29. března, 2017 - svátek má Taťána

Výroba zdravotnické techniky

Přidej Firmu Zdarma

Výroba zdravotnické techniky - firmy

Neodent, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Neodent, s.r.o.

Poskytujeme kompletní zubní péči na vysoké odborné úrovni.

Praha Staré Městogroše:305

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o. - Výroba zdravotnické techniky

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o.

Prodáváme zdravotnickou techniku, přístroje a pomůcky, vybavení pro laboratoře a zdravotnická zařízení. Jsme výhradní distributor NOVA Biomedical. Zaměřujeme se na klinické a příruční analyzátory.

Praha Stodůlkygroše:298

Kurka.Med s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Kurka.Med s.r.o.

Prodej lékařské techniky. Přístroje pro funkční vyšetření plic a srdce jako je spirometrie, bodypletysmografie, difuzní kapacita plic, impulzní oscilometrie, dále pro kardiorespirační diagnostiku, elektrofyzioligii - ENG a spánkovou diagnostiku.

Praha Michlegroše:251

Medista spol. s r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Medista spol. s r.o.

Firma MEDISTA spol.s r.o. zajišťuje prodej, zákaznický a technický servis zdravotnické techniky v oblasti hematologie, biochemie, transfuziologie, osobních glukometrů a veterinární medicíny.

Praha Holešovicegroše:236

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů - Výroba zdravotnické techniky

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů

V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál. Molitan, látky, koženka, žíně, nářadí, jehly, nitě, lepidla, hřebíky... Podnikatelům poskytujeme výrazné množstevní slevy, čalounické zboží u nás často nakupují i kutilové. Matrace nejen pro celebrity Mezi naše klienty patří také

Praha Nuslegroše:228

ASH s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

ASH s.r.o.

Kompletní sortiment schodolezů Liftkar, dále moderní LG 2004, LG 2020, Jolly a Explorer. Předvedení pásových a kolečkových schodolezů zdarma.

Praha Chodovgroše:216

Madisson, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Madisson, s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Nabídka společnosti je profilována do 4 základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, hydroterapie, wellness a fitnes.

Praha Uhřiněvesgroše:214

Zdravpro, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Zdravpro, s.r.o.

Prodej ortopedických pomůcek a zdravotnických materiálů. Prodáváme zdravotní ortézy a bandáže Donjoy, kompresní punčochy a ortopedickou obuv, dále pleny Inko, rehabilitační pomůcky a nástroje, vložky, hole, glukometry, tlakoměry, měřící přístroje.

Praha Staré Městogroše:201

Oxylife Hyperbaricka komora a kyslikove koncentratory - Výroba zdravotnické techniky

Oxylife Hyperbaricka komora a kyslikove koncentratory

Hyperbaricke komory, kyslikove koncentratory, kyslik, kyslikova voda. Hyperbaricka oxygenoterapie - řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Prenosna nafukovaci hyperbaricka komora od Oxylife

Praha Vinohradygroše:194

Agmeco LT, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Agmeco LT, s.r.o.

AGMECO LT s.r.o. se zaměřuje na radiační onkologii, pomůcky zdravotnické techniky a náhrady sádrových fixací. Z výrobního programu se specializuje zejména na hydraulické nůžkové zvedací plošiny.

Praha Chodovgroše:193

A care a.s. - Výroba zdravotnické techniky

A care a.s.

A care a.s. prodává zdravotnické prostředky a přístroje pro radiologii a angiologii, kardiologii, anestezii a intenzivní péči, léčbu bolesti, neurologii, hojení ran. Nabízí také potřeby a vybavení pro rehabilitaci, fitness, kosmetiku a kadeřnictví. Věnuje se distribuci produktů pro veterinu a chovatele.

Praha Modřanygroše:190

Balance step - Výroba zdravotnické techniky

Balance step

Vyrábíme, prodáváme a distribuujeme rehabilitační a sportovní pomůcky Balancestep. Pomůcky zlepšují stabilitu, prospívají kolenům, posilují tělo a odstraňují bolesti zad. Využívají se v oblasti rehabilitace, ortopedie, gynekologie či fyzioterapie.

Praha Chodovgroše:184

CHARLES - Kompozity s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

CHARLES - Kompozity s.r.o.

Zakázková výroba kompozitů - Aplikujeme carbon, kevlar karbon, uhlík, sklolaminát, laminát a jiné kompozity. Vyrábíme makety, CNC modely, formy, prototypy, závodní lodě, tuningové doplňky, carbonové díly a tuningové úpravy, karoserie, kapotáž, designový nábytek, stínidla, 3D reklama, plastiky, filmové a divadelní

Praha Letňanygroše:180

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prodeje zdravotnické techniky, spotřebního materiálu a záručního a pozáručního servisu.

Praha Holešovicegroše:177

Ing. Josef Kolomazník - Kolex - Výroba zdravotnické techniky

Ing. Josef Kolomazník - Kolex

Výroba zdravotnických a chirurgických přístroju,sond,gumových míčů,zdravotnické pryže.

Praha Kyjegroše:174

Safesport s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Safesport s.r.o.

Prodej sportovních ortéz, bandáží, tejpovacích a kinesio pásků, potřeb pro fyzioterapeuty a maséry značek Mueller Sports Medicine a Active Ankle, Nasara, ortopedické obuvi značky PETER LEGWOOD.

Praha Vinohradygroše:157

Ortopedické pomůcky s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Ortopedické pomůcky s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem ortopedických pomůcek. Nabízíme tonometry, zdravotnickou obuv pro děti i dospělé, obinadla, náplasti a protézy i ortézy dolních a horních končetin. Prodáváme zdravotní polštáře, zahřívací dečky, kompresivní punčochy, protiskluzové násadce a poutka k holím.

Praha Bubenečgroše:151

MediBase Prague s.r.o. s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

MediBase Prague s.r.o. s.r.o.

Prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme operační a vyšetřovací světla LUXO, lékařské teploměry, dermatologické lupy, měřiče krevního tlaku, lasery CoolTouch, IPL a frakční lasery firmy Photonova.

groše:146

Jenso - Výroba zdravotnické techniky

Jenso

Firma JENSO nabízí vybavení ordinací a kosmetických salonů přístrojovou technikou, zařízením a dalšími doplňky. Upřednostňuje české výrobce, kteří se kvalitou a provedením vyrovnají a v mnohém předčí zahraniční konkurenci

Praha Modřanygroše:135

Zdravotnícke potřeby - mojepece.cz - Výroba zdravotnické techniky

Zdravotnícke potřeby - mojepece.cz

Provozuje internetový obchod zaměřený na prodej ortopedických, inkontinenčních a kompenzačních pomůcek. Nabízí ortézy, bandáže, ochranné návleky, těhotenské, břišní i bederní pásy a gelové obličejové masky. Dále jsou k dispozici plenkové kalhotky, vložky či absorpční podložky a jiné.

Praha Vokovicegroše:129

V katerogii Výroba zdravotnické techniky je zařazeno 36 firem

12Další