27. října, 2016 - svátek má Šarlota

Výroba stavebnin

Přidej Firmu Zdarma

Výroba stavebnin - firmy

REVYKO INTER spol. s r.o. - Výroba stavebnin

REVYKO INTER spol. s r.o.

Vyrábíme na zakázku skleněné vitríny, výstavní panely, interaktivní expozice včetně osvětlení. Vyrábíme venkovní pouliční knihovny. Nabízíme zámečnickou zakázkovou kovovýrobu - ocel, nerez, mosaz, hliník a sklo. Výrobce světelné diodové reklamy Lightbanner. Navrhujeme a realizujeme originální interiéry.

Praha Kunraticegroše:356

Starmont, s.r.o. - Výroba stavebnin

Starmont, s.r.o.

Starmont, s.r.o.-Rekonstrukce bytových jader, koupelen a bytových interiérů. Přestavby bytů i rodinných domů na klíč. Zakázková výroba kuchyní. Prodej a montáž plovoucích podlah.

Praha Stodůlkygroše:297

Kamenictví Pražský kámen - Výroba stavebnin

Kamenictví Pražský kámen

Kamenné produkty od renomované firmy kamenictví Pražský kámen je sázka na jistotu. Krátce vám představíme některé z těch, které máme v nabídce. Bližší informace pak získáte v příslušné kategorii. Pravděpodobně za nejznámější produkty z kamene můžeme označit kamenné dlažby a kamenné obklady. Ale i další produkty stojí

Praha Kunraticegroše:277

Služby Morava spol.s.r.o - Výroba stavebnin

Služby Morava spol.s.r.o

Ekologická likvidace gastroodpadu z restaurací,jídelen a vývařoven.Likvidace použitých rostlinných olejů a vedení evidence o ekologické likvidaci zdarma.Prodej přírodního pískovce,okrasných kamenů a barevné kamenné drtě.Prodej gabionů.Skartace dokumentů zdarma.

Praha Staré Městogroše:236

Miloslav Švehla - Výroba stavebnin

Miloslav Švehla

Miloslav Švehla-Výroba a montáž dřevěných či špaletových oken, eurooken, kazetových, atypických i obložkových dveří, vrat, samonosných schodů, zábradlí, obkladů stupňů a stěn, plotů a palubkových obkladů. Provádíme atypické truhlářské konstrukce. Používáme masivní dřevo: buk, dub, smrk a borovici

Praha Horní Měcholupygroše:123

IT Center, s.r.o. - Výroba stavebnin

IT Center, s.r.o.

Konstrukční, stavební, neizolované hliníkové, markýzové a stavební fasádní L/U/T profily pro okna, skříně, dveře, pro sítě proti hmyzu, valníkové nástavby, solární panely, sprchové kouty a pro reklamní účely. Hliníkové záclonové kolejnice, trubky, jekly.

Praha Vokovicegroše:68

ERKADO - Výroba stavebnin

ERKADO

Interiérové dveře ERKADO - Výroba a prodej interiérových dveří i zárubní se širokým sortimentem výrobků. Komplexní dodávky - zaměření, výroba, montáž. Velkoobchod i maloobchod. V naší nabídce najdete posuvné dveře na stěnu, posuvné dveře do pouzdra, dvoukřídlé dveře, obložkové zárubně, kování.

Praha Strašnicegroše:56

PREFA PRAHA – betonové stropy - Výroba stavebnin

PREFA PRAHA – betonové stropy

Součástí našeho rozsáhlého výrobního programu jsou stropní panely Spiroll. Dále dodáváme kupříkladu plotové stěnové dílce, železobetonové sloupy či protihlukové stěny.

Praha Malešicegroše:14

V katerogii Výroba stavebnin je zařazeno 8 firem

1