18. ledna, 2018 - svátek má Vladislav

Šperkařství Praha

Přidej Firmu Zdarma

Šperkařství Praha - firmy

Ivana Zimová - Šperkařství Praha

Ivana Zimová

Ivana Zimová-Zabýváme se výrobou, prodejem a opravami šperků z chirurgické oceli a stříbra. Nabízíme prsteny, řetízky, přívěsky, snubní prsteny, náušnice, náramky, snubní či zásnubní prsteny. Dále u nás najdete brože, kravatové spony a přivěsky na klíče.

Praha Hájegroše:481

Klenoty Aurela s.r.o. - Šperkařství Praha

Klenoty Aurela s.r.o.

Klenoty Aurela s.r.o.-Nabízíme zlaté a stříbrné šperky domácích i zahraničních klenotnických firem. Prodáváme brilianty, granáty, dámské, pánské a snubní prsteny, náušnice, náramky, manžetové knoflíčky, brože, náhrdelníky, soupravy a dětské zlaté šperky. Provádíme opravy, vsazování kamenů či povrchové úpravy.

Praha Nové Městogroše:240

Eliška Rejnová Rubková - Šperkařství Praha

Eliška Rejnová Rubková

Eliška Rejnová Rubková-Návrh a výroba autorských šperků na míru ze stříbra a polodrahokamů. Součástí nabídky jsou náhrdelníky, náušnice, náramky, prsteny i svatební šperky.

Praha Zbraslavgroše:168

Zlatnictví Stříbrné Srdce - Šperkařství Praha

Zlatnictví Stříbrné Srdce

Zlatnictví Stříbrné Srdce provozuje internetový obchod s nabídkou stříbrných šperků. Nabízíme náhrdelníky, přívěsky, řetízky, náušnice, náramky, prsteny, brože a soupravy.

Praha Zličíngroše:135

ŠKVORSMALT - Šperkařství Praha

ŠKVORSMALT

Nabídka oprav ciferníků, vyznamenání a šperků. Restaurování smaltu, kovů, orientačních systémů i reklamních cedulí.

Praha Vysočanygroše:135

Zlatnictví a klenotnictví Linhart - Šperkařství Praha

Zlatnictví a klenotnictví Linhart

Naše klenotnická firma působí na českém trhu již od roku 1989. Hlavní činností je zakázková výroba šperků pro firmy i jednotlivce. Vysoká úroveň ručního zpracování a exkluzivní partnerství s řadou společností pomáhá naplňovat náš cíl; stále se zvyšující úroveň šperků i zpětného zákaznického servisu.

Praha Hostivařgroše:134

Zlatnictví Pety - Šperkařství Praha

Zlatnictví Pety

Zlatnictví Pety provádíme zakázkovou výrobu a prodej šperků. Další služby zahrnují opravy veškerých zlatých i stříbrných šperků, čištění, leštění, rytí, zasazování veškerých kamenů, zlacení, rhodiování a další. Nabízí také zvětšení nebo zmenšení prstenů.

groše:129

Sabona - Matoušek Tomáš - Šperkařství Praha

Sabona - Matoušek Tomáš

Sabona - Matoušek Tomáš se zabýva prodejem klenotů a šperků. Dále nabízí magnetické náramky z leštěné oceli a mědi,originální magnetické šperky,měděné MAGNETIC náramky (zápěstí, kotníky).

Praha Záběhlicegroše:102

V katerogii Šperkařství Praha je zařazeno 8 firem

1
Kuba - Dovolená a zájezdy