Úřady práce v Praze

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

V následujícím přehledu naleznete kompletní přehled Úřadů Práce v Praze. u jednotlivých prezentací úřadů práce naleznete základní kontakty, domovské stránky, působnosti jednotlivých úřadu ale také nabídky práce z jednotlivých úřadů práce. Kategorii Úřady Práce v Praze stejně jako ostatní úřady spravujeme sami a tudíž pokud narazíte na nějaké nesrovnalosti tak nás prosím kontaktujte na info@prahanadlani.cz.

Přidej Firmu Zdarma Úřady práce v Praze - firmy

ÚP - Úřad Práce Praha 5 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 5 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 5 slouží pro městské části Praha 5, 13 a 16. Úřad Prace naleznete na Štefánikově ulici Praha Smíchov. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 5, 13 a 16 naleznete níže.

Praha Smíchovgroše:444

ÚP - Úřad Práce Praha 2 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 2 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 2 slouží pro městské části Praha 1 a 2. Úřad Prace naleznete na Bělehradské ulici Praha Vinohrady. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 1 a 2 naleznete níže.

Praha Vinohradygroše:346

ÚP - Úřad Práce Praha 9 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 9 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 9 slouží pro městské části Praha 9, 14, 18, 19, 20 a 21. Úřad Prace naleznete na Sokolovské ulici Praha Vysočany. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 9, 14, 18, 19, 20 a 21 naleznete níže.

Praha Vysočanygroše:285

ÚP - Úřad Práce Praha 4 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 4 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 4 slouží pro městské části Praha 4, 11 a 12. Úřad Prace naleznete na Táborské ulici Praha Nusle. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 4, 11 a 12 naleznete níže.

Praha Nuslegroše:270

ÚP - Úřad Práce Praha 10 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 10 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 10 slouží pro městské části Praha 10 a 15. Úřad Prace naleznete na Vršovické ulici Praha Vršovice. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 10 a 15 naleznete níže.

Praha Vršovicegroše:257

ÚP - Úřad Práce Praha 8 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 8 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 8 slouží pro městské části Praha 8 a Praha 7. Úřad Prace naleznete na Stejskalově ulici Praha Libeň. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 7 a 8 naleznete níže.

Praha Libeňgroše:221

Salon Sevilla - Úřady práce v Praze

Salon Sevilla

kadeřnické a kosmetické služby,manikúra,pedikúra

Praha Vinohradygroše:216

ÚP - Úřad Práce Praha 6 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 6 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 6 slouží pro městské části Praha 6 a 17. Úřad Prace naleznete na Bělohorské ulici Praha Břevnov. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 6 a 17 naleznete níže.

Praha Břevnovgroše:208

Úřad Práce Praha - krajská pobočka pro hlavní město - Úřady práce v Praze

Úřad Práce Praha - krajská pobočka pro hlavní město

Kontaktní pracoviště úřádu práce hlavního města Prahy: Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5, Praha 6, Praha 8, Praha 9, Praha 10

Praha Žižkovgroše:147

ÚP - Úřad Práce Praha 3 - kontaktní pracoviště - Úřady práce v Praze

ÚP - Úřad Práce Praha 3 - kontaktní pracoviště

Kontaktní pracoviště Úřadu Práce (UP) na Praze 3 slouží pro městskou část Praha 3. Úřad Prace naleznete na Seifertově ulici Praha Žižkov. Přehled volných pracovních míst a nabídek práce z Prahy 3 naleznete níže.

Praha Žižkovgroše:145

V katerogii Úřady práce v Praze je zařazeno 10 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?