24. května, 2019 - svátek má Jana

Topenářství a instalatéři

Přidej Firmu Zdarma

Topenářství a instalatéři - firmy

Petr Wenzel - klimatizace Praha - Topenářství a instalatéři

Petr Wenzel - klimatizace Praha

Montáž, revize a servis klimatizací provádíme všech typů a značek. Nejčastěji provádíme montáž, servis a revize klimatizací LG, Toshiba, Haier, Midea, Acond, Mitsubishi, Daikin, Sinclair. Prodej klimatizací LG, Toshiba, Acond,Sinclair, Haier, Midea.

Praha Horní Měcholupygroše:1207

Stavba Praha - instalatéři - Topenářství a instalatéři

Stavba Praha - instalatéři

Stavební činnost, truhlářství, výroba rozvaděčů, instalatérské práce

Praha Žižkovgroše:639

Jiří Vondráček - Topenářství a instalatéři

Jiří Vondráček

Technická správa údržba objektů, opravy a rekonstrukce bytů, havarijní pohotovost. (2x vyučen, praxe, stavební autorizace, reference)Vysoká všestraná odbornost cenově přijatelná v centru Prahy

Praha Smíchovgroše:534

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce - Topenářství a instalatéři

FERDA - hodinový manžel a řemeslné práce

Komunita řemeslníků, kteří Vám vždy pomohou. Řešení na každou záležitost, na každý problém. Využijte služeb řemeslných prací FERDA - instalatérství, hodinový manžel, lakýrníctví, úklidové práce, renovace oken, zahradnické práce, montáže nábytku, stěhování atd.

Praha Žižkovgroše:531

M.I.Services - stavební firma Praha 2 Vinohrady - Topenářství a instalatéři

M.I.Services - stavební firma Praha 2 Vinohrady

Firma M.I.Services, spol. s r.o.s provozovnou v Praze 2 Vinohradech se zaměřuje na výstavbu novostaveb a rekonstrukce domů, domovní instalace a bytové rozvody, rekonstrukce bytů (podlahářské práce, štukatérské práce a malování, sádrokartony, rozvody topení, rozvody elektřiny, přestavby jádra a příček). Firma

Praha Vinohradygroše:521

Dezinfekce potrubí - Topenářství a instalatéři

Dezinfekce potrubí

Provádím dezinfekci vnitřních vodovodů a vodovodních řadů. Zajištění rozboru vody z vydezinfikovaných rozvodů vody dle vyhlášky 252 / 2004 sb. laboratoří akreditovanou ČIA.

Praha Zličíngroše:510

A+A HOKO - Topenářství a instalatéři

A+A HOKO

Společnost A+A HOKO vznikla v roce 1995 a na začátku se zabývala především zednickými, malířskými a natěračskými pracemi. Postupem času si firma vybudovala silný postoj na Pražském trhu a začala působit také v oblastech jako jsou : pokládání parket, PVC podlahy, plovoucí podlahy, koberce a jako již dnes i rekonstrukce

Praha Uhřiněvesgroše:471

Top Work spol. s.r.o. - Topenářství a instalatéři

Top Work spol. s.r.o.

 Rekonstrukce bytů, domů, kanceláří, oprava historických fasád, zateplení fasád, půdní vestavby,opravy krovů a střech, · Izolace stavebních objektů, drenážní systém odvodu vody, venkovní kanalizace · Terénní úpravy kolem domu, zámkové dlažby, zděné a drátěné ploty, brány, branky · Údržbu bytového fondu Zednické

Praha Stodůlkygroše:434

Ondřej Sluka – Strojní čištění kanalizace - Topenářství a instalatéři

Ondřej Sluka – Strojní čištění kanalizace

Zajišťujeme topenářské, plynařské a instalatérské práce. Nabízíme také opravy a strojní čištění kanalizace. Provádíme kamerové monitorování kanalizačního potrubí.

