28. března, 2017 - svátek má Soňa

Prádelny a čistírny v Praze

V této kategorii naleznete prádelny a čistírny v Praze. Pokud jste provozovatelem čistíny nebo prádelny můžete zdarma vložit svou firmu do této kategorie zcela Zdarma. Prosím nevkládejte prádelny a čitírny které nejsou v Praze neb je stejně časem odstraníme.
Přidej Firmu Zdarma

Prádelny a čistírny v Praze - firmy

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9 - Prádelny a čistírny v Praze

Pradlenka J. Klattová - Prádelna Praha 9

Pradlenka Jaroslava Klattová - Prádelna na Praze 9 - Zabýváme se praním prádla bezfosfátovou technologií, mandlováním, žehlením na lisu a sběrem textilu pro chemické čištění. Naše služby poskytujeme především středním hotelům, penzionům, ubytovnám, restauracím, školským zařízením, ale i soukromým osobám a firmám.

Praha Střížkovgroše:350

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna - Prádelny a čistírny v Praze

Valcha a Kolíček - velkokapacitní prádelna

Velkokapacitní prádelna Praha Hrdlořezy - Pereme 24 hodin denně, 365 dní v roce (včetně státních svátků, Vánoc, Silvestra, Nový rok) pro hotely, penziony, botely, školy a kongresová centra. Nabízíme Vám konfortní servis výměny prádla ve Vaší provozovně, kdykoliv.

Praha Hrdlořezygroše:339

Prague Laundromat - Samoobslužná prádelna - Prádelny a čistírny v Praze

Prague Laundromat - Samoobslužná prádelna

Prague Andy's Laundromat - Samoobslužná prádelna na Šumavské Na vinohradech Praha 2. Prádelna nabízí samoobslužné praní a praní a čištění prádla na zakázku s možností vyžehlení osobního prádla. Pro naše klienty máme k dispozici 7 pětikilových, 6 devítikilových praček a odpovídající množství sušiček.

Praha Vinohradygroše:318

Prádelna Lucka - Praha 6 Střešovice - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Lucka - Praha 6 Střešovice

Prádelna Lucka vznikla v roce 1995 v lokalitě rodinných domků Ořechovka na Praze 6 (Střešovice). Místní obyvatelé nabízené služby (praní, mandlování, žehlení prádla) velmi rádi využívají a věřím tomu, že i vy si naši prádelnu brzy oblíbíte.

Praha Střešovicegroše:310

Prádelna Šimková - Praha  9 Prosek - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Šimková - Praha 9 Prosek

Prádelna Jana Šimková - praní a mandl Praha 9 Prosek. Provozovna prádelny funguje také jako sběrna opravy a čištění oděvů. Aktuální ceníky praní a mandlování prádla naleznete na našich stránkách.

Praha Prosekgroše:303

Prádelna Krystal - Praha Letňany - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Krystal - Praha Letňany

Prádelna a čistírna Krystal Praha 18 Letňany. Prádelna Krystal Praha nabízí i žehlení, kompletní služby pro hotely, i Vaše oděvy. Prádelna Krystal to jsou komplexní služby při zpracování znečištěného prádla ( třídění,praní, sušení, žehlení, expedice) , včetně každodenního rozvozu a svozu prádla, dle

Praha Letňanygroše:299

RYCHLOČISTÍRNA JITKA - Prádelny a čistírny v Praze

RYCHLOČISTÍRNA JITKA

V současné době díky usilovné práci majitele a devíti zaměstnanců se jedná o moderně vybavenou rychločistírnu oděvů osazenou strojním zařízením fy. BOWE Augsburg a VEIT ze SRN. Tato technika splňuje přísné ekologické normy Evropské unie a České republiky a je určena do bytové zástavby.

Praha Vinohradygroše:291

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Laguna - Praha 5 Stodůlky

Prádelna Laguna Praha Stodůlky, působí na trhu, v tomto segmentu služeb, už od roku 2006. Protože poskytujeme služby NONSTOP pro hotely i penziony a při velkoobjemových zakázkách, otevřeli jsme v květnu 2010, v rámci nárustu požadavků na naše služby, další provozovnu. Prádlo pereme v moderních amerických strojích

Praha Stodůlkygroše:283

Žehlení ROZTOKY - Prádelny a čistírny v Praze

Žehlení ROZTOKY

Nebaví Vás žehlení, nebo jen nemáte čas v dnešní hektické době? Proto jsme zde pro Vás abychom Vám to usnadnili a Vy si našli trošku více času na své blízké, koníčky, zájmy, rodinu nebo si jen trošku odpočali a vypili si šálek lahodné kávy po celodenním shonu. Vaše prádlo si u Vás vyzvedneme, vyžehlíme a druhý den

Praha Suchdolgroše:283

MAXI Prádelna a čistírna - Prádelny a čistírny v Praze

MAXI Prádelna a čistírna

MAXI Prádelna a čistírna v Praze Libni - Průmyslová prádelna s velkou kapacitou a vlastní dopravou. Nabízíme úplný servis pro hotely, penziony, apartmány a výrobní podniky. Individuální přístup a ceny. Čištění nadměrných zakázek z domácností, čištění koberců. Spolehlivost, jistota.

