Výroba potravin

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Výroba potravin - firmy

Cukrová vata - Výroba potravin

Cukrová vata

Cukrová vata, výroba, pronájem, prodej, výrobník cukrové vaty, stroj na výrobu, pronájem stánků i s obsluhou, domácí cukrová vata.

Praha Hájegroše:429

Čajový klub Cha Dao a obchod čajem - Výroba potravin

Čajový klub Cha Dao a obchod čajem

Přijďte posedět nad šálkem čaje a byt chvíli sám se sebou. Vstupte tam kde starosti tají jak jarní ledy a kde čas je pouze abstraktní pojem. Vstupte tam kde na vlnách jasných myšlenek můžete dlouho rozprávět s přáteli a splétat nitky odvážných životních plánů.

Praha Nové Městogroše:372

Cukrarna DonPablo - Výroba potravin

Cukrarna DonPablo

Prijemne posezeni u kavy,vina v nekurackem prostredi. Vyborne klasicke zakusky jako je konakova spicka , vetrnik atd. Ale je mozne i ochutnat netradicni zakusky z italskych surovin. Rovnez Vam udelame zmrzlinovy pohar z vyberu 20 druhu zmrzlin. Cestou domu je mozne ochutnat nase nanuky. KDO JEDNOU OCHUTNA JIZ JINAM

Praha Libušgroše:342

Penguin EU s.r.o. - Výroba potravin

Penguin EU s.r.o.

Ledová káva COFFEE time Ledová káva s vynikající chutí a aroma, které neodoláte. Praktické a ekonomické balení, které můžete znovu otevřít ať jste kdekoli. Povzbudí Vás a přidá energii právě, když jí potřebujete! Poctivá chuť kvalitní kávy ocení odborníci na pravou kávu. Doporučujeme pít chlazenou. PROTŘEPAT,

Praha Vinohradygroše:329

Nature Notea, s.r.o. - Výroba potravin

Nature Notea, s.r.o.

Nature Notea, s.r.o. - původní výrobce originálních Pečených čajů. Zabýváme se výrobou a prodejem přírodních pečených a ovocných čajů bez konzervantů. Dále nabízíme ořechy v akátovém medu a Ledové Ovoce - kvalitní a chlazené nápoje bez obsahu chemických náhražek a konzervantů.

Praha Žižkovgroše:311

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství - Výroba potravin

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství

JAKUB KUBÍN - Řezníctví a uzenářství - Velkoobchodní,maloobchodní a online prodej chlazeného i mraženého masa, ryb, uzenin a jiných masných výrobků. Klasická prodejna masa a uzenin plus prodej pro velkoobchodní odběratele, zásobování hotelů, maso do restaurací a jídelen.

Praha Strašnicegroše:282

LL SPOL. S R. O. - Výroba potravin

LL SPOL. S R. O.

Náplní činnosti firmy je výroba a prodej rostlinných extraktů, nápojů, koncentrátů a sirupů výborné kvality a chuti. Výroba probíhá v Jižních Čechách, sídlo firmy je v Praze, kde lze také zakoupit její produkty, zejména pak To (bylinné koncentráty). Více na www.sirupy.eu a www.llcomp.cz.

Praha Veleslavíngroše:272

AMUNAK s.r.o. - Výrobky racionální výživy - Výroba potravin

AMUNAK s.r.o. - Výrobky racionální výživy

Zabýváme se výrobou a prodejem racionální výživy. Naše společnost se zabývá výrobou racionální výživy. Produkty, které vyrábíme, neobsahují žádné konzervační látky, cukry, chemická činidla, cholesterol a GMO suroviny. Pro bezlepkovou dietu je vhodných 90% výrobků.

Praha Nové Městogroše:269

Rupa spol. s r.o. - Výroba potravin

Rupa spol. s r.o.

Rupa spol, s.r.o vyrábí müsli tyčinky FLY polomáčené, ořechové tyčinky Maxi Nuta, cereální tyčinky FLY Linie prebiotické a tyčinky bezlepkové. Dále vyrábí vánoční a velikonoční figurky, adventní kalendáře a sezónní nugátové tyčinky. Dále u nás naleznete zdravou výživu pro sportovce.