Praha Dejvicegroše:421

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy - Topenářství a instalatéři

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy

Zámečnictví Jahoda, Praha 8, Kobylisy: nabízíme zámečnické práce. Provádíme nouzové otevírání zabouchnutých dveří a kovovýrobu. Zajišťujeme montáže zámků, závor, FAB systémů, instalatérské opravy a těsnění. Vyrábíme vrata, brány, branky, ploty, balkonová a schodištová zábradlí.

Praha Kobylisygroše:417

JR KLIMA, s.r.o. - Topenářství a instalatéři

JR KLIMA, s.r.o.

JR KLIMA, s.r.o. zajištuje prodej, dodávku, montáž včetně poradenství a projekci - vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, odvlhčování a vytápění. Pro firemní, soukromé a průmyslové prostory. Komplexní péče o zákazníka, servis, údržba zařízení.

Praha Radotíngroše:408

TEPLOHELP - Topenářství a instalatéři

TEPLOHELP

provoz kotelen a výměníkových stanic

Praha Vinořgroše:376

IVSETU s.r.o. - Topenářství a instalatéři

IVSETU s.r.o.

Naše firma je výhradním dodavatelem infračerveného podlahového vytápění «Heating rail» založeného na tenkých a pružných karbonových topných rohožích. «Heating rail» je sofistikovanější, bezpečnější, úspornější a šetrnější k životnímu prostředí ve srovnání s obdobnými systémy elektrického vytápění. Má léčivé

Praha Jinonicegroše:371

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice - Topenářství a instalatéři

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice

Šárecká stavební, s.r.o., Praha 6, Dejvice: poskytujeme kompletní zednické, instalatérské, topenářské, sádrokartonářské a zámečnické práce. Provádíme elektroinstalace, podlahy či zateplování.

Praha Dejvicegroše:350

INSTALATÉRSTVÍ - Topenářství a instalatéři

INSTALATÉRSTVÍ

Opravy a výměny vodovodních baterií,WC,umyvadel,kuchyňských dřezů. Připojení automatické pračky a myčky.

Praha Vinohradygroše:347

KERT , s.r.o. - Topenářství a instalatéři

KERT , s.r.o.

Provádíme instalatérské a topenářské práce. Zaměřujeme se na opravy malého rozsahu až po realizaci generálních oprav vody a odpadů v objektech. Nabízíme rekonstrukce ležatého i stoupacího vedení teplé i studené užitkové vody a odpadů, výměny rozvodů v bytech včetně zařizovacích předmětů.

Praha Stodůlkygroše:341

YNERT spol. s r.o. – Instalatérské a topenářské práce v Praze - Topenářství a instalatéři

YNERT spol. s r.o. – Instalatérské a topenářské práce v Praze

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Praze a okolí. Rovněž se zabýváme správou a údržbou či rekonstrukcí kotelen a výměníků i jejich plynofikací.

Praha Vinohradygroše:340

Jaroslav Sedláček, zámečnictví, Praha 4, Krč - Topenářství a instalatéři

Jaroslav Sedláček, zámečnictví, Praha 4, Krč

Jaroslav Sedláček, zámečnictví, Praha 4, Krč: nabízím zámečnické a svářečské práce, poskytuji topenářské, instalační a plynárenské služby.

Praha Krčgroše:335

Václav Pečenka, zámečnictví, Praha 4, Modřany - Topenářství a instalatéři

Václav Pečenka, zámečnictví, Praha 4, Modřany

Václav Pečenka, zámečnictví, Praha 4, Modřany: zabývá se výrobou plotů, vrat, schodů, mříží a zábradlí. Zajišťuje opravy, montáž a výměny zámků a kování. Otevírá zabouchnuté dveře.

Praha Modřanygroše:333

IZEPO spol. s r.o. - Topenářství a instalatéři

IZEPO spol. s r.o.

Specializujeme se na výstavbu a přestavbu domů a bytů a rekonstrukce bytových i nebytových prostor. Nabízíme rekonstrukce bytových jader, koupelen, atp., rekonstrukce domů, bytů a kanceláří, stavební činnost, výměnu dveří a oken, podlahy, sádrokartonové systémy či topenářské a instalatérské práce.

Praha Michlegroše:329

V katerogii Topenářství a instalatéři je zařazeno 49 firem

123Další
Život Dětem