Výroba nápojů

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Výroba nápojů - firmy

Penguin EU s.r.o. - Výroba nápojů

Penguin EU s.r.o.

Ledová káva COFFEE time Ledová káva s vynikající chutí a aroma, které neodoláte. Praktické a ekonomické balení, které můžete znovu otevřít ať jste kdekoli. Povzbudí Vás a přidá energii právě, když jí potřebujete! Poctivá chuť kvalitní kávy ocení odborníci na pravou kávu. Doporučujeme pít chlazenou. PROTŘEPAT,

Praha Vinohradygroše:329

Aroco s.r.o. - Výroba nápojů

Aroco s.r.o.

Aroco se zabývá výrobou a prodejem chuťových a vonných látek. Nabízí potravinářská barviva a tresti. Specializuje se na výrobu silic, přírodních extraktů a aromat do rybářských návnad.

Praha Vysočanygroše:273

LL SPOL. S R. O. - Výroba nápojů

LL SPOL. S R. O.

Náplní činnosti firmy je výroba a prodej rostlinných extraktů, nápojů, koncentrátů a sirupů výborné kvality a chuti. Výroba probíhá v Jižních Čechách, sídlo firmy je v Praze, kde lze také zakoupit její produkty, zejména pak To (bylinné koncentráty). Více na www.sirupy.eu a www.llcomp.cz.

Praha Veleslavíngroše:272

Merlon a.s. - Výroba nápojů

Merlon a.s.

Provozujeme vinárnu. Zabýváme se výrobou a prodejem vlastních červených, bílých i růžových vín. Nabízíme Tramín červený, Rulandské šedé, Chardonnay, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Rulandské bílé, Frankovka, Svatovavřinecké rosé a Rosé Alibernet. K dispozici je Wifi připojení či parkoviště

Praha Dejvicegroše:267

České vinařské závody a.s. - Výroba nápojů

České vinařské závody a.s.

České vinařské závody se zabývají výrobou a prodejem červených, bílých a růžových vín. Orientují se především na výrobu známkových vín. V nabídce najdete Kohoutí krev, Sklepmistr, Bušek z Velhartic, Dačického pohár a další jakostní odrůdová vína.

Praha Nuslegroše:253

Zámečnictví ROSOL, spol. s r.o., Praha 3, Žižkov - Výroba nápojů

Zámečnictví ROSOL, spol. s r.o., Praha 3, Žižkov

Zámečnictví ROSOL, spol. s r.o., Praha 3, Žižkov provádí veškeré zámečnické práce. Prodej výrobníků sodové vody.

Praha Žižkovgroše:250

Bohemia Brewing Centre s.r.o. - Výroba nápojů

Bohemia Brewing Centre s.r.o.

provádí technicko-technologické poradenství v oblasti výroby piva a sladu

Praha Řepygroše:242

Duhovka, čajový klub - Výroba nápojů

Duhovka, čajový klub

Čajovna a obchod s čajem, v teplých dnech otevřena zahrádka. Přes 130 čajů a nečajů, včetně specialit jako čajové obřady, čaje louhované v mléce, samovar, ledové čaje a podobně. Nabízíme také čerstvá jídla (kuskusy, hommos, panini, čerstvě pražené mandle a slunečnice. a mnohé další. Pronajímáme vodní dýmky a prodej

Praha Holešovicegroše:238

Karlovarská Korunní s.r.o. - Výroba nápojů

Karlovarská Korunní s.r.o.

Výroba a velkoobchod minerálních vod a sirupů. Nabídka neperlivých, jemně perlivých a perlivých přírodních a ochucených vod.

Praha Ruzyněgroše:232

DÖHLER CZ s.r.o. - Výroba nápojů

DÖHLER CZ s.r.o.

DÖHLER CZ vyrábí suroviny pro nápojový průmysl, aromata, emulze, ovocné, čajové, energy báze, ovocné a zeleninové koncentráty.

