Výroba zdravotnické techniky

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Výroba zdravotnické techniky - firmy

Neodent, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Neodent, s.r.o.

Poskytujeme kompletní zubní péči na vysoké odborné úrovni.

Praha Staré Městogroše:281

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o. - Výroba zdravotnické techniky

TECOM Analytical Systems CS, spol. s r.o.

Prodáváme zdravotnickou techniku, přístroje a pomůcky, vybavení pro laboratoře a zdravotnická zařízení. Jsme výhradní distributor NOVA Biomedical. Zaměřujeme se na klinické a příruční analyzátory.

Praha Stodůlkygroše:274

Medista spol. s r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Medista spol. s r.o.

Firma MEDISTA spol.s r.o. zajišťuje prodej, zákaznický a technický servis zdravotnické techniky v oblasti hematologie, biochemie, transfuziologie, osobních glukometrů a veterinární medicíny.

Praha Holešovicegroše:212

Kurka.Med s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Kurka.Med s.r.o.

Prodej lékařské techniky. Přístroje pro funkční vyšetření plic a srdce jako je spirometrie, bodypletysmografie, difuzní kapacita plic, impulzní oscilometrie, dále pro kardiorespirační diagnostiku, elektrofyzioligii - ENG a spánkovou diagnostiku.

Praha Michlegroše:200

ASH s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

ASH s.r.o.

Kompletní sortiment schodolezů Liftkar, dále moderní LG 2004, LG 2020, Jolly a Explorer. Předvedení pásových a kolečkových schodolezů zdarma.

Praha Chodovgroše:183

Agmeco LT, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Agmeco LT, s.r.o.

AGMECO LT s.r.o. se zaměřuje na radiační onkologii, pomůcky zdravotnické techniky a náhrady sádrových fixací. Z výrobního programu se specializuje zejména na hydraulické nůžkové zvedací plošiny.

Praha Chodovgroše:181

Madisson, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Madisson, s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Nabídka společnosti je profilována do 4 základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, hydroterapie, wellness a fitnes.

Praha Uhřiněvesgroše:178

Zdravpro, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Zdravpro, s.r.o.

Prodej ortopedických pomůcek a zdravotnických materiálů. Prodáváme zdravotní ortézy a bandáže Donjoy, kompresní punčochy a ortopedickou obuv, dále pleny Inko, rehabilitační pomůcky a nástroje, vložky, hole, glukometry, tlakoměry, měřící přístroje.

Praha Staré Městogroše:171

Ing. Josef Kolomazník - Kolex - Výroba zdravotnické techniky

Ing. Josef Kolomazník - Kolex

Výroba zdravotnických a chirurgických přístroju,sond,gumových míčů,zdravotnické pryže.

Praha Kyjegroše:159

Balance step - Výroba zdravotnické techniky

Balance step

Vyrábíme, prodáváme a distribuujeme rehabilitační a sportovní pomůcky Balancestep. Pomůcky zlepšují stabilitu, prospívají kolenům, posilují tělo a odstraňují bolesti zad. Využívají se v oblasti rehabilitace, ortopedie, gynekologie či fyzioterapie.

Praha Chodovgroše:157

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

A.M.I. - Analytical Medical Instruments, s.r.o.

Zajišťujeme kompletní servis v oblasti prodeje zdravotnické techniky, spotřebního materiálu a záručního a pozáručního servisu.

Praha Holešovicegroše:153

CHARLES - Kompozity s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

CHARLES - Kompozity s.r.o.

Zakázková výroba kompozitů - Aplikujeme carbon, kevlar karbon, uhlík, sklolaminát, laminát a jiné kompozity. Vyrábíme makety, CNC modely, formy, prototypy, závodní lodě, tuningové doplňky, carbonové díly a tuningové úpravy, karoserie, kapotáž, designový nábytek, stínidla, 3D reklama, plastiky, filmové a divadelní

Praha Letňanygroše:147

A care a.s. - Výroba zdravotnické techniky

A care a.s.

A care a.s. prodává zdravotnické prostředky a přístroje pro radiologii a angiologii, kardiologii, anestezii a intenzivní péči, léčbu bolesti, neurologii, hojení ran. Nabízí také potřeby a vybavení pro rehabilitaci, fitness, kosmetiku a kadeřnictví. Věnuje se distribuci produktů pro veterinu a chovatele.

Praha Modřanygroše:145

Ortopedické pomůcky s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Ortopedické pomůcky s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem ortopedických pomůcek. Nabízíme tonometry, zdravotnickou obuv pro děti i dospělé, obinadla, náplasti a protézy i ortézy dolních a horních končetin. Prodáváme zdravotní polštáře, zahřívací dečky, kompresivní punčochy, protiskluzové násadce a poutka k holím.

Praha Bubenečgroše:130

Safesport s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

Safesport s.r.o.

Prodej sportovních ortéz, bandáží, tejpovacích a kinesio pásků, potřeb pro fyzioterapeuty a maséry značek Mueller Sports Medicine a Active Ankle, Nasara, ortopedické obuvi značky PETER LEGWOOD.

Praha Vinohradygroše:121

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů - Výroba zdravotnické techniky

Čalounictví-Matrace na míru do 3 dnů

V naší prodejně zakoupíte věškeré čalounické potřeby a čalounický materiál. Molitan, látky, koženka, žíně, nářadí, jehly, nitě, lepidla, hřebíky... Podnikatelům poskytujeme výrazné množstevní slevy, čalounické zboží u nás často nakupují i kutilové. Matrace nejen pro celebrity Mezi naše klienty patří také

Praha Nuslegroše:120

MediBase Prague s.r.o. s.r.o. - Výroba zdravotnické techniky

MediBase Prague s.r.o. s.r.o.

Prodej a servis zdravotnické techniky. Nabízíme operační a vyšetřovací světla LUXO, lékařské teploměry, dermatologické lupy, měřiče krevního tlaku, lasery CoolTouch, IPL a frakční lasery firmy Photonova.

groše:119

Jenso - Výroba zdravotnické techniky

Jenso

Firma JENSO nabízí vybavení ordinací a kosmetických salonů přístrojovou technikou, zařízením a dalšími doplňky. Upřednostňuje české výrobce, kteří se kvalitou a provedením vyrovnají a v mnohém předčí zahraniční konkurenci

Praha Modřanygroše:114

Oxylife Hyperbaricka komora a kyslikove koncentratory - Výroba zdravotnické techniky

Oxylife Hyperbaricka komora a kyslikove koncentratory

Hyperbaricke komory, kyslikove koncentratory, kyslik, kyslikova voda. Hyperbaricka oxygenoterapie - řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Prenosna nafukovaci hyperbaricka komora od Oxylife

Praha Vinohradygroše:110

Zdravotnícke potřeby - mojepece.cz - Výroba zdravotnické techniky

Zdravotnícke potřeby - mojepece.cz

Provozuje internetový obchod zaměřený na prodej ortopedických, inkontinenčních a kompenzačních pomůcek. Nabízí ortézy, bandáže, ochranné návleky, těhotenské, břišní i bederní pásy a gelové obličejové masky. Dále jsou k dispozici plenkové kalhotky, vložky či absorpční podložky a jiné.

Praha Vokovicegroše:102

V katerogii Výroba zdravotnické techniky je zařazeno 36 firem

12Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?