Výpočetní technika Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

  Přidej Firmu Zdarma Výpočetní technika Praha - firmy

  PC Pohotovost Praha - Výpočetní technika Praha

  PC Pohotovost Praha

  POČÍTAČOVÁ POHOTOVOST s.r.o. byla založena v roce 2007, aby vyplnila vakuum na poli komplexní a profesionální údržby počítačových systémů a technologií. Od samého počátku jsme chtěli zahrnout pod svou působnost co možná nejširší portfolio poskytovaných služeb, což se nám s pomocí Vás našich klientů podařilo.

  Praha Vršovicegroše:452

  ALARMíkEXPERT - Výpočetní technika Praha

  ALARMíkEXPERT

  Jsme profesionální montážní firma a nabízíme Vám dodávku a montáž kamerových systémů,alarmů a jiných zabezpečovacích zařízení (videovrátní,videozvonky,dig.kukátka,přístupové systémy,obchůzkové systémy atp.).Zajišťujeme dodávku a montáž SAT a DVB-T antén.Realizujeme komplexní stavbu a správu datových sítí.Provádíme

  Praha Střešovicegroše:413

  iSTYLE - Palladium Praha - Výpočetní technika Praha

  iSTYLE - Palladium Praha

  Prodejna iSTYLE v obchodním domě v centru Prahy, přímo nad stanicí metra B – Náměstí Republiky. Zastavte se u nás na prodejně s největším sortimentem doplňků pro Vaše Apple produkty, můžete nákupy spojit také s posezením v jedné z mnoha kaváren nebo restaurací. Nás najdete v prvním sníženém podlaží. Na Vaši náštěvu se

  Praha Nové Městogroše:406

  iSTYLE - Metropole Zličín Praha - Výpočetní technika Praha

  iSTYLE - Metropole Zličín Praha

  Skvěle dostupná prodejna v Metropoli Zličín pro celou západní část Prahy a okolí. Najdete nás v přízemí u fontány pouhých 100m cestou od výstupu metra B stanice Zličín.

  Praha Třebonicegroše:320

  ERPEA s.r.o. - Výpočetní technika Praha

  ERPEA s.r.o.

  E-shop pro filmaře, střihače, muzikanty. Střihový software, video efekty, zvuky a ruchy, filmová hudba a další pomůcky pro audio-vizuální tvorbu.

  Praha Libušgroše:304

  iSTYLE - Zlatý Anděl Praha - Výpočetní technika Praha

  iSTYLE - Zlatý Anděl Praha

  iSTYLE - Zlatý Anděl - Historicky první prodejna značky Apple v Praze, která se vymyká běžným prodejnám umístěných v obchodních centrech, především díky přirozenému přístupu denního světla. Najdete nás u výstupu metra B stanice Anděl.

  Praha Smíchovgroše:302

  M 333 - Výpočetní technika Praha

  M 333

  Zajišťujeme prodej spotřebního materiálu pro tiskárny, kopírky a psací stroje, výrobu razítek a osobní počítače. Nabízíme psací a rýsovací potřeby, doplňky k výpočetní technice, barvící pásky a válečky. Další inform

  Praha Krčgroše:290

  iSTYLE - Centrum Černý Most Praha - Výpočetní technika Praha

  iSTYLE - Centrum Černý Most Praha

  Strategicky umístěná prodejna iSTYLE pro východní část Prahy a celého jejího okolí. Najdete nás v prvním patře uprostřed nákupního centra.

  Praha Černý Mostgroše:288

  iDirection, s.r.o. - prodej a poradenství Apple - Výpočetní technika Praha

  iDirection, s.r.o. - prodej a poradenství Apple

  Komletní služby a prodej Apple. Provácíme školení, poradenství a podporu pro produty společnosti Apple od volby zařízení až po softwarové vybavení. U nás se naučíte využívat všechny Apple zařízení na 100%

  Praha Záběhlicegroše:287

  GAMEHOUSE - Výpočetní technika Praha

  GAMEHOUSE

  Najdete u nás obrovský výběr her a příslušenství pro Nintendo Wii, Nintendo 3DS, Nintendo DS, DSi a DSiXL, Playstation 3, Playstation PSP, Playstation NGP, Xbox 360, PC hry. Dále nabízíme hračky Carrera, stavebnice Boffin, IT komponenty a další.

