Tesařství Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Tesařství Praha - firmy

podlešák podlahy - Tesařství Praha

podlešák podlahy

pokládka podlah, truhlářství, výroba pergol, rekonstrukce domů, obklady, dlažby

Praha Záběhlicegroše:385

Martin Zimmer - truhlářství a tesařství - Tesařství Praha

Martin Zimmer - truhlářství a tesařství

Naše firma Dřevstavby - truhlářství a tesařství Martin Zimmer se v dřevozpracovatelském průmyslu pohybuje od roku 1996, se postupně propracovala od výroby nábytku přes stavební truhlařinu a lehčí tesařské konstrukce, až k výrobě a přípravě dřevostaveb jak pro bydlení, tak i k rekreačním účelům. Již několik let, se

Praha Řepygroše:345

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - Tesařství Praha

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:329

TOM-STAV LASCOV s.r.o. - Tesařství Praha

TOM-STAV LASCOV s.r.o.

Provádění zednických, armovacích, tesařských a obkladačských prací včetně zateplování fasád i montáží. Zaměřujeme se na železobetonové konstrukce a výztuž betonu.

Praha Karlíngroše:313

Top Work spol. s.r.o. - Tesařství Praha

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:311

Antonín Dolejš - Tesařství Praha

Antonín Dolejš

Provádíme truhlářské práce, opravy oken,okapnic, dveří, panelákových oken, kování a pantů. Seřízení oken, dveří a pantů. Opravy-montáže nábytku, židlí, montáže a úpravy i u zákazníka. Hodinový manžel. Praha 4.

Praha Nuslegroše:303

Truhlářství Černý - Tesařství Praha

Truhlářství Černý

SPECIALIZACE FIRMY Truhlářství Černý je kompletní výroba od návrhu po realizaci: patra na spaní, dřevěná patra, celodřevěná patra, spací patra, vestavěná patra, patra na míru, originální design dřevěných pater na spaní pro děti i dospělé.

Praha Žižkovgroše:294

INTERSIGN , s.r.o. - Tesařství Praha

INTERSIGN , s.r.o.

Vyrábíme firemní cedule (nerez, mosaz, hliník, plast), orientační systémy, pečetidla, raznice atd. Provádíme průmyslové značení laserem, ražbu a pískování skla.

Praha Libušgroše:269

APOKLEM , s.r.o. - Tesařství Praha

APOKLEM , s.r.o.

Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí i oken, úpravy interiérů či kompletní rekonstrukce sedlových i plochých střech. Zhotovujeme půdní vestavby, krovy a komíny. Provádíme renovace bytových jader, zateplení, altány či pergoly

Praha Ďáblicegroše:267

Mobille Group, s.r.o., Praha 7, Holešovice - Tesařství Praha

Mobille Group, s.r.o., Praha 7, Holešovice

Mobille Group, s.r.o., Praha 7, Holešovice: zajišťujeme služby v oblasti správy nemovitostí, stavební činnosti či rekonstrukce objektů. Zaměřujeme se na elektroinstalace, vodoinstalace, topení, plyn. Provádíme nátěry, zateplení a opravy fasád, zámečnické, truhlářské a tesařské práce. Poskytujeme právní služby a

Praha Holešovicegroše:251

FESPO INTERIÉRY  - Tesařství Praha

FESPO INTERIÉRY

Naše firma vznikla v roce 1992 a zaměřila se na truhlářskou výrobu a kovo výrobu. Majitelem je pan Libor Pavlík. Specializací jsou především školní tabule, vizuálně komunikační prostředky a vybavení škol nábytkem. Dále realizujeme na zakázku vybavení kanceláří, specializovaných učeben, školních šaten apod. Také

Praha Košířegroše:242

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice - Tesařství Praha

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice: poskytujeme kompletní zednické, instalatérské, topenářské, sádrokartonářské a zámečnické práce. Provádíme elektroinstalace, podlahy či zateplování.

Praha Dejvicegroše:236

Chladicí věže Praha, a.s., Praha 4, Braník - Tesařství Praha

Chladicí věže Praha, a.s., Praha 4, Braník

Chladicí věže Praha, a.s., Praha 4, Braník: zajistíme práce stavebně-montážní a stavebně-strojní, zednické, tesařské, železářské, zámečnické a svářečské. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, stavebně technický průzkum, stanovení vhodného sanačního postupu, zesilování betonových konstrukcí a další.

Praha Braníkgroše:232

MS TRUHLÁŘSTVÍ - Tesařství Praha

MS TRUHLÁŘSTVÍ

Výrobu i distribuci hraček zajišťuje naše firma. Nepřeprodáváme je a není možné je koupit v obchodě, jde o kusovou výrobu. Hračky jsou vyrobené převážně z lakovaného masivního dřeva, namáhané součásti pak z hliníku nebo oceli.

Praha Modřanygroše:219

Luděk Zajíček, zámečnictví, Praha 8, Bohnice - Tesařství Praha

Luděk Zajíček, zámečnictví, Praha 8, Bohnice

Luděk Zajíček, zámečnictví, Praha 8, Bohnice: provádím zámečnické, tesařské, pokrývačské, lakýrnické a výškové práce. Zabývám se výrobou mříží, plotů, střešních komínových lávek, pergol, přístřešků, krovů. Opravuji a pokládám veškeré krytiny. Zajišťuji nátěry okapů, střech, fasád, komínů a žlabů.

Praha Bohnicegroše:213

3 R v.o.s. - Tesařství Praha

3 R v.o.s.

Společnost 3R je specializovaná firma pro provádění opláštění budov se zaměřením na všechny druhy střešních konstrukcí, fasády a půdní vestavby. Specializujeme se na všechny stavební činnosti související se střechami, fasádami a půdními vestavbami, od poradenské činnosti, přes dodávky materiálů, až po realizaci

Praha Nuslegroše:204

TESAŘSTVÍ TÁCHA - Tesařství Praha

TESAŘSTVÍ TÁCHA

Firma se sídlem v Praze, zabývající se tesařskou a pokrývačskou prací především konstrukcemi střech včetně montáže střešních systémú BRAMAC,KM BETA,TONDACH,WALTHER DACHZIEGEL,VELUX,ROTO,PRIMA FENESTRA.

Praha Holešovicegroše:203

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE - Tesařství Praha

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE

Truhlářství KOHE - Kotrba Tomáš nabízí výrobu nábytku a tesařských a klempířských prací jak pro interiér tak pro exteriér. Neváhejte a využijte služeb truhlářství KOHE.

Praha Vršovicegroše:189

Truhlářství Michal Jurek - Tesařství Praha

Truhlářství Michal Jurek

Truhlářská firma zabývající se výrobou interiérového i exteriérového nábytku. Možnost renovace, zakázková výroba. Kvalitní a rychlá komunikace s výrobou.

Praha Třeboradicegroše:179

Zahrady-Tomeš - Tesařství Praha

Zahrady-Tomeš

Zakázková truhlářská výroba z masivu - specializace na zahradní prvky,zahradnický servis,výškové práce

Praha Dejvicegroše:164

V katerogii Tesařství Praha je zařazeno 29 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?