24. května, 2019 - svátek má Jana

Sklenářství Praha

Přidej Firmu Zdarma

Sklenářství Praha - firmy

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o - Řepy - Sklenářství Praha

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o - Řepy

Sklenářství ACERA SKLO s.r.o. vyrábí skleněné markýzy a světlíky, interiérové příčky, skleněné dveře, zrcadla a zrcadlové stěny, skleněná schodiště a zábradlí. Zasklíváme výklady bezpečnostním sklem Connex i neprůstřelným sklem, nadrozměrné výlohy. Možno i expres.

Praha Řepygroše:827

REVYKO INTER spol. s r.o. - Sklenářství Praha

REVYKO INTER spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku skleněné vitríny, výstavní panely, interaktivní expozice včetně osvětlení. Vyrábíme venkovní pouliční knihovny. Nabízíme zámečnickou zakázkovou kovovýrobu - ocel, nerez, mosaz, hliník a sklo. Výrobce světelné diodové reklamy Lightbanner. Navrhujeme a realizujeme originální interiéry.

Praha Kunraticegroše:584

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - Sklenářství Praha

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:531

Hodinový manžel - Sklenářství Praha

Hodinový manžel

Provádím - malířské práce,tapetování, výrobu a montáž nábytku, instalatérské práce, drobné elektro práce, štukování,stěrkování, vrtání do panelu,čalounické práce, obklady a dlažby - kompletní rekonstrukce bytů, odvoz a doprava materiálu, též práce pro občany se sníženou schopností pohybu a orientace

Praha Prosekgroše:485

Sklenářství Milan Hýsek - Vinohrady - Sklenářství Praha

Sklenářství Milan Hýsek - Vinohrady

Sklenářství Milan Hýsek zasklívá výlohy, dveře, okna, izolační a bezpečnostní skla. Instalace zrcadel, vitríny, skla kalená a pochozí.

Praha Vinohradygroše:451

Sklenářství Vydrář - Dubeč - Sklenářství Praha

Sklenářství Vydrář - Dubeč

Sklenářství Vydrář dále nabízí výrobu izolačních dvojskel. Prodáváme silikony, samolepicí pásky a sklenářský tmel.

Praha Dubečgroše:404

Sklenářství FINALY, spol. s r.o. - Sedlec - Sklenářství Praha

Sklenářství FINALY, spol. s r.o. - Sedlec

Dále nabízí bezpečností skla pro zasklení výtahových šachet, skleněné výplně zábradlí, podhledy, markýzy, schodišťové stupně a jiné.

Praha Sedlecgroše:386

Sklenářství Pudil, s.r.o - Kamýk - Sklenářství Praha

Sklenářství Pudil, s.r.o - Kamýk

Sklenářství Pudil provádí pískování skel, opracování stavebního skla, zasklívání exteriérů a interiérů, skleněné dveře, skleněné stěny, skleněné obklady kuchyní, skleněné zábradlí, skleněné schodiště a další.

Praha Kamýkgroše:382

AVIVA, s.r.o., Praha 4, Háje - Sklenářství Praha

AVIVA, s.r.o., Praha 4, Háje

AVIVA, s.r.o., Praha 4, Háje: nabídka služeb údržby bytového fondu. Zajištění malířských, zámečnických, truhlářských, zednických, obkladačských, sklenářských a instalatérských prací. Zaměřujeme se také na sádrokartony a podhledy. Vyrábíme okna.

Praha Hájegroše:379

Sklenářství Veleslavín - Praha 6 - Sklenářství Praha

Sklenářství Veleslavín - Praha 6

Sklenářství Veleslavín dále nabízí broušení skel, sprchové zástěny, celoskleněné stěny a dveře, návrhy a poradenství, obklady barevným sklem, výroba a montáže izolačních dvojskel, bezpečnostní skla, smaltovaná skla, práce v bytech zákazníků, doprava zakázek

Praha Veleslavíngroše:358

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice - Sklenářství Praha

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice: poskytujeme kompletní zednické, instalatérské, topenářské, sádrokartonářské a zámečnické práce. Provádíme elektroinstalace, podlahy či zateplování.

Praha Dejvicegroše:350

Sklenářství Pavel Tesař - Karlín - Sklenářství Praha

Sklenářství Pavel Tesař - Karlín

Sklenářství Pavel Tesař dále zajišťuje řezání skel na míru, broušení a leštění hran, vrtání a výřezy, pískování i s lakem, zasklívání oken a dveří, smaltování a kalení skla a lepení akvárií. Nabízíme výrobu a montáž sprchových koutů.

Praha Karlíngroše:338

Sklenářství Jiří Matuška - Veleslavín - Sklenářství Praha

Sklenářství Jiří Matuška - Veleslavín

Sklenářství Jiří Matuška dále nabízí výrobu výstavních skleněných krytů, zrcadel a sklenářských služeb. Zabýváme se výrobou skleněného nábytku, stolů, stolečků, poliček, stojanů, regálů a dalších.

Praha Veleslavíngroše:335

Sklenářství Vltavská - Praha 7 - Sklenářství Praha

Sklenářství Vltavská - Praha 7

Dále sklenářství Vltavská nabízí řezání, broušení, fazetování, vrtání, UV lepení, pískování, kalení. Obkládáme kuchyně barevným sklem, vyrábíme zrcadla na míru včetně montáže na místě. Rámujeme ze 400 druhů rámovacích lišt včetně paspart a laminace.

Praha Holešovicegroše:333

Sklenářství Milan Kubík - Sklenářství Praha

Sklenářství Milan Kubík

Dále sklenářství Milan Kubí provádí renovace oken a dveří na historických a památkově chráněných objektech.

Praha Žižkovgroše:328

Sklenářství GM - Vinohrady - Sklenářství Praha

Sklenářství GM - Vinohrady

Sklenářství GM nabízí celoskleněné interiérové stěny a sprchové kouty, skleněná zábradlí, pochozí skla, obklady kuchyňských linek, výroba skleněného nábytku, akvárií a terárií, izolačních dvojskel, pískování.

Praha Vinohradygroše:327

Sklenářství B+K Sklenáři - Chodov - Sklenářství Praha

Sklenářství B+K Sklenáři - Chodov

Sklenářství B+K Sklenáři vyrábí a prodává zrcadla. Dále nabízíme bezpečnostní či vakuová dvojskla, řezání, broušení, vrtání skel, montáž bezpečnostních fólií, protipožární a interiérové sklo a zasklívání plastových oken

Praha Chodovgroše:327

Sklenářství Myslbekova - Střešovice - Sklenářství Praha

Sklenářství Myslbekova - Střešovice

Sklenářství Myslbekova zajistí řezání skel na míru, zasklívání oken, dveří, výloh, zábradlí. Výjezdová služba, opracování plochého skla, zrcadla, barevná skla - obklady kuchyní a koupelen, bezpečnostní skla, izolační dvojskla, kalená skla, pískovaná skla. Rámování a paspartování, euroclipy

Praha Střešovicegroše:310

Sklenářství Skloservis Praha CZ, s.r.o. - Veleslavín - Sklenářství Praha

Sklenářství Skloservis Praha CZ, s.r.o. - Veleslavín

Dále sklenářství nabízí řezání skel na míru, zasklívání oken a dveří, broušení, fasetování, pískování, kalení skel. Prodáváme sklenářský tmel, silikon, rámy a pasparty. Poskytujeme výjezdovou službu

Praha Veleslavíngroše:307

Sklenářství Martin Baran - Praha 2 - Sklenářství Praha

Sklenářství Martin Baran - Praha 2

Sklenářství Martin Baran nabízí zasklívání dveří a výloh, montáž zrcadel a zrcadlových stěn, řezání zrcadel. Vyrábíme a montujeme izolační dvojskla, bezpečnostní a protipožární skla, řezané ornamentní a matové sklo a řezané drátosklo čiré VM.

Praha Nové Městogroše:298

V katerogii Sklenářství Praha je zařazeno 72 firem

1234Další
Život Dětem