22. února, 2019 - svátek má Petr

Vegetariánské restaurace Praha

Přidej Firmu Zdarma

Vegetariánské restaurace Praha - firmy

ACE - apartment - Vegetariánské restaurace Praha

ACE - apartment

Nabízíme ubytování, v centru Prahy 1, za rozumnou cenu.

Praha Nové Městogroše:555

Radost FX Restaurant - Vegetariánské restaurace Praha

Radost FX Restaurant

Radost FX Restaurant - Bar, kavárna, restaurace se nachází v lokalitě Praha 2 na ulici Bělehradská 120. Vybrat si můžete z 420 položek v jídelním lístku. Nabízí: bezbariérová, catering, extra salónek, klimatizace, koktejly, nekuřácká část, pořádání akcí, rezervace online, vstup se psy, wi-fi. Čepuje se Budvar, Corona,

Praha Vinohradygroše:553

Maitrea - Vegetariánská restaurace - Vegetariánské restaurace Praha

Maitrea - Vegetariánská restaurace

Maitrea je vegetariánská restaurace s obsluhou (lakto-ovo i veganské pokrmy), otevřeno denně, polední menu v pracovní dny. Kapacita více jak 100 míst. Bio káva, víno, nápoje. Čerstvé šťávy.Restaurace Maitrea v Týnské uličce 6 u Staroměstského náměstí je sesterský podnik vegetariánské restaurace Lehká hlava v Praze na

Praha Staré Městogroše:376

Ola Kala Bistro - Vegetariánské restaurace Praha

Ola Kala Bistro

Provozujeme restauraci ve francouzském stylu s kapacitou 36 míst. K dispozici je obědové, večerní a vegetariánské menu. Dále pak nabízíme širokoý výběr vín a nápojů.

Praha Vinohradygroše:350

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice - Vegetariánské restaurace Praha

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice

Krmelec Vršky, restaurace, Praha 10, Vršovice tato veganská restaurace je inspirovaná makrobiotikou. Zelenina je přímo od pěstitelů. Podávají zde domácí sladké i slané zákusky. Nabízí filtrovanou vodu z kohoutku zdarma. Najdete zde točené pivo netradičních českých pivovarů.

Praha Vršovicegroše:325

Golden Tikka - indická restaurace - Vegetariánské restaurace Praha

Golden Tikka - indická restaurace

Provoz indické nekuřácké restaurace. Nabídka vegetariánských i masitých pokrmů či poledních menu. Možnost vzít si jídlo s sebou. Dále je k dispozici salonek pro 20 osob a zahrada s 32 místy.

Praha Nové Městogroše:321

Soup in the City, bistro, Praha 1, Nové Město - Vegetariánské restaurace Praha

Soup in the City, bistro, Praha 1, Nové Město

Soup in the City, bistro, Praha 1, Nové Město- bistro v centru Prahy - podáváme polévky, ovocné či zeleninové saláty, quiche či domácí sendviče. Možnost posezení u kávy, internetového připojení. Vše také balíme s sebou.

Praha Nové Městogroše:316

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město - Vegetariánské restaurace Praha

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město

Restaurace U Zpěváčků, Praha 1, Nové Město je restaurace s českou i mezinárodní kuchyní. Nabízí pečená kolena, kachny, steaky, ryby, těstoviny, salátové mísy. Pokrmy pro vegetariány a vegany. Vína moravská, italská a jihoafrická. Točené pivo Gambrinus, Plzeň, Svijany a Krušovice.

Praha Nové Městogroše:305

Café Louvre, restaurace, Praha 1, Nové Město - Vegetariánské restaurace Praha

Café Louvre, restaurace, Praha 1, Nové Město

Café Louvre, restaurace, Praha 1, Nové Město - restaurace, kavárna - oblíbené místo spisovatelů, zeleninová jídla, česká kuchyně, dorty z vlastní výrobny, možnost čtení denního tisku, nekuřácký prostor

Praha Nové Městogroše:275

Vegetariánská restaurace Maranatha, Praha 4, Michle - Vegetariánské restaurace Praha

Vegetariánská restaurace Maranatha, Praha 4, Michle

Vegetariánská restaurace Maranatha, Praha 4, Michle - nekuřácká restaurace orientované na lakto-/ovo- vegetariánskou a veganskou gastronomii středomořského stylu. Pokrmy jsou nabízeny formou bohatého bufetu. Pro děti je připraven dětský koutek. Happy hours.

