Péče o zvířata

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Péče o zvířata - firmy

AKVARISTIKA ADA  - Péče o zvířata

AKVARISTIKA ADA

ADA AKVARISTIKA-Nabídka akvaristických a chovatelských potřeb, exotického ptactva, hlodavců, terarijních zvířat na objednávku i klecí pro exoty. Zabýváme se prodejem krmiv pro psy a kočky. Možnost objednání akvárií na míru.

Praha Vysočanygroše:267

stříhání psů a koček salon Max Praha - Péče o zvířata

stříhání psů a koček salon Max Praha

výstavní i praktické střihy, psychologie pro psy,

Praha Košířegroše:249

VETCENTRUM Duchek s.r.o. - Péče o zvířata

VETCENTRUM Duchek s.r.o.

Veterinární nemocnice s nonstop pohotovostí bez příplatků a s hospitalizací nabízí nadstandardní veterinární služby, moderní prostředí, zázemí pro klienty, rozsáhlé technické vybavení, specializované veterináře, rehabilitační péči a přírodní medicínu.

Praha Stodůlkygroše:217

PSÍ SALON DIXIE  - Péče o zvířata

PSÍ SALON DIXIE

Do salonu je potřeba se předem telefonicky objednat a dohodnout si termín úpravy vašeho pejska či kočičky. Pejsky je potřeba přivést do salonu řádně vykoupané (pokud si neobjednáte koupání v salonu) a důkladně rozčesané, dále zbavené blech a klíšťat. Majitelům pejsků, kteří pravidelně své pejsky antiparazitně

Praha Bohnicegroše:208

VETERINÁRNÍ KLINIKA ANDĚL,s.r.o. - Péče o zvířata

VETERINÁRNÍ KLINIKA ANDĚL,s.r.o.

VETERINÁRNÍ KLINIKA ANDĚL,s.r.o.-Provoz veterinární kliniky. Nabízíme preventivní a léčebnou činnost týkající se psů, koček a jiných zvířat (chirurgie, interna, dermatologie, kardiologie, oftalmologie, endokrinologie, onkologie a další).

Praha Smíchovgroše:203

JANEČKOVÁ SIMONA - Péče o zvířata

JANEČKOVÁ SIMONA

Provozujeme psí školku.

Praha Strašnicegroše:202

Animal Hope s.r.o. - Péče o zvířata

Animal Hope s.r.o.

Veterinární ordinace v srdci Prahy s profesionálním, ale především citlivým a individuálním přístupem ke každému pacientovi. Nabízíme Vám služby od preventivní péče, přes terapii méně i více závažných onemocnění až po obtížné chirurgické zákroky včetně transfúze krve. Kromě psů a koček nabízíme svojí péči i morčatům,

Praha Žižkovgroše:193

SALON ANJULI  - Péče o zvířata

SALON ANJULI

Jsme jednim z největších a nejlépe vybavených salonů s více než 20ti letou praxí. Stříháme, trimujeme, koupeme a vyčesáváme pejsky všech ras a velikostí. Střihy přizpůsobujeme přání majitelů, ale také stávajícímu počasí a momentálnímu stavu pejska. Provádíme také částečné střihy pejsků, tedy menší úpravu - vystříhání

Praha Nuslegroše:187

Kheiron, s.r.o. - Péče o zvířata

Kheiron, s.r.o.

Kheiron, s.r.o.-Provádíme všeobecnou léčebnou a preventivní veterinární péči u psů, koček, hlodavců a dalších zvířat. Nabízíme vysoce kvalifikovanou péči s odpovídajícím přístrojovým vybavením založenou na osvědčených léčebných postupech. Zajišťujeme vakcinace, odčervení, aplikace mikročipů a vystavování europasů.

