Výroba oblečení

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Výroba oblečení - firmy

Modistka Jolana Kotábová – Dámské společenské a slaměné klobouky - Výroba oblečení

Modistka Jolana Kotábová – Dámské společenské a slaměné klobouky

Zabývám se výrobou dámských společenských i letních slaměných klobouků. Ručně vyrábím originální elegantní i extravagantní klobouky z různých materiálů na zakázku.

Praha Malá Stranagroše:484

Little Fetish Shop - Výroba oblečení

Little Fetish Shop

Pražský obchod s erotickými oděvy a doplňky od nezávislých tvůrců. Vhodné místo k návštěvě pokud se vám líbí latex, kůže, lack, punčochy, spodní prádlo, fetish oděvy, BDSM, SM, burlesque

Praha Žižkovgroše:284

STOMEX Praha, s.r.o. - ochranné pracovní oděvy Praha 10 Vršovice - Výroba oblečení

STOMEX Praha, s.r.o. - ochranné pracovní oděvy Praha 10 Vršovice

STOMEX Praha, s.r.o. v Praze 10 Vršovicích - výroba a prodej speciálních a klasických ochranných pracovních oděvů a obuvi. Nosným programem společnosti jsou speciální pracovní oděvy tj. ohňovzdorné, svářecí, kyselinovzdorné, vodoodpudivé atd. V oblasti konfekce se zabývá především výrobou pracovních bund a sportovními

Praha Vršovicegroše:270

ILLA original modell – Kuchařský rondon a další uniformy  - Výroba oblečení

ILLA original modell – Kuchařský rondon a další uniformy

Vyrábíme a prodáváme pracovní oblečení pro řadu profesí. Kromě vlastní typové i zakázkové výroby dovážíme také oděvy od předních evropských textilních firem.

Praha Vinohradygroše:270

krejčovství Heleny Vé - Výroba oblečení

krejčovství Heleny Vé

krejčovství od návrhu po realizaci, opravy-úpravy oděvů, kabelek z běžných materiálů, úpletů-tričkoviny, džínoviny i kůže, čistírna - sběrna, šití do interiéru, prodej vlastní tvorby - kabelky, tašky, peněženky, šály ...E-shop

Praha Kamýkgroše:182

Joan Ateliér - Originální kabelky a tašky - Výroba oblečení

Joan Ateliér - Originální kabelky a tašky

Joan Ateliér Jany Kubálkové - výroba a prodej originální designových kabelek, psaníček, tašek, módních doplňků a šperků. Česká autorská tvorba.

Praha Košířegroše:162

Ivana Richterová - Výroba oblečení

Ivana Richterová

Ivana Richterová - výroba a prodej vázanek a motýlků. Šití a úpravy oděvů, oděvy na zakázku, dámské a pánské krejčovství, společenské šaty a obleky.

Praha Újezd nad Lesygroše:153

KEMROVÁ RADOMÍRA - Výroba oblečení

KEMROVÁ RADOMÍRA

S návrhem modelu a výběrem materiálu Vám poradí zkušení odborníci s dlouholetou praxí. Firma nabízí celou řadu možností jak vytvořit Váš dokonalý styl v oblékání i líčení. Kromě výše uvedené nabídky máte možnost seznámit se zde i se zajímavými informacemi a výrobky z oblasti zdraví.

Praha Strašnicegroše:120

KREJČOVSTVÍ BUTTIG - Výroba oblečení

KREJČOVSTVÍ BUTTIG

V krejčovství šijeme modely pro herečky, zpěvačky, moderátory TV, pro současné politické špičky nebo vybavujeme reprezentativními modely velvyslankyně na jejich mise. Ve stálé nabídce materiálů pro šití na zakázku jsou v krejčovství zastoupeny značky Dormeuil, Bateman Ogden & Co. Ltd., Holland Sherry a řada tuzemských

Praha Smíchovgroše:96

UNIDAX s.r.o. - Výroba oblečení

UNIDAX s.r.o.

Dodáváme kabelky, aktovky, peněženky, opasky, cestovní zavazadla, dámskou obuv a šperky. Nabízíme výrobky značek RIPANI, Renato Angi, S.Fiorentino, Gironacci a české výroby FACEBAG.

Praha Holešovicegroše:72

KOŠTÁLOVÁ MICHAELA - Výroba oblečení

KOŠTÁLOVÁ MICHAELA

Nabídka čepic, rukavic, kabelek, peněženek, dřevěných náramků, doplňků do vlasů, náučnic, pašmín či čajů i bylin.

Praha Žižkovgroše:72

Salon Hartl - Zakázkové krejčovství Praha - Výroba oblečení

Salon Hartl - Zakázkové krejčovství Praha

Salon Hartl - nabídka služeb luxusního zakázkového krejčovství Praha 6. Šijeme jednořadová i dvouřadová klasická a sportovní saka, smokingy, fraky, žakety, pláště, vesty a klasické, sportovní, smokingové i golfové kalhoty. Poskytujeme košile, vázanky, motýlky, šle, ponožky, rukavice a manžetové knoflíčky.

Praha Bubenečgroše:63

FIALOVÁ BARBORA MgA. - Výroba oblečení

FIALOVÁ BARBORA MgA.

Nabízím také možnost zakázkové tvorby. Součástí mého sortimentu jsou také různé doplňky včetně bižuterie, pásků nebo psaníček. V obchodě je možné zakoupit také doplňky od jiných výrobců

Praha Vinohradygroše:60

GENTRY ROW s.r.o. - Výroba oblečení

GENTRY ROW s.r.o.

Nabídka šití luxusních pánských obleků na míru, košil, slavnostních obleků a prodej látek Scabal 1938.

Praha Hostivařgroše:54

MiOl, dámské klobouky  - Výroba oblečení

MiOl, dámské klobouky

Navrhuji a vyrábím originální dámské klobouky na míru. Vybrat si můžete barvu, tvar i materiál dle příležitosti na jakou klobouk máte. Klobouk na zakázku může být elegantní i extravagantní. 2x ročně tvořím také kolekci klobouků, kterou si můžete vyzkoušet a zakoupit v mém ateliéru v Praze.

Praha Karlíngroše:44

Salón Mireli - půjčovna šatů Praha 5 - Smíchov - Výroba oblečení

Salón Mireli - půjčovna šatů Praha 5 - Smíchov

Salón Mireli - prodej a půjčování plesových, svatebních a společenských šatů včetně spodnic a krimolín. Nabízíme dětské šaty, koktejlky či doplňky a bižuterii. V našem salónu nabízíme i výprodej společenských a svatebních šatů za výjmečné ceny.

Praha Smíchovgroše:36

Kožešnictví Letná s.r.o. - Praha 7 - Výroba oblečení

Kožešnictví Letná s.r.o. - Praha 7

Kožešnictví Letná s.r.o. se specializujeme se na výrobu, prodej a opravy kožených oděvů, velurových a kožešinových výrobků. Prodáváme také koženou galanterii, aktovky, kabelky, peněženky či opasky. Provádíme chemické čištění. Příjem do komise pouze v úterý od 9,00 hod. do 12,00 hod. a od 13,00 hod. do 18,00 hod.

Praha Holešovicegroše:24

KAMA s.r.o. - Výroba oblečení

KAMA s.r.o.

Zabýváme se výrobou funkčního pleteného oblečení pro zimní sporty a volný čas. Nabízíme zimní čepice, dámské i pánské svetry a dětské čepice.

Praha Sedlecgroše:15

V katerogii Výroba oblečení je zařazeno 18 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?