25. května, 2019 - svátek má Viola

Tesařství Praha

Přidej Firmu Zdarma

Tesařství Praha - firmy

podlešák podlahy - Tesařství Praha

podlešák podlahy

pokládka podlah, truhlářství, výroba pergol, rekonstrukce domů, obklady, dlažby

Praha Záběhlicegroše:559

Truhlářství Černý - Tesařství Praha

Truhlářství Černý

SPECIALIZACE FIRMY Truhlářství Černý je kompletní výroba od návrhu po realizaci: patra na spaní, dřevěná patra, celodřevěná patra, spací patra, vestavěná patra, patra na míru, originální design dřevěných pater na spaní pro děti i dospělé.

Praha Žižkovgroše:546

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - Tesařství Praha

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:531

Martin Zimmer - truhlářství a tesařství - Tesařství Praha

Martin Zimmer - truhlářství a tesařství

Naše firma Dřevstavby - truhlářství a tesařství Martin Zimmer se v dřevozpracovatelském průmyslu pohybuje od roku 1996, se postupně propracovala od výroby nábytku přes stavební truhlařinu a lehčí tesařské konstrukce, až k výrobě a přípravě dřevostaveb jak pro bydlení, tak i k rekreačním účelům. Již několik let, se

Praha Řepygroše:486

Top Work spol. s.r.o. - Tesařství Praha

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:434

TOM-STAV LASCOV s.r.o. - Tesařství Praha

TOM-STAV LASCOV s.r.o.

Provádění zednických, armovacích, tesařských a obkladačských prací včetně zateplování fasád i montáží. Zaměřujeme se na železobetonové konstrukce a výztuž betonu.

Praha Karlíngroše:421

Antonín Dolejš - Tesařství Praha

Antonín Dolejš

Provádíme truhlářské práce, opravy oken,okapnic, dveří, panelákových oken, kování a pantů. Seřízení oken, dveří a pantů. Opravy-montáže nábytku, židlí, montáže a úpravy i u zákazníka. Hodinový manžel. Praha 4.

Praha Nuslegroše:408

Truhlářství Michal Jurek - Tesařství Praha

Truhlářství Michal Jurek

Truhlářská firma zabývající se výrobou interiérového i exteriérového nábytku. Možnost renovace, zakázková výroba. Kvalitní a rychlá komunikace s výrobou.

Praha Třeboradicegroše:395

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice - Tesařství Praha

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice: poskytujeme kompletní zednické, instalatérské, topenářské, sádrokartonářské a zámečnické práce. Provádíme elektroinstalace, podlahy či zateplování.

Praha Dejvicegroše:350

Mobille Group, s.r.o., Praha 7, Holešovice - Tesařství Praha

Mobille Group, s.r.o., Praha 7, Holešovice

Mobille Group, s.r.o., Praha 7, Holešovice: zajišťujeme služby v oblasti správy nemovitostí, stavební činnosti či rekonstrukce objektů. Zaměřujeme se na elektroinstalace, vodoinstalace, topení, plyn. Provádíme nátěry, zateplení a opravy fasád, zámečnické, truhlářské a tesařské práce. Poskytujeme právní služby a

Praha Holešovicegroše:338

APOKLEM , s.r.o. - Tesařství Praha

APOKLEM , s.r.o.

Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí i oken, úpravy interiérů či kompletní rekonstrukce sedlových i plochých střech. Zhotovujeme půdní vestavby, krovy a komíny. Provádíme renovace bytových jader, zateplení, altány či pergoly

Praha Ďáblicegroše:333

INTERSIGN , s.r.o. - Tesařství Praha

INTERSIGN , s.r.o.

Vyrábíme firemní cedule (nerez, mosaz, hliník, plast), orientační systémy, pečetidla, raznice atd. Provádíme průmyslové značení laserem, ražbu a pískování skla.

Praha Libušgroše:332

FESPO INTERIÉRY  - Tesařství Praha

FESPO INTERIÉRY

Naše firma vznikla v roce 1992 a zaměřila se na truhlářskou výrobu a kovo výrobu. Majitelem je pan Libor Pavlík. Specializací jsou především školní tabule, vizuálně komunikační prostředky a vybavení škol nábytkem. Dále realizujeme na zakázku vybavení kanceláří, specializovaných učeben, školních šaten apod. Také

Praha Košířegroše:329

Interier4U s.r.o. - Tesařství Praha

Interier4U s.r.o.

NABÍZÍME VÝROBU A SPOLUPRÁCI PŘI VÝROBĚ VŠEHO ZE DŘEVA OD MASIVU AŽ PO LAMINO. ZKUŠENÍ A VYUČENÍ TRUHLÁŘI . 20 LET PRAXE. VÝROBA NA NOVÝCH STROJÍCH. VYSOKÁ KVALITA A RYCHLOST ZAKÁZEK.

Praha Uhřiněvesgroše:305

TESAŘSTVÍ TÁCHA - Tesařství Praha

TESAŘSTVÍ TÁCHA

Firma se sídlem v Praze, zabývající se tesařskou a pokrývačskou prací především konstrukcemi střech včetně montáže střešních systémú BRAMAC,KM BETA,TONDACH,WALTHER DACHZIEGEL,VELUX,ROTO,PRIMA FENESTRA.

Praha Holešovicegroše:299

MS TRUHLÁŘSTVÍ - Tesařství Praha

MS TRUHLÁŘSTVÍ

Výrobu i distribuci hraček zajišťuje naše firma. Nepřeprodáváme je a není možné je koupit v obchodě, jde o kusovou výrobu. Hračky jsou vyrobené převážně z lakovaného masivního dřeva, namáhané součásti pak z hliníku nebo oceli.

Praha Modřanygroše:291

3 R v.o.s. - Tesařství Praha

3 R v.o.s.

Společnost 3R je specializovaná firma pro provádění opláštění budov se zaměřením na všechny druhy střešních konstrukcí, fasády a půdní vestavby. Specializujeme se na všechny stavební činnosti související se střechami, fasádami a půdními vestavbami, od poradenské činnosti, přes dodávky materiálů, až po realizaci

Praha Nuslegroše:282

Chladicí věže Praha, a.s., Praha 4, Braník - Tesařství Praha

Chladicí věže Praha, a.s., Praha 4, Braník

Chladicí věže Praha, a.s., Praha 4, Braník: zajistíme práce stavebně-montážní a stavebně-strojní, zednické, tesařské, železářské, zámečnické a svářečské. Provádíme sanace železobetonových konstrukcí, stavebně technický průzkum, stanovení vhodného sanačního postupu, zesilování betonových konstrukcí a další.

Praha Braníkgroše:277

Luděk Zajíček, zámečnictví, Praha 8, Bohnice - Tesařství Praha

Luděk Zajíček, zámečnictví, Praha 8, Bohnice

Luděk Zajíček, zámečnictví, Praha 8, Bohnice: provádím zámečnické, tesařské, pokrývačské, lakýrnické a výškové práce. Zabývám se výrobou mříží, plotů, střešních komínových lávek, pergol, přístřešků, krovů. Opravuji a pokládám veškeré krytiny. Zajišťuji nátěry okapů, střech, fasád, komínů a žlabů.

Praha Bohnicegroše:270

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE - Tesařství Praha

KOTRBA TOMÁŠ-KOHE

Truhlářství KOHE - Kotrba Tomáš nabízí výrobu nábytku a tesařských a klempířských prací jak pro interiér tak pro exteriér. Neváhejte a využijte služeb truhlářství KOHE.

Praha Vršovicegroše:270

V katerogii Tesařství Praha je zařazeno 29 firem

12Další
Centrum Paraple