16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Výroba a montáž klimatizací Praha

Přidej Firmu Zdarma

Výroba a montáž klimatizací Praha - firmy

Petr Wenzel - klimatizace Praha - Výroba a montáž klimatizací Praha

Petr Wenzel - klimatizace Praha

Montáž, revize a servis klimatizací provádíme všech typů a značek. Nejčastěji provádíme montáž, servis a revize klimatizací LG, Toshiba, Haier, Midea, Acond, Mitsubishi, Daikin, Sinclair. Prodej klimatizací LG, Toshiba, Acond,Sinclair, Haier, Midea.

Praha Horní Měcholupygroše:1210

OK Term Heating s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

OK Term Heating s.r.o.

Nabízíme solární zásobníky, zakázkové nádrže na tepelná čerpadla, ohřívače vody, vysokolitrážní ohřívače, systémy pro vytápění a teplou vodu.

Praha Hlubočepygroše:573

JR KLIMA, s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

JR KLIMA, s.r.o.

JR KLIMA, s.r.o. zajištuje prodej, dodávku, montáž včetně poradenství a projekci - vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, odvlhčování a vytápění. Pro firemní, soukromé a průmyslové prostory. Komplexní péče o zákazníka, servis, údržba zařízení.

Praha Radotíngroše:414

FLAIR a.s. - Výroba a montáž klimatizací Praha

FLAIR a.s.

Od svého založení se aktivity firmy orientují na problematiku zvlhčování, odvlhčování, přesné klimatizace a dveřních clon.

Praha Michlegroše:335

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie - Výroba a montáž klimatizací Praha

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie

Cool trade engineering, s.r.o. - Provádíme projektování, konstrukci a servis chladírenského a mrazírenského zařízení - klimatizací a tepelných čerpadel. Specializujeme se na měření a analýzy chladiv. Prodej a montáž bytové i průmyslové klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel. Elektro revize a revize

Praha Vysočanygroše:319

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o.

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o. - Projekce, realizace, servis - vzduchotechnika, klimatizace a tepelná čerpadla. AL-KO, CARRIER, DAIKIN, FUJITSU, SAMSUNG, GEA. Větrání a chlazení budov. Autorizovaný servis AL-KO.

Praha Kobylisygroše:315

Odborné překlady z ČJ/AJ do ruštiny, popisy výkresů v RJ v AutoCadu - Výroba a montáž klimatizací Praha

Odborné překlady z ČJ/AJ do ruštiny, popisy výkresů v RJ v AutoCadu

Precizní překlady technické dokumentace z ČJ/AJ do RJ a popisy výkresů v ruštině v AutoCadu v oborech strojírenské výroby (CNC stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod.), stavebnictví (pozemní a průmstavby, čisté prostory pro zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace,

Praha Malá Stranagroše:313

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika - Výroba a montáž klimatizací Praha

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika

KSK, spol s r.o. je firma s 20-ti letou tradicí v oboru provádí prodej a montáže větrání, vzduchotechniky, klimatizace, topení, měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Měření výkonů vzduchotechnických zařízení. Dále zajistíme revize protipožárních

Praha Kunraticegroše:304

BRABEC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

BRABEC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o.

Poskytujeme komplexní engeneering v oblasti klimatizací a vzduchotechniky. Vybereme pro vás nejvhodnější řešení. Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci – nabízíme vám tak nejvyšší kvalitu. Dodáváme a instalujeme vzduchotechnické a klimatizační jednotky Daikin, Midea, MDV, Samsung, LG, Panasonic a Toshiba.

Praha Žižkovgroše:252

CAREL spol. s r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

CAREL spol. s r.o.

Nabízíme měření, regulace pro vzduchotechniku, vytápění a chlazení. Specializujeme se na prodej systémů pro zvlhčování vzduchu, klimatizací a chlazení. V sortimentu naleznete dohledové, monitorovací systémy, regulace kompresorových jednotek.

Praha Radotíngroše:239

AZ FLEX a.s. - Výroba a montáž klimatizací Praha

AZ FLEX a.s.

