27. dubna, 2017 - svátek má Jaroslav

Umělecké agentury

Přidej Firmu Zdarma

Umělecké agentury - firmy

FOODSTYLING-BEERSTYLING - Umělecké agentury

FOODSTYLING-BEERSTYLING

www.foodstyling-beerstyling.cz fb.: Jiri Navratil foodstyling-beerstyling

Praha Vinohradygroše:383

Foto Emotion - Umělecké agentury

Foto Emotion

Fotografujeme svatby, rodiny, fashion, reportáž, školy, firmy, produkty. Každá fotografie je pečlivě zpracována profesionálním grafikem v našem špičkovém grafickém studiu. Spolupracujeme s profesionály v oblastech vizáže a stylingu. Umíme se přizpůsobit koncepci produkce na míru.

Praha Prosekgroše:379

Institut regenerace, Prosek - Umělecké agentury

Institut regenerace, Prosek

Institut regenerace vznikl v roce 2002 jako agentura nových možností za účelem vytvořit škálu regeneračních a kreativních aktivit pro ženy. Pořádáme taneční kurzy (orientální břišní tanec), specializované orientální semináře, relaxační pobyty s tancem. Do dnešních dnů prošlo Institutem Regenerace mnoho skvělých a

Praha Prosekgroše:379

nova-Art – Reklamní a umělecká agentura - Umělecké agentury

nova-Art – Reklamní a umělecká agentura

Naše agentura zajišťuje pořádání společenských akcí a eventů. Zastupujeme české a slovenské umělce ze všech oblastí. Pořádáme firemní a teambuildingové akce.

Praha Vinohradygroše:317

Mateřská škola - Vysoká školka Beruška - Umělecké agentury

Mateřská škola - Vysoká školka Beruška

Tým vysokoškolsky vzdělaných pedagogů se zaměřením na výuku dětí v mš, uměleckých pedagogů, výkonných umělců a sportovců vede děti individuálním způsobem k celkovému rozvoji vloh, nadání, rozhledu a rozvoji poznání ve všech sférách předškolního vzdělávání.

Praha Nuslegroše:309

MEDIA ENERGY - Umělecké agentury

MEDIA ENERGY

Nespokojíme se jen se standardem, ale hledáme nová řešení a postupy. Rádi si hrajeme s nápady, díváme se na věci z různých stran a necháváme se inspirovat nečekanými podněty. Tvoříme kvalitní weby, e-shopy a reklamu za super ceny.

Praha Vinohradygroše:303

Institut regenerace, Domov Sue Ryder - Umělecké agentury

Institut regenerace, Domov Sue Ryder

Institut regenerace vznikl v roce 2002 jako agentura nových možností za účelem vytvořit škálu regeneračních a kreativních aktivit pro ženy. Pořádáme taneční kurzy (orientální břišní tanec), specializované orientální semináře, relaxační pobyty s tancem. Do dnešních dnů prošlo Institutem Regenerace mnoho skvělých a

Praha Michlegroše:300

ART TECH - Umělecké agentury

ART TECH

Zabýváme se video a foto službami pro firmy. Kromě toho Vám rádi pomůžeme s naplánováním firemního eventu, technickým poradenstvím atd.

Praha Karlíngroše:284

A.T.E.O. CZ – Firemní akce na míru - Umělecké agentury

A.T.E.O. CZ – Firemní akce na míru

Zabýváme se pořádáním firemních akcí s pestrou nabídkou teambuildingových aktivit. Každý program připravujeme na míru klientovi. Zajistíme ubytování a dopravu na místo.

