22. května, 2019 - svátek má Emil

Výroba nápojů

Přidej Firmu Zdarma

Výroba nápojů - firmy

Penguin EU s.r.o. - Výroba nápojů

Penguin EU s.r.o.

Ledová káva COFFEE time Ledová káva s vynikající chutí a aroma, které neodoláte. Praktické a ekonomické balení, které můžete znovu otevřít ať jste kdekoli. Povzbudí Vás a přidá energii právě, když jí potřebujete! Poctivá chuť kvalitní kávy ocení odborníci na pravou kávu. Doporučujeme pít chlazenou. PROTŘEPAT,

Praha Vinohradygroše:440

LL SPOL. S R. O. - Výroba nápojů

LL SPOL. S R. O.

Náplní činnosti firmy je výroba a prodej rostlinných extraktů, nápojů, koncentrátů a sirupů výborné kvality a chuti. Výroba probíhá v Jižních Čechách, sídlo firmy je v Praze, kde lze také zakoupit její produkty, zejména pak To (bylinné koncentráty). Více na www.sirupy.eu a www.llcomp.cz.

Praha Veleslavíngroše:383

Merlon a.s. - Výroba nápojů

Merlon a.s.

Provozujeme vinárnu. Zabýváme se výrobou a prodejem vlastních červených, bílých i růžových vín. Nabízíme Tramín červený, Rulandské šedé, Chardonnay, Ryzlink vlašský, Sauvignon, Rulandské bílé, Frankovka, Svatovavřinecké rosé a Rosé Alibernet. K dispozici je Wifi připojení či parkoviště

Praha Dejvicegroše:348

Aroco s.r.o. - Výroba nápojů

Aroco s.r.o.

Aroco se zabývá výrobou a prodejem chuťových a vonných látek. Nabízí potravinářská barviva a tresti. Specializuje se na výrobu silic, přírodních extraktů a aromat do rybářských návnad.

Praha Vysočanygroše:330

Duhovka, čajový klub - Výroba nápojů

Duhovka, čajový klub

Čajovna a obchod s čajem, v teplých dnech otevřena zahrádka. Přes 130 čajů a nečajů, včetně specialit jako čajové obřady, čaje louhované v mléce, samovar, ledové čaje a podobně. Nabízíme také čerstvá jídla (kuskusy, hommos, panini, čerstvě pražené mandle a slunečnice. a mnohé další. Pronajímáme vodní dýmky a prodej

Praha Holešovicegroše:322

Zámečnictví ROSOL, spol. s r.o., Praha 3, Žižkov - Výroba nápojů

Zámečnictví ROSOL, spol. s r.o., Praha 3, Žižkov

Zámečnictví ROSOL, spol. s r.o., Praha 3, Žižkov provádí veškeré zámečnické práce. Prodej výrobníků sodové vody.

Praha Žižkovgroše:298

Bohemia Brewing Centre s.r.o. - Výroba nápojů

Bohemia Brewing Centre s.r.o.

provádí technicko-technologické poradenství v oblasti výroby piva a sladu

Praha Řepygroše:296

České vinařské závody a.s. - Výroba nápojů

České vinařské závody a.s.

České vinařské závody se zabývají výrobou a prodejem červených, bílých a růžových vín. Orientují se především na výrobu známkových vín. V nabídce najdete Kohoutí krev, Sklepmistr, Bušek z Velhartic, Dačického pohár a další jakostní odrůdová vína.

Praha Nuslegroše:295

Gemiral s.r.o - Výroba nápojů

Gemiral s.r.o

Babiččin ovocný čaj se vyrábí ze 100% ovoce a vybraného koření, Které umocňuje jeho výbornou chuť. Je použita originální receptura, která využívá metody pečení díky které vše lehce zkaramelizuje a dodává tomuto nápoji jedinečnou chuť. Ovocný čaj je připravený bez přidaných chemických přísad, umělých aromat, barviv a

Praha Strašnicegroše:293

Karlovarská Korunní s.r.o. - Výroba nápojů

Karlovarská Korunní s.r.o.

