22. května, 2019 - svátek má Emil

Výroba stavebnin

Přidej Firmu Zdarma

Výroba stavebnin - firmy

REVYKO INTER spol. s r.o. - Výroba stavebnin

REVYKO INTER spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku skleněné vitríny, výstavní panely, interaktivní expozice včetně osvětlení. Vyrábíme venkovní pouliční knihovny. Nabízíme zámečnickou zakázkovou kovovýrobu - ocel, nerez, mosaz, hliník a sklo. Výrobce světelné diodové reklamy Lightbanner. Navrhujeme a realizujeme originální interiéry.

Praha Kunraticegroše:581

Kamenictví Pražský kámen - Výroba stavebnin

Kamenictví Pražský kámen

Kamenné produkty od renomované firmy kamenictví Pražský kámen je sázka na jistotu. Krátce vám představíme některé z těch, které máme v nabídce. Bližší informace pak získáte v příslušné kategorii. Pravděpodobně za nejznámější produkty z kamene můžeme označit kamenné dlažby a kamenné obklady. Ale i další produkty stojí

Praha Kunraticegroše:532

Starmont, s.r.o. - Výroba stavebnin

Starmont, s.r.o.

Starmont, s.r.o.-Rekonstrukce bytových jader, koupelen a bytových interiérů. Přestavby bytů i rodinných domů na klíč. Zakázková výroba kuchyní. Prodej a montáž plovoucích podlah.

Praha Stodůlkygroše:384

Služby Morava spol.s.r.o - Výroba stavebnin

Služby Morava spol.s.r.o

Ekologická likvidace gastroodpadu z restaurací,jídelen a vývařoven.Likvidace použitých rostlinných olejů a vedení evidence o ekologické likvidaci zdarma.Prodej přírodního pískovce,okrasných kamenů a barevné kamenné drtě.Prodej gabionů.Skartace dokumentů zdarma.

Praha Staré Městogroše:314

IZOMAT stavebniny s.r.o. - Praha 5 Slivenec - Výroba stavebnin

IZOMAT stavebniny s.r.o. - Praha 5 Slivenec

Dodávky stavebních materiálů, stavebnin, výroba a prodej technických izolací. Vyrábíme izolační drtě. Dále nabízíme střešní krytiny, klempířské prvky, komíny, vodotěsné izolace, výrobky ze dřeva, okna a dveře, potřeby pro řemeslníky, drenáže a kanalizace. Možnost odvozu materiálu.

Praha Slivenecgroše:300

Miloslav Švehla - Výroba stavebnin

Miloslav Švehla

Miloslav Švehla-Výroba a montáž dřevěných či špaletových oken, eurooken, kazetových, atypických i obložkových dveří, vrat, samonosných schodů, zábradlí, obkladů stupňů a stěn, plotů a palubkových obkladů. Provádíme atypické truhlářské konstrukce. Používáme masivní dřevo: buk, dub, smrk a borovici

Praha Horní Měcholupygroše:207

Párty Stany Hned - Výroba stavebnin

Párty Stany Hned

Jsme specialisté na pronájmy a prodeje párty stanů, stanových hal, skladových hal a vybavení pro pořádání eventů a společenských akcí. Nabízíme služby v oblasti pronájmu a prodeje párty stanů, stanových a skladových hal, pódií, skákacích hradů a dalšího vybavení pro pořádání eventů a akcí. Dále nabízíme catering.

Praha Vršovicegroše:185

ERKADO - Výroba stavebnin

ERKADO

Interiérové dveře ERKADO - Výroba a prodej interiérových dveří i zárubní se širokým sortimentem výrobků. Komplexní dodávky - zaměření, výroba, montáž. Velkoobchod i maloobchod. V naší nabídce najdete posuvné dveře na stěnu, posuvné dveře do pouzdra, dvoukřídlé dveře, obložkové zárubně, kování.

Praha Strašnicegroše:167

IT Center, s.r.o. - Výroba stavebnin

IT Center, s.r.o.

Konstrukční, stavební, neizolované hliníkové, markýzové a stavební fasádní L/U/T profily pro okna, skříně, dveře, pro sítě proti hmyzu, valníkové nástavby, solární panely, sprchové kouty a pro reklamní účely. Hliníkové záclonové kolejnice, trubky, jekly.

Praha Vokovicegroše:116

MA-KRA PLUS s.r.o. - průmyslové podlahy - Výroba stavebnin

MA-KRA PLUS s.r.o. - průmyslové podlahy

Nabízíme lité bezesparé podlahy na bázi epoxidových a polyuretanových pryskyřic, epoxidové stěrky, plastbetony, různé druhy plniv a pigmentů. Lité antistatické podlahy jsou vhodné pro provozy s vysokou mechanickou a chemickou odolností v průmyslu i soukromé výstavbě. Sanace betonových konstrukcí.

Praha Hájegroše:93

PREFA PRAHA – betonové stropy - Výroba stavebnin

PREFA PRAHA – betonové stropy

Součástí našeho rozsáhlého výrobního programu jsou stropní panely Spiroll. Dále dodáváme kupříkladu plotové stěnové dílce, železobetonové sloupy či protihlukové stěny.

Praha Malešicegroše:59

TBG METROSTAV s.r.o. – výroba a čerpání betonu - Výroba stavebnin

TBG METROSTAV s.r.o. – výroba a čerpání betonu

Naše firma působí jako výrobce a dodavatel betonu. Zajišťujeme výrobu a dodání betonu pro mnoho různých stavebních účelů. Součástí našich služeb je i čerpání betonu.

Praha Karlíngroše:14

V katerogii Výroba stavebnin je zařazeno 12 firem

1
Centrum Paraple