Praha Michlegroše:257

Zahradní restaurace Lavička - Praha Žižkov - Vegetariánské restaurace Praha

Zahradní restaurace Lavička - Praha Žižkov

Zahradní restaurace Lavička na Žižkově nabízí příjemné posezení ve venkovní či zimní zahradě plné zeleně. Za chladného počasí lze využít útulný vstupní prostor s krbem pro nekuřáky. Objednat si můžete speciality mezinárodní i české kuchyně, nebo vegetariánské pokrmy. Stálý jídelní lístek doplňuje denní obědové menu.

Praha Žižkovgroše:237

Grande Vita - Vegetariánské restaurace Praha

Grande Vita

Výroba a prodej zdravé výživy. Dále provádí kurzy, semináře a diagnostiku. Nabízí také vánoční cukroví. Restaurace - vegetariánská makrobiotická strava

Praha Karlíngroše:193

Kavárna a Restaurace Příčný řez, Praha 1, Nové Město - Vegetariánské restaurace Praha

Kavárna a Restaurace Příčný řez, Praha 1, Nové Město

Kavárna a Restaurace Příčný řez, Praha 1, Nové Město - kavárna a restaurace s nabídkou staročeské, středomořské, vegetariánské i mezinárodní kuchyně. Možnost posezení na zahrádce. Nabídka poledního menu. Wi-Fi.

Praha Nové Městogroše:190

Gyros-GR spol. s r.o. - Vegetariánské restaurace Praha

Gyros-GR spol. s r.o.

Gyros-GR nabízí nekuřácké, čisté prostředí vhodné pro maminky s dětmi. Ideální pro delší posezení i rychlou pracovní schůzku. Řecká jídla vhodná pro rychlé občerstvení,širokou nabídku salátů, masových specialit a vegetariánských jídel.

Praha Smíchovgroše:186

Restaurace Royal Bengal - Vegetariánské restaurace Praha

Restaurace Royal Bengal

Nová restaurace Praha – Royal Bengal, se hlásí k tradici indických restaurací Royal Bengal, které po celé světě lákají návštěvníky autentickými a chutnými recepty indické kuchyně.

Praha Staré Městogroše:183

Cordeus - centrum trvalého zdraví - Vegetariánské restaurace Praha

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty: Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen Denní lázně

Praha Vokovicegroše:176

Vegetariánská restaurace Góvinda - Vegetariánské restaurace Praha

Vegetariánská restaurace Góvinda

Vegetariánská nekuřácká restaurace inspirovaná védskou kulturou nabízí speciality indické kuchyně a pravidelné přednášky pro veřejnost. Celková kapacita je 46 osob. Možnost rozvozu obědů. Zajišťujeme vegetariánské cateringové služby.

Praha Libeňgroše:156

Bistro Puro - Vegetariánské restaurace Praha

Bistro Puro

Veganské bistro s celodenní nabídkou specialit. PURO je zdravá energie, každý den výběr bezlepkových i RAW jídel, jedinečné sladkosti, smoothies ze superpotravin.

Praha Vinohradygroše:156

Veggie Garden - Vegetariánské restaurace Praha

Veggie Garden

Zaměřujeme se na zdravou gastronomii. Provozujeme vegan/vegetariánské bistro. Základem našich receptů jsou nezpracované a nerafinované přírodní suroviny – čerstvá zelenina a ovoce, celozrnné obiloviny, luštěniny, ořechy a semínka. Nabízíme snídaně, obědy a doplňkový prodej.

groše:141

Moment Cafe s.r.o. - Vegetariánské restaurace Praha

Moment Cafe s.r.o.

Moment Cafe provozuje kavárnu a bistro. Nabízí vegetariánskou stravu,polední menu.

groše:114

V katerogii Vegetariánské restaurace Praha je zařazeno 26 firem

12Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery