22. května, 2019 - svátek má Emil

Půjčovny sportovních potřeb

Přidej Firmu Zdarma

Půjčovny sportovních potřeb - firmy

Půjčovna DUCH - Půjčovny sportovních potřeb

Půjčovna DUCH

Půjčujeme střešní nosiče střešní boxy nosiče kol sněhové řetězy a podobně

Praha Strašnicegroše:1216

Tenis Cibulka - Půjčovny sportovních potřeb

Tenis Cibulka

Sportovní areál v klidné části Prahy 5 - Košířích, 8 antukových tenisových kurtů, umělé osvětlení, 2 kurty v pevné hale s umělým povrchem, 6 kurtů v hale, badminton, tenisová škola pro děti od 4 let i dospělé, restaurace, volejbal, vyplétání tenisových a badmintonových raket, futsal, dětské hřiště atd.

Praha Košířegroše:421

Carving Point s.r.o. - Půjčovny sportovních potřeb

Carving Point s.r.o.

Na našich carvingových kurzech učíme děti celý den lyžovat, zatímco dospělí si mohou užívat lyžování sami, jak chtějí, nebo také absolvovat lekce carvingu. Pro maximální rodinnou pohodu se kurzy konají v jednom z nejlepších lyžařských středisek pro rodiny, a je zajištěno exkluzivní ubytování kousek od svahu.

Praha Stodůlkygroše:328

ABYSS - Lanový park Hostivař  - Půjčovny sportovních potřeb

ABYSS - Lanový park Hostivař

Provoz lanového parku. Zajišťujeme pořádání školních, firemních a teambuildingových akcí. K dispozici je proškolený instruktor. Půjčujeme veškeré potřebné vybavení. Nachází se zde dvě různě obtížné dráhy vysokých lanových překážek.

Praha Hostivařgroše:317

Skákací boty Praha - Půjčovny sportovních potřeb

Skákací boty Praha

Prodejna a půjčovna sedmimílových skákacích bot Poweriser se zaměřením na Prahu a okolí. Lekce na skákacích botách s instruktorem. Dárkové poukazy na zážitek pro vaše blízké.

Praha Dejvicegroše:253

HAPPY SPORT s.r.o. - Půjčovny sportovních potřeb

HAPPY SPORT s.r.o.

Jsme jednou z mála firem v Česku, která se posledních dvacet let věnuje lyžím, běžkám, snowboardům a dalšímu vybavení pro zimní sporty. Máme zkušenosti, profesionální přístup a umíme poradit. Naší specialitou jsou použité lyže. Proto si u nás můžete koupit výkonné lyže nejvyšší třídy za zlomek jejich původní ceny.

Praha Letňanygroše:191

Párty Stany Hned - Půjčovny sportovních potřeb

Párty Stany Hned

Jsme specialisté na pronájmy a prodeje párty stanů, stanových hal, skladových hal a vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Nabízíme služby v oblasti pronájmu a prodeje párty stanů, stanových a skladových hal, pódií, skákacích hradů a dalšího vybavení pro pořádání eventů a akcí. Dále nabízíme catering.

Praha Vršovicegroše:185

KŘÍŽ THEODOR - Půjčovny sportovních potřeb

KŘÍŽ THEODOR

Internetový prodej windsurfingového vybavení. Nabídka plováků, plachet, stěžní, trapéz, dámských a pánských neoprénů, vest, kukel.

Praha Karlíngroše:177

SKI SURF SPORT - Půjčovny sportovních potřeb

SKI SURF SPORT

Ski servis, prodej, servis lyží a bazar sportovního oblečení a vybavení pro windsurfing, kiteboarding, in-line skating, snowboarding i lyžaře. Nabídka kurzů kiteboardingu, landkitingu a snowkitingu. Půjčujeme plachty, kite i kanoe. Prodáváme vozíky za kolo.

Praha Nové Městogroše:156

Skákací boty Poweriser - Půjčovny sportovních potřeb

Skákací boty Poweriser

Jsme výhradními dovozci skákacích bot Poweriser pro ČR a SR. SKákací boty Poweriser si oblíbíte díky jejich pohodlnému vázání a kvalitnímu provedení. Na rozdíl od čínských napodobenin nehorzí prasknutí pružin.

Praha Dejvicegroše:144

SPORT SERVIS - Půjčovny sportovních potřeb

SPORT SERVIS

Naše půjčovna lyží a snowboardů nabízí kompletní nabídku vybavení pro lyžování, běžkování a snowboarding. Dále nabízíme lyžařské doplňky, jako jsou přilby, páteřáky, brýle, ponožky rukavice, lavinové lopatky, atd. Jsme jediná půjčovna lyží a snowboardů v Praze a okolí, kde nepožadujeme striktně zálohu! Nutné pouze

Praha Nuslegroše:138

Prague City Golf na Zbraslavi - Půjčovny sportovních potřeb

Prague City Golf na Zbraslavi

Jen 15 minut z centra Prahy v klidné jihozápadní části hlavního města se nachází Prague City Golf resort. Ideální místo pro golfové nadšence všech herních úrovní, ale zároveň ideální místo, kde s golfem začít, či uspořádat firemní i rodinnou akci. Prague City Golf je místem, kde se pořádají turnaje nejvyšší

Praha Zbraslavgroše:135

Sedmimílové skákací boty - Půjčovny sportovních potřeb

Sedmimílové skákací boty

Prodejna a půjčovna skákacích bot Poweriser, klokaních bot Kangoo Jumps a jednokolek. Nabídka originálních show na skákacích botách Poweriser.

Praha Dejvicegroše:126

1. Veselá autíčka s. r. o. - Půjčovny sportovních potřeb

1. Veselá autíčka s. r. o.

Pronájem atrakcí pro firemní večírky, dětské dny a narozeninové oslavy. Nabízíme laserové střelnice, závodní simulátory, RC modely, herní konzole, nafukovadla, luky a skákací hrady. Dále u nás naleznete taneční simulátory, paintball, horolezecké stěny a monoposty F1. Prodej dětských hraček.

Praha Vršovicegroše:126

VODÁK SPORT , s.r.o. - Půjčovny sportovních potřeb

VODÁK SPORT , s.r.o.

Nabízíme kanoe, kajaky, nafukovací rafty, vesty či neopreny. Prodáváme lodě Gumotex. Dovážíme lodě Pyranha, Riot, Profiplast, Galasport, Panda, Noe včetně vybavení. Zajišťujeme školní výlety.

Praha Prosekgroše:123

CKO Harfa o.s. - kajakářský a vodácký klub - Půjčovny sportovních potřeb

CKO Harfa o.s. - kajakářský a vodácký klub

Provozujeme kajakářskou školu - naučíme vás základy jízdy na kajaku a eskymování v bazéně i na řece, kurz záchrany z válce, nebo kurz záchrany na divoké vodě. Vše co budete potřebovat si u nás můžete půjčit

Praha Holešovicegroše:111

V katerogii Půjčovny sportovních potřeb je zařazeno 16 firem

1
Centrum Paraple