AZ FLEX je odborný velkoobchod pro tepelné izolace, technické izolace, stropní podhledy od: Armacell, Armstrong, Foamglas, AMF, Isover, Mirelon, NMC, ORAC DECOR, Paroc, Rockwool, Ursa, Knauf, Rigips. Dodáváme pro klimatizace, chlazení, topení a sanitu. Společnost AZ FLEX, a.s., v současnosti působí jako přední firma v

Praha Kamýkgroše:237

Dibelka Petr - vzduchotechnika a klimatizace - Výroba a montáž klimatizací Praha

Dibelka Petr - vzduchotechnika a klimatizace

Dibelka -Vzduchotechnika a Klimatizace - Provádíme kompletní dodávku a montáž vzduchotechnického a klimatizačního zařízení pro restaurace, výrobní provozy, bytové a rodinné domy a kanceláře. Zprovozňujeme starší zařízení včetně servisu pro panelové domy.

Praha Libeňgroše:231

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

BRABEC vzduchotechnika s.r.o.

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. - Vzduchotechnika a klimatizace - dodávka, montáž, servis. Výroba vzduchových filtrů (krátké dodací termíny), revize protipožárních systémů, revize úniku chladiva klimatizačního zařízení, měření a zaregulování VZT (množství vzduchu, vibrace).

Praha Žižkovgroše:214

Klimatizace PLUS - Výroba a montáž klimatizací Praha

Klimatizace PLUS

Zajišťujeme kompletní montážní práce, servis a údržbu - tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechniku, čističky vzduchu a auto klimatizací.

Praha Stodůlkygroše:188

ALIO Trade s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

ALIO Trade s.r.o.

Výhradní distributor vizualizačního software pro domácí / průmyslovou automatizaci iRidium Mobile pro ČR a SR. Tento software ovládá mimo jiné AMX, KNX, CRESTRON, MODBUS, HDL BusPro, C-BUS, MyHome, Beckhoff, EPSNET (TECO, INELS), HELVAR, DOMINTELL, DUOTECNO a veškerá audio/video zařízení. Oficiální distributor KNX

Praha Střížkovgroše:185

PRŮŠA PETR-PRUKLIMA PRAHA  - Výroba a montáž klimatizací Praha

PRŮŠA PETR-PRUKLIMA PRAHA

Realizujeme ucelené komplexní řešení od zpracování projektu, návrhu nejvhodnějšího řešení, přes výrobu, dodávku a montáž zařízení včetně následného servisu. Klimatizační sestavy jsou navrhovány z komponentů renomovaných tuzemských i zahraničních firem s ohledem na výkon, životnost, kvalitu a bezproblémový chod.

Praha Vršovicegroše:171

Designový domov - Výroba a montáž klimatizací Praha

Designový domov

Námi nabízený sortiment je především kvalita a kreativita za rozumnou cenu. Velká pozornost je věnována také bezpečnosti, zvláště u výrobků pro děti. Vše je vyrobeno z nezávadných materiálů s ohledem na životní prostředí.

Praha Stodůlkygroše:167

REMKO – tepelná čerpadla a klimatizace - Výroba a montáž klimatizací Praha

REMKO – tepelná čerpadla a klimatizace

Naše firma nabízí tepelná čerpadla vzduch/voda a vzduch/vzduch. Dodáváme rovněž stacionární i mobilní klimatizace. Součástí naší nabídky jsou také mobilní topidla.

Praha Letňanygroše:158

HAMÁK vzducho-klima s.r.o. - vzduchotechnika a klimatizace - Výroba a montáž klimatizací Praha

HAMÁK vzducho-klima s.r.o. - vzduchotechnika a klimatizace

HAMÁK vzducho-klima s.r.o. - Prodejna bytové vzduchotechniky a klimatizace provede výpočty, návrhy, dodávky a realizaci. Dále provádíme dodávky filtrů, zaregulování VZT a revizi PPK, záruční a pozáruční servis. Nabízíme čističky vzduchu, ventilátory, bazénovou technologii, kuchyňské digestoře i LED osvětlení a žárovky.

Praha Radotíngroše:120

EZAMO s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

EZAMO s.r.o.

Nabízíme prodej, instalaci a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a vzduchotechniky do všech interiérů. Jsme autorizování prodejci klimatizační techniky a tepelných čerpadel LG.

Praha Žižkovgroše:99

V katerogii Výroba a montáž klimatizací Praha je zařazeno 24 firem

12Další
Centrum Paraple