Praha Hostivařgroše:258

Cukrárna Marcipánka - Výroba potravin

Cukrárna Marcipánka

Cukrárna Marcipánka - vlastní výroba atypických, svatebních, dětských, narozeninových, firemních aj. dortů. Nabízíme i minidezerty, zákusky, svatební koláče a výslužky. Objednaný dort si můžete nechat doručit na místo oslavy se zárukou na dort. Veškeré dorty jsou vyráběny a modelovány bez forem, každý je originál. Pro

groše:251

Ovocné kytice Frutiko - Výroba potravin

Ovocné kytice Frutiko

Chcete překvapit a potěšit své blízké, známé, přátele či kolegy v práci netradičním dárkem? Pošlete jim kytici plnou zdraví vytvořenou z čerstvého ovoce a čokolády. Doručení květin a dárků z ovoce zajišťujeme po celé ČR. Ovocné kytice Frutiko si můžete objednat online na www.Frutiko.cz

Praha Modřanygroše:246

LAHŮDKY-PALMA spol. s r.o. - Výroba potravin

LAHŮDKY-PALMA spol. s r.o.

Z lahůdek nabízíme - saláty, pomazánky, chlebíčky, bagety, obložené pečivo, smažené výrobky a aspiky. Z uzenin – různé speciality, šunky, zabijačkové hody i možnost zakázkové výroby. Rovněž nabízíme zákusky a speciality na oslavy a rauty.

Praha Řepygroše:244

HELLMA GASTRONOMICKÝ SERVIS PRAHA spol. s r.o. - Výroba potravin

HELLMA GASTRONOMICKÝ SERVIS PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme také jednoporcové potraviny a gastro sortiment. Naleznete u nás čaje, sýry, másla a další. Balení na zakázku jednoporcových potravin i non-food produktů.

Praha Čakovicegroše:237

FANYS s.r.o. - Řeznictví Štrobl - Výroba potravin

FANYS s.r.o. - Řeznictví Štrobl

FANYS s.r.o. - Řeznictví Štrobl - Nabídka steakového masa z Urugwaye, Austrálie a Brazílie. Široký sortiment čerstvého masa, vybraných uzenin, sýrů, lahůdek a delikates, včetně nabídky vín pro každou příležitost. Zakládáme si na výběru těch nejkvalitnějších výrobků od českých výrobců uzenin a zpracovatelů masa. V

Praha Uhřiněvesgroše:212

Radev s.r.o. – maso na gril a výroba uzenin - Výroba potravin

Radev s.r.o. – maso na gril a výroba uzenin

Naše společnost provozuje na statku na okraji Prahy tradiční výrobu uzenin. Vycházíme z originálních receptur a starých norem ČSN. Dodáváme klobásy, párky, salámy a další masové výrobky.

Praha Újezd u Průhonicgroše:209

RYBEX CZ a.s. - Výroba potravin

RYBEX CZ a.s.

Vyrábíme lahůdky, pomazánky, rybí produkty

Praha Sedlecgroše:201

Country Life s.r.o. - Výroba potravin

Country Life s.r.o.

Bioprodejna Country life nabízí: biopotraviny a produkty zdravé výživy, nápoje, doplňky stravy, ekologická drogerie. Bio z českých ekofarem a z vlastní biopekárny. Součástí je vegetariánské bistro.

Praha Nové Městogroše:198

AR CATERING - Richard Spudil - Výroba potravin

AR CATERING - Richard Spudil

Nabízíme dodávky občerstvení a cateringové služby pro každou příležitost. Školení, prezentace, konference, pracovní obědy, firemní oslavy, rauty, coffee breaky, koktejly, svatby, rodinné oslavy a mnohem více. To vše ve vysoké kvalitě za přijatelné ceny.

Praha Řepygroše:190

AUGUR spol. s r.o. - Výroba potravin

AUGUR spol. s r.o.

Vyrábíme a distribuujeme lahůdky, uzeniny a smažené výrobky. Lahůdky vyrábíme podle receptur, jejichž základem jsou dřívější oborové normy.Lahůdky jsou dodávány volné nebo balené podle druhu výrobku a podle přání zákazníka. Lahůdky rozvážíme v chladících vozech v těchto oblastech: Praha a okolí, Rokycany, Mýto,

Praha Hlubočepygroše:171

Galaxy Food - orientální speciality Praha 6 - Výroba potravin

Galaxy Food - orientální speciality Praha 6

Galaxy Food - přední dodavatel čerstvého masa nejvyšší kvality. Po několika let působení na českém trhu, se stala Galaxy hlavním hráčem na poli maloobchodu i velkoobchodu s čerstvým masem splňující přísná kritéria HALAL a orientálními specialitami. Provoz řeznictví specializujícího se na orientální speciality, halal

Praha Dejvicegroše:170

V katerogii Výroba potravin je zařazeno 33 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?