23. ledna, 2017 - svátek má Zdeněk

Překlady a tlumočení Praha

Přidej Firmu Zdarma

Překlady a tlumočení Praha - firmy

Doučování Praha - Překlady a tlumočení Praha

Doučování Praha

Doučujeme velké množství předmětů od angličtiny po zpěv. Vyberte si z naší velké databáze více jak 5000 lektorů nebo si zadejte bezplatnou nezávaznou poptávku a my vám vhodného lektora rychle najdeme. Ceny již od 200 Kč/60 minut a možnost dojíždění lektora zdarma.

Praha Košířegroše:858

PhDr.Jana Zemanová - Překlady a tlumočení Praha

PhDr.Jana Zemanová

Nabízím soukromou výuku italštiny a ruštiny, všechny úrovně znalostí, výuka u mě ve Strašnicích nebo dojíždím, i do firem. Pedagogické vzdělání, dlouhá praxe, vlídný přístup. Překlady, tlumočení, průvodce - Praha, Itálie

Praha Strašnicegroše:474

BVP překlady - Překlady a tlumočení Praha

BVP překlady

Překlady z/do polštiny, obratem, za rozumné ceny - 220 Kč/NS, ručíme za spolehlivost a diskrétnost, mnoho referencí, zkušební zakázka s 10% slevou. Cena Překlad ČJ-PLJ za normo stranu (tj. 1800 znaků včetně mezer) 220 Kč Překlad PLJ-ČJ za normo stranu (tj. 1800 znaků včetně mezer) 220 Kč Reference Guru

Praha Hostivařgroše:361

Ing. Mgr. Lilija Grudina - Překlady a tlumočení Praha

Ing. Mgr. Lilija Grudina

Profesionální překlady, tlumočení. Ruský, ukrajinský, český jazyk. SOUDNÍ OVĚŘENÍ.

Praha Hloubětíngroše:307

Právní překlady, s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Právní překlady, s.r.o.

Jsme přední společností v ČR specializovanou především na odborné překlady textů z oblasti práva a obchodu. Na základě široké poptávky poskytujeme také odborné překlady textů z oblasti stavebnictví a developmentu. Překlady dodáváme ve velmi krátkých termínech a s odborným porozuměním.

Praha Nové Městogroše:293

Pevnost - České centrum znakového jazyka, o. s. - Překlady a tlumočení Praha

Pevnost - České centrum znakového jazyka, o. s.

Proč se naučit český znakový jazyk? • poznáte novou formu komunikace • otevře se vám krásný svět Neslyšících • poznáte nové přátele • dozvíte se nové informace, které vás obohatí • budete ovládat český znakový jazyk, který můžete používat s přáteli, aniž by vám někdo rozuměl Proč přijít k nám? •

Praha Záběhlicegroše:290

Oratio s.r.o. - překlady a tlumočení - Překlady a tlumočení Praha

Oratio s.r.o. - překlady a tlumočení

Překladatelská agentura Oratio, s.r.o. Vám nabízí komplexní překladatelské a tlumočnické služby, tlumočnická zařízení či pronájem kongresového sálu.Překládá a tlumočí do více jak 126 jazyků. Kromě standardních překladů obecných i odborných textů, provádí také korektury, soudně ověřené překlady včetně notářského

Praha Staré Městogroše:262

Marvel s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Marvel s.r.o.

Marvel nabízí odborné překlady ve všech jazycích včetně soudního ověření, konsekutivní a simultánní tlumočení a konference na klíč.

groše:261

Porta Lingua, s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Porta Lingua, s.r.o.

Porta Lingua zajišťuje firemní jazykové kurzy individuální i skupinovou formou pod vedením zkušených lektorů, připravuje na FCE, CAE, CPE, STANAG, DELF, DaLF, ZD, ZdfB, ZMP. Dále nabízí překlady z češtiny do angličtiny, francouzštiny, němčiny, španělštiny, italštiny a ruštiny a naopak

Praha Krčgroše:255

Odborné překlady do ruštiny, popisy výkresů v ruštině v AutoCadu - Překlady a tlumočení Praha

Odborné překlady do ruštiny, popisy výkresů v ruštině v AutoCadu

Precizní překlady technické dokumentace z ČJ/AJ do RJ a popisy výkresů v ruštině v AutoCadu v oborech strojírenské výroby (CNC stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod.), stavebnictví (pozemní a průmstavby, čisté prostory pro zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace,

Praha Nové Městogroše:253

Graficon spol. s r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Graficon spol. s r.o.

