Počítačové a internetové kurzy

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Počítačové a internetové kurzy - firmy

OZP Akademie, z. ú. - Počítačové a internetové kurzy

OZP Akademie, z. ú.

Vyberte si kurz přímo na míru! Nabízíme vám pestrou paletu kurzů, aby si u nás každý našel něco pro sebe. Můžete si vybrat z řady rekvalifikačních kurzů, rozvojových kurzů, workshopů a seminářů. Kurzy organizujeme po celé ČR a není pro nás problém zajistit i školení na „klíč“.

Praha Vršovicegroše:392

Kairos - pobočka  - Počítačové a internetové kurzy

Kairos - pobočka

Vydělávejte si až 14000 korun měsíčně jenom tím, že máte zapnutý svůj počítač. V České republice už takhle pravidelně vydělávájí tisíce chytrých lidí. Chcete se k nám přidat? Stačí, když se přihlásíte na tomto linku - https://cabinet.kairosplanet.com/register/#795c58.

Praha Krčgroše:352

Foto Emotion - Počítačové a internetové kurzy

Foto Emotion

Fotografujeme svatby, rodiny, fashion, reportáž, školy, firmy, produkty. Každá fotografie je pečlivě zpracována profesionálním grafikem v našem špičkovém grafickém studiu. Spolupracujeme s profesionály v oblastech vizáže a stylingu. Umíme se přizpůsobit koncepci produkce na míru.

Praha Prosekgroše:340

Miluše Plátková - Počítačové a internetové kurzy

Miluše Plátková

Lektorka německého jazyka s dlouholetými praktickými zkušenostmi z firemního a individuálního výukového prostředí do úrovně C1 nabízí výuku. Cílená a flexibilní příprava k různým úrovním a typům zkoušek. Časová přizpůsobivost dle potřeb klienta. Výuka prezentačních dovedností v němčině.

Praha Kobylisygroše:270

PC lektor | kurzy Wordu a Excelu - Počítačové a internetové kurzy

PC lektor | kurzy Wordu a Excelu

Chcete si opravdu hodně zjednodušit práci s Excelem nebo Wordem? Naučit se na kurzu Excelu vytvářet efektivně vzorce, funkce či kontingenční tabulky? Nebo na kurzu Wordu snadno pracovat s dlouhými dokumenty a využívat pokročilé možnosti stránkování? Kurzy PC lektor jsou přesně pro Vás. Těším se na Vaši účast!

Praha Bohnicegroše:260

PVK Company s.r.o. - Počítačové a internetové kurzy

PVK Company s.r.o.

SÍDLO V PRAZE

Praha Michlegroše:182

ACZ, spol. s r.o. - Počítačové a internetové kurzy

ACZ, spol. s r.o.

ACZ, spol. s r.o.-Kurzy, školení a akreditované rekvalifikace pro firmy i širokou veřejnost se zaměřením na rozvoj osobnosti, manažerské vzdělávání, jazykové, počítačové, zájmové a umělecké kurzy. Kvalita a individuální přístup.

Praha Staré Městogroše:178

Italština - Počítačové a internetové kurzy

Italština

Certifikovaná osoba se znalostí italštiny na úrovni rodilého mluvčího nabízí překlady z italštiny do češtiny a naopak, konverzaci, výuku a jiné potřeby a studie v italském jazyce.Spolupráce i prostřednictvím PC, SKYPE atd. Státní jazyková zkouška SZJ Praha a univerzity v Sienně,12 let praxe v Itálii.

Praha Dejvicegroše:68

KULTURNÍ CENTRUM 12 - Počítačové a internetové kurzy

KULTURNÍ CENTRUM 12

* dopolední pořady pro MŠ, ZŠ a SŠ * sobotní akce pro děti i rodiče * zábavné akce pro děti * koncerty a divadla * aktivity pro seniory * přednášková činnost * relaxační a alternativní programy * pohybové, sportovní a taneční aktivity * mimoškolní dlouhodobé zájmové a vzdělávací kurzy * krátkodobé umělecké

Praha Modřanygroše:26

Mirin Group - Počítačové a internetové kurzy

Mirin Group

Činnosti jsou rozděleny do tří pilířů – vzdělávání, marketing, obchodní služby. Vzděláváním se rozumí kurzy a školení na zvýšení prodeje, Soft Skills, PC kurzy, aj. Důležitou součástí je i poradenství pro podnikatele, malé a střední firmy. Marketing, to jsou průzkumy trhu, analýzy, reklamní předměty, fotky,

Praha Košířegroše:9

V katerogii Počítačové a internetové kurzy je zařazeno 10 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?