16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Péče o zvířata

Přidej Firmu Zdarma

Péče o zvířata - firmy

stříhání psů a koček salon Max Praha - Péče o zvířata

stříhání psů a koček salon Max Praha

výstavní i praktické střihy, psychologie pro psy,

Praha Košířegroše:414

AKVARISTIKA ADA  - Péče o zvířata

AKVARISTIKA ADA

ADA AKVARISTIKA-Nabídka akvaristických a chovatelských potřeb, exotického ptactva, hlodavců, terarijních zvířat na objednávku i klecí pro exoty. Zabýváme se prodejem krmiv pro psy a kočky. Možnost objednání akvárií na míru.

Praha Vysočanygroše:318

VETCENTRUM Duchek s.r.o. - Péče o zvířata

VETCENTRUM Duchek s.r.o.

Veterinární nemocnice s nonstop pohotovostí bez příplatků a s hospitalizací nabízí nadstandardní veterinární služby, moderní prostředí, zázemí pro klienty, rozsáhlé technické vybavení, specializované veterináře, rehabilitační péči a přírodní medicínu.

Praha Stodůlkygroše:295

Animal Hope s.r.o. - Péče o zvířata

Animal Hope s.r.o.

Veterinární ordinace v srdci Prahy s profesionálním, ale především citlivým a individuálním přístupem ke každému pacientovi. Nabízíme Vám služby od preventivní péče, přes terapii méně i více závažných onemocnění až po obtížné chirurgické zákroky včetně transfúze krve. Kromě psů a koček nabízíme svojí péči i morčatům,

Praha Žižkovgroše:262

JANEČKOVÁ SIMONA - Péče o zvířata

JANEČKOVÁ SIMONA

Provozujeme psí školku.

Praha Strašnicegroše:259

PSÍ SALON DIXIE  - Péče o zvířata

PSÍ SALON DIXIE

Do salonu je potřeba se předem telefonicky objednat a dohodnout si termín úpravy vašeho pejska či kočičky. Pejsky je potřeba přivést do salonu řádně vykoupané (pokud si neobjednáte koupání v salonu) a důkladně rozčesané, dále zbavené blech a klíšťat. Majitelům pejsků, kteří pravidelně své pejsky antiparazitně

Praha Bohnicegroše:256

SALON ANJULI  - Péče o zvířata

SALON ANJULI

Jsme jednim z největších a nejlépe vybavených salonů s více než 20ti letou praxí. Stříháme, trimujeme, koupeme a vyčesáváme pejsky všech ras a velikostí. Střihy přizpůsobujeme přání majitelů, ale také stávajícímu počasí a momentálnímu stavu pejska. Provádíme také částečné střihy pejsků, tedy menší úpravu - vystříhání

Praha Nuslegroše:253

Pojištění psa bez nutnosti vyhledávat kancelář - Péče o zvířata

Pojištění psa bez nutnosti vyhledávat kancelář

služba pro celou Českou republiku bez nutnosti vyhledávat a kontaktovat kancelář,pojištění psa vlastníka psa, pojištění veterinárních nákladů léčení psa,výběr vhodného produktu,výběr optimální pojištovny.Služba je zdarma.

Praha Vinohradygroše:247

Pavla Kazdová - Stříhaní mazlíků - Péče o zvířata

Pavla Kazdová - Stříhaní mazlíků

Stříhání a úprava psů i koček v prostorách Veterinární kliniky Břevnov - Praha 6. Nabízím stříhání a úpravy srsti psů i koček včetně možnosti úpravy srsti u agresivních, nemocných či bázlivých zvířat.

groše:240

VETERINÁRNÍ KLINIKA ANDĚL,s.r.o. - Péče o zvířata

VETERINÁRNÍ KLINIKA ANDĚL,s.r.o.

VETERINÁRNÍ KLINIKA ANDĚL,s.r.o.-Provoz veterinární kliniky. Nabízíme preventivní a léčebnou činnost týkající se psů, koček a jiných zvířat (chirurgie, interna, dermatologie, kardiologie, oftalmologie, endokrinologie, onkologie a další).