Praha Libeňgroše:277

Levandulová prádelna - Praha 2 Vinohrady - Prádelny a čistírny v Praze

Levandulová prádelna - Praha 2 Vinohrady

Levandulová prádelna a mandl v Praze 2 Vinohrady. Náš mandl s prádelnou má 40 letou tradici. Používáme tradiční plynový mandl a nové technologie praní. Naše prádelna nabízí tyto služby: Praní, Žehlení, Mandlování, Škrobení, Rozvoz prádla.

Praha Vinohradygroše:276

Prádelna Quido - Praha 3 - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Quido - Praha 3

Prádelnu Quido naleznete na Cimburkově ulici v Žižkově Praha 3. Prádelna provádí praní, mandlování a ruční žehlení prádla pro restaurace, hotely, jídelny, zdravotnická zařízení, školy i soukromé osoby. Provoz 7 dní v týdnu. Rozvoz po Praze zajištěn denně.

Praha Žižkovgroše:267

IRONING FACTORY - Prádelny a čistírny v Praze

IRONING FACTORY

nabízíme žehlení prádla nebo balíček praní+žehlení košil: -zavolejte nebo napište -prádlo vyzvedneme ještě ten samý den -vyžehlené a nadýchané přivezeme do 48 hodin až k Vám

Praha Hájegroše:266

Prádelna Praha - praní prádla - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Praha - praní prádla

Prádelna v Čechtické Praha 4 - Prádelna Praha provádí praní prádla v Praze, součástí je i čistění, mandlování a žehlení prádla Praha. Praní ložného prádla a stolního prádla je samozřejmostí. Nabízíme také opravy oděvů. Veškeré služby nabízíme jak pro soukromé osoby, tak i pro firmy.

Praha Kamýkgroše:263

Prádelna MAKI - Praha 4 Michle - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna MAKI - Praha 4 Michle

Prádelna MAKI je malou firmou s dlouhou tradicí v Praze 4 Michle. Nabízíme praní prádla, mandlování, žehlení a chemické čištění oděvů a textilií. praní péřových výrobků, bund, spacáků, praní psích pelíšků. Rozvoz zakázek vlastní dopravou.

Praha Michlegroše:238

VALTA TOMÁŠ-OPRAVY OBUVI - Prádelny a čistírny v Praze

VALTA TOMÁŠ-OPRAVY OBUVI

Rychlopravna obuvi a oprava kabelek ,servis pro vaše boty….. U nás opravujeme obuv nejen na počkání, ale vzhledem k tomu, že vyrábíme obuv také na zakázku, umíme opravit kompletně vše. Máte problém s vaší obuví? Přijďte se k nám poradit.

Praha Nové Městogroše:230

Prádelna a žehlení - Praha 10 Malešice - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna a žehlení - Praha 10 Malešice

Pradelna Lenka Zukalová v Malešicích Praha 10 - Veškeré prádlo zpracováváme ručně a separovaně, proto u nás nedochází k záměně nebo ztrátě. Krátké dodací lhůty, osobní přístup k zákazníkům. Nejnižší ceny v okolí.

Praha Malešicegroše:228

PEŘINKA - Prádelny a čistírny v Praze

PEŘINKA

Peří čistíme horkou parou bez přidání chemických přípravků na čistících strojích KRAFT GÖBEL GERMANY. Zajišťujeme chemické čištění oděvů i prodej bytového textilu

Praha Vinohradygroše:219

Prádelna Vyšehrad - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna Vyšehrad

Prádelna Vyšehrad v Praze Hájích - Poskytujeme prádelenské služby pro hotely, pensiony, residence, ubytovny, restaurace, mateřské školy, kadeřnické a kosmetické salony, fit-centra a další firmy, které ke své činnosti potřebují vždy kvalitně vyprané či vyžehlené prádlo a oděvy.

Praha Hájegroše:191

Prádelna DYMKO Praha 4 - Prádelny a čistírny v Praze

Prádelna DYMKO Praha 4

Při praní prádla v prádelně DYMKO Praha využíváme nejnovější technologie praní prádla. Pereme prádlo v upravené speciálně změkčené vodě pro dosažení vysoké kvality!

Praha Kamýkgroše:191

V katerogii Prádelny a čistírny v Praze je zařazeno 29 firem

12Další
Život Dětem