21. dubna, 2019 - svátek má Alexandra

Výroba oblečení

Přidej Firmu Zdarma

Výroba oblečení - firmy

MÁME PRO VÁS MODERNÍ ONLINE BYZNYS - Výroba oblečení

MÁME PRO VÁS MODERNÍ ONLINE BYZNYS

Krásný a úspěšný den všem! V podnikání a byznysu se úspěšně pohybuji více jak 30 let. Ale jenom pár měsíců jsem součástí revolučního online projektu Diamantová jistota. Je to nejvymakanější projekt, v jakém jsem kdy působil s velmi silným finančním zázemím. V tomto oznamu není dostatečný prostor na vysvětlení

Praha Krčgroše:5327

Modistka Jolana Kotábová – Dámské společenské a slaměné klobouky - Výroba oblečení

Modistka Jolana Kotábová – Dámské společenské a slaměné klobouky

Zabývám se výrobou dámských společenských i letních slaměných klobouků. Ručně vyrábím originální elegantní i extravagantní klobouky z různých materiálů na zakázku.

Praha Malá Stranagroše:1192

Little Fetish Shop - Výroba oblečení

Little Fetish Shop

Pražský obchod s erotickými oděvy a doplňky od nezávislých tvůrců. Vhodné místo k návštěvě pokud se vám líbí latex, kůže, lack, punčochy, spodní prádlo, fetish oděvy, BDSM, SM, burlesque

Praha Žižkovgroše:401

ILLA original modell – Kuchařský rondon a další uniformy  - Výroba oblečení

ILLA original modell – Kuchařský rondon a další uniformy

Vyrábíme a prodáváme pracovní oblečení pro řadu profesí. Kromě vlastní typové i zakázkové výroby dovážíme také oděvy od předních evropských textilních firem.

Praha Vinohradygroše:366

STOMEX Praha, s.r.o. - ochranné pracovní oděvy Praha 10 Vršovice - Výroba oblečení

STOMEX Praha, s.r.o. - ochranné pracovní oděvy Praha 10 Vršovice

STOMEX Praha, s.r.o. v Praze 10 Vršovicích - výroba a prodej speciálních a klasických ochranných pracovních oděvů a obuvi. Nosným programem společnosti jsou speciální pracovní oděvy tj. ohňovzdorné, svářecí, kyselinovzdorné, vodoodpudivé atd. V oblasti konfekce se zabývá především výrobou pracovních bund a sportovními

Praha Vršovicegroše:333

krejčovství Heleny Vé - Výroba oblečení

krejčovství Heleny Vé

krejčovství od návrhu po realizaci, opravy-úpravy oděvů, kabelek z běžných materiálů, úpletů-tričkoviny, džínoviny i kůže, čistírna - sběrna, šití do interiéru, prodej vlastní tvorby - kabelky, tašky, peněženky, šály ...E-shop

Praha Kamýkgroše:260

Ivana Richterová - Výroba oblečení

Ivana Richterová

Ivana Richterová - výroba a prodej vázanek a motýlků. Šití a úpravy oděvů, oděvy na zakázku, dámské a pánské krejčovství, společenské šaty a obleky.

Praha Újezd nad Lesygroše:225

Joan Ateliér - Originální kabelky a tašky - Výroba oblečení

Joan Ateliér - Originální kabelky a tašky

Joan Ateliér Jany Kubálkové - výroba a prodej originální designových kabelek, psaníček, tašek, módních doplňků a šperků. Česká autorská tvorba.

Praha Košířegroše:204

Salon Hartl - Zakázkové krejčovství Praha - Výroba oblečení

Salon Hartl - Zakázkové krejčovství Praha

Salon Hartl - nabídka služeb luxusního zakázkového krejčovství Praha 6. Šijeme jednořadová i dvouřadová klasická a sportovní saka, smokingy, fraky, žakety, pláště, vesty a klasické, sportovní, smokingové i golfové kalhoty. Poskytujeme košile, vázanky, motýlky, šle, ponožky, rukavice a manžetové knoflíčky.

