Výroba hraček

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Výroba hraček - firmy

Směr, výrobní družstvo - Výroba hraček

Směr, výrobní družstvo

Zakázková výroba folií z LDPE, odnosných tašek s tiskem a bez tisku, technických plastových dílů a profilů technologií vstřikováním, vyfukování a vytlačováním. Výroba plastových hraček a modelů. Výhradní zastoupení značky TEIFOC (stavebnice z cihel), dovoz a distribuce hraček značky VERVE.

Praha Petrovicegroše:226

MS TRUHLÁŘSTVÍ - Výroba hraček

MS TRUHLÁŘSTVÍ

Výrobu i distribuci hraček zajišťuje naše firma. Nepřeprodáváme je a není možné je koupit v obchodě, jde o kusovou výrobu. Hračky jsou vyrobené převážně z lakovaného masivního dřeva, namáhané součásti pak z hliníku nebo oceli.

Praha Modřanygroše:219

Zdeněk Skála-mctoy - Výroba hraček

Zdeněk Skála-mctoy

Prodej hraček a modelů figurek značky Papo, Bullyland, Siku a Schleich. Nabízíme dinosaury, domácí zvířata, pravěký svět a mořská zvířata. Dále také postavičky elfů, indiánů, rytířů, lidí a hrdinů. Od výrobce Siku dodáváme autíčka.Výroba hraček.

Praha Staré Městogroše:211

Jaroslav Jandourek - Výroba hraček

Jaroslav Jandourek

Ing. Jandourek Jaroslav vyrábí a prodáva dřevěné hračky a vyrábí hračky na zakázku.

Praha Bohnicegroše:209

WTP Wooden Toys Prague - Výroba hraček

WTP Wooden Toys Prague

WTP Wooden Toys Prague prodává drobné, velké i tahací hračky, figurky, hlavolamy, loutky, hudební nástroje a domky. Nabízí postýlky, panenky, nábytek, vlaky, auta, traktory, letadla a domina. Naleznete tady kostky, mikáda, pexesa, puzzle, počítadla, skládačky, přívěsky, klíčenky a jiné.

groše:198

Marek Valvoda-Moje Hračka - Výroba hraček

Marek Valvoda-Moje Hračka

Marek Valvoda-Moje Hračka vytváří ručně šité textilní hračky podle dětské fantazie. Z obrázku dítěte pro něj vytvoří plyšáka, se kterým si bude opravdu hrát.

Praha Řepygroše:172

Zahrady-Tomeš - Výroba hraček

Zahrady-Tomeš

Zakázková truhlářská výroba z masivu - specializace na zahradní prvky,zahradnický servis,výškové práce

Praha Dejvicegroše:164

SOT Dušan Soták - Výroba hraček

SOT Dušan Soták

SOT Dušan Soták se zabývá výrobou a prodejem loutek. Nabízí přesné zmenšené kopie loutek Spejbla, Hurvínka, Máničky, Bábinky a Žeryka.

Praha Libeňgroše:129

Piatnik Praha, s.r.o. - Výroba hraček

Piatnik Praha, s.r.o.

Zabývá se výrobou a distribucí společenských her. Nabízí Activity, Tik Tak Bum, puzzle a hrací, reklamní i casino karty na zakázku.

Praha Vokovicegroše:129

ALBI ČESKÁ REPUBLIKA a.s. - Výroba hraček

ALBI ČESKÁ REPUBLIKA a.s.

Výroba a prodej blahopřání, dárkových předmětů, balicího sortimentu a společenských her. Nabízíme také přání do obálky, pohlednice, balicí papíry, kosmetické dárky, čaje s textem, dárky pro relaxaci, čokoládové pochoutky a další. V našem sortimentu také naleznete trička, polštáře a hřejivou plyš.

Praha Karlíngroše:117

Ladislav Vohralík-stavebnice.com - Výroba hraček

Ladislav Vohralík-stavebnice.com

Ladislav Vohralík-stavebnice.com nabízí výukové stavebnice na zakázku,díly pro robotické hračky,robotické hračky,konstrukční stavebnice.Je provozovatelem internetového obchodu a výrábí hračky.

Praha Kbelygroše:105

Model Toys s.r.o - Výroba hraček

Model Toys s.r.o

Model Toys s.r.o vyrábí hračky a automodely.Provozuje internetový obchod

Praha Nuslegroše:90

Alena Garai - Výroba hraček

Alena Garai

Internetový prodej ručně šitých dekoračních, textilních panenek, andělek, plyšových mazlíků, polštářků pro děti, originálních textilních a háčkovaných náhrdelníků, náramků a ostatních módních doplňků, autorských broží a bytových dekorací. Možnost ruční výroby na zakázku dle přání zákazníka.

groše:75

Andrea Löflerová - ALIGAMES - Výroba hraček

Andrea Löflerová - ALIGAMES

Andrea Löflerová - ALIGAMES je výrobce a distributor vzdělávacích her Povídačky na rozvoj komunikace s dětmi ve věku 3 - 11 let. Vyrábí hry v deskové podobě i formou mobilní aplikace pro Iphone a Ipad, které je možné stáhnout v Appstore.

Praha Horní Počernicegroše:72

Ing. Bohuslav Partyk, PhD. - Výroba hraček

Ing. Bohuslav Partyk, PhD.

Ing. Bohuslav Partyk výrobce a prodejce elektronických komponentů a doplňků modelové železnice. Naším hlavním cílem je pomoct železničním modelářům, zejména těm, kteří používají digitální řízení DCC, s výběrem a nákupem komponentů a modulů pro digitální řízení jak vlaků, tak i příslušenství.

Praha Malešicegroše:60

Firelovers.com - Výroba hraček

Firelovers.com

Prodáváme vybavení pro žongléry a žonglování. Opravujeme ohnivé vybavení.

Praha Hloubětíngroše:56

Mgr. František ŠILAR - Výroba hraček

Mgr. František ŠILAR

Dílna Ignis vznikla v roce 1993 jako soukromá dílna z potřeby rozšířit pracovní místa pro plně invalidní občany, kteří uplatnění těžko nacházejí.Vyrábime hračky,ručně šité panenky plněné ovčím rounem,svíčky a jiné výrobky z včelího vosku.

Praha Vinohradygroše:45

Bisorea - Výroba hraček

Bisorea

Výroba a prodej bytového nábytku. Nabídka ložnic, jídelních a psacích stolů, dětských pokojů, sedacích souprav a dětských hraček z masivu.

Praha Holešovicegroše:36

V katerogii Výroba hraček je zařazeno 18 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?