Praha Kobylisygroše:180

LINIE v.o.s. - Výroba nápojů

LINIE v.o.s.

Výroba a distribuce nápojových koncentrátů obsahujících jód a vitamín C. Prodej čajů, iontových, multivitaminových a vitamínových nápojů. Nabízíme nízkoenergetický koncentrát k ochucení mléka. Čaje jsou vhodné k přípravě studeného nebo teplého nápoje.

Praha Karlíngroše:162

KLÁŠTERNÍ PIVOVAR STRAHOV - Výroba nápojů

KLÁŠTERNÍ PIVOVAR STRAHOV

Klášterní pivovar Strahov patří do kategorie restauračních minipivovarů s ročním výstavem okolo 1000hl. Osobně cítíme úlohu minipivovaru jako producenta vysoce kvalitních speciálních piv.

Praha Hradčanygroše:149

LL spol. s r.o. - Výroba nápojů

LL spol. s r.o.

Výroba a prodej bylinných extraktů z kořene zázvoru, listů máty peprné, květů černého bezu, smrkového i borovicového jehličí nebo listů jitrocele a kopřivy. Extrakty dodáváme v balení od 200 do 1000 litrů. Jsme schopni extrahovat surovinu dle výběru zákazníka.

Praha Veleslavíngroše:135

Nektar Natura s.r.o. - Výroba nápojů

Nektar Natura s.r.o.

Nektar Natura se zabývá výrobou a distribucí přírodních a sycených nealko nápojů. Poskytuje klientskou podporu a servis. Nabízí zapůjčení výčepního zařízení. Zajišťuje pitný režim ve firmách a školách. Koncentráty dodává do hotelů, restaurací a jídelen.

Praha Braníkgroše:124

Apros Group s.r.o. - Výroba nápojů

Apros Group s.r.o.

Výroba pravých ovocných destilátů z přivezeného kvasu i z dodaného ovoce. Prodej dárkových lahví, demižonů a dubových soudků na zrání destilátu. Možnost zapůjčení sudů na kvašení.

groše:121

Gemiral s.r.o - Výroba nápojů

Gemiral s.r.o

Babiččin ovocný čaj se vyrábí ze 100% ovoce a vybraného koření, Které umocňuje jeho výbornou chuť. Je použita originální receptura, která využívá metody pečení díky které vše lehce zkaramelizuje a dodává tomuto nápoji jedinečnou chuť. Ovocný čaj je připravený bez přidaných chemických přísad, umělých aromat, barviv a

Praha Strašnicegroše:119

Ramska - Výroba nápojů

Ramska

Výroba a prodej čistých ovocných destilátů. Nabídka slivovice, meruňkovice, jablkovice.

Praha Košířegroše:93

Vinařství Baloun - Výroba nápojů

Vinařství Baloun

Vinařství Baloun se zabývá výrobou a prodejem vín. Nabízí přívlastková, ročníková, jakostní, ledová i slámová vína. Pořádá řízené degustace. Pěstuje odrůdy Alibernet, Cabernet Moravia, Chardonnay, Zweigeltrebe, Muškát Moravský, Müller Thurgau, Dornfelder a další. Vína získala řadu ocenění.

Praha Nuslegroše:90

Břevnovský klášterní pivovar svatého Vojtěcha a.s. - Výroba nápojů

Břevnovský klášterní pivovar svatého Vojtěcha a.s.

Provozujeme minipivovar s nabídkou světlého, tmavého i pšeničného 11 a 12° piva. Dále u nás najdete 20 i 21° speciály Imperial Lager a Scout či 15° IPA. Prodáváme i sklenice, tašky, čepice či trička s logem.

Praha Břevnovgroše:81

Pivovary Staropramen s.r.o. - Výroba nápojů

Pivovary Staropramen s.r.o.

Zabýváme se výrobou jak alkoholických, tak i nealkoholických piv různých druhů.

Praha Smíchovgroše:78

V katerogii Výroba nápojů je zařazeno 45 firem

123Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?