8. prosince, 2016 - svátek má Květoslava

Vodní sporty Praha

Přidej Firmu Zdarma

Vodní sporty Praha - firmy

Jedenáctka VS - Vodní sporty Praha

Jedenáctka VS

Volnočasový sportovní areál Jedenáctka VS nabízí 25 metrový plavecký bazén, relaxační vodní svět s tobogánem, samostatné bazénky pro plavání dětí a zdravotní cvičení, wellness a víceúčelovou sportovní halu vhodnou pro basketbal, volejbal, florbal a ostatní halové sporty. OTEVŘENO: Každý pracovní den 6:30 - 21:00

Praha Chodovgroše:1755

Plavecká škola Plaváček - Vodní sporty Praha

Plavecká škola Plaváček

Plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let, děti samostatně, individuální lekce, výuku dospělých neplavců, cvičení ve vodě, relaxační plavání, soukromé pronájmy atd. Voda je slaná, vhodná pro astmatiky, alergiky a děti s atopickým ekzémem

Praha Horní Měcholupywww.plavani.com

POTÁPĚČI s.r.o. – kurzy potápění a potápěčské potřeby - Vodní sporty Praha

POTÁPĚČI s.r.o. – kurzy potápění a potápěčské potřeby

Nabízíme potápěčské kurzy. Provozujeme půjčovnu a servis potápěčských potřeb.

Praha Kunraticegroše:307

KAJAKY.CZ - Vodní sporty Praha

KAJAKY.CZ

Prodej vodáckých potřeb a půjčovna vodáckého vybavení. U nás najdete vesty, neopreny, boty, pádla, helmy,bundy, kajaky, stany, spacáky,karimatky, vařiče, jídla na cesty a další příslušenství pro cestování po vodě i po souši

Praha Holešovicegroše:289

Zdeněk Paseka - Vodní sporty Praha

Zdeněk Paseka

Pohodlné podprsenky látkové, krajkové, podprsenky různých střihů, velikostí a barev. K nim kalhotky, tanga, košilky. Také jsme nezapomněli na příjemné spodní prádlo pro pány - tílka, slipy, boxerky, tanga. Vyrobeno z přírodních materiálů.

Praha Hostavicegroše:271

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén - Vodní sporty Praha

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén

Aqua Sport Club s.r.o.- Nabízíme kurzy plavání dětí od 6 měsíců i dospělých, rodinné plavání, dětské oslavy, cvičení ve vodě. K dispozici máme 4 nerezové bazény, 25m bazén, víceúčelový bazén, brouzdaliště, tobogán, aroma a finskou saunu a parní lázeň. V létě pořádáme příměstské plavecké kempy.

Praha Chodovgroše:237

Delfinek - kurzy plavání - Vodní sporty Praha

Delfinek - kurzy plavání

Ing. Pavel Veselý - nabízí plavecké kurzy pro děti a mládež od 3 do 18 let. Pořádá lekce základního, zdokonalovacího a kondičního plavání pro dospělé.

Praha Krčgroše:220

Baby Club Rafťáček - Vodní sporty Praha

Baby Club Rafťáček

Mgr. Ivana Holzerová nabízí kurzy plavání ve slané vodě pro kojence, batolata a děti do 6 let, instruktoři s akreditací, plaveme v bazénech určeným pro miminka. V ceně kurzu jsou pára a sauna i vířivka pro rodiče a děti.

Praha Libeňgroše:213

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o. - Vodní sporty Praha

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o.

Zabýváme se výukou plavání kojenců, batolat a dětí do 10 let. Nabízíme masáže pro miminka, nastřelování náušnic, aqua aerobik a těhotenské plavání. Specializujeme se na prodej plaveckých pásků, desek, pontonů, vodních nudlí, nadlehčujících kroužků a hraček.

Praha Stodůlkygroše:190

Plavecký klub ŠIPKA s.r.o. - Vodní sporty Praha

Plavecký klub ŠIPKA s.r.o.

Pořádáme kurzy plavání pro děti od 5 do 18 let, plavání pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let, kurzy plavání pro dospělé neplavce, kondiční plavání pro mládež i dospělé. Pro ženy aqua aerobik. Nabízíme individuální kurzy (pro cizince v angličtině), týdenní pobyty s plaveckým výcvikem a aqua aerobikem.

Praha Bubenečgroše:184

TEDO - Vodní sporty Praha

TEDO

Pořádáme kurzy plavání a vodních her pro rodiče s dětmi od 3 měsíců do 6 let, plavání kojenců a batolat. Nabízíme bazénové terapie pro děti s lehkou mozkovou dysfunkcí.

Praha Modřanygroše:178

Plavecký Club RAFTÍK - Vodní sporty Praha

Plavecký Club RAFTÍK

Nabízíme kurzy plavání ve slané vodě pro kojence, batolata, předškoláky i těhotné ženy. Pořádáme volnočasové aktivity pro zdravotně postižené děti, mládež a dospělé i zdravou populaci. Organizujeme kurzy a semináře.

Praha Libeňgroše:137

Zuzana Pilařová - Vodní sporty Praha

Zuzana Pilařová

Nabízíme plavání pro děti všech věkových kategorií včetně kojenců, batolat a předškoláků. Poskytujeme také individuální výuku plavání, víkendové cvičení s hlídáním dětí či víkendové pobyty s programem pro rodiče i děti

Praha Dolní Měcholupygroše:123

ANAHITA - plavání pro kojence a batolata - Vodní sporty Praha

ANAHITA - plavání pro kojence a batolata

Pořádáme kurzy plavání kojenců a batolat v bazénu s mořskou vodou o teplotě 32°C. Kurzy zábavnou formou, s cílem vybudovat vztah dítěte k vodnímu prostředí. Rozvíjíme od raného věku pohyb. dovednosti. Naleznete souznění vodního prostředí a světa dětí.

Praha Klánovicegroše:114

Plavecká škola Swim Smooth - Vodní sporty Praha

Plavecká škola Swim Smooth

Možnost naučení se správné techniky (REVISE), zlepšení si kondičky (RESHAPE) nebo plaváním rehabilitovat vaše tělo (REHAB) v individuálních a skupinových kurzech pro děti a dospělé. K vyzkoušení jedinečná australská metoda výuky plavání bez ohledu na váš věk a stupeň pokročilosti.

Praha Břevnovgroše:114

Klub Bublinka, z.s. - Vodní sporty Praha

Klub Bublinka, z.s.

KLUB BUBLINKA - plavání kojenců, batolat a dětí.V našem soukromém – neveřejném zařízení nabízíme individuální plavání kojenců od 5 týdnů ve vaničkách (možno i slaných) a plavání batolat a dětí v bazénu se slanou vodou. Bazén je určený pouze pro plavání dětí a jejich rodičů, členů klubu, pro ostatní veřejnost není

Praha Libocgroše:105

Plavecký klub Žabička - Vodní sporty Praha

Plavecký klub Žabička

Zajišťujeme plavání kojenců a batolat ve speciálním kojeneckém bazénu, plavecké kurzy předškolních dětí. Dále nabízíme individuální plaveckou výuku dětí a dospělých nebo plavání pro dospělé.

Praha Libeňgroše:99

KAJAKY.CZ , spol. s.r.o. - Vodní sporty Praha

KAJAKY.CZ , spol. s.r.o.

E-shop s kamennou prodejnou a stálou otevírací dobou 5 až 6 dní v týdnu. Vše pro kempink (camping), vodácká půjčovna, kajakářská škola. Máme kajaky, kánoe, rafty, neoprény, pádla, stany, spacáky, karimatky, helmy, sudy, nože, rukavice, boty, tašky, obaly, čelovky, karabiny, bundy, házečky, pumpy.

Praha Holešovicegroše:90

Marie Vávrová - Vodní sporty Praha

Marie Vávrová

Pořádám kurzy plavání metodou úplného ponoření pro děti i dospělé, děti z mateřské či základní školy.

Praha Horní Měcholupygroše:90

VODÁK SPORT , s.r.o. - Vodní sporty Praha

VODÁK SPORT , s.r.o.

Nabízíme kanoe, kajaky, nafukovací rafty, vesty či neopreny. Prodáváme lodě Gumotex. Dovážíme lodě Pyranha, Riot, Profiplast, Galasport, Panda, Noe včetně vybavení. Zajišťujeme školní výlety.

Praha Prosekgroše:84

V katerogii Vodní sporty Praha je zařazeno 32 firem

12Další