19. září, 2018 - svátek má Zita

Výroba zdravotnické techniky

Přidej Firmu Zdarma

Výroba zdravotnické techniky - firmy

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů - Výroba zdravotnické techniky

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů

V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál. Molitan, látky, koženka, žíně, nářadí, jehly, nitě, lepidla, hřebíky... Podnikatelům poskytujeme výrazné množstevní slevy, čalounické zboží u nás často nakupují i kutilové. Matrace nejen pro celebrity Mezi naše klienty patří také

Praha Nuslegroše:396

Neodent, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Neodent, s.r.o.

Poskytujeme kompletní zubní péči na vysoké odborné úrovni.

Praha Staré Městogroše:341

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o. - Výroba zdravotnické techniky

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o.

Prodáváme zdravotnickou techniku, přístroje a pomůcky, vybavení pro laboratoře a zdravotnická zařízení. Jsme výhradní distributor NOVA Biomedical. Zaměřujeme se na klinické a příruční analyzátory.

Praha Stodůlkygroše:310

Hyperbaricka komora  Oxylife a kyslikove koncentratory - Výroba zdravotnické techniky

Hyperbaricka komora Oxylife a kyslikove koncentratory

Hyperbaricke komory, kyslikove koncentratory, kyslik, kyslikova voda. Hyperbaricka oxygenoterapie - řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Prenosna nafukovaci hyperbaricka komora od Oxylife

Praha Vinohradygroše:272

Kurka.Med s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Kurka.Med s.r.o.

Prodej lékařské techniky. Přístroje pro funkční vyšetření plic a srdce jako je spirometrie, bodypletysmografie, difuzní kapacita plic, impulzní oscilometrie, dále pro kardiorespirační diagnostiku, elektrofyzioligii - ENG a spánkovou diagnostiku.

Praha Michlegroše:272

Medista spol. s r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Medista spol. s r.o.

Firma MEDISTA spol.s r.o. zajišťuje prodej, zákaznický a technický servis zdravotnické techniky v oblasti hematologie, biochemie, transfuziologie, osobních glukometrů a veterinární medicíny.

Praha Holešovicegroše:245

Madisson, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Madisson, s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Nabídka společnosti je profilována do 4 základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, hydroterapie, wellness a fitnes.

Praha Uhřiněvesgroše:244

Moramedica SE - Výroba zdravotnické techniky

Moramedica SE

Moramedica SE dodává zdravotnické celky na klíč, modulární operační sály, operační stoly, operační světla, zákrokové operační stoly, zdravotnické vozíky, transportní vozíky, stretchery, pulsní oxymetry. Řeším čisté prostory, antidekubitní systémy.

Praha Hradčanygroše:240

Zdravpro, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Zdravpro, s.r.o.

Prodej ortopedických pomůcek a zdravotnických materiálů. Prodáváme zdravotní ortézy a bandáže Donjoy, kompresní punčochy a ortopedickou obuv, dále pleny Inko, rehabilitační pomůcky a nástroje, vložky, hole, glukometry, tlakoměry, měřící přístroje.

Praha Staré Městogroše:237

ASH s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

ASH s.r.o.

Kompletní sortiment schodolezů Liftkar, dále moderní LG 2004, LG 2020, Jolly a Explorer. Předvedení pásových a kolečkových schodolezů zdarma.

Praha Chodovgroše:231

A care a.s. - Výroba zdravotnické techniky

A care a.s.

A care a.s. prodává zdravotnické prostředky a přístroje pro radiologii a angiologii, kardiologii, anestezii a intenzivní péči, léčbu bolesti, neurologii, hojení ran. Nabízí také potřeby a vybavení pro rehabilitaci, fitness, kosmetiku a kadeřnictví. Věnuje se distribuci produktů pro veterinu a chovatele.

Praha Modřanygroše:205

Agmeco LT, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Agmeco LT, s.r.o.

AGMECO LT s.r.o. se zaměřuje na radiační onkologii, pomůcky zdravotnické techniky a náhrady sádrových fixací. Z výrobního programu se specializuje zejména na hydraulické nůžkové zvedací plošiny.

Praha Chodovgroše:199

Balance step - Výroba zdravotnické techniky

Balance step

Vyrábíme, prodáváme a distribuujeme rehabilitační a sportovní pomůcky Balancestep. Pomůcky zlepšují stabilitu, prospívají kolenům, posilují tělo a odstraňují bolesti zad. Využívají se v oblasti rehabilitace, ortopedie, gynekologie či fyzioterapie.

Praha Chodovgroše:193

CHARLES - Kompozity s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

CHARLES - Kompozity s.r.o.

Zakázková výroba kompozitů - Aplikujeme carbon, kevlar karbon, uhlík, sklolaminát, laminát a jiné kompozity. Vyrábíme makety, CNC modely, formy, prototypy, závodní lodě, tuningové doplňky, carbonové díly a tuningové úpravy, karoserie, kapotáž, designový nábytek, stínidla, 3D reklama, plastiky, filmové a divadelní

Praha Letňanygroše:192

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prodeje zdravotnické techniky, spotřebního materiálu a záručního a pozáručního servisu.

Praha Holešovicegroše:192

Ing. Josef Kolomazník - Kolex - Výroba zdravotnické techniky

Ing. Josef Kolomazník - Kolex

Výroba zdravotnických a chirurgických přístroju,sond,gumových míčů,zdravotnické pryže.

Praha Kyjegroše:186

Safesport s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Safesport s.r.o.

Prodej sportovních ortéz, bandáží, tejpovacích a kinesio pásků, potřeb pro fyzioterapeuty a maséry značek Mueller Sports Medicine a Active Ankle, Nasara, ortopedické obuvi značky PETER LEGWOOD.

Praha Vinohradygroše:169

Ortopedické pomůcky s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Ortopedické pomůcky s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem ortopedických pomůcek. Nabízíme tonometry, zdravotnickou obuv pro děti i dospělé, obinadla, náplasti a protézy i ortézy dolních a horních končetin. Prodáváme zdravotní polštáře, zahřívací dečky, kompresivní punčochy, protiskluzové násadce a poutka k holím.

Praha Bubenečgroše:163

MediBase Prague s.r.o. s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

MediBase Prague s.r.o. s.r.o.

Prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme operační a vyšetřovací světla LUXO, lékařské teploměry, dermatologické lupy, měřiče krevního tlaku, lasery CoolTouch, IPL a frakční lasery firmy Photonova.

groše:158

Jenso - Výroba zdravotnické techniky

Jenso

Firma JENSO nabízí vybavení ordinací a kosmetických salonů přístrojovou technikou, zařízením a dalšími doplňky. Upřednostňuje české výrobce, kteří se kvalitou a provedením vyrovnají a v mnohém předčí zahraniční konkurenci

Praha Modřanygroše:153

V katerogii Výroba zdravotnické techniky je zařazeno 36 firem

12Další