21. února, 2017 - svátek má Lenka

Stěhování Praha

Přehled stěhovacích firem v Praze, a firem nabízejících služby, které se bezprostředně týkají stěhování (chtěli bychom Vás poprosit, aby jste do této kategorie vkládali pouze firmy, které se tykají pouze stěhování v Praze). Níže vypsané firmy nabízí stěhování kanceláří, firem a soukromích osob po Praze. Pokud máte zájem o vložení Vaší stěhovací firmy, musíte být přihlášeni a zaregistrováni.

Přidej Firmu Zdarma

Stěhování Praha - firmy

EASY MOVING - Stěhování Praha - Stěhování Praha

EASY MOVING - Stěhování Praha

Mezinárodní stěhovací služby v Praze, ČR a EU. Zajistíme stěhování bytů, rodinných domů, firem, kanceláří, úřadů, odvoz na sběrný dvůr či likvidaci. Zdarma prohlídka technikem a nezávazná poptávka. Možnost zapůjčení obalového materiálu.

Praha Suchdolgroše:499

KOCH stěhování Praha Vinohrady - Stěhování Praha

KOCH stěhování Praha Vinohrady

Firma KOCH zajišťuje stehování a stěhovací služby v Praze Vinohradech. Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení bytů a kanceláří s likvidací odpadu. Stěhování těžkých břemen, trezorů, klavírů, pián, pianin a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při

Praha Vinohradygroše:457

KOCH - stěhování - Vinohrady - Stěhování Praha

KOCH - stěhování - Vinohrady

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení bytů a kanceláří s likvidací odpadu. Stěhování těžkých břemen, trezorů, klavírů, pián, pianin a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Praha Vinohradygroše:456

Profi stěhování - Stěhování Praha

Profi stěhování

Zdarma zapůjčíme stěhovací přepravky a krabice. Provádíme montáž a demontáž nábytku i nezávaznou návštěvu našeho technika. Stěhujeme po celé EU. Můžete si pronajmout stěhovací vůz s řidičem-stěhovákem.

Praha Michlegroše:449

KOCH - stěhování - Žižkov - Stěhování Praha

KOCH - stěhování - Žižkov

Profesionální stěhování bytů, domů, kanceláří a firem, vystěhování skladů a provozoven, včetně vyklízení bytů a kanceláří s likvidací odpadu. Stěhování těžkých břemen, trezorů, klavírů, pián, pianin a kopírek. Demontáž a montáž nábytku při stěhování.

Praha Žižkovgroše:433

bs stěhování - Stěhování Praha

bs stěhování

Jsme firma s desetiletou tradicí, s důvěryhodným postavením na trhu stěhovacích služeb a dobrými referencemi. Naši pracovníci jsou bezúhonní profesionálové, za které ručíme. Kvalita od firmy BS STĚHOVÁNÍ: Nabízíme komplexní stěhovací a vyklízecí služby včetně zapůjčení stěhovacích kartonů. Před každým stěhováním

Praha Bohnicegroše:406

Denis Rotter - Stěhování Praha

Denis Rotter

Nabízíme stěhování kanceláří,bytů,obytyných i neobytných prostorů. Dále zajiš´tujem balení do krabic,které i zapůjčíme.

Praha Žižkovgroše:377

Šmíd a Trmal autodoprava - Stěhování Praha

Šmíd a Trmal autodoprava

U nás naleznete kompletní stěhování a také pojištění pro případ nečekané události. Naši řidiči mají mnoholetou praxi v oboru.

Praha Šeberovgroše:375

Stěhování Praha - Stěhování Dana - Stěhování Praha

Stěhování Praha - Stěhování Dana

Stěhování Praha, stěhování bytu, nemovitostí, kompletní stěhovací práce. Naše stěhovací firma Vám nabízí stěhování nejen po Praze ale po celé ČR. Profesionální a rychlá práce.

Praha Modřanygroše:365

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - Stěhování Praha

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:363

AB-Stěhování-Prosek - Stěhování Praha

AB-Stěhování-Prosek

Provádíme demontáž, montáž, balení. Přenášky v místě bez dopravy. Zdarma zapůjčení krabic, přepravek, prohlídka technikem, kilometry po Praze, pojištění.

Praha Prosekgroše:360

Vyklízení - Ladislav Vondrák - Stěhování Praha

Vyklízení - Ladislav Vondrák

Nabízíme vyklízení půd, bytů, pozůstalostí, garáží, sklepů, včetně bourání kójí a jiných prostor, likvidace ošacení, drobných věcí, vše bez nutnosti Vašeho zásahu. Zajistíme odvoz dodávkou na sběrný dvůr. Nabízíme stěhování.

Praha Libeňgroše:329

AZ likvidace a výkup pozůstalostí Profous - Stěhování Praha

AZ likvidace a výkup pozůstalostí Profous

Vykupujeme nábytek, knihy, pohledy, obrazy, sklo, porcelán, svítidla, sběratelské a dekorační předměty, domácí potřeby, nářadí. Výkup starožitností.

Praha Nové Městogroše:317

Miroslav Jaroš-Řepy - Stěhování Praha

Miroslav Jaroš-Řepy

Stěhujeme byty, rodinné domy, firmy a kanceláře a mnohem více...

Praha Řepygroše:312

Stěhování AAA Rivo - Stěhování Praha

Stěhování AAA Rivo

Speciální nízký halový jeřáb Valla 250 s nosností 25t a další jeřábnické práce. Stěhujeme trezory, piána, byty, firmy, sklady, archivy, úřady včetně zahraničí. Likvidace skládkou. Skladování.

Praha Jinonicegroše:307

TAVOČER s.r.o. – rychlé stěhování a autodoprava Praha - Stěhování Praha

TAVOČER s.r.o. – rychlé stěhování a autodoprava Praha

Naše společnost zajišťuje stěhování a autodopravu v Praze, po ČR i do zahraničí.

Praha Vršovicegroše:304

STĚHOVÁNÍ - NONSTOP, s.r.o. - Stěhování Praha

STĚHOVÁNÍ - NONSTOP, s.r.o.

Stěhování bytů, firem, kanceláří včetně montáže a demontáže nábytku. Provádíme i stěhování těžkých břemen, jako jsou piána, trezory. Odvozy objemného odpadu na sběrný dvůr.

Praha Stodůlkygroše:303

STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o. - Stěhování Praha

STĚHOVÁNÍ Praha, spol. s r.o.

Stěhujeme byty, firmy, těžká břemena, umělecké předměty a likvidujeme starý nábytek. Kalkulačka stěhování, polstrovaná skříňová vozidla, komplexní pojištění, přepravky zdarma, víkendy bez příplatků.

Praha Libeňgroše:298

Karel Zvára - Stěhování Praha

Karel Zvára

Stěhujeme kancelářské prostery-nábytek,byty,piana,klavíry a mnohem víc...

Praha Braníkgroše:298

Miroslav Pavlíček - Stěhování Praha

Miroslav Pavlíček

Pracujeme v bytech až po velké haly. Nabízíme lakýrnické práce všeho druhu či ruční až po těžké stroje. Zajišťujeme stěhování.

Praha Nové Městogroše:296

V katerogii Stěhování Praha je zařazeno 212 firem

123456789Další