Vybavení pro prodejny Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Vybavení pro prodejny Praha - firmy

Čalounické potřeby - Vybavení pro prodejny Praha

Čalounické potřeby

Matrace na míru do 3 dnů - Čalounické potřeby - Čalounictví - Maloobchod - Velkoobchod - Potahové látky - Molitany - Pur - pěny - Zdravotní matrace - Autolátky - Netkaná textílie - Koženky - Popruhy -Plátna - Nábytkové látky - Gumožíně V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál.

Praha Nuslegroše:3081

ENPRAG s.r.o. – Šatní skříňky a další kovový nábytek  - Vybavení pro prodejny Praha

ENPRAG s.r.o. – Šatní skříňky a další kovový nábytek

ENPRAG s.r.o. – Dodáváme a montujeme kovový nábytek. V naší nabídce naleznete šatní skříňky, lavice, městský mobiliář, trezory i kartotéky. Dopravu vybraných kusů zajišťujeme vlastními vozy.

Praha Slivenecgroše:380

NanoPěna - Vybavení pro prodejny Praha

NanoPěna

NanoPěna čistí a chrání váš majetek bez námahy snadno, rychle a na dlouho!

Praha Prosekgroše:350

RKL Servis, s.r.o. - kancelářské potřeby - Vybavení pro prodejny Praha

RKL Servis, s.r.o. - kancelářské potřeby

Nabízíme tonery pro tiskárny, kopírky a faxy. Dodáváme razítka, kabely, papíry, pásky, sešívací sponky, válce a zapékací jednotky. Provádíme pozáruční servis kancelářské techniky a likvidace nefunkčních strojů. Provádíme dílenské opravy i u zákazníka.

Praha Kunraticegroše:330

PROTEL TRADING spol. s r.o. - papírnictví a kancelářské potřeby - Vybavení pro prodejny Praha

PROTEL TRADING spol. s r.o. - papírnictví a kancelářské potřeby

Velkoobchodní prodej kancelářských potřeb pro firmy a školy. Nabídka papíru do kopírek, tiskáren a faxů, obálek, pořadačů, tiskopisů, tonerů, cartridge, psacích potřeb, per, tužek, sešívaček, děrovaček, kalendářů, diářů, počítačového příslušenství nebo drogerie. Máme přibližně 5000 položek skladem, jestliže přesto

Praha Vršovicegroše:320

INTERGAST a.s. - Vybavení pro prodejny Praha

INTERGAST a.s.

Poskytujeme odborné služby v oblastní gastronomie. Naši vyškolení pracovníci pomáhají jak při navrhování nového provozu, tak při doplnění stávajícího. Svými zkušenostmi pomáhají při výběru technologie v závislosti na druhu a kvantitě upravovaných pokrmů.

Praha Záběhlicegroše:318

FREMACH SERVIS s.r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

FREMACH SERVIS s.r.o.

Firma Fremach servis, s.r.o. je oficiálním distributorem pro Českou Republiku následujících značek: BES Beauty & Science - profesionální vlasová kosmetika, zastoupena ve více než 70 zemích světa. Hergen - léčebná vlasová kosmetika, Lipocomplex - léčebná vlasová kosmetika, Leader - řadí se mezi nejlepší výrobce nůžek

Praha Vysočanygroše:316

DW Forklift s.r.o. – Vysokozvižné vozíky a manipulační technika - Vybavení pro prodejny Praha

DW Forklift s.r.o. – Vysokozvižné vozíky a manipulační technika

Naše společnost je výhradním distributorem manipulační techniky společnosti DOOSAN s.r.o. Zajišťujeme také prodej vysokozdvižných vozíků a náhradních dílů.

Praha Zličíngroše:308

CORAM Trading Services - velkoobchod pro gastronomii Praha 10 Horní Měcholupy - Vybavení pro prodejny Praha

CORAM Trading Services - velkoobchod pro gastronomii Praha 10 Horní Měcholupy

Firma Ing. J. Rambousek - CORAM Trading Services v Praze 10 Horních Měcholuúpech vznikla v roce 1991.Činnost firmy se zaměřila na dovoz spotřebního zboží pro domácnost a gastronomii od jednoho z nejvýznamnějších španělských výrobců v tomto oboru firmy COMERCIAL VALIRA S.A. V návaznosti na požadavky trhu se rozšířila

Praha Horní Měcholupygroše:289

Roman Veselý – Stlačený vzduch a kompresorové technologie - Vybavení pro prodejny Praha

Roman Veselý – Stlačený vzduch a kompresorové technologie

Svým zákazníkům dodáváme stlačený vzduch pro průmyslové využití. Nabízíme rovněž pístové kompresory v široké škále technického provedení. Součástí naší nabídky jsou také technologie PET.

Praha Chodovgroše:288

KWESTO s.r.o. - Vybavení pro firmy - Vybavení pro prodejny Praha

KWESTO s.r.o. - Vybavení pro firmy

Naše firma KWESTO s.r.o. nabízí skrz katalogy a internetové stránky přes 12.000 produktů. Sortiment sahá od základního vybavení kanceláří přes regály, rudly, pleťáky, esd stoly, kolečka, vozíky, šatní skříně, rohože, lavice až k vybavení dílny. Nabízíme také koše a nádoby na třídění odpadů, či stojany na kola.

Praha Holešovicegroše:278

A.T. FORNAX, s.r.o. - gastronomická zařízení - Vybavení pro prodejny Praha

A.T. FORNAX, s.r.o. - gastronomická zařízení

A.T. FORNAX, s.r.o. - Prodáváme kompletní gastronomická zařízení - roboty, mixery, krouhače, kutry, hnětače, myčky, výrobníky ledu, kávovary, výrobníky chlaz. nápojů a ledové tříště, varnou techniku, grily, nářezové stroje, nádobí. Provádíme montáž, servis a projekční činnost.

Praha Smíchovgroše:251

FORMDESIGN - výroba moderního nábytku - Vybavení pro prodejny Praha

FORMDESIGN - výroba moderního nábytku

FORMDESIGN je českým výrobcem moderního nábytku. Zabývá se vývojem a výrobou nábytku střední a vyšší třídy. Nabízí sedací, stolový i doplňkový nábytek. Vlastní sériová výroba: kancelářské, konferenční i barové židle, křesla, sedací soupravy, kancelářské i jídelní stoly, věšáky a CD stojany.

Praha Libeňgroše:250

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie - Vybavení pro prodejny Praha

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie

Cool trade engineering, s.r.o. - Provádíme projektování, konstrukci a servis chladírenského a mrazírenského zařízení - klimatizací a tepelných čerpadel. Specializujeme se na měření a analýzy chladiv. Prodej a montáž bytové i průmyslové klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel. Elektro revize a revize

Praha Vysočanygroše:244

Ing. Petr Novotný - NBS – Profesionální úklidové prostředky - Vybavení pro prodejny Praha

Ing. Petr Novotný - NBS – Profesionální úklidové prostředky

Naše společnost provozuje maloobchod a velkoobchod úklidové techniky. Dodáváme mycí a úklidové prostředky, podlahové mycí stroje a automaty i náhradní díly.

Praha Libocgroše:241

REALEX International, spol. s r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

REALEX International, spol. s r.o.

Dodáváme vybavení pro obchody. V sortimentu naleznete balící pásky, barvící i obalový materiál, cenovky, etiketovací, textilní i plmobovací kleště a etikety. Nabízíme hygienické a úklidové potřeby, obchodní zařízení, pokladní systémy a registrační poklady. Prodáváme terminály pro sběr dat a váhy.

Praha Libeňgroše:231

KROFTA UNISERVIS spol. s r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

KROFTA UNISERVIS spol. s r.o.

Provádíme opravy kancelářské techniky a spotřební elektroniky a elektrotechniky se zárukou. Provádíme identifikace závady zdarma. Prodáváme tonnery, papírnické potřeby. Nabízíme kopírování, razítka, vyzitky, laminace, vazbu a prodej školních potřeb.

Praha Šeberovgroše:222

B.D.R. INTERIOR , spol. s r.o. - Vybavení pro prodejny Praha

B.D.R. INTERIOR , spol. s r.o.

Zpracování návrhů interiérů. Kompletní realizace na klíč od projektového zpracování po realizaci. Dodávky kancelářského, bytového a sedacího nábytku. Zajištění kompletního stěhování. Poskytování záručního i pozáručního servisu.

Praha Žižkovgroše:221

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník - Vybavení pro prodejny Praha

MIROSLAV NOVÁK - výtvarník

Ve své profesi se zaměřuje převážně na nástěnnou ruční malbu. Realizuje zakázky jak od firem ( restaurace, sportovní centra, firemní haly, wellness, bary, diskotéky, školky....)tak od soukromých subjektů ( byty, dětské pokoje, domy, domovní zdi....). Vše interiér i exteriér včetně velkoplošných maleb. Namaluje na

Praha Klánovicegroše:199

Dual Trade s.r.o. - FiremníPotisk.CZ  - Vybavení pro prodejny Praha

Dual Trade s.r.o. - FiremníPotisk.CZ

Dual Trade s.r.o. - potisk a velkoobchodní prodej reklamního textilu, obuvi, pracovních oděvů a pomůcek, ručníků a osušek. Specializujeme se na potisk a prodej reklamního textilu pro Vaši firmu, bar či restauraci, sportovní akci, festival, tábor, školu atd. Díky naší silné spolupráci s výrobcem reklamního textilu

Praha Zličíngroše:169

V katerogii Vybavení pro prodejny Praha je zařazeno 39 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?