Výroba výrobních strojů

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Výroba výrobních strojů - firmy

INTERGAST a.s. - Výroba výrobních strojů

INTERGAST a.s.

Poskytujeme odborné služby v oblastní gastronomie. Naši vyškolení pracovníci pomáhají jak při navrhování nového provozu, tak při doplnění stávajícího. Svými zkušenostmi pomáhají při výběru technologie v závislosti na druhu a kvantitě upravovaných pokrmů.

Praha Záběhlicegroše:324

ORS, spol. s r.o. - Výroba výrobních strojů

ORS, spol. s r.o.

V současné době má firma ORS spol. s r.o. výhradní zastoupení na českém a slovenském trhu deseti německých firem a jedné francouzské. Vlastnictví firmy je stále v rukách zakládajících členů bez jakéhokoliv zahraničního kapitálu. Je samozřejmostí, že pro své zákazníky zajišťuje nejen dodávky nových strojních

Praha Ruzyněgroše:134

CSEN s.r.o., zámečnictví, Praha 9, Dolní Počernice - Výroba výrobních strojů

CSEN s.r.o., zámečnictví, Praha 9, Dolní Počernice

CSEN s.r.o., zámečnictví, Praha 9, Dolní Počernice: zabýváme se výrobou lisovacích nástrojů, strojním zpracováním kovů a ostatních materiálů. Nabízíme opravárenské a zámečnické práce, dodáváme kovové konstrukce, vrata, vrátka a oplocení. Montujeme strojní celky. Provádím opravy průmyslových převodovek a výměny ložisek.

Praha Dolní Počernicegroše:113

LYMBA - výroba nerezového zařízení - Výroba výrobních strojů

LYMBA - výroba nerezového zařízení

LYMBA - Milan BUMBÁLEK - Vyrábíme a prodáváme nerezové zařízení pro gastronomii. Dodáváme gastronomickou technologii. Nabízíme nerezový nábytek, sporáky, konvektomaty, chladničky, výčepy, pracovní i chlazené stoly, dřezy, dvoudřezy a regály. Zajišťujeme atypickou výrobu z nerezu.

Praha Černý Mostgroše:30

František Turna - Výroba výrobních strojů

František Turna

kovovýroba, práce s nerezem, sváření všech materiálů včetně hliníku.

Praha Písnicegroše:20

V katerogii Výroba výrobních strojů je zařazeno 5 firem

1
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?