20. února, 2019 - svátek má Oldřich

Vzduchotechnika Praha

Níže naleznete firmy jež se zabívají prodejem, servisem, poradenstvím či montáží vzduchotechniky v Praze. Sekce Vzduchotechnika Praha je určena výlučně pro tyto firmy z Prahy, prosím nevkládejte firmy které se nevztahují ke vzduchotechnice, děkujeme. Pokud máte zájem o vložení Vaší firmy do této takegorie se vzduchotechnikou, tak se prosím zaregistrujte.

Přidej Firmu Zdarma

Vzduchotechnika Praha - firmy

Petr Wenzel - klimatizace Praha - Vzduchotechnika Praha

Petr Wenzel - klimatizace Praha

Montáž, revize a servis klimatizací provádíme všech typů a značek. Nejčastěji provádíme montáž, servis a revize klimatizací LG, Toshiba, Haier, Midea, Acond, Mitsubishi, Daikin, Sinclair. Prodej klimatizací LG, Toshiba, Acond,Sinclair, Haier, Midea.

Praha Horní Měcholupygroše:1144

OK Term Heating s.r.o. - Vzduchotechnika Praha

OK Term Heating s.r.o.

Nabízíme solární zásobníky, zakázkové nádrže na tepelná čerpadla, ohřívače vody, vysokolitrážní ohřívače, systémy pro vytápění a teplou vodu.

Praha Hlubočepygroše:561

JR KLIMA, s.r.o. - Vzduchotechnika Praha

JR KLIMA, s.r.o.

JR KLIMA, s.r.o. zajištuje prodej, dodávku, montáž včetně poradenství a projekci - vzduchotechnika, klimatizace, chlazení, odvlhčování a vytápění. Pro firemní, soukromé a průmyslové prostory. Komplexní péče o zákazníka, servis, údržba zařízení.

Praha Radotíngroše:375

IVSETU s.r.o. - Vzduchotechnika Praha

IVSETU s.r.o.

Naše firma je výhradním dodavatelem infračerveného podlahového vytápění «Heating rail» založeného na tenkých a pružných karbonových topných rohožích. «Heating rail» je sofistikovanější, bezpečnější, úspornější a šetrnější k životnímu prostředí ve srovnání s obdobnými systémy elektrického vytápění. Má léčivé

Praha Jinonicegroše:368

Ventila vzduchotechnika, s.r.o. - eshop se vzduchotechnikou - Vzduchotechnika Praha

Ventila vzduchotechnika, s.r.o. - eshop se vzduchotechnikou

Maloobchodní a velkoobchodní prodej vzduchotechniky, ventilátorů, digestoří, potrubí, kolen, odboček, zpětných klapek, spojek a dalšího materiálu. Ventila vzduchotechnika, s.r.o. se jako hlavní činností zabývá velkoobchodním a maloobchodním prodejem VZDUCHOTECHNIKY. Provozujeme e-shop VZDUCHOTECHNIKA-PRODEJ s kamenným

Praha Libeňgroše:367

ISPRA, s.r.o. - Vzduchotechnika Praha

ISPRA, s.r.o.

ISPRA, s.r.o. Radimova 2322/40, 16900 Praha, Břevnov, firma nabízí komplexní dodávku kvalitních bazénů za přiměřené ceny, slevy při objednání bazénu společně se zastřešením.Fontány, vodopády, hudební fontány řízené počítačem, vodotrysky pro veřejná prostranství i interiéry. Nabídka velmi bohatého výběru produktů,

Praha Břevnovgroše:340

W.P.E. a.s. - Vzduchotechnika Praha

W.P.E. a.s.

Dodávky čistíren odpadních vod pro průmysl, dopravu a zemědělství. Poskytování poradenství v oblasti vodního hospodářství a čištění odpadních vod.

Praha Běchovicegroše:338

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o. - Vzduchotechnika Praha

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o.

Vzduchotechnika Macák, spol. s r.o. - Projekce, realizace, servis - vzduchotechnika, klimatizace a tepelná čerpadla. AL-KO, CARRIER, DAIKIN, FUJITSU, SAMSUNG, GEA. Větrání a chlazení budov. Autorizovaný servis AL-KO.

Praha Kobylisygroše:312

Odborné překlady z ČJ/AJ do ruštiny, popisy výkresů v RJ v AutoCadu - Vzduchotechnika Praha

Odborné překlady z ČJ/AJ do ruštiny, popisy výkresů v RJ v AutoCadu

Precizní překlady technické dokumentace z ČJ/AJ do RJ a popisy výkresů v ruštině v AutoCadu v oborech strojírenské výroby (CNC stroje, výrobní linky, linky povrchové úpravy apod.), stavebnictví (pozemní a průmstavby, čisté prostory pro zdravotnictví, farmacii, chemický a potravinářský průmysl, VZT a klimatizace,

