24. května, 2019 - svátek má Jana

Restaurátorství Praha

Přidej Firmu Zdarma

Restaurátorství Praha - firmy

Pavel Voženílek - Umělecké truhlářství - Restaurátorství Praha

Pavel Voženílek - Umělecké truhlářství

Umělecké truhlářství a zakázková výroba nábytku Pavel Voženílek. Vyrábíme veškerý zakázkový nábytek ve stylovém, rustikálním i moderním designu. Provádíme opravy a restaurování starožitného nábytku vč. řezeb jeho kopie a repliky. Výroba a opravy hudebních nástrojů. Podle dochovaných poznatků také kopie. Dřevěných

Praha Libeňgroše:642

Royalcarpet - Restaurátorství Praha

Royalcarpet

Royalcarpet Prodej originálních,ručně vázaných koberců Hloubkové čištění orientálních koberců Opravy a restaurování perských koberců

Praha Smíchovgroše:512

FOODSTYLING-BEERSTYLING - Restaurátorství Praha

FOODSTYLING-BEERSTYLING

www.foodstyling-beerstyling.cz fb.: Jiri Navratil foodstyling-beerstyling

Praha Vinohradygroše:455

Kamenicá a kamenosochařská dílna - Restaurátorství Praha

Kamenicá a kamenosochařská dílna

Restaurování a opravy kamene. Kamenictví, kamenosochařství. Výroba kamenných prvků. Čištění a konzervace fasád a kamene. Repase a renovace kamene. Ostění oken a dveří, schody. Portály, balustrády, římsy, krby. Sochařské a kamenosochařské práce. Kamenické práce. Zahradní architektura, teraco, mozaiky. Přírodní kámen:

Praha Nové Městogroše:387

PIANOSERVIS ONDRÁČEK - Restaurátorství Praha

PIANOSERVIS ONDRÁČEK

Firma se zabývá laděním, drobnými a generálními opravami klavírů a pianin.

Praha Šeberovgroše:383

EMTANDEM - Restaurátorství Praha

EMTANDEM

Nabízíme pokládku podlah a montáže plastových i dřevěných oken. Vyrábíme dřevěná vrata, okna, dveře, schody, parapety, kuchyňské linky, altány či ploty. Poskytujeme dekorativní malby.

Praha Smíchovgroše:378

Obrazy-malovaná reklama - Restaurátorství Praha

Obrazy-malovaná reklama

Obrazy krajin, pražské motivy, autorská tvorba. Návrhy a realizace reklamy,malovaná reklama,foliová,3D. reklama, písmo-malířství.

Praha Modřanygroše:357

STODOLA ANTIQUES – Odborné restaurování nábytku  - Restaurátorství Praha

STODOLA ANTIQUES – Odborné restaurování nábytku

Nabízíme odborné restaurování nábytku a starožitností. Při opravách povrchů, čalounění, kování či dřevěných prvků využíváme původní metody a materiály šetrné ke starožitnosti i životnímu prostředí.

Praha Žižkovgroše:354

ZEN DESIGN - Restaurátorství Praha

ZEN DESIGN

Zabývám se restaurováním i výrobou zakázkového dřevěného a čalouněného nábytku, schodišť, knihoven, konferenčních i dětských psacích stolů, zrcadel či svítidel. Dále organizuji výstavy.

Praha Modřanygroše:351

Renovace oken - dveří - schodiště - Restaurátorství Praha

Renovace oken - dveří - schodiště

Specializujeme se na renovace oken a dveří, především u historických budov a objektů. Nabízíme repase i repliky historických oken, okenic, dveří a obložení, s použitím historického taženého skla a ozdobného kování. Snažíme se o maximální zachování historického rázu a zároveň dosažení dobrých technických vlastností.

Praha Černý Mostgroše:340

KOZEL FENESTRA s.r.o. - Restaurátorství Praha

KOZEL FENESTRA s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přesných dřevěných replik oken a dveří všech historických období, za použití nejmodernějších technologických postupů - nástroje, barvy, sklo, upevnění.