Výroba a velkoobchod minerálních vod a sirupů. Nabídka neperlivých, jemně perlivých a perlivých přírodních a ochucených vod.

Praha Ruzyněgroše:289

DÖHLER CZ s.r.o. - Výroba nápojů

DÖHLER CZ s.r.o.

DÖHLER CZ vyrábí suroviny pro nápojový průmysl, aromata, emulze, ovocné, čajové, energy báze, ovocné a zeleninové koncentráty.

Praha Kobylisygroše:270

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s. - Výroba nápojů

Jan Becher - Karlovarská Becherovka, a.s.

Zabývá se výrobou a distribucí alkoholických nápojů. Nabízí bylinný likér Becherovka.

Praha Žižkovgroše:255

LINIE v.o.s. - Výroba nápojů

LINIE v.o.s.

Výroba a distribuce nápojových koncentrátů obsahujících jód a vitamín C. Prodej čajů, iontových, multivitaminových a vitamínových nápojů. Nabízíme nízkoenergetický koncentrát k ochucení mléka. Čaje jsou vhodné k přípravě studeného nebo teplého nápoje.

Praha Karlíngroše:240

LL spol. s r.o. - Výroba nápojů

LL spol. s r.o.

Výroba a prodej bylinných extraktů z kořene zázvoru, listů máty peprné, květů černého bezu, smrkového i borovicového jehličí nebo listů jitrocele a kopřivy. Extrakty dodáváme v balení od 200 do 1000 litrů. Jsme schopni extrahovat surovinu dle výběru zákazníka.

Praha Veleslavíngroše:225

Kyslikova voda OXYLIFE WATER - Výroba nápojů

Kyslikova voda OXYLIFE WATER

Kyslíková voda OXYLIFE WATER energie kyslíku pro vaši mysl a tělo Co je to kyslíková voda: Voda prémiové kvality s přídavkem čistého kyslíku (90mg/l). Nejprve vezmeme vodu nejvyšší kvality, nízké mineralizace a s ideální hladinou pH 7,6 a obohatíme ji asi 90mg/l čistého kyslíku, což je 30 krát více než se

Praha Vinohradygroše:219

KLÁŠTERNÍ PIVOVAR STRAHOV - Výroba nápojů

KLÁŠTERNÍ PIVOVAR STRAHOV

Klášterní pivovar Strahov patří do kategorie restauračních minipivovarů s ročním výstavem okolo 1000hl. Osobně cítíme úlohu minipivovaru jako producenta vysoce kvalitních speciálních piv.

Praha Hradčanygroše:182

Ramska - Výroba nápojů

Ramska

Výroba a prodej čistých ovocných destilátů. Nabídka slivovice, meruňkovice, jablkovice.

Praha Košířegroše:177

Vinařství Baloun - Výroba nápojů

Vinařství Baloun

Vinařství Baloun se zabývá výrobou a prodejem vín. Nabízí přívlastková, ročníková, jakostní, ledová i slámová vína. Pořádá řízené degustace. Pěstuje odrůdy Alibernet, Cabernet Moravia, Chardonnay, Zweigeltrebe, Muškát Moravský, Müller Thurgau, Dornfelder a další. Vína získala řadu ocenění.

Praha Nuslegroše:171

Apros Group s.r.o. - Výroba nápojů

Apros Group s.r.o.

Výroba pravých ovocných destilátů z přivezeného kvasu i z dodaného ovoce. Prodej dárkových lahví, demižonů a dubových soudků na zrání destilátu. Možnost zapůjčení sudů na kvašení.

groše:169

Nektar Natura s.r.o. - Výroba nápojů

Nektar Natura s.r.o.

Nektar Natura se zabývá výrobou a distribucí přírodních a sycených nealko nápojů. Poskytuje klientskou podporu a servis. Nabízí zapůjčení výčepního zařízení. Zajišťuje pitný režim ve firmách a školách. Koncentráty dodává do hotelů, restaurací a jídelen.

Praha Braníkgroše:169

V katerogii Výroba nápojů je zařazeno 45 firem

123Další