Praha Kbelygroše:187

Pavla Kazdová - Stříhaní mazlíků - Péče o zvířata

Pavla Kazdová - Stříhaní mazlíků

Stříhání a úprava psů i koček v prostorách Veterinární kliniky Břevnov - Praha 6. Nabízím stříhání a úpravy srsti psů i koček včetně možnosti úpravy srsti u agresivních, nemocných či bázlivých zvířat.

groše:180

ZOO MIX PRAHA s.r.o. - Péče o zvířata

ZOO MIX PRAHA s.r.o.

Naše služby nabízíme od roku 2007, kdy jsme otevřeli první kamennou prodejnu v Praze 3. Postupným rozšiřováním nabídky produktů pro drobné hlodavce, exotické ptactvo a rozšiřováním služeb u nás dnes zákazníci najdou kompletní sortiment a poradenství v chovatelské oblasti. Jsme výhradním dovozcem značky Rosenlöcher a

Praha Žižkovgroše:178

BULIRO CLUB , s.r.o. - Péče o zvířata

BULIRO CLUB , s.r.o.

Náš salon prošel velkou přestavbou a naše služby se vrátí k tomu, proč byl v roce 1997 založen. Služby a úpravy srsti pro jorkšírské terriéry a plemena malých dlouhosrstých ras.

Praha Řepygroše:156

Pojištění psa bez nutnosti vyhledávat kancelář - Péče o zvířata

Pojištění psa bez nutnosti vyhledávat kancelář

služba pro celou Českou republiku bez nutnosti vyhledávat a kontaktovat kancelář,pojištění psa vlastníka psa, pojištění veterinárních nákladů léčení psa,výběr vhodného produktu,výběr optimální pojištovny.Služba je zdarma.

Praha Vinohradygroše:154

RYCHETY - Péče o zvířata

RYCHETY

Pořádání kurzů pro štěňata od 3 měsíců na základní ovladatelnost. Nabídka agility, fly-ballu, kurzů loveckých plemen, obrany na ochranu osoby či majetku.

Praha Uhřiněvesgroše:129

SALON PRO PSY MARCATO - Péče o zvířata

SALON PRO PSY MARCATO

Provádím klasické i výstavní stříhání, koupání, revitalizaci srsti. Poskytuji poradenství v péči o srst.

Praha Radotíngroše:119

STŘÍHÁNÍ-TRIMOVÁNÍ PSŮ  - Péče o zvířata

STŘÍHÁNÍ-TRIMOVÁNÍ PSŮ

Hledáte kvalitní stříhání, česání, trimování pro Vašeho psa? Přijďte k nám! Nabízíme kompletní úpravu psů všech plemen. Specializuji se na péči o srst psů. Nabízím stříhání, rozčesávání, trimování, koupání a konečnou úpravu srsti. Provádíme čištění uší, stříhání, trimování, depilaci, koupání, úpravu drápků, česání a

Praha Žižkovgroše:114

ZOO BOHOUŠ  - Péče o zvířata

ZOO BOHOUŠ

Prodáváme chovatelské potřeby, granule, kosmetiku, pelíšky, klece, zubní pasty a obojky Kiltix, Scalibor, spoty Frontline a Advantix. Nabízíme obojky a pelíšky Red Dingo, Rogz for dogs a další. Velký výběr tašek na psy a kočky včetně luxusních.

Praha Nové Městogroše:114

RYBIČKY-RYBKY.CZ  - Péče o zvířata

RYBIČKY-RYBKY.CZ

Nabídka zahradních jezírek, potřeb pro sladkovodní, mořskou a nano akvaristiku, teraristiku. Výroba a údržba sladkovodních a mořských akvárií. Najdete u nás rostliny, dekorace, mořskou sůl, osvětlení a techniku.

Praha Žižkovgroše:111

KLIMENT JAN-TRIFYT  - Péče o zvířata

KLIMENT JAN-TRIFYT

Odchov a prodej akvarijních živočichů.

Praha Břevnovgroše:93

Eva Olexová - Péče o zvířata

Eva Olexová

Provádím stříhání, úpravy a trimování psů a běžná veterinární ošetření.

Praha Zličíngroše:93

V katerogii Péče o zvířata je zařazeno 23 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?