenýrových sklenicích, které si můžete odnést domů nebo velmi oblíbenou Open bar party pro privátní akce. Kromě

Praha Staré Městogroše:571

Radost FX Restaurant - Orientální kuchyně Praha

Radost FX Restaurant

Radost FX Restaurant - Bar, kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Bělehradská 120. Vybrat si můžete z 420 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, rezervace online, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Budvar, Corona,

Praha Vinohradygroše:565

Mr. SUSHI Restaurat a Catering - Orientální kuchyně Praha

Mr. SUSHI Restaurat a Catering

Originální japonská restaurace Mr. Sushi s rozvozem jídla po Praze. Zajišťujeme catering na Vašich společenských akcí­ch, párty a oslavách. Rádi pro Vás připraví­me nezapomenutelný raut, banket, garden párty, oslavu narozenin či firemní­ večí­rek. Všechny tyto pokrmy může doplňovat stylový personál a tradiční­

Praha Staré Městogroše:495

Rang De Basanti, restaurace, Praha 9, Dolní Počernice - Orientální kuchyně Praha

Rang De Basanti, restaurace, Praha 9, Dolní Počernice

Rang De Basanti, restaurace, Praha 9, Dolní Počernice je nekuřácké restaurace, která nabízí speciality indické kuchyně. Jídla s sebou, rozvoz, párty, oslavy, cateringové služby. V létě krásná zahrada, dětský koutek, grilování.

Praha Dolní Počernicegroše:471

Noodles - restaurace a café bar - Orientální kuchyně Praha

Noodles - restaurace a café bar

Přijďte vychutnat atmosféru naší „Noodles“ restaurace v Praze. Podáváme fantastické těstoviny od italských, čínských, thajských po mongolské. Na jídelním lístku nechybí ani ryby, steaky nebo lehké saláty. V našem menu naleznete speciality jak české tak mezinárodní kuchyně Tato stylově designová nekuřácká restaurace v

Praha Nové Městogroše:467

Čajovna Shisha - Orientální kuchyně Praha

Čajovna Shisha

Nabízíme čaje z celého světa, masalu, kuskus, vodní dýmky k zapůjčení i koupi, široký sortiment příslušenství k vodním dýmkám.

Praha Libeňgroše:439

Penzion Alča - Orientální kuchyně Praha

Penzion Alča

Na každém pokoji koupelna s vanou nebo se sprchou,WIFI,TV. Snídaně. Děti do 4let zdarma, do 12let 50% z ceny. Pejska si vemte ssebou.Parkování na pozemku. V přízemí je restaurace, v létě s krásnou zahrádkou a dětským koutkem.

Praha Dolní Počernicegroše:433

Čajovna Shisha II - Orientální kuchyně Praha

Čajovna Shisha II

Nabízíme čaje z celého světa, masalu, kuskus, vodní dýmky k zapůjčení i koupi, široký sortiment příslušenství k vodním dýmkám.

Praha Žižkovgroše:348

Golden Tikka - indická restaurace - Orientální kuchyně Praha

Golden Tikka - indická restaurace

Provoz indické nekuřácké restaurace. Nabídka vegetariánských i masitých pokrmů či poledních menu. Možnost vzít si jídlo s sebou. Dále je k dispozici salonek pro 20 osob a zahrada s 32 místy.

Praha Nové Městogroše:339

Duhovka, čajový klub - Orientální kuchyně Praha

Duhovka, čajový klub

Čajovna a obchod s čajem, v teplých dnech otevřena zahrádka. Přes 130 čajů a nečajů, včetně specialit jako čajové obřady, čaje louhované v mléce, samovar, ledové čaje a podobně. Nabízíme také čerstvá jídla (kuskusy, hommos, panini, čerstvě pražené mandle a slunečnice. a mnohé další. Pronajímáme vodní dýmky a prodej

Praha Holešovicegroše:322

Restaurace Loving Hut, Truhlářská 20 - Orientální kuchyně Praha

Restaurace Loving Hut, Truhlářská 20

V naší restauraci vytváříme bezpečné a vhodné prostředí pro rodiny a zákazníky všeho věku. Všechny prostory v naší restauraci jsou nekuřácké a všechny naše nápoje jsou nealkoholické. Náš personál Vás vždy přijme s přátelským úsměvem.

Praha Nové Městogroše:311

Babičky na hlídání - Orientální kuchyně Praha

Babičky na hlídání

Na základě vlastní zkušenosti vznikly Babičky na hlídání. Zkušené babičky zajistí hlídání v době nemoci, doprovody na kroužky, doučování, žehlení, záleží jen a jen na Vašich potřebách.

Praha Trojagroše:281

Korsická vína - Orientální kuchyně Praha

Korsická vína

Nabízím vína z Patrimonio, Cap Corse, Figari, Calvi, Ajaccio, Sarténe, Porto - Vecchio a Aléria. Nejnižší apelaci Corse nenabízím.

Praha Hájegroše:275

V Zátiší, restaurace, Praha 1, Staré Město - Orientální kuchyně Praha

V Zátiší, restaurace, Praha 1, Staré Město

V Zátiší, restaurace, Praha 1, Staré Město - restaurace nebízí jídla mezinárodní a lokální kuchyně. Autentické indické pokrmy od kuchaře Mahvira Knaswal. K dispozici nekuřácký prostor, salonek, Wifi.

Praha Staré Městogroše:202

Gyros-GR spol. s r.o. - Orientální kuchyně Praha

Gyros-GR spol. s r.o.

Gyros-GR nabízí nekuřácké, čisté prostředí vhodné pro maminky s dětmi. Ideální pro delší posezení i rychlou pracovní schůzku. Řecká jídla vhodná pro rychlé občerstvení,širokou nabídku salátů, masových specialit a vegetariánských jídel.

Praha Smíchovgroše:198

Restaurace Royal Bengal - Orientální kuchyně Praha

Restaurace Royal Bengal

Nová restaurace Praha – Royal Bengal, se hlásí k tradici indických restaurací Royal Bengal, které po celé světě lákají návštěvníky autentickými a chutnými recepty indické kuchyně.

Praha Staré Městogroše:189

Rozvoz Sushi Praha Tobiko - Orientální kuchyně Praha

Rozvoz Sushi Praha Tobiko

Skvělé sushi až domů. Dopřejte si zdravý oběd a večeři od Tobiko Food. Rozvoz jídla v Praze. Sushi, cattering a Sushi Party Tobiko. Nabízíme pestrou nabídku sushi Platit můžete kartou na našem mobilním terminálu. Záleží nám na zdravém životním stylu a sushi je jedním z elementů, které přispívá k našemu zdraví a

Praha Vinohradygroše:110

V katerogii Orientální kuchyně Praha je zařazeno 18 firem

1