  Praha Hloubětíngroše:275

  LX, s.r.o. - Výpočetní technika Praha

  LX, s.r.o.

  prodáváme: počítače HAL3000 ve všech provedeních od towerů až po mini počítače notebooky a netbooky značek DELL, ACER, ASUS,TOSHIBA, SONY, HP, PACKAR BELL a další tablety iPAD, ACER, ASUS, SAMSUNG a spousty příslušenství - tašky, myši, dokovací stanice, napájecí zdroje, baterie tiskárny, scannery, multifunkce,

  Praha Hostivařgroše:263

  iSTYLE - Arkády Pankrác Praha - Výpočetní technika Praha

  iSTYLE - Arkády Pankrác Praha

  Další z prodejen iSTYLE pro Prahu se nalézá v oblíbeném nákupním centru Arkády. Najdete nás v přízemí pod číslem ochodu 45.

  Praha Nuslegroše:248

  BAS SERVIS s.r.o. - Výpočetní technika Praha

  BAS SERVIS s.r.o.

  Firma se zabývá prodejem a servisem kancelářské a výpočetní techniky. Jsme mladá společnost, jejímž cílem je nabízet především pro střední a malé společnosti komplexní služby v oblastech kancelářské a výpočetní techniky.

  Praha Motolgroše:245

  KASRO spol. s r.o. - Výpočetní technika Praha

  KASRO spol. s r.o.

  KASRO spol. s r.o. - Od svého počátku se věnujeme výhradně prodeji, technické podpoře a především komplexnímu návrhu tiskových řešení laserových tiskáren, digitálních kopírek a multifunkčních zařízení včetně profesionálního auditu s několika možnostmi financování. Samozřejmostí je komplexní nonstop servis u zákazníka.

  Praha Holešovicegroše:239

  Levne trezory - Výpočetní technika Praha

  Levne trezory

  Nabízíme trezory, příslušenství, servis !

  Praha Čakovicegroše:219

  iSTYLE - Revoluční Praha - Výpočetní technika Praha

  iSTYLE - Revoluční Praha

  Prodejna v Revoluční ulici na Praze 1 je od roku 2006 první prodejnou společnosti iSTYLE a dodnes je vlajkovou lodí celé firmy. Na této prodejně najdete sehraný tým odborníků. Kromě výběru zboží značky APPLE a jeho příslušenství Vám tato prodejna nabídne odborný servis a poradenství.

  Praha Staré Městogroše:196

  MILLENIUM SYSTEMS s.r.o. - Výpočetní technika Praha

  MILLENIUM SYSTEMS s.r.o.

  Prodej profesionálních bezpečnostních alarmů, výpočetní techniky

  Praha Karlíngroše:185

  Mader.cz - Výpočetní technika Praha

  Mader.cz

  Internetový prodej výpočetní a kancelářské techniky. Nabídka herních konzolí, počítačových komponentů, pokladních systémů, spotřební elektroniky, notebooky, tonery a záložní zdroje. K dispozici jsou zabezpečení, alarmy, tiskárny, monitory, navigace, projektory a další.

  Praha Hloubětíngroše:182

  XANADU – IT řešení a autorizovaný servis HP - Výpočetní technika Praha

  XANADU – IT řešení a autorizovaný servis HP

  Jsme dodavatelem IT služeb. Nabízíme komplexní informační a komunikační řešení pro firmy a státní správu. Jsme certifikovanými partnery předních výrobců v oboru IT. Provozujeme autorizovaný servis HP.

  Praha Záběhlicegroše:178

  INFORMATION GROUP CZ , s.r.o. - Výpočetní technika Praha

  INFORMATION GROUP CZ , s.r.o.

  Dále zpracováváme data z výzkumů a analýz. Poskytujeme on-line marketing. Provádíme analýzu trhů a klientů, segmentace zákazníků a targeting. Zabýváme se cross-mediálními kampaněmi. Aktualizujeme databáze s mnoha marketingovými údaji.

  Praha Žižkovgroše:170

  V katerogii Servis výpočetní techniky Praha je zařazeno 25 firem

  12Další
  Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

  Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

  Co je nového?