Praha Malá Stranagroše:298

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika - Vzduchotechnika Praha

KSK, spol s r.o. - Klimatizace a vzduchotechnika

KSK, spol s r.o. je firma s 20-ti letou tradicí v oboru provádí prodej a montáže větrání, vzduchotechniky, klimatizace, topení, měření a regulace, servis vzduchotechniky a klimatizace. Realizujeme topné systémy, topení a zdravotechniku. Měření výkonů vzduchotechnických zařízení. Dále zajistíme revize protipožárních

Praha Kunraticegroše:286

KOVOKLIMA - GÜRTLER, spol. s r.o., Praha 5, Radotín - Vzduchotechnika Praha

KOVOKLIMA - GÜRTLER, spol. s r.o., Praha 5, Radotín

KOVOKLIMA - GÜRTLER, spol. s r.o., Praha 5, Radotín: Nabízí zpracování ocelových, pozinkovaných, nerezových a hliníkových plechů, výrobu kompletního vzduchotechnického a klimatizačního zařízení, zámečnictví a zakázkovou kovovýrobu. Zajišťuje výrobu městských mobiliářů. Využívá strojní vybavení s využitím CNC

Praha Radotíngroše:269

BRABEC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o. - Vzduchotechnika Praha

BRABEC VZDUCHOTECHNIKA s.r.o.

Poskytujeme komplexní engeneering v oblasti klimatizací a vzduchotechniky. Vybereme pro vás nejvhodnější řešení. Spolupracujeme pouze s renomovanými výrobci – nabízíme vám tak nejvyšší kvalitu. Dodáváme a instalujeme vzduchotechnické a klimatizační jednotky Daikin, Midea, MDV, Samsung, LG, Panasonic a Toshiba.

Praha Žižkovgroše:249

FANS a.s. - Vzduchotechnika Praha

FANS a.s.

Zajištění obchodní, výrobní a servisní činnosti v oboru chlazení a čištění průmyslových vod. Provádíme výstavbu, rekonstrukce a opravy chladicích věží. Realizujeme také dodávky, opravy a montáže mikrochladičů (mikrověže), výzkum a vývoj chladicích technologií, dodávky komponentů pro chladicí věže.

Praha Nuslegroše:243

CAREL spol. s r.o. - Vzduchotechnika Praha

CAREL spol. s r.o.

Nabízíme měření, regulace pro vzduchotechniku, vytápění a chlazení. Specializujeme se na prodej systémů pro zvlhčování vzduchu, klimatizací a chlazení. V sortimentu naleznete dohledové, monitorovací systémy, regulace kompresorových jednotek.

Praha Radotíngroše:230

Dibelka Petr - vzduchotechnika a klimatizace - Vzduchotechnika Praha

Dibelka Petr - vzduchotechnika a klimatizace

Dibelka -Vzduchotechnika a Klimatizace - Provádíme kompletní dodávku a montáž vzduchotechnického a klimatizačního zařízení pro restaurace, výrobní provozy, bytové a rodinné domy a kanceláře. Zprovozňujeme starší zařízení včetně servisu pro panelové domy.

Praha Libeňgroše:225

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. - Vzduchotechnika Praha

BRABEC vzduchotechnika s.r.o.

BRABEC vzduchotechnika s.r.o. - Vzduchotechnika a klimatizace - dodávka, montáž, servis. Výroba vzduchových filtrů (krátké dodací termíny), revize protipožárních systémů, revize úniku chladiva klimatizačního zařízení, měření a zaregulování VZT (množství vzduchu, vibrace).

Praha Žižkovgroše:208

Klimatizace PLUS - Vzduchotechnika Praha

Klimatizace PLUS

Zajišťujeme kompletní montážní práce, servis a údržbu - tepelná čerpadla, klimatizace, vzduchotechniku, čističky vzduchu a auto klimatizací.

Praha Stodůlkygroše:176

NILAN s.r.o. - Vzduchotechnika Praha

NILAN s.r.o.

Společnost Nilan má velmi široký sortiment produktů od nejmenších větracích jednotek pro rodinné domy až po nejvýkonnější jednotky pro průmyslová zařízení či sportovní haly.

Praha Stodůlkygroše:165

REMKO – tepelná čerpadla a klimatizace - Vzduchotechnika Praha

REMKO – tepelná čerpadla a klimatizace

Naše firma nabízí tepelná čerpadla vzduch/voda a vzduch/vzduch. Dodáváme rovněž stacionární i mobilní klimatizace. Součástí naší nabídky jsou také mobilní topidla.

Praha Letňanygroše:155

Michal Trojan, zámečnictví, Praha 4, Nusle - Vzduchotechnika Praha

Michal Trojan, zámečnictví, Praha 4, Nusle

Michal Trojan, zámečnictví, Praha 4, Nusle nabízí práce v oboru vzduchotechnika a zámečnictví.

Praha Nuslegroše:152

V katerogii Vzduchotechnika Praha je zařazeno 27 firem

12Další
Centrum Paraple