11. prosince, 2018 - svátek má Dana

Vodní sporty Praha

Přidej Firmu Zdarma

Vodní sporty Praha - firmy

Plavecká škola MB Plaváček - Vodní sporty Praha

Plavecká škola MB Plaváček

Plavání pro rodiče s dětmi od 6 měsíců do 4 let, děti samostatně, individuální lekce, výuku dospělých neplavců, cvičení ve vodě, relaxační plavání, soukromé pronájmy atd. Voda je slaná, vhodná pro astmatiky, alergiky a děti s atopickým ekzémem

Praha Horní Měcholupywww.plavani.com

Jedenáctka VS - Vodní sporty Praha

Jedenáctka VS

Volnočasový sportovní areál Jedenáctka VS nabízí 25 metrový plavecký bazén, relaxační vodní svět s tobogánem, samostatné bazénky pro plavání dětí a zdravotní cvičení, wellness a víceúčelovou sportovní halu vhodnou pro basketbal, volejbal, florbal a ostatní halové sporty. OTEVŘENO: Každý pracovní den 6:30 - 21:00

Praha Chodovgroše:1959

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén - Vodní sporty Praha

Aqua Sport Club s.r.o. - Krytý plavecký bazén

Aqua Sport Club s.r.o.- Nabízíme kurzy plavání dětí od 6 měsíců i dospělých, rodinné plavání, dětské oslavy, cvičení ve vodě. K dispozici máme 4 nerezové bazény, 25m bazén, víceúčelový bazén, brouzdaliště, tobogán, aroma a finskou saunu a parní lázeň. V létě pořádáme příměstské plavecké kempy.

Praha Chodovgroše:423

POTÁPĚČI s.r.o. – kurzy potápění a potápěčské potřeby - Vodní sporty Praha

POTÁPĚČI s.r.o. – kurzy potápění a potápěčské potřeby

Nabízíme potápěčské kurzy. Provozujeme půjčovnu a servis potápěčských potřeb.

Praha Kunraticegroše:421

KAJAKY.CZ - Vodní sporty Praha

KAJAKY.CZ

Prodej vodáckých potřeb a půjčovna vodáckého vybavení. U nás najdete vesty, neopreny, boty, pádla, helmy,bundy, kajaky, stany, spacáky,karimatky, vařiče, jídla na cesty a další příslušenství pro cestování po vodě i po souši

Praha Holešovicegroše:367

Zdeněk Paseka - Vodní sporty Praha

Zdeněk Paseka

Pohodlné podprsenky látkové, krajkové, podprsenky různých střihů, velikostí a barev. K nim kalhotky, tanga, košilky. Také jsme nezapomněli na příjemné spodní prádlo pro pány - tílka, slipy, boxerky, tanga. Vyrobeno z přírodních materiálů.

Praha Hostavicegroše:313

Delfinek - kurzy plavání - Vodní sporty Praha

Delfinek - kurzy plavání

Ing. Pavel Veselý - nabízí plavecké kurzy pro děti a mládež od 3 do 18 let. Pořádá lekce základního, zdokonalovacího a kondičního plavání pro dospělé.

Praha Krčgroše:271

Baby Club Rafťáček - Vodní sporty Praha

Baby Club Rafťáček

Mgr. Ivana Holzerová nabízí kurzy plavání ve slané vodě pro kojence, batolata a děti do 6 let, instruktoři s akreditací, plaveme v bazénech určeným pro miminka. V ceně kurzu jsou pára a sauna i vířivka pro rodiče a děti.

Praha Libeňgroše:249

TEDO - Vodní sporty Praha

TEDO

Pořádáme kurzy plavání a vodních her pro rodiče s dětmi od 3 měsíců do 6 let, plavání kojenců a batolat. Nabízíme bazénové terapie pro děti s lehkou mozkovou dysfunkcí.

Praha Modřanygroše:244

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o. - Vodní sporty Praha

Rodinné centrum Hvězdička, s.r.o.

Zabýváme se výukou plavání kojenců, batolat a dětí do 10 let. Nabízíme masáže pro miminka, nastřelování náušnic, aqua aerobik a těhotenské plavání. Specializujeme se na prodej plaveckých pásků, desek, pontonů, vodních nudlí, nadlehčujících kroužků a hraček.

Praha Stodůlkygroše:238

Plavecký klub ŠIPKA s.r.o. - Vodní sporty Praha

Plavecký klub ŠIPKA s.r.o.

Pořádáme kurzy plavání pro děti od 5 do 18 let, plavání pro rodiče s dětmi od 3 do 5 let, kurzy plavání pro dospělé neplavce, kondiční plavání pro mládež i dospělé. Pro ženy aqua aerobik. Nabízíme individuální kurzy (pro cizince v angličtině), týdenní pobyty s plaveckým výcvikem a aqua aerobikem.

Praha Bubenečgroše:223

Klub Bublinka, z.s. - Vodní sporty Praha

Klub Bublinka, z.s.

KLUB BUBLINKA - plavání kojenců, batolat a dětí.V našem soukromém – neveřejném zařízení nabízíme individuální plavání kojenců od 5 týdnů ve vaničkách (možno i slaných) a plavání batolat a dětí v bazénu se slanou vodou. Bazén je určený pouze pro plavání dětí a jejich rodičů, členů klubu, pro ostatní veřejnost není

Praha Libocgroše:189

Plavecký Club RAFTÍK - Vodní sporty Praha

Plavecký Club RAFTÍK

Nabízíme kurzy plavání ve slané vodě pro kojence, batolata, předškoláky i těhotné ženy. Pořádáme volnočasové aktivity pro zdravotně postižené děti, mládež a dospělé i zdravou populaci. Organizujeme kurzy a semináře.

Praha Libeňgroše:182

Plavecká škola Swim Smooth - Vodní sporty Praha

Plavecká škola Swim Smooth

Možnost naučení se správné techniky (REVISE), zlepšení si kondičky (RESHAPE) nebo plaváním rehabilitovat vaše tělo (REHAB) v individuálních a skupinových kurzech pro děti a dospělé. K vyzkoušení jedinečná australská metoda výuky plavání bez ohledu na váš věk a stupeň pokročilosti.

Praha Břevnovgroše:180

Kyslikova voda OXYLIFE WATER - Vodní sporty Praha

Kyslikova voda OXYLIFE WATER

Kyslíková voda OXYLIFE WATER energie kyslíku pro vaši mysl a tělo Co je to kyslíková voda: Voda prémiové kvality s přídavkem čistého kyslíku (90mg/l). Nejprve vezmeme vodu nejvyšší kvality, nízké mineralizace a s ideální hladinou pH 7,6 a obohatíme ji asi 90mg/l čistého kyslíku, což je 30 krát více než se

Praha Vinohradygroše:180

Zuzana Pilařová - Vodní sporty Praha

Zuzana Pilařová

Nabízíme plavání pro děti všech věkových kategorií včetně kojenců, batolat a předškoláků. Poskytujeme také individuální výuku plavání, víkendové cvičení s hlídáním dětí či víkendové pobyty s programem pro rodiče i děti

Praha Dolní Měcholupygroše:177

Marie Vávrová - Vodní sporty Praha

Marie Vávrová

Pořádám kurzy plavání metodou úplného ponoření pro děti i dospělé, děti z mateřské či základní školy.

Praha Horní Měcholupygroše:168

ANAHITA - plavání pro kojence a batolata - Vodní sporty Praha

ANAHITA - plavání pro kojence a batolata

Pořádáme kurzy plavání kojenců a batolat v bazénu s mořskou vodou o teplotě 32°C. Kurzy zábavnou formou, s cílem vybudovat vztah dítěte k vodnímu prostředí. Rozvíjíme od raného věku pohyb. dovednosti. Naleznete souznění vodního prostředí a světa dětí.

Praha Klánovicegroše:162

Plavecký klub Žabička - Vodní sporty Praha

Plavecký klub Žabička

Zajišťujeme plavání kojenců a batolat ve speciálním kojeneckém bazénu, plavecké kurzy předškolních dětí. Dále nabízíme individuální plaveckou výuku dětí a dospělých nebo plavání pro dospělé.

Praha Libeňgroše:144

KAJAKY.CZ , spol. s.r.o. - Vodní sporty Praha

KAJAKY.CZ , spol. s.r.o.

E-shop s kamennou prodejnou a stálou otevírací dobou 5 až 6 dní v týdnu. Vše pro kempink (camping), vodácká půjčovna, kajakářská škola. Máme kajaky, kánoe, rafty, neoprény, pádla, stany, spacáky, karimatky, helmy, sudy, nože, rukavice, boty, tašky, obaly, čelovky, karabiny, bundy, házečky, pumpy.

Praha Holešovicegroše:129

V katerogii Vodní sporty Praha je zařazeno 34 firem

12Další