Graficon - překlady do všech světových jazyků. Překlady všeho druhu, včetně odborných překladů a překladů se soudním ověřením. Vyřizování legalizaci dokumentů, apostily a superlegalizaci.

Praha Nové Městogroše:245

CEET s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

CEET s.r.o.

Nabízíme výuku angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, ruštiny, italštiny a češtiny pro cizince. Pořádáme kurzy firemní, specializované, individuální, pobytové v ČR a zahraniční. Využíváme metody CEET Learning, E-learning a DIRECT Method for English. Zajišťujeme také tlumočení a překlady.

Praha Žižkovgroše:244

Alka Language Specialists s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Alka Language Specialists s.r.o.

Pořádáme kurzy cizích jazyků, českého jazyka pro cizince a jazykové semináře. Zabýváme se překlady i tlumočením. Organizujeme pomaturitní studium. Nabízíme běžné, odborné a expresní překlady, soudně ověřené překlady, korektury a rozbor překladu, doprovodné, konsekutivní a soudní tlumočení.

Praha Vinohradygroše:243

Soukromá výuka angličtiny a němčiny - Překlady a tlumočení Praha

Soukromá výuka angličtiny a němčiny

Jsem zkušená lektorka s dlouhodobou praxí a nabízím soukromé lekce angličtiny a němčiny soukromým osobám, firmám, studentům. Vyučuji gramatiku, konverzaci, obchodní angličtinu a němčinu, připravuji na zkoušky, překládám odborné texty - právo, technika a další.Kancelář mám přímo u metra Háje.

Praha Hájegroše:235

Solten s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Solten s.r.o.

Solten specializuje se na vícejazyčné služby, překlady a tlumočení. Pronajímá technické vybavení potřebné k tlumočení na konferencích. Překládá dokumenty z oblastí průmyslu, zdraví, práva, financí, administrativy a marketingu. Provádí grafické úpravy dokumentů.

Praha Vinohradygroše:235

Radka Králíková - překlady - Překlady a tlumočení Praha

Radka Králíková - překlady

Překlady odborných textů z/do angličtiny a němčiny, zejména právní, ekonomické, účetní, ale i další. Soudně ověřené překlady. Expresní termíny, kvalitní provedení, množstevní slevy.

Praha Chodovgroše:232

Presto-Překladatelské centrum s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Presto-Překladatelské centrum s.r.o.

Nabízí profesionální překlady a tlumočení do více než 60 jazyků. Zaměřuje se také na soudní překlady, jazykové korektury, simultánní a konsekutivní tlumočení, lokalizace, DTP, Audio/Video, technické překlady.

Praha Staré Městogroše:232

Viggen s.r.o. - Překlady a tlumočení Praha

Viggen s.r.o.

Nabízíme překlady, tlumočení a korektury, která poskytujeme do většiny světových jazyků. Poskytujeme překladatelské služby - angličtina, němčina, francouzština, ruština, rumunština, polština aj. Zajišťujeme expresní překlady, technické překlady, právní a soudní překlady.

Praha Vyšehradgroše:222

imprimis, s.r.o. , Hradčany - Překlady a tlumočení Praha

imprimis, s.r.o. , Hradčany

Nabízíme korektury českých textů a možnost gramatického nebo stylistického zpracování korektur. Provádíme psaní článků a překlady do češtiny i slovenštiny. Zajišťujeme redakční práce, analýzy stávajících textů a vydávání publikací.

Praha Hradčanygroše:210

Mánes překlady a tlumočení - Překlady a tlumočení Praha

Mánes překlady a tlumočení

Zajistíme profesionální překlady textů, odborné, právní, soudní překlady (úřední, ověřené, notářské, s doložkou) i v expresních termínech, tlumočení i komplexní jazykové služby.

Praha Staré Městogroše:203

V katerogii Překlady a tlumočení Praha je zařazeno 71 firem

1234Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery