24. května, 2019 - svátek má Jana

Wellness pobyty Praha

Přidej Firmu Zdarma

Wellness pobyty Praha - firmy

ECOart SALON ROLLAND - Wellness pobyty Praha

ECOart SALON ROLLAND

ORGANICKÁ KOSMETIKA ﺍ KREATIVNÍ KADEŘNÍCÍ ﺍ KOSMETIKA A MASÁŽE ﺍ SHOWROOM ROLLAND ﺍ EVENTS A GALLERY Nezávislý prostor, ve kterém spojujeme galerii, autorská čtení, semináře otevírající téma udržitelného rozvoje, worshopy, diskuze se zajímavými osobnostmi z kultury, lifestyle a

Praha Vinohradygroše:410

Hotel Diplomat Prague  - Dejvice - Wellness pobyty Praha

Hotel Diplomat Prague - Dejvice

V hotelu Diplomat je k dispozici také relaxační a konferenční centrum. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, TV-SAT, minibarem, telefonem a Wi-Fi připojením.

Praha Dejvicegroše:375

Hotel Spa Carolline - Staré Město - Wellness pobyty Praha

Hotel Spa Carolline - Staré Město

Hotel Spa Carolline nabízí oázu klidu, zdraví a tradičního thajského terapeutického umění. Je to právě ona relaxační a privátní atmosféra, kvůli které hosté naše služby opětovně vyhledávají.

Praha Staré Městogroše:371

Hotel Casa Marcello - Staré Město - Wellness pobyty Praha

Hotel Casa Marcello - Staré Město

Nabízíme ubytování v hotelu Casa Marcello ve dvou a čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Pro hosty zajišťujeme vinné terapie a masáže. K dispozici je sauna, lobby bar a billiard club. Poskytujeme možnost pořádání svateb a firemních akcí.

Praha Staré Městogroše:345

Volcano Spa Hotel - Jinonice - Wellness pobyty Praha

Volcano Spa Hotel - Jinonice

Butikový hotel Volcano Spa je inspirovaný krásou okolní přírody, v jehož komplexu naleznete wellness, spa & beauty, Thai massage, moderní fitness, design a jedinečné gastronomické zážitky.

Praha Jinonicegroše:340

Hotel Hilton Prague - Karlín - Wellness pobyty Praha

Hotel Hilton Prague - Karlín

Hotel Hilton zajistí konference, eventy, catering. Kongresový sál pro 1500 osob, 38 salonků, VIP patro. Provozujeme restaurace CzecHouse Grill&Rotisserie, nonstop Café Bistro, Cloud 9 sky bar & lounge. Dále nabízíme fitness, wellness & spa.

Praha Karlíngroše:336

The M Spa - Wellness pobyty Praha

The M Spa

M Spa je oázou klidu s holistickými lázněmi, fitness a wellness centrