Výroba a montáž klimatizací Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Výroba a montáž klimatizací Praha - firmy

OK Term Heating s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

OK Term Heating s.r.o.

Nabízíme solární zásobníky, zakázkové nádrže na tepelná čerpadla, ohřívače vody, vysokolitrážní ohřívače, systémy pro vytápění a teplou vodu.

Praha Hlubočepygroše:378

JR KLIMA, s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

JR KLIMA, s.r.o.

JR KLIMA, s.r.o. zajištuje prodej, dodávku, montáž včetně poradenství a projekci - vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, odvlhčování a vytápění. Pro firemní, soukromé a průmyslové prostory. Komplexní péče o zákazníka, servis, údržba zařízení.

Praha Radotíngroše:297

FLAIR a.s. - Výroba a montáž klimatizací Praha

FLAIR a.s.

Od svého založení se aktivity firmy orientují na problematiku zvlhčování, odvlhčování, přesné klimatizace a dveřních clon.

Praha Michlegroše:275

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o.

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o. - Projekce, realizace, servis - vzduchotechnika, klimatizace a tepelná čerpadla. AL-KO, CARRIER, DAIKIN, FUJITSU, SAMSUNG, GEA. Větrání a chlazení budov. Autorizovaný servis AL-KO.

Praha Kobylisygroše:270

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie - Výroba a montáž klimatizací Praha

Cool trade engineering, s.r.o. - klimatizační technologie

Cool trade engineering, s.r.o. - Provádíme projektování, konstrukci a servis chladírenského a mrazírenského zařízení - klimatizací a tepelných čerpadel. Specializujeme se na měření a analýzy chladiv. Prodej a montáž bytové i průmyslové klimatizace, průmyslového chlazení a tepelných čerpadel. Elektro revize a revize

Praha Vysočanygroše:244

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika - Výroba a montáž klimatizací Praha

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika

KSK, spol s r.o. je firma s 20-ti letou tradicí v oboru provádí prodej a montáže větrání, vzduchotechniky, klimatizace, topení, měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Měření výkonů vzduchotechnických zařízení. Dále zajistíme revize protipožárních

Praha Kunraticegroše:217

BRABEC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

BRABEC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o.

Poskytujeme komplexní engeneering v oblasti klimatizací a vzduchotechniky. Vybereme pro vás nejvhodnější řešení. Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci – nabízíme vám tak nejvyšší kvalitu. Dodáváme a instalujeme vzduchotechnické a klimatizační jednotky Daikin, Midea, MDV, Samsung, LG, Panasonic a Toshiba.

Praha Žižkovgroše:213

Dibelka Petr - vzduchotechnika a klimatizace - Výroba a montáž klimatizací Praha

Dibelka Petr - vzduchotechnika a klimatizace

Dibelka -Vzduchotechnika a Klimatizace - Provádíme kompletní dodávku a montáž vzduchotechnického a klimatizačního zařízení pro restaurace, výrobní provozy, bytové a rodinné domy a kanceláře. Zprovozňujeme starší zařízení včetně servisu pro panelové domy.

Praha Libeňgroše:198

CAREL spol. s r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

CAREL spol. s r.o.

Nabízíme měření, regulace pro vzduchotechniku, vytápění a chlazení. Specializujeme se na prodej systémů pro zvlhčování vzduchu, klimatizací a chlazení. V sortimentu naleznete dohledové, monitorovací systémy, regulace kompresorových jednotek.

Praha Radotíngroše:173

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

BRABEC vzduchotechnika s.r.o.

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. - Vzduchotechnika a klimatizace - dodávka, montáž, servis. Výroba vzduchových filtrů (krátké dodací termíny), revize protipožárních systémů, revize úniku chladiva klimatizačního zařízení, měření a zaregulování VZT (množství vzduchu, vibrace).

Praha Žižkovgroše:160

AZ FLEX a.s. - Výroba a montáž klimatizací Praha

AZ FLEX a.s.

AZ FLEX je odborný velkoobchod pro tepelné izolace, technické izolace, stropní podhledy od: Armacell, Armstrong, Foamglas, AMF, Isover, Mirelon, NMC, ORAC DECOR, Paroc, Rockwool, Ursa, Knauf, Rigips. Dodáváme pro klimatizace, chlazení, topení a sanitu. Společnost AZ FLEX, a.s., v současnosti působí jako přední firma v

Praha Kamýkgroše:156

PRŮŠA PETR-PRUKLIMA PRAHA  - Výroba a montáž klimatizací Praha

PRŮŠA PETR-PRUKLIMA PRAHA

Realizujeme ucelené komplexní řešení od zpracování projektu, návrhu nejvhodnějšího řešení, přes výrobu, dodávku a montáž zařízení včetně následného servisu. Klimatizační sestavy jsou navrhovány z komponentů renomovaných tuzemských i zahraničních firem s ohledem na výkon, životnost, kvalitu a bezproblémový chod.

Praha Vršovicegroše:111

ALIO Trade s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

ALIO Trade s.r.o.

Výhradní distributor vizualizačního software pro domácí / průmyslovou automatizaci iRidium Mobile pro ČR a SR. Tento software ovládá mimo jiné AMX, KNX, CRESTRON, MODBUS, HDL BusPro, C-BUS, MyHome, Beckhoff, EPSNET (TECO, INELS), HELVAR, DOMINTELL, DUOTECNO a veškerá audio/video zařízení. Oficiální distributor KNX

Praha Střížkovgroše:104

REMKO – tepelná čerpadla a klimatizace - Výroba a montáž klimatizací Praha

REMKO – tepelná čerpadla a klimatizace

Naše firma nabízí tepelná čerpadla vzduch/voda a vzduch/vzduch. Dodáváme rovněž stacionární i mobilní klimatizace. Součástí naší nabídky jsou také mobilní topidla.

Praha Letňanygroše:98

Klimatizace PLUS - Výroba a montáž klimatizací Praha

Klimatizace PLUS

Zajišťujeme kompletní montážní práce, servis a údržbu - tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechniku, čističky vzduchu a auto klimatizací.

Praha Stodůlkygroše:74

Designový domov - Výroba a montáž klimatizací Praha

Designový domov

Námi nabízený sortiment je především kvalita a kreativita za rozumnou cenu. Velká pozornost je věnována také bezpečnosti, zvláště u výrobků pro děti. Vše je vyrobeno z nezávadných materiálů s ohledem na životní prostředí.

Praha Stodůlkygroše:62

Kryoklima - montáž a servis klimatizací - Výroba a montáž klimatizací Praha

Kryoklima - montáž a servis klimatizací

Provádíme instalace a opravy klimatizací, vzduchotechniky, tepelných čerpadel a rekuperací. Působíme v Praze a Středočeském kraji.

Praha Karlíngroše:53

HAMÁK vzducho-klima s.r.o. - vzduchotechnika a klimatizace - Výroba a montáž klimatizací Praha

HAMÁK vzducho-klima s.r.o. - vzduchotechnika a klimatizace

HAMÁK vzducho-klima s.r.o. - Prodejna bytové vzduchotechniky a klimatizace provede výpočty, návrhy, dodávky a realizaci. Dále provádíme dodávky filtrů, zaregulování VZT a revizi PPK, záruční a pozáruční servis. Nabízíme čističky vzduchu, ventilátory, bazénovou technologii, kuchyňské digestoře i LED osvětlení a žárovky.

Praha Radotíngroše:24

EZAMO s.r.o. - Výroba a montáž klimatizací Praha

EZAMO s.r.o.

Nabízíme prodej, instalaci a servis klimatizačních jednotek, tepelných čerpadel a vzduchotechniky do všech interiérů. Jsme autorizování prodejci klimatizační techniky a tepelných čerpadel LG.

Praha Žižkovgroše:18

V katerogii Výroba a montáž klimatizací Praha je zařazeno 19 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?