Prodej uměleckých potřeb

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Prodej uměleckých potřeb - firmy

Vodní dýmky Aladin-Shop, Praha 2 - Prodej uměleckých potřeb

Vodní dýmky Aladin-Shop, Praha 2

Nabízíme vodní dýmky Aladin, TopMark, Pumpkin, Mya, King Hookah, Mitsuba, Sahara Smoke, Remo a mnohé další. Samozřejmostí je možnost výběru z široké řady vždy čerstvých tabáků pro vodní dýmky, kvalitních uhlíků a příslušenství k vodním dýmkám za ceny které Vás velmi potěší.

Praha Nové Městogroše:6651

Sarong Praha s.r.o. - originální nábytek - Prodej uměleckých potřeb

Sarong Praha s.r.o. - originální nábytek

Cílem společnosti Sarong Praha s.r.o. je umožnit našim zákazníkům vybavit si interiér či exteriér originálním nábytkem a doplňky z Indonésie. Zboží u tamních výrobců osobně vybíráme a dbáme tak nejen na kvalitu, ale také na obchodování v rámci fair trade. Úzce spolupracujeme s bytovými architekty a designery, kterým

Praha Nové Městogroše:1190

Orientální koberce Palacka - Prodej uměleckých potřeb

Orientální koberce Palacka

Firma Orientální Koberce Palacka vám nabízí největší výběr pravých ručně vázaných orientálních koberců z vlny a hedvábí ze všech zemí Asie, od nejmenších po palácové rozměry, od nejlevnějších po světové unikáty. Bezplatné zkoušení v celé ČR. Dlouholetá tradice, odborné zkušenosti a příznivé ceny, vám zaručí

Praha Vinohradygroše:196

KOCŮRKOVÁ DAGMAR - Prodej uměleckých potřeb

KOCŮRKOVÁ DAGMAR

Zabýváme se výrobou šperků a obrazů, dále pak fotografiemi, knihami, naleznete u nás i bazar.

Praha Malá Stranagroše:165

MODELY JK - Prodej uměleckých potřeb

MODELY JK

Nabídka letadel, vojenské techniky, figurek, papírových modelů, omalovánek, modelářských lepidel, barev, odborné literatury, modelářských časopisů a mnoho dalšího. V sortimentu se nachází modely ze dřeva, plastu, kovu a papíru. Pořádání modelářských burz.

Praha Nové Městogroše:147

BUŠIDÓ - Prodej uměleckých potřeb

BUŠIDÓ

Nabízíme poradenství v tomto oboru. Dodáváme meče, sochy, knihy, krabičky, rostliny, vějíře, dekorativní talíře, porcelán, obrazy, misky, vázy a čajové kotlíky.

Praha Vinohradygroše:120

Firelovers.com - Prodej uměleckých potřeb

Firelovers.com

Prodáváme vybavení pro žongléry a žonglování. Opravujeme ohnivé vybavení.

Praha Hloubětíngroše:56

Lunární Ambasáda,  Prodej pozemků na měsíci - Prodej uměleckých potřeb

Lunární Ambasáda, Prodej pozemků na měsíci

Chcete překvapit a své nejbližší? Lámete si hlavu, jaké dárky vybrat? Jste na správném místě. Právě dnes máte možnost stát se majitelem vesmírné nemovitosti. Pozemek na Měsíci je originálním dárkem tohoto století a jistě zpříjemní život a přinese štěstí v okamžiku obdarování. Milliony lidí, včetně velmi slavných,

Praha Vinohradygroše:44

České centrum fotografie - Prodej uměleckých potřeb

České centrum fotografie

České centrum fotografie vzniklo v roce 1996 jako první soukromá instituce v České republice, prezentující českou uměleckou fotografii. Vedle výstavní činnosti ČCF realizuje prodej uměleckých fotografií, vydává knižní monografie, katalogy a autorská portfolia, pravidelně se účastní tuzemských i mezinárodních

Praha Nové Městogroše:35

DecuArt - kreativní potřeby - Prodej uměleckých potřeb

DecuArt - kreativní potřeby

Prodáváme sortiment pro Decoupage,lepidla, barvy, laky, tmely, polotovary, Scrapbooking, na Quilling, malování na textil a hedvábí, polymerové hmoty Cernit a Fimo, mozaiku, křišťálovou pryskyřici, pedig, dna na košíky a další.

Praha Podolígroše:15

Sedmimílové skákací boty - Prodej uměleckých potřeb

Sedmimílové skákací boty

Prodejna a půjčovna skákacích bot Poweriser, klokaních bot Kangoo Jumps a jednokolek. Nabídka originálních show na skákacích botách Poweriser.

Praha Dejvicegroše:9

V katerogii Prodej uměleckých potřeb je zařazeno 11 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?