16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Počítačové a internetové kurzy

Přidej Firmu Zdarma

Počítačové a internetové kurzy - firmy

Kairos - pobočka  - Počítačové a internetové kurzy

Kairos - pobočka

Vydělávejte si až 14000 korun měsíčně jenom tím, že máte zapnutý svůj počítač. V České republice už takhle pravidelně vydělávájí tisíce chytrých lidí. Chcete se k nám přidat? Stačí, když se přihlásíte na tomto linku - https://cabinet.kairosplanet.com/register/#795c58.

Praha Krčgroše:2102

DANĚ & ÚČETNICTVÍ Praha s.r.o. - Počítačové a internetové kurzy

DANĚ & ÚČETNICTVÍ Praha s.r.o.

Zajišťujeme kompletní služby související s PŘEVODY BYTŮ DO VLASTNICTVÍ jednotlivých členů Bytového družstva - od zaměření bytů, zpracování prohlášení vlastníka, založení SVJ, přes přípravu převodních smluv až k podání přiznání k dani z nemovitých věcí. To vše v souladu s platnými právními předpisy, zejm. novým

Praha Vršovicegroše:1150

OZP Akademie, z. ú. - Počítačové a internetové kurzy

OZP Akademie, z. ú.

Vyberte si kurz přímo na míru! Nabízíme vám pestrou paletu kurzů, aby si u nás každý našel něco pro sebe. Můžete si vybrat z řady rekvalifikačních kurzů, rozvojových kurzů, workshopů a seminářů. Kurzy organizujeme po celé ČR a není pro nás problém zajistit i školení na „klíč“.

Praha Vršovicegroše:548

PVK Company s.r.o. - Počítačové a internetové kurzy

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:542

Foto Emotion - Počítačové a internetové kurzy

Foto Emotion

Fotografujeme svatby, rodiny, fashion, reportáž, školy, firmy, produkty. Každá fotografie je pečlivě zpracována profesionálním grafikem v našem špičkovém grafickém studiu. Spolupracujeme s profesionály v oblastech vizáže a stylingu. Umíme se přizpůsobit koncepci produkce na míru.

Praha Prosekgroše:418

Miluše Plátková - Počítačové a internetové kurzy

Miluše Plátková

Lektorka německého jazyka s dlouholetými praktickými zkušenostmi z firemního a individuálního výukového prostředí do úrovně C1 nabízí výuku. Cílená a flexibilní příprava k různým úrovním a typům zkoušek. Časová přizpůsobivost dle potřeb klienta. Výuka prezentačních dovedností v němčině.

Praha Kobylisygroše:321

PC lektor | kurzy Wordu a Excelu - Počítačové a internetové kurzy

PC lektor | kurzy Wordu a Excelu

Chcete si opravdu hodně zjednodušit práci s Excelem nebo Wordem? Naučit se na kurzu Excelu vytvářet efektivně vzorce, funkce či kontingenční tabulky? Nebo na kurzu Wordu snadno pracovat s dlouhými dokumenty a využívat pokročilé možnosti stránkování? Kurzy PC lektor jsou přesně pro Vás. Těším se na Vaši účast!

Praha Bohnicegroše:305

ACZ, spol. s r.o. - Počítačové a internetové kurzy

ACZ, spol. s r.o.

ACZ, spol. s r.o.-Kurzy, školení a akreditované rekvalifikace pro firmy i širokou veřejnost se zaměřením na rozvoj osobnosti, manažerské vzdělávání, jazykové, počítačové, zájmové a umělecké kurzy. Kvalita a individuální přístup.

Praha Staré Městogroše:214

KULTURNÍ CENTRUM 12 - Počítačové a internetové kurzy

KULTURNÍ CENTRUM 12

* dopolední pořady pro MŠ, ZŠ a SŠ * sobotní akce pro děti i rodiče * zábavné akce pro děti * koncerty a divadla * aktivity pro seniory * přednášková činnost * relaxační a alternativní programy * pohybové, sportovní a taneční aktivity * mimoškolní dlouhodobé zájmové a vzdělávací kurzy * krátkodobé umělecké

Praha Modřanygroše:185

Italština - Počítačové a internetové kurzy

Italština

Certifikovaná osoba se znalostí italštiny na úrovni rodilého mluvčího nabízí překlady z italštiny do češtiny a naopak, konverzaci, výuku a jiné potřeby a studie v italském jazyce.Spolupráce i prostřednictvím PC, SKYPE atd. Státní jazyková zkouška SZJ Praha a univerzity v Sienně,12 let praxe v Itálii.

Praha Dejvicegroše:173

Mirin Group - Počítačové a internetové kurzy

Mirin Group

Činnosti jsou rozděleny do tří pilířů – vzdělávání, marketing, obchodní služby. Vzděláváním se rozumí kurzy a školení na zvýšení prodeje, Soft Skills, PC kurzy, aj. Důležitou součástí je i poradenství pro podnikatele, malé a střední firmy. Marketing, to jsou průzkumy trhu, analýzy, reklamní předměty, fotky,

Praha Košířegroše:72

V katerogii Počítačové a internetové kurzy je zařazeno 11 firem

1
Život Dětem