19. října, 2018 - svátek má Michaela

Půjčovny oděvů

Přidej Firmu Zdarma

Půjčovny oděvů - firmy

Svatební salon Maggie Praha - Půjčovny oděvů

Svatební salon Maggie Praha

Svatební salon Maggie - půjčovna a prodej svatebních šatů značky Maggie Sottero, společenských a večerních šatů. Upravujeme šaty na míru. Dále široká nabídka vhodných doplňků. Zajišťujeme svatební oznámení, snubní prsteny a limuzíny, také svatební účesy a kosmetiku. Tým našeho salonu jsou vděční profesionálové, který

Praha Vinohradygroše:925

Svatební salon NATALI Praha  - Půjčovny oděvů

Svatební salon NATALI Praha

Svatební salon NATALI nabízí svatební, společenské, dětské šaty, pánské obleky - prodej i zapůjčení. V nabídce doplňků jsou závoje, kabátky, pelerínky i pompadůrky nebo zdobné kabelky, bižuterní doplňky a rukavičky. Šaty šijeme na objednávku podle katalogu.

Praha Nové Městogroše:697

Romantik Paris s.r.o.  - půjčovna oděvů Praha 1 - Nové Město - Půjčovny oděvů

Romantik Paris s.r.o. - půjčovna oděvů Praha 1 - Nové Město

Svatební salón Romantik Paris s.r.o. - nabízíme prodej a půjčování svatebních šatů, společenských pánských a dámských oděvů. Půjčujeme svatební šaty, obleky a módní doplňky. Zajistíme svatební oznámení.

Praha Nové Městogroše:526

MERLET - půjčovna kostýmů Praha 9 - Letňany - Půjčovny oděvů

MERLET - půjčovna kostýmů Praha 9 - Letňany

Provozujeme půjčovnu dámských, pánských a dětských historických i pohádkových kostýmů. Nabízíme dobové kostýmy od pravěku až po budoucnost, kostýmy pohádkových bytostí a postav z lidových zvyků. Náš sortiment zahrnuje kostýmy pro děti od 2 let.

Praha Letňanygroše:472

FAJNSVATBA - svatební agentura Praha - Půjčovny oděvů

FAJNSVATBA - svatební agentura Praha

V našich svatebních salonech FAJNSVATBA si můžete půjčit nebo koupit svatební šaty značek Eddy K, Divina Sposa, Mori Lee, Madeline Gardner, Viktoria Jane, Weise, Annais, aj., večerní a společenské šaty, pánské obleky, šaty pro družičky, snubní prsteny, svatební oznámení, obuv, doplňky atd. Pronajímáme svatební

Praha Břevnovgroše:458

Studio AGNES - půjčovna šatů Praha 5 - Půjčovny oděvů

Studio AGNES - půjčovna šatů Praha 5

v našem studiu AGNES nabízíme výběr krajkových svatebních šatů Agnes a nově splývavé šaty. Půjčovna i prodej. Pánské obleky, smokink a žaket, svatební obuv a doplňky. Společenské a plesové šaty i šaty do tanečních. Kostýmky pro maminky. V nabídce máme také šaty pro družičky, na křtiny a chlapecké obleky. Další

Praha Smíchovgroše:422

Kleinod - svatební dům Praha 2 - Půjčovny oděvů

Kleinod - svatební dům Praha 2

Kleinod - svatební dům Praha, s.r.o. - váš partner pro slavnostní příležitost, široký výběr svatebních a společenských šatů, pánských obleků, dětské módy, doplňků, bot a mnoho dalšího. Krejčovské studio přímo v salonu. Pod jednou střechou naleznete vše pro Váš svatební den - prodej, poradenstí i půjčovnu.

Praha Vinohradygroše:412

LADANA půjčovna společenských a historických kostýmů Praha 1 - Nové Město - Půjčovny oděvů

LADANA půjčovna společenských a historických kostýmů Praha 1 - Nové Město

Nabízíme společenské, historické a maškarní kostýmy pro děti a dospělé. Oděvy na Mikuláše, čerta a anděla. Oděvy jsou ušité v naší České dílně. Prodáváme divadelní líčidla, karnevalové doplňky a žertovné potřeby. Výroba historických oděvů a maskotů. Realizujeme amatérským divadlům výpravu.

Praha Nové Městogroše:405

Svatební dům Krásná - půjčovna šatů Praha 1 - Nové Město - Půjčovny oděvů

Svatební dům Krásná - půjčovna šatů Praha 1 - Nové Město

Jsme průvodci při organizování svateb. Vybíráme vhodná místo pro svatbu. Připravujeme nabídky občerstvení, barevně zkombinujeme výzdobu květin, stolů a židlí. Dále dodáváme hudbu (diskžokeje, orchestry či rockové skupiny). Vybíráme šaty a šperky pro nevěsty i družičky. Šaty půjčujeme i prodáváme.

Praha Nové Městogroše:404

Little Fetish Shop - Půjčovny oděvů

Little Fetish Shop

Pražský obchod s erotickými oděvy a doplňky od nezávislých tvůrců. Vhodné místo k návštěvě pokud se vám líbí latex, kůže, lack, punčochy, spodní prádlo, fetish oděvy, BDSM, SM, burlesque

Praha Žižkovgroše:386

Queen Šaty - půjčovna šatů Praha 5 - Košíře - Půjčovny oděvů

Queen Šaty - půjčovna šatů Praha 5 - Košíře

Provozujeme půjčovnu a prodejnu svatebních a společenských šatů. Nabízíme také pánské obleky, dětské šaty a plesové šaty a doplňky jako jsou závoje, boty, rukavičky, bižuterii a další. Nabízíme také on-line prodej. Další služby: Platba kartou

Praha Košířegroše:382

Krampus-čerti - půjčovna masek Praha 1 - Staré Město - Půjčovny oděvů

Krampus-čerti - půjčovna masek Praha 1 - Staré Město

Zabýváme se půjčování, výrobou a dovozem krampus masek. Nabízíme služby čerta pro dětské oslavy.

Praha Staré Městogroše:379

Bereniké - Svatební salon Praha - Půjčovny oděvů

Bereniké - Svatební salon Praha

Salon Bereniké - půjčujeme dámské, společenské a svatební šaty, korzety a příslušenství. Nabízíme šaty pro družičky a mládence a výzdobu na auta. Šijeme i na zakázku. Prodáváme doplňky, závoje, bolerka, bižuterii, střevíce, svatební skleničky a oznámení.

Praha Košířegroše:376

Svatební salon Shelly - svatba4u.cz - Půjčovny oděvů

Svatební salon Shelly - svatba4u.cz

Svatební salon Shelly - půjčujeme svatební šaty a společenské kolekce exkluzivních modelů. Zajistíme svatby na klíč, snubní prsteny, bižuterii, svatební obuv a pánské obleky, svatební dorty a oznámení, make-up i kadeřnické služby. Nabízíme svatby pro cizince. Poskytneme odborné informace a kompletní servis.

Praha Žižkovgroše:345

Společenské a svatební šaty - Adina Praha 9 - Letňany - Půjčovny oděvů

Společenské a svatební šaty - Adina Praha 9 - Letňany

Jsme úplné svatební centrum. Premium dealer Pronovias, Vera Wang a dalších 12 světových značek. Nabízíme veškerý svatební servis pod jednou střechou, včetně pánských obleků, společenských šatů, prstenů, doplňků.

Praha Letňanygroše:344

Salon Bliss - společenské a svatební šaty - Půjčovny oděvů

Salon Bliss - společenské a svatební šaty

Naš svatební salón Salon Bliss nabízí luxusní svatební šaty dovezené přímo z USA. Specializujeme se na značky Alfred Angelo, Alyce Design a další. Nabízíme široký sortiment v nadměrných velikostech, svatební šaty a doplňky i pro pány a děti. Náš salón Bliss nabízí také společenské šaty a pánské společenské obleky

Praha Košířegroše:344

Salon Aurora - půjčovna a prodej šatů, Praha 5 - Košíře - Půjčovny oděvů

Salon Aurora - půjčovna a prodej šatů, Praha 5 - Košíře

Salon Aurora v Praze 5 - Košíře se zabývá půjčováním a prodejem svatebních a společenských šatů, plesových a maturitních šatů. Pánská konfekce. Šaty pro družičky. Velký výběr svatebních doplňků a bižuterie. Nabízí potřeby do tanečních - taneční obuv a oblečení, šaty do tanečních.

Praha Košířegroše:338

Romana Krutilová - půjčovna obleků Praha 6 - Řepy - Půjčovny oděvů

Romana Krutilová - půjčovna obleků Praha 6 - Řepy

Půjčovna chlapeckých a pánských obleků, košil a kravat, kalhot a sak ve všech možných velikostech.

Praha Řepygroše:338

Radoslava Eiseltová - půjčovna kostýmů Praha 7 - Bubeneč - Půjčovny oděvů

Radoslava Eiseltová - půjčovna kostýmů Praha 7 - Bubeneč

Nabídka poradenství a realizace v oblasti stylizovaných, dobových i civilních kostýmů, náhlavců, ozdob a dekorací. Možnost zapůjčení kostýmů a rekvizit, žehlení a praní, zakázkového šití a veškerých kostymérských prací. Výroba a půjčování karnevalových masek.

Praha Bubenečgroše:338

Medulka - půjčovna svatebních šatů Praha 7 - Holešovice - Půjčovny oděvů

Medulka - půjčovna svatebních šatů Praha 7 - Holešovice

Nabízíme opravy a úpravy oděvů, šití na míru a svatební doplňky. Zabýváme se zakázkovým šitím dámských, pánských, dětských a zvířecích oděvů. Provozujeme půjčovnu svatebních šatů.

Praha Holešovicegroše:336

V katerogii Půjčovny oděvů je zařazeno 88 firem

12345Další
Centrum Paraple