22. května, 2019 - svátek má Emil

Prodej uměleckých potřeb

Přidej Firmu Zdarma

Prodej uměleckých potřeb - firmy

Vodní dýmky Aladin-Shop, Praha 2 - Prodej uměleckých potřeb

Vodní dýmky Aladin-Shop, Praha 2

Nabízíme vodní dýmky Aladin, TopMark, Pumpkin, Mya, King Hookah, Mitsuba, Sahara Smoke, Remo a mnohé další. Samozřejmostí je možnost výběru z široké řady vždy čerstvých tabáků pro vodní dýmky, kvalitních uhlíků a příslušenství k vodním dýmkám za ceny které Vás velmi potěší.

Praha Nové Městogroše:9729

Sarong Praha s.r.o. - originální nábytek - Prodej uměleckých potřeb

Sarong Praha s.r.o. - originální nábytek

Cílem společnosti Sarong Praha s.r.o. je umožnit našim zákazníkům vybavit si interiér či exteriér originálním nábytkem a doplňky z Indonésie. Zboží u tamních výrobců osobně vybíráme a dbáme tak nejen na kvalitu, ale také na obchodování v rámci fair trade. Úzce spolupracujeme s bytovými architekty a designery, kterým

Praha Nové Městogroše:2069

Orientální koberce Palacka - Prodej uměleckých potřeb

Orientální koberce Palacka

Firma Orientální Koberce Palacka vám nabízí největší výběr pravých ručně vázaných orientálních koberců z vlny a hedvábí ze všech zemí Asie, od nejmenších po palácové rozměry, od nejlevnějších po světové unikáty. Bezplatné zkoušení v celé ČR. Dlouholetá tradice, odborné zkušenosti a příznivé ceny, vám zaručí

Praha Vinohradygroše:304

BUŠIDÓ - Prodej uměleckých potřeb

BUŠIDÓ

Nabízíme poradenství v tomto oboru. Dodáváme meče, sochy, knihy, krabičky, rostliny, vějíře, dekorativní talíře, porcelán, obrazy, misky, vázy a čajové kotlíky.

Praha Vinohradygroše:303

KOCŮRKOVÁ DAGMAR - Prodej uměleckých potřeb

KOCŮRKOVÁ DAGMAR

Zabýváme se výrobou šperků a obrazů, dále pak fotografiemi, knihami, naleznete u nás i bazar.

Praha Malá Stranagroše:267

MODELY JK - Prodej uměleckých potřeb

MODELY JK

Nabídka letadel, vojenské techniky, figurek, papírových modelů, omalovánek, modelářských lepidel, barev, odborné literatury, modelářských časopisů a mnoho dalšího. V sortimentu se nachází modely ze dřeva, plastu, kovu a papíru. Pořádání modelářských burz.

Praha Nové Městogroše:204

Firelovers.com - Prodej uměleckých potřeb

Firelovers.com

Prodáváme vybavení pro žongléry a žonglování. Opravujeme ohnivé vybavení.

Praha Hloubětíngroše:152

České centrum fotografie - Prodej uměleckých potřeb

České centrum fotografie

České centrum fotografie vzniklo v roce 1996 jako první soukromá instituce v České republice, prezentující českou uměleckou fotografii. Vedle výstavní činnosti ČCF realizuje prodej uměleckých fotografií, vydává knižní monografie, katalogy a autorská portfolia, pravidelně se účastní tuzemských i mezinárodních

Praha Nové Městogroše:131

Sedmimílové skákací boty - Prodej uměleckých potřeb

Sedmimílové skákací boty

Prodejna a půjčovna skákacích bot Poweriser, klokaních bot Kangoo Jumps a jednokolek. Nabídka originálních show na skákacích botách Poweriser.

Praha Dejvicegroše:126

Ateliér ŠUM - Prodej uměleckých potřeb

Ateliér ŠUM

Pořádáme jedno nebo dvou-semestrální výtvarné kurzy na Praze 1, nedaleko Národní třídy. Kurzy jsou určeny pro všechny – DĚTI A MLÁDEŽ, DOSPĚLÉ, SENIORY i RODIČE S DĚTMI, své si najdou ZAČÁTEČNÍCI i POKROČILÍ. Přihlásit se můžete kdykoli během roku. Naše instituce a kurzy jsou akreditované u MŠMT.

Praha Nové Městogroše:32

V katerogii Prodej uměleckých potřeb je zařazeno 10 firem

1
Život Dětem