18. prosince, 2017 - svátek Miloslav

Restaurátorství Praha

Přidej Firmu Zdarma

Restaurátorství Praha - firmy

Pavel Voženílek - Umělecké truhlářství - Restaurátorství Praha

Pavel Voženílek - Umělecké truhlářství

Umělecké truhlářství a zakázková výroba nábytku Pavel Voženílek. Vyrábíme veškerý zakázkový nábytek ve stylovém, rustikálním i moderním designu. Provádíme opravy a restaurování starožitného nábytku vč. řezeb jeho kopie a repliky. Výroba a opravy hudebních nástrojů. Podle dochovaných poznatků také kopie. Dřevěných

Praha Libeňgroše:474

FOODSTYLING-BEERSTYLING - Restaurátorství Praha

FOODSTYLING-BEERSTYLING

www.foodstyling-beerstyling.cz fb.: Jiri Navratil foodstyling-beerstyling

Praha Vinohradygroše:398

PIANOSERVIS ONDRÁČEK - Restaurátorství Praha

PIANOSERVIS ONDRÁČEK

Firma se zabývá laděním, drobnými a generálními opravami klavírů a pianin.

Praha Šeberovgroše:341

Royalcarpet - Restaurátorství Praha

Royalcarpet

Royalcarpet Prodej originálních,ručně vázaných koberců Hloubkové čištění orientálních koberců Opravy a restaurování perských koberců

Praha Smíchovgroše:335

Renovace oken - dveří - schodiště - Restaurátorství Praha

Renovace oken - dveří - schodiště

Specializujeme se na renovace oken a dveří, především u historických budov a objektů. Nabízíme repase i repliky historických oken, okenic, dveří a obložení, s použitím historického taženého skla a ozdobného kování. Snažíme se o maximální zachování historického rázu a zároveň dosažení dobrých technických vlastností.

Praha Černý Mostgroše:331

STODOLA ANTIQUES – Odborné restaurování nábytku  - Restaurátorství Praha

STODOLA ANTIQUES – Odborné restaurování nábytku

Nabízíme odborné restaurování nábytku a starožitností. Při opravách povrchů, čalounění, kování či dřevěných prvků využíváme původní metody a materiály šetrné ke starožitnosti i životnímu prostředí.

Praha Žižkovgroše:324

ZEN DESIGN - Restaurátorství Praha

ZEN DESIGN

Zabývám se restaurováním i výrobou zakázkového dřevěného a čalouněného nábytku, schodišť, knihoven, konferenčních i dětských psacích stolů, zrcadel či svítidel. Dále organizuji výstavy.

Praha Modřanygroše:324

EMTANDEM - Restaurátorství Praha

EMTANDEM

Nabízíme pokládku podlah a montáže plastových i dřevěných oken. Vyrábíme dřevěná vrata, okna, dveře, schody, parapety, kuchyňské linky, altány či ploty. Poskytujeme dekorativní malby.

Praha Smíchovgroše:324

Kamenicá a kamenosochařská dílna - Restaurátorství Praha

Kamenicá a kamenosochařská dílna

Restaurování a opravy kamene. Kamenictví, kamenosochařství. Výroba kamenných prvků. Čištění a konzervace fasád a kamene. Repase a renovace kamene. Ostění oken a dveří, schody. Portály, balustrády, římsy, krby. Sochařské a kamenosochařské práce. Kamenické práce. Zahradní architektura, teraco, mozaiky. Přírodní kámen:

Praha Nové Městogroše:315

ONDRÁČEK FRANTIŠEK-MALÍŘSKÉ A RESTAURATERSKÉ PRÁCE - Restaurátorství Praha

ONDRÁČEK FRANTIŠEK-MALÍŘSKÉ A RESTAURATERSKÉ PRÁCE

Naše činnost v oblasti restaurátorských prací se též rozšířila, a to o provádění restaurátorských průzkumů, zpráv, znaleckých posudků vč. dokumentace, které jsou nezbytné při rekonstrukcích památkově chráněných objektů. Jsme držitelem licence Ministerstva kultury ČR, vztahující se na restaurování maleb. Firma

Praha Hájegroše:307

KOZEL FENESTRA s.r.o. - Restaurátorství Praha

KOZEL FENESTRA s.r.o.

