Topenářství a instalatéři

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Topenářství a instalatéři - firmy

M.I.Services - stavební firma Praha 2 Vinohrady - Topenářství a instalatéři

M.I.Services - stavební firma Praha 2 Vinohrady

Firma M.I.Services, spol. s r.o.s provozovnou v Praze 2 Vinohradech se zaměřuje na výstavbu novostaveb a rekonstrukce domů, domovní instalace a bytové rozvody, rekonstrukce bytů (podlahářské práce, štukatérské práce a malování, sádrokartony, rozvody topení, rozvody elektřiny, přestavby jádra a příček). Firma

Praha Vinohradygroše:398

Stavba Praha - instalatéři - Topenářství a instalatéři

Stavba Praha - instalatéři

Stavební činnost, truhlářství, výroba rozvaděčů, instalatérské práce

Praha Žižkovgroše:369

Ondřej Sluka – Strojní čištění kanalizace - Topenářství a instalatéři

Ondřej Sluka – Strojní čištění kanalizace

Zajišťujeme topenářské, plynařské a instalatérské práce. Nabízíme také opravy a strojní čištění kanalizace. Provádíme kamerové monitorování kanalizačního potrubí.

Praha Dejvicegroše:343

A+A HOKO - Topenářství a instalatéři

A+A HOKO

Společnost A+A HOKO vznikla v roce 1995 a na začátku se zabývala především zednickými, malířskými a natěračskými pracemi. Postupem času si firma vybudovala silný postoj na Pražském trhu a začala působit také v oblastech jako jsou : pokládání parket, PVC podlahy, plovoucí podlahy, koberce a jako již dnes i rekonstrukce

Praha Uhřiněvesgroše:342

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - Topenářství a instalatéři

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:329

Top Work spol. s.r.o. - Topenářství a instalatéři

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:311

Dezinfekce potrubí - Topenářství a instalatéři

Dezinfekce potrubí

Provádím dezinfekci vnitřních vodovodů a vodovodních řadů. Zajištění rozboru vody z vydezinfikovaných rozvodů vody dle vyhlášky 252 / 2004 sb. laboratoří akreditovanou ČIA.

Praha Zličíngroše:309

Jiří Vondráček - Topenářství a instalatéři

Jiří Vondráček

Technická správa údržba objektů, opravy a rekonstrukce bytů, havarijní pohotovost. (2x vyučen, praxe, stavební autorizace, reference)Vysoká všestraná odbornost cenově přijatelná v centru Prahy

Praha Smíchovgroše:306

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy - Topenářství a instalatéři

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy: nabízíme zámečnické práce. Provádíme nouzové otevírání zabouchnutých dveří a kovovýrobu. Zajišťujeme montáže zámků, závor, FAB systémů, instalatérské opravy a těsnění. Vyrábíme vrata, brány, branky, ploty, balkonová a schodištová zábradlí.

Praha Kobylisygroše:306

IVSETU s.r.o. - Topenářství a instalatéři

IVSETU s.r.o.

Naše firma je výhradním dodavatelem infračerveného podlahového vytápění «Heating rail» založeného na tenkých a pružných karbonových topných rohožích. «Heating rail» je sofistikovanější, bezpečnější, úspornější a šetrnější k životnímu prostředí ve srovnání s obdobnými systémy elektrického vytápění. Má léčivé

Praha Jinonicegroše:302

JR KLIMA, s.r.o. - Topenářství a instalatéři

JR KLIMA, s.r.o.

JR KLIMA, s.r.o. zajištuje prodej, dodávku, montáž včetně poradenství a projekci - vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, odvlhčování a vytápění. Pro firemní, soukromé a průmyslové prostory. Komplexní péče o zákazníka, servis, údržba zařízení.

Praha Radotíngroše:297

TEPLOHELP - Topenářství a instalatéři

TEPLOHELP

provoz kotelen a výměníkových stanic

Praha Vinořgroše:280

INSTALATÉRSTVÍ - Topenářství a instalatéři

INSTALATÉRSTVÍ

Opravy a výměny vodovodních baterií,WC,umyvadel,kuchyňských dřezů. Připojení automatické pračky a myčky.

Praha Vinohradygroše:275

Jaroslav Sedláček, zámečnictví, Praha 4, Krč - Topenářství a instalatéři

Jaroslav Sedláček, zámečnictví, Praha 4, Krč

Jaroslav Sedláček, zámečnictví, Praha 4, Krč: nabízím zámečnické a svářečské práce, poskytuji topenářské, instalační a plynárenské služby.

Praha Krčgroše:275

IZEPO spol. s r.o. - Topenářství a instalatéři

IZEPO spol. s r.o.

Specializujeme se na výstavbu a přestavbu domů a bytů a rekonstrukce bytových i nebytových prostor. Nabízíme rekonstrukce bytových jader, koupelen, atp., rekonstrukce domů, bytů a kanceláří, stavební činnost, výměnu dveří a oken, podlahy, sádrokartonové systémy či topenářské a instalatérské práce.

Praha Michlegroše:266

KERT , s.r.o. - Topenářství a instalatéři

KERT , s.r.o.

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zaměřujeme se na opravy malého rozsahu až po realizaci generálních oprav vody a odpadů v objektech. Nabízíme rekonstrukce ležatého i stoupacího vedení teplé i studené užitkové vody a odpadů, výměny rozvodů v bytech včetně zařizovacích předmětů.

Praha Stodůlkygroše:251

Instalatér-topenář Jan Ježek - Topenářství a instalatéři

Instalatér-topenář Jan Ježek

Provádíme nové zařízení ZI, ÚT v bytech, domech a jiných objektech. ZI - voda a kanalizace. ÚT- trubkové (radiátory), podlahové i stěnové vytápění. Materiál může být dle dodané dokumentace, nebo na doporučení zhotovitele. Veškerý materiál nakupujeme ve velkoobchodech.

Praha Kolovratygroše:240

Michal Panák, zámečnictví, Praha 5, Stodůlky - Topenářství a instalatéři

Michal Panák, zámečnictví, Praha 5, Stodůlky

Michal Panák, zámečnictví, Praha 5, Stodůlky: zajištění technické správy nemovitostí. Provádění pravidelných odečtů spotřeby energií. Doplňování provozních kapalin strojů. Nabídka instalatérských, topenářských a zámečnických prací.

Praha Stodůlkygroše:237

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice - Topenářství a instalatéři

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice: poskytujeme kompletní zednické, instalatérské, topenářské, sádrokartonářské a zámečnické práce. Provádíme elektroinstalace, podlahy či zateplování.

Praha Dejvicegroše:236

Miroslav Janík - VODA,PLYN,TOPENÍ - Topenářství a instalatéři

Miroslav Janík - VODA,PLYN,TOPENÍ

Nabízíme služby v oblasti vody, plynu, topení. Opravy, výměny, montáže vodoinstalace, opravy, výměny topných systémů, opravy a výměny plynových rozvodů, servis plynových zařízení, čištění kanalizace a odpadů

Praha Řepygroše:232

V katerogii Topenářství a instalatéři je zařazeno 40 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?