16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Výroba papírnického zboží

Přidej Firmu Zdarma

Výroba papírnického zboží - firmy

TOPPAPÍR - Výroba papírnického zboží

TOPPAPÍR

Velkoprodejce nejen papírenského zboží

Praha Strašnicegroše:398

ARTEDIT s.r.o. - polygrafické služby - Výroba papírnického zboží

ARTEDIT s.r.o. - polygrafické služby

ARTEDIT s.r.o. - polygrafické služby - provozujeme v Praze grafické studio. Nabízíme zpracování knižní sazby i barevných publikací. Realizujeme až do fáze tisku. Provádíme předtiskovou přípravu, scanování a tisk na klíč se specializací na periodika, knižní produkci, výroční zprávy a katalogy.

Praha Nové Městogroše:296

KEJMAR JAKUB - Výroba papírnického zboží

KEJMAR JAKUB

Vazby: kroužková, drátěná, relido, steel, termo a V1. Tisk a vazba kalendářů. Tisk a vazba diplomové práce. Laminování, vizitky, razítka Trodat a Colop, skenování, kompletační práce.

Praha Kobylisygroše:290

ATAK Studio – Papírové obaly - Výroba papírnického zboží

ATAK Studio – Papírové obaly

Zabýváme se výrobou papírových obalů a tašek na zakázku. Pracujeme s různými druhy papíru. Nabízíme papírové tašky z křídového či ofsetového papíru, s lesklý i matným laminem.

Praha Karlíngroše:208

DRUTĚVA - Výroba papírnického zboží

DRUTĚVA

Zakázkové šití propagačních předmětů. Ruční výroba kartáčnického zboží, lehké a potahované kartonáže. Nabídka pronájmu nebytových prostor.

Praha Holešovicegroše:198

ALBI ČESKÁ REPUBLIKA a.s. - Výroba papírnického zboží

ALBI ČESKÁ REPUBLIKA a.s.

Výroba a prodej blahopřání, dárkových předmětů, balicího sortimentu a společenských her. Nabízíme také přání do obálky, pohlednice, balicí papíry, kosmetické dárky, čaje s textem, dárky pro relaxaci, čokoládové pochoutky a další. V našem sortimentu také naleznete trička, polštáře a hřejivou plyš.

Praha Karlíngroše:177

Nakladatelství Ivak Král - Výroba papírnického zboží

Nakladatelství Ivak Král

Nakladatelství Ivak Král - nabízíme kalendáře a novoroční přání, kalendáře na zakázku dle Vašich požadavků, několikajazyčné publikace o Praze, fotografické služby, realizace zakázek od grafického návrhu až po tisk, výroba propagačních tiskovin, zajistíme přítisk.

Praha Nové Městogroše:111

EPICOS export import spol. s r.o. – Prodej plastových lahví - Výroba papírnického zboží

EPICOS export import spol. s r.o. – Prodej plastových lahví

Naše společnost vyrábí potravinářské obaly, čisticí prostředky a kosmetiku. Dodáváme PET preformy, plastové lahve a PE víčka různých velikostí, tvarů či gramáží.

Praha Vinohradygroše:68

KAMPI OFFICE s.r.o. - Výroba papírnického zboží

KAMPI OFFICE s.r.o.

Nabídka KAMPI OFFICE s.r.o. představuje ucelený a široký sortiment kancelářských potřeb, který zahrnuje více jak 8.000 skladových položek. Ten je doplněn o čistící a úklidové prostředky, drogerii, hygienu, obalový materiál, kancelářskou techniku, nábytek včetně doplňkového sortimentu potravin. Více než 700 produktů

Praha Modřanygroše:41

V katerogii Výroba papírnického zboží je zařazeno 9 firem

1