Praha Žižkovgroše:328

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o. - Restaurátorství Praha

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.-Prodáváme tradiční materiál pro obnovu památek. Nabízíme hydrofobizace, zpevňovače, vápenné barvy, maltoviny, směsi na opravu kamene, čističe, nářadí, ředidla, pigmenty, drtě a písky. Poskytujeme poradenství a konzultace v oboru historických technologií či barevnosti fasád.

Praha Smíchovgroše:322

ONDRÁČEK FRANTIŠEK-MALÍŘSKÉ A RESTAURATERSKÉ PRÁCE - Restaurátorství Praha

ONDRÁČEK FRANTIŠEK-MALÍŘSKÉ A RESTAURATERSKÉ PRÁCE

Naše činnost v oblasti restaurátorských prací se též rozšířila, a to o provádění restaurátorských průzkumů, zpráv, znaleckých posudků vč. dokumentace, které jsou nezbytné při rekonstrukcích památkově chráněných objektů. Jsme držitelem licence Ministerstva kultury ČR, vztahující se na restaurování maleb. Firma

Praha Hájegroše:319

VALIŠOVÁ SIMONA Ing. arch. - Restaurátorství Praha

VALIŠOVÁ SIMONA Ing. arch.

Nabízíme rekonstrukce, novostavby a koncepci květinových domů. Poskytujeme bytové, administrativní a obchodní studie, akrylovou malbu s aplikací křišťálů, atypické interiérové prvky. Věnujeme se designu nábytku a osvětlovacích těles.

Praha Staré Městogroše:318

Truhlářství Kolda - Jan Kolář - Restaurátorství Praha

Truhlářství Kolda - Jan Kolář

Truhlářství Jan Kolář se zabývá truhlářskou prací od roku 1989. Po zkušenostech v oboru a zahraničních stážích založil firmu KOLDA a vytvořil tým spolupracovníků, kteří mají mnoho zkušeností v truhlářské a restaurátorské činnosti a podíleli se na tvorbě řady netradičních či alternativních projektů.

Praha Nové Městogroše:312

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník - Restaurátorství Praha

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník

Ve své profesi se zaměřuje převážně na nástěnnou ruční malbu. Realizuje zakázky jak od firem ( restaurace, sportovní centra, firemní haly, wellness, bary, diskotéky, školky....)tak od soukromých subjektů ( byty, dětské pokoje, domy, domovní zdi....). Vše interiér i exteriér včetně velkoplošných maleb. Namaluje na

Praha Klánovicegroše:301

Zdeněk Koušek - restaurování - Restaurátorství Praha

Zdeněk Koušek - restaurování

Zdeněk Koušek - restaurování-Zabývám se restaurováním starožitného nábytku a dřevořezeb, historických exteriérů a interiérů. Provádím doplňkové práce, pozlacování i čalounění, kování, likvidaci červotočů a vlastní dopravu. Disponuji licencí ministerstva kultury ČR.

Praha Holešovicegroše:282

TANEČKOVÁ IVANA - Restaurátorství Praha

TANEČKOVÁ IVANA

Restaurování papíru, knižní vazby, map, plánů a grafiky. Rekonstrukce knižní vazby. Zhotovení faksimile starých tisků. Poradenská činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany uměleckých sbírek. Oprávnění MK ČR č. 8248/95.

Praha Karlíngroše:281

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE - Restaurátorství Praha

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE

Truhlářství KOHE - Kotrba Tomáš nabízí výrobu nábytku a tesařských a klempířských prací jak pro interiér tak pro exteriér. Neváhejte a využijte služeb truhlářství KOHE.

Praha Vršovicegroše:270

TP Tomáš Pokorný restaurátor-řezbář - Restaurátorství Praha

TP Tomáš Pokorný restaurátor-řezbář

Restauruji starožitný nábytek, například komody, šifonéry, stoly, židle, buffety, kredence, knihovny, americké stoly, zlacený, polychromovaný, řezbovaný atd. Na přání zákazníka vyrábím repliky řezbovaných rámů na obrazy, zrcadla atd, lustrů, nástěnných svídidel v povrchová úpravě - např. zlacení, polychromieplastik,

Praha Libeňgroše:268

V katerogii Restaurátorství Praha je zařazeno 43 firem

123Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery