24. května, 2019 - svátek má Jana

Vybavení pro prodejny Praha

Přidej Firmu Zdarma

Vybavení pro prodejny Praha - firmy

Čalounické potřeby - Vybavení pro prodejny Praha

Čalounické potřeby

Matrace na míru do 3 dnů - Čalounické potřeby - Čalounictví - Maloobchod - Velkoobchod - Potahové látky - Molitany - Pur - pěny - Zdravotní matrace - Autolátky - Netkaná textílie - Koženky - Popruhy -Plátna - Nábytkové látky - Gumožíně V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál.

Praha Nuslegroše:3555

PROTEL TRADING spol. s r.o. - papírnictví a kancelářské potřeby - Vybavení pro prodejny Praha

PROTEL TRADING spol. s r.o. - papírnictví a kancelářské potřeby

Velkoobchodní prodej kancelářských potřeb pro firmy a školy. Nabídka papíru do kopírek, tiskáren a faxů, obálek, pořadačů, tiskopisů, tonerů, cartridge, psacích potřeb, per, tužek, sešívaček, děrovaček, kalendářů, diářů, počítačového příslušenství nebo drogerie. Máme přibližně 5000 položek skladem, jestliže přesto

Praha Vršovicegroše:545

ENPRAG s.r.o. – Šatní skříňky a další kovový nábytek  - Vybavení pro prodejny Praha

ENPRAG s.r.o. – Šatní skříňky a další kovový nábytek

ENPRAG s.r.o. – Dodáváme a montujeme kovový nábytek. V naší nabídce naleznete šatní skříňky, lavice, městský mobiliář, trezory i kartotéky. Dopravu vybraných kusů zajišťujeme vlastními vozy.

Praha Slivenecgroše:503

RKL Servis, s.r.o. - kancelářské potřeby - Vybavení pro prodejny Praha

RKL Servis, s.r.o. - kancelářské potřeby

Nabízíme tonery pro tiskárny, kopírky a faxy. Dodáváme razítka, kabely, papíry, pásky, sešívací sponky, válce a zapékací jednotky. Provádíme pozáruční servis kancelářské techniky a likvidace nefunkčních strojů. Provádíme dílenské opravy i u zákazníka.

Praha Kunraticegroše:483

A.T. FORNAX, s.r.o. - gastronomická zařízení - Vybavení pro prodejny Praha

A.T. FORNAX, s.r.o. - gastronomická zařízení

A.T. FORNAX, s.r.o. - Prodáváme kompletní gastronomická zařízení - roboty, mixery, krouhače, kutry, hnětače, myčky, výrobníky ledu, kávovary, výrobníky chlaz. nápojů a ledové tříště, varnou techniku, grily, nářezové stroje, nádobí. Provádíme montáž, servis a projekční činnost.

Praha Smíchovgroše:470

FREMACH SERVIS s.r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

FREMACH SERVIS s.r.o.

Firma Fremach servis, s.r.o. je oficiálním distributorem pro Českou Republiku následujících značek: BES Beauty & Science - profesionální vlasová kosmetika, zastoupena ve více než 70 zemích světa. Hergen - léčebná vlasová kosmetika, Lipocomplex - léčebná vlasová kosmetika, Leader - řadí se mezi nejlepší výrobce nůžek

Praha Vysočanygroše:445

NanoPěna - Vybavení pro prodejny Praha

NanoPěna

NanoPěna čistí a chrání váš majetek bez námahy snadno, rychle a na dlouho!

Praha Prosekgroše:434

INTERGAST a.s. - Vybavení pro prodejny Praha

INTERGAST a.s.

Poskytujeme odborné služby v oblastní gastronomie. Naši vyškolení pracovníci pomáhají jak při navrhování nového provozu, tak při doplnění stávajícího. Svými zkušenostmi pomáhají při výběru technologie v závislosti na druhu a kvantitě upravovaných pokrmů.

Praha Záběhlicegroše:417

CORAM Trading Services - velkoobchod pro gastronomii Praha 10 Horní Měcholupy - Vybavení pro prodejny Praha

CORAM Trading Services - velkoobchod pro gastronomii Praha 10 Horní Měcholupy

Firma Ing. J. Rambousek - CORAM Trading Services v Praze 10 Horních Měcholuúpech vznikla v roce 1991.Činnost firmy se zaměřila na dovoz spotřebního zboží pro domácnost a gastronomii od jednoho z nejvýznamnějších španělských výrobců v tomto oboru firmy COMERCIAL VALIRA S.A. V návaznosti na požadavky trhu se rozšířila

Praha Horní Měcholupygroše:385

Roman Veselý – Stlačený vzduch a kompresorové technologie - Vybavení pro prodejny Praha

Roman Veselý – Stlačený vzduch a kompresorové technologie

Svým zákazníkům dodáváme stlačený vzduch pro průmyslové využití. Nabízíme rovněž pístové kompresory v široké škále technického provedení. Součástí naší nabídky jsou také technologie PET.

Praha Chodovgroše:378

DW Forklift s.r.o. – Vysokozvižné vozíky a manipulační technika - Vybavení pro prodejny Praha

DW Forklift s.r.o. – Vysokozvižné vozíky a manipulační technika

Naše společnost je výhradním distributorem manipulační techniky společnosti DOOSAN s.r.o. Zajišťujeme také prodej vysokozdvižných vozíků a náhradních dílů.

Praha Zličíngroše:356

FORMDESIGN - výroba moderního nábytku - Vybavení pro prodejny Praha

FORMDESIGN - výroba moderního nábytku

FORMDESIGN je českým výrobcem moderního nábytku. Zabývá se vývojem a výrobou nábytku střední a vyšší třídy. Nabízí sedací, stolový i doplňkový nábytek. Vlastní sériová výroba: kancelářské, konferenční i barové židle, křesla, sedací soupravy, kancelářské i jídelní stoly, věšáky a CD stojany.

Praha Libeňgroše:355

KROFTA UNISERVIS spol. s r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

KROFTA UNISERVIS spol. s r.o.

Provádíme opravy kancelářské techniky a spotřební elektroniky a elektrotechniky se zárukou. Provádíme identifikace závady zdarma. Prodáváme tonnery, papírnické potřeby. Nabízíme kopírování, razítka, vyzitky, laminace, vazbu a prodej školních potřeb.

Praha Šeberovgroše:345

KWESTO s.r.o. - Vybavení pro firmy - Vybavení pro prodejny Praha

KWESTO s.r.o. - Vybavení pro firmy

Naše firma KWESTO s.r.o. nabízí skrz katalogy a internetové stránky přes 12.000 produktů. Sortiment sahá od základního vybavení kanceláří přes regály, rudly, pleťáky, esd stoly, kolečka, vozíky, šatní skříně, rohože, lavice až k vybavení dílny. Nabízíme také koše a nádoby na třídění odpadů, či stojany na kola.

Praha Holešovicegroše:344

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie - Vybavení pro prodejny Praha

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie

Cool trade engineering, s.r.o. - Provádíme projektování, konstrukci a servis chladírenského a mrazírenského zařízení - klimatizací a tepelných čerpadel. Specializujeme se na měření a analýzy chladiv. Prodej a montáž bytové i průmyslové klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel. Elektro revize a revize

Praha Vysočanygroše:316

MERIDA HRADEC KRÁLOVÉ , s.r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

MERIDA HRADEC KRÁLOVÉ , s.r.o.

Prodáváme zásobníky na papírové ručníky a toaletní papír, dávkovače mýdla z plastu a nerezu, pěnové dávkovače, osvěžovače vzduchu a sušiče rukou i vlasů. Pěnová a tekutá mýdla. Vše na mytí podlahy, oken, koupelny, nábytku, kancelářské techniky.

Praha Čakovicegroše:309

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník - Vybavení pro prodejny Praha

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník

Ve své profesi se zaměřuje převážně na nástěnnou ruční malbu. Realizuje zakázky jak od firem ( restaurace, sportovní centra, firemní haly, wellness, bary, diskotéky, školky....)tak od soukromých subjektů ( byty, dětské pokoje, domy, domovní zdi....). Vše interiér i exteriér včetně velkoplošných maleb. Namaluje na

Praha Klánovicegroše:301

Ing. Petr Novotný - NBS – Profesionální úklidové prostředky - Vybavení pro prodejny Praha

Ing. Petr Novotný - NBS – Profesionální úklidové prostředky

Naše společnost provozuje maloobchod a velkoobchod úklidové techniky. Dodáváme mycí a úklidové prostředky, podlahové mycí stroje a automaty i náhradní díly.

Praha Libocgroše:301

B.D.R. INTERIOR , spol. s r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

B.D.R. INTERIOR , spol. s r.o.

Zpracování návrhů interiérů. Kompletní realizace na klíč od projektového zpracování po realizaci. Dodávky kancelářského, bytového a sedacího nábytku. Zajištění kompletního stěhování. Poskytování záručního i pozáručního servisu.

Praha Žižkovgroše:290

REALEX International, spol. s r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

REALEX International, spol. s r.o.

Dodáváme vybavení pro obchody. V sortimentu naleznete balící pásky, barvící i obalový materiál, cenovky, etiketovací, textilní i plmobovací kleště a etikety. Nabízíme hygienické a úklidové potřeby, obchodní zařízení, pokladní systémy a registrační poklady. Prodáváme terminály pro sběr dat a váhy.

Praha Libeňgroše:282

V katerogii Vybavení pro prodejny Praha je zařazeno 40 firem

12Další