Praha Smíchovgroše:239

Kheiron, s.r.o. - Péče o zvířata

Kheiron, s.r.o.

Kheiron, s.r.o.-Provádíme všeobecnou léčebnou a preventivní veterinární péči u psů, koček, hlodavců a dalších zvířat. Nabízíme vysoce kvalifikovanou péči s odpovídajícím přístrojovým vybavením založenou na osvědčených léčebných postupech. Zajišťujeme vakcinace, odčervení, aplikace mikročipů a vystavování europasů.

Praha Kbelygroše:232

ZOO MIX PRAHA s.r.o. - Péče o zvířata

ZOO MIX PRAHA s.r.o.

Naše služby nabízíme od roku 2007, kdy jsme otevřeli první kamennou prodejnu v Praze 3. Postupným rozšiřováním nabídky produktů pro drobné hlodavce, exotické ptactvo a rozšiřováním služeb u nás dnes zákazníci najdou kompletní sortiment a poradenství v chovatelské oblasti. Jsme výhradním dovozcem značky Rosenlöcher a

Praha Žižkovgroše:223

Eva Olexová - Péče o zvířata

Eva Olexová

Provádím stříhání, úpravy a trimování psů a běžná veterinární ošetření.

Praha Zličíngroše:219

BULIRO CLUB , s.r.o. - Péče o zvířata

BULIRO CLUB , s.r.o.

Náš salon prošel velkou přestavbou a naše služby se vrátí k tomu, proč byl v roce 1997 založen. Služby a úpravy srsti pro jorkšírské terriéry a plemena malých dlouhosrstých ras.

Praha Řepygroše:207

Vet-centrum Kbely s.r.o. - Péče o zvířata

Vet-centrum Kbely s.r.o.

TG, odběr a vyšetření krve, možnost inhalační anestezie, EKG, mikroskopické vyšetření, sonografie, čipování, odstraňování zubního kamene,lvystavování cestovních pasů pro zvířata, poradenská činnost, preventivní prohlídky a testy, vakcinace, prodej léků a veterinárních krmiv, odčervení, laboratorní servis, ortopedie,

Praha Kbelygroše:206

ZOO BOHOUŠ  - Péče o zvířata

ZOO BOHOUŠ

Prodáváme chovatelské potřeby, granule, kosmetiku, pelíšky, klece, zubní pasty a obojky Kiltix, Scalibor, spoty Frontline a Advantix. Nabízíme obojky a pelíšky Red Dingo, Rogz for dogs a další. Velký výběr tašek na psy a kočky včetně luxusních.

Praha Nové Městogroše:198

RYCHETY - Péče o zvířata

RYCHETY

Pořádání kurzů pro štěňata od 3 měsíců na základní ovladatelnost. Nabídka agility, fly-ballu, kurzů loveckých plemen, obrany na ochranu osoby či majetku.

Praha Uhřiněvesgroše:195

KLIMENT JAN-TRIFYT  - Péče o zvířata

KLIMENT JAN-TRIFYT

Odchov a prodej akvarijních živočichů.

Praha Břevnovgroše:159

SALON PRO PSY MARCATO - Péče o zvířata

SALON PRO PSY MARCATO

Provádím klasické i výstavní stříhání, koupání, revitalizaci srsti. Poskytuji poradenství v péči o srst.

Praha Radotíngroše:158

RYBIČKY-RYBKY.CZ  - Péče o zvířata

RYBIČKY-RYBKY.CZ

Nabídka zahradních jezírek, potřeb pro sladkovodní, mořskou a nano akvaristiku, teraristiku. Výroba a údržba sladkovodních a mořských akvárií. Najdete u nás rostliny, dekorace, mořskou sůl, osvětlení a techniku.

Praha Žižkovgroše:150

V katerogii Péče o zvířata je zařazeno 27 firem

12Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery