Prádelny a čistírny v Praze

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
V této kategorii naleznete prádelny a čistírny v Praze. Pokud jste provozovatelem čistíny nebo prádelny můžete zdarma vložit svou firmu do této kategorie zcela Zdarma. Prosím nevkládejte prádelny a čitírny které nejsou v Praze neb je stejně časem odstraníme.

Přidej Firmu Zdarma Prádelny a čistírny v Praze - firmy

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9 - Prádelny a čistírny v Praze

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9

Pradlenka Jaroslava Klattová - Prádelna na Praze 9 - Zabýváme se praním prádla bezfosfátovou technologií, mandlováním, žehlením na lisu a sběrem textilu pro chemické čištění. Naše služby poskytujeme především středním hotelům, penzionům, ubytovnám, restauracím, školským zařízením, ale i soukromým osobám a firmám.

Praha Střížkovgroše:320

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna - Prádelny a čistírny v Praze

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna

Velkokapacitní prádelna Praha Hrdlořezy - Pereme 24 hodin denně, 365 dní v roce (včetně státních svátků, Vánoc, Silvestra, Nový rok) pro hotely, penziony, botely, školy a kongresová centra. Nabízíme Vám konfortní servis výměny prádla ve Vaší provozovně, kdykoliv.

Praha Hrdlořezygroše:309

Prádelna Lucka - Praha 6 Střešovice - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Lucka - Praha 6 Střešovice

Prádelna Lucka vznikla v roce 1995 v lokalitě rodinných domků Ořechovka na Praze 6 (Střešovice). Místní obyvatelé nabízené služby (praní, mandlování, žehlení prádla) velmi rádi využívají a věřím tomu, že i vy si naši prádelnu brzy oblíbíte.

Praha Střešovicegroše:280

Prague Laundromat - Samoobslužná prádelna - Prádelny a čistírny v Praze

Prague Laundromat - Samoobslužná prádelna

Prague Andy's Laundromat - Samoobslužná prádelna na Šumavské Na vinohradech Praha 2. Prádelna nabízí samoobslužné praní a praní a čištění prádla na zakázku s možností vyžehlení osobního prádla. Pro naše klienty máme k dispozici 7 pětikilových, 6 devítikilových praček a odpovídající množství sušiček.

Praha Vinohradygroše:273

Prádelna Šimková - Praha  9 Prosek - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Šimková - Praha 9 Prosek

Prádelna Jana Šimková - praní a mandl Praha 9 Prosek. Provozovna prádelny funguje také jako sběrna opravy a čištění oděvů. Aktuální ceníky praní a mandlování prádla naleznete na našich stránkách.

Praha Prosekgroše:264

Žehlení ROZTOKY - Prádelny a čistírny v Praze

Žehlení ROZTOKY

Nebaví Vás žehlení, nebo jen nemáte čas v dnešní hektické době? Proto jsme zde pro Vás abychom Vám to usnadnili a Vy si našli trošku více času na své blízké, koníčky, zájmy, rodinu nebo si jen trošku odpočali a vypili si šálek lahodné kávy po celodenním shonu. Vaše prádlo si u Vás vyzvedneme, vyžehlíme a druhý den

Praha Suchdolgroše:262

Prádelna Krystal - Praha Letňany - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Krystal - Praha Letňany

Prádelna a čistírna Krystal Praha 18 Letňany. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby při zpracování znečištěného prádla ( třídění,praní, sušení, žehlení, expedice) , včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle

Praha Letňanygroše:251

MAXI Prádelna a čistírna - Prádelny a čistírny v Praze

MAXI Prádelna a čistírna

MAXI Prádelna a čistírna v Praze Libni - Průmyslová prádelna s velkou kapacitou a vlastní dopravou. Nabízíme úplný servis pro hotely, penziony, apartmány a výrobní podniky. Individuální přístup a ceny. Čištění nadměrných zakázek z domácností, čištění koberců. Spolehlivost, jistota.

Praha Libeňgroše:250

IRONING FACTORY - Prádelny a čistírny v Praze

IRONING FACTORY

nabízíme žehlení prádla nebo balíček praní+žehlení košil: -zavolejte nebo napište -prádlo vyzvedneme ještě ten samý den -vyžehlené a nadýchané přivezeme do 48 hodin až k Vám

Praha Hájegroše:248

Prádelna Quido - Praha 3 - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Quido - Praha 3

Prádelnu Quido naleznete na Cimburkově ulici v Žižkově Praha 3. Prádelna provádí praní, mandlování a ruční žehlení prádla pro restaurace, hotely, jídelny, zdravotnická zařízení, školy i soukromé osoby. Provoz 7 dní v týdnu. Rozvoz po Praze zajištěn denně.

Praha Žižkovgroše:231

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky

Prádelna Laguna Praha Stodůlky, působí na trhu, v tomto segmentu služeb, už od roku 2006. Protože poskytujeme služby NONSTOP pro hotely i penziony a při velkoobjemových zakázkách, otevřeli jsme v květnu 2010, v rámci nárustu požadavků na naše služby, další provozovnu. Prádlo pereme v moderních amerických strojích

Praha Stodůlkygroše:229

Prádelna Praha - praní prádla - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Praha - praní prádla

Prádelna v Čechtické Praha 4 - Prádelna Praha provádí praní prádla v Praze, součástí je i čistění, mandlování a žehlení prádla Praha. Praní ložného prádla a stolního prádla je samozřejmostí. Nabízíme také opravy oděvů. Veškeré služby nabízíme jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy.

Praha Kamýkgroše:221

RYCHLOČISTÍRNA JITKA - Prádelny a čistírny v Praze

RYCHLOČISTÍRNA JITKA

V současné době díky usilovné práci majitele a devíti zaměstnanců se jedná o moderně vybavenou rychločistírnu oděvů osazenou strojním zařízením fy. BOWE Augsburg a VEIT ze SRN. Tato technika splňuje přísné ekologické normy Evropské unie a České republiky a je určena do bytové zástavby.

Praha Vinohradygroše:216

Levandulová prádelna - Praha 2 Vinohrady - Prádelny a čistírny v Praze

Levandulová prádelna - Praha 2 Vinohrady

Levandulová prádelna a mandl v Praze 2 Vinohrady. Náš mandl s prádelnou má 40 letou tradici. Používáme tradiční plynový mandl a nové technologie praní. Naše prádelna nabízí tyto služby: Praní, Žehlení, Mandlování, Škrobení, Rozvoz prádla.

Praha Vinohradygroše:213

Prádelna MAKI - Praha 4 Michle - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna MAKI - Praha 4 Michle

Prádelna MAKI je malou firmou s dlouhou tradicí v Praze 4 Michle. Nabízíme praní prádla, mandlování, žehlení a chemické čištění oděvů a textilií. praní péřových výrobků, bund, spacáků, praní psích pelíšků. Rozvoz zakázek vlastní dopravou.

Praha Michlegroše:211

VALTA TOMÁŠ-OPRAVY OBUVI - Prádelny a čistírny v Praze

VALTA TOMÁŠ-OPRAVY OBUVI

Rychlopravna obuvi a oprava kabelek ,servis pro vaše boty….. U nás opravujeme obuv nejen na počkání, ale vzhledem k tomu, že vyrábíme obuv také na zakázku, umíme opravit kompletně vše. Máte problém s vaší obuví? Přijďte se k nám poradit.

Praha Nové Městogroše:200

PEŘINKA - Prádelny a čistírny v Praze

PEŘINKA

Peří čistíme horkou parou bez přidání chemických přípravků na čistících strojích KRAFT GÖBEL GERMANY. Zajišťujeme chemické čištění oděvů i prodej bytového textilu

Praha Vinohradygroše:195

Prádelna a žehlení - Praha 10 Malešice - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna a žehlení - Praha 10 Malešice

Pradelna Lenka Zukalová v Malešicích Praha 10 - Veškeré prádlo zpracováváme ručně a separovaně, proto u nás nedochází k záměně nebo ztrátě. Krátké dodací lhůty, osobní přístup k zákazníkům. Nejnižší ceny v okolí.

Praha Malešicegroše:177

Prádelna DYMKO Praha 4 - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna DYMKO Praha 4

Při praní prádla v prádelně DYMKO Praha využíváme nejnovější technologie praní prádla. Pereme prádlo v upravené speciálně změkčené vodě pro dosažení vysoké kvality!

Praha Kamýkgroše:161

Prádelna Vyšehrad - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Vyšehrad

Prádelna Vyšehrad v Praze Hájích - Poskytujeme prádelenské služby pro hotely, pensiony, residence, ubytovny, restaurace, mateřské školy, kadeřnické a kosmetické salony, fit-centra a další firmy, které ke své činnosti potřebují vždy kvalitně vyprané či vyžehlené prádlo a oděvy.

Praha Hájegroše:158

V katerogii Prádelny a čistírny v Praze je zařazeno 28 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?