Praha Smíchovgroše:273

MEMPHIS 2 - Umělecké agentury

MEMPHIS 2

Hudba na veškeré vaše akce- to je MEMPHIS2 ! Jsme duo, ale účinkujeme i ve třech - SELF.. Máme mnohaletou praxi u nás i v zahraničí na profi úrovni. Náš rozsáhlý repertoar obsahuje různé žánry, každý si jistě najde to své. Ukázky písní (http://youtu.be/l8-y9RxaIK4), repertoarový list, fotografie i videa najdete na

Praha Chodovgroše:263

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník - Umělecké agentury

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník

Ve své profesi se zaměřuje převážně na nástěnnou ruční malbu. Realizuje zakázky jak od firem ( restaurace, sportovní centra, firemní haly, wellness, bary, diskotéky, školky....)tak od soukromých subjektů ( byty, dětské pokoje, domy, domovní zdi....). Vše interiér i exteriér včetně velkoplošných maleb. Namaluje na

Praha Klánovicegroše:262

Kouzelník Ondřej Sládek - Umělecké agentury

Kouzelník Ondřej Sládek

Kouzelník Ondřej Sládek - mladý kouzelník a velmi zručný manipulátor, je mistr České republiky v moderní magii a nejlepší manipulátor České republiky. Je vítězem řady českých i mezinárodních kouzelnických soutěží a festivalů.

Praha Chodovgroše:251

Obrazy v aukci, s.r.o. – Aukce umění a výtvarných děl - Umělecké agentury

Obrazy v aukci, s.r.o. – Aukce umění a výtvarných děl

Předmětem naší činnosti je prodej obrazů a uměleckých děl v internetových dražbách. Pořádáme pravidelné aukce umění a vystavujeme prodávaná díla v naší galerii v Praze.

Praha Vinohradygroše:203

Plamínek Taneční škola - Umělecké agentury

Plamínek Taneční škola

Taneční kurzy pro mládež i dospělé s dlouholetou tradicí, ale s moderním přístupem profesionálních tanečních mistrů. Široká nabídku tanečních kurzů i pro ženy sólo – Single Lady Dancing. Možnost pronájmu sálů pro pořádání firemních a společenských akcí.

Praha Nové Městogroše:202

Umělecká agentura LARS - Umělecké agentury

Umělecká agentura LARS

Pořádání kulturních akcí se šermířskou a historickou tématikou. Zajištění pořadů, programů a akcí pro děti, stafáže, gardové služby a čestné stráže. Nabídka dobových soutěží a odborné poradenství v oblasti scénického šermu a ozbrojené sebeobrany.

Praha Břevnovgroše:193

ESPANZA s.r.o. - umělecko produkční agentura - Umělecké agentury

ESPANZA s.r.o. - umělecko produkční agentura

Naše agentura nabízí umělecké a produkční služby . Zaměřujeme se na zastupování umělců včetně kompletního technického zajištění pro malé i velké nadnárodní společnosti. Nedílnou součástí našeho servisu je i zajištění lokace, dopravy, ubytování, cateringu a potřebných prostor pro realizaci akce.

Praha Malešicegroše:187

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné - Umělecké agentury

Soukromá hudební škola Jitky Šťastné

Výuka zpěvu, hry na klavír, na elektronické keyboardy, na housle, na bicí, aj.

Praha Vokovicegroše:185

Holiday Express kapela na svatbu, ples, firemní večírek - Umělecké agentury

Holiday Express kapela na svatbu, ples, firemní večírek

Více než 20 let praxe, kapelu tvoří profesionální hudebníci a zpěváci, více než 1500 odehraných akcí z toho více než 500 svateb a 400 plesů v Čechách i v zahraničí, hovoříme Německy a anglicky

Praha Vršovicegroše:179

PENA FLAMENCA STUDIO - Umělecké agentury

PENA FLAMENCA STUDIO

Nabídka tanečních kurzů a seminářů.

Praha Nové Městogroše:162

BUŠIDÓ - Umělecké agentury

BUŠIDÓ

Nabízíme poradenství v tomto oboru. Dodáváme meče, sochy, knihy, krabičky, rostliny, vějíře, dekorativní talíře, porcelán, obrazy, misky, vázy a čajové kotlíky.

Praha Vinohradygroše:162

V katerogii Umělecké agentury je zařazeno 26 firem

12Další
webdesign Praha a tvorba stránek na míru