Praha Bubenečgroše:189

KREJČOVSTVÍ BUTTIG - Výroba oblečení

KREJČOVSTVÍ BUTTIG

V krejčovství šijeme modely pro herečky, zpěvačky, moderátory TV, pro současné politické špičky nebo vybavujeme reprezentativními modely velvyslankyně na jejich mise. Ve stálé nabídce materiálů pro šití na zakázku jsou v krejčovství zastoupeny značky Dormeuil, Bateman Ogden & Co. Ltd., Holland Sherry a řada tuzemských

Praha Smíchovgroše:186

MiOl, dámské klobouky  - Výroba oblečení

MiOl, dámské klobouky

Navrhuji a vyrábím originální dámské klobouky na míru. Vybrat si můžete barvu, tvar i materiál dle příležitosti na jakou klobouk máte. Klobouk na zakázku může být elegantní i extravagantní. 2x ročně tvořím také kolekci klobouků, kterou si můžete vyzkoušet a zakoupit v mém ateliéru v Praze.

Praha Karlíngroše:176

KEMROVÁ RADOMÍRA - Výroba oblečení

KEMROVÁ RADOMÍRA

S návrhem modelu a výběrem materiálu Vám poradí zkušení odborníci s dlouholetou praxí. Firma nabízí celou řadu možností jak vytvořit Váš dokonalý styl v oblékání i líčení. Kromě výše uvedené nabídky máte možnost seznámit se zde i se zajímavými informacemi a výrobky z oblasti zdraví.

Praha Strašnicegroše:168

Salón Mireli - půjčovna šatů Praha 5 - Smíchov - Výroba oblečení

Salón Mireli - půjčovna šatů Praha 5 - Smíchov

Salón Mireli - prodej a půjčování plesových, svatebních a společenských šatů včetně spodnic a krimolín. Nabízíme dětské šaty, koktejlky či doplňky a bižuterii. V našem salónu nabízíme i výprodej společenských a svatebních šatů za výjmečné ceny.

Praha Smíchovgroše:161

KOŠTÁLOVÁ MICHAELA - Výroba oblečení

KOŠTÁLOVÁ MICHAELA

Nabídka čepic, rukavic, kabelek, peněženek, dřevěných náramků, doplňků do vlasů, náučnic, pašmín či čajů i bylin.

Praha Žižkovgroše:153

UNIDAX s.r.o. - Výroba oblečení

UNIDAX s.r.o.

Dodáváme kabelky, aktovky, peněženky, opasky, cestovní zavazadla, dámskou obuv a šperky. Nabízíme výrobky značek RIPANI, Renato Angi, S.Fiorentino, Gironacci a české výroby FACEBAG.

Praha Holešovicegroše:144

Kožešnictví Letná s.r.o. - Praha 7 - Výroba oblečení

Kožešnictví Letná s.r.o. - Praha 7

Kožešnictví Letná s.r.o. se specializujeme se na výrobu, prodej a opravy kožených oděvů, velurových a kožešinových výrobků. Prodáváme také koženou galanterii, aktovky, kabelky, peněženky či opasky. Provádíme chemické čištění. Příjem do komise pouze v úterý od 9,00 hod. do 12,00 hod. a od 13,00 hod. do 18,00 hod.

Praha Holešovicegroše:120

FIALOVÁ BARBORA MgA. - Výroba oblečení

FIALOVÁ BARBORA MgA.

Nabízím také možnost zakázkové tvorby. Součástí mého sortimentu jsou také různé doplňky včetně bižuterie, pásků nebo psaníček. V obchodě je možné zakoupit také doplňky od jiných výrobců

Praha Vinohradygroše:120

KAMA s.r.o. - Výroba oblečení

KAMA s.r.o.

Zabýváme se výrobou funkčního pleteného oblečení pro zimní sporty a volný čas. Nabízíme zimní čepice, dámské i pánské svetry a dětské čepice.

Praha Sedlecgroše:108

GENTRY ROW s.r.o. - Výroba oblečení

GENTRY ROW s.r.o.

Nabídka šití luxusních pánských obleků na míru, košil, slavnostních obleků a prodej látek Scabal 1938.

Praha Hostivařgroše:102

V katerogii Výroba oblečení je zařazeno 19 firem

1