Zaměřujeme se na výrobu přesných dřevěných replik oken a dveří všech historických období, za použití nejmodernějších technologických postupů - nástroje, barvy, sklo, upevnění.

Praha Žižkovgroše:280

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník - Restaurátorství Praha

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník

Ve své profesi se zaměřuje převážně na nástěnnou ruční malbu. Realizuje zakázky jak od firem ( restaurace, sportovní centra, firemní haly, wellness, bary, diskotéky, školky....)tak od soukromých subjektů ( byty, dětské pokoje, domy, domovní zdi....). Vše interiér i exteriér včetně velkoplošných maleb. Namaluje na

Praha Klánovicegroše:271

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o. - Restaurátorství Praha

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.

AQUA OBNOVA STAVEB s.r.o.-Prodáváme tradiční materiál pro obnovu památek. Nabízíme hydrofobizace, zpevňovače, vápenné barvy, maltoviny, směsi na opravu kamene, čističe, nářadí, ředidla, pigmenty, drtě a písky. Poskytujeme poradenství a konzultace v oboru historických technologií či barevnosti fasád.

Praha Smíchovgroše:271

Obrazy-malovaná reklama - Restaurátorství Praha

Obrazy-malovaná reklama

Obrazy krajin, pražské motivy, autorská tvorba. Návrhy a realizace reklamy,malovaná reklama,foliová,3D. reklama, písmo-malířství.

Praha Modřanygroše:270

VALIŠOVÁ SIMONA Ing. arch. - Restaurátorství Praha

VALIŠOVÁ SIMONA Ing. arch.

Nabízíme rekonstrukce, novostavby a koncepci květinových domů. Poskytujeme bytové, administrativní a obchodní studie, akrylovou malbu s aplikací křišťálů, atypické interiérové prvky. Věnujeme se designu nábytku a osvětlovacích těles.

Praha Staré Městogroše:267

Zdeněk Koušek - restaurování - Restaurátorství Praha

Zdeněk Koušek - restaurování

Zdeněk Koušek - restaurování-Zabývám se restaurováním starožitného nábytku a dřevořezeb, historických exteriérů a interiérů. Provádím doplňkové práce, pozlacování i čalounění, kování, likvidaci červotočů a vlastní dopravu. Disponuji licencí ministerstva kultury ČR.

Praha Holešovicegroše:258

Truhlářství Kolda - Jan Kolář - Restaurátorství Praha

Truhlářství Kolda - Jan Kolář

Truhlářství Jan Kolář se zabývá truhlářskou prací od roku 1989. Po zkušenostech v oboru a zahraničních stážích založil firmu KOLDA a vytvořil tým spolupracovníků, kteří mají mnoho zkušeností v truhlářské a restaurátorské činnosti a podíleli se na tvorbě řady netradičních či alternativních projektů.

Praha Nové Městogroše:249

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE - Restaurátorství Praha

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE

Truhlářství KOHE - Kotrba Tomáš nabízí výrobu nábytku a tesařských a klempířských prací jak pro interiér tak pro exteriér. Neváhejte a využijte služeb truhlářství KOHE.

Praha Vršovicegroše:243

TANEČKOVÁ IVANA - Restaurátorství Praha

TANEČKOVÁ IVANA

Restaurování papíru, knižní vazby, map, plánů a grafiky. Rekonstrukce knižní vazby. Zhotovení faksimile starých tisků. Poradenská činnost v oblasti bezpečnosti a ochrany uměleckých sbírek. Oprávnění MK ČR č. 8248/95.

Praha Karlíngroše:239

BROM MICHAL - Restaurátorství Praha

BROM MICHAL

Restaurování nabídku

Praha Holešovicegroše:225

V katerogii Restaurátorství Praha je zařazeno 43 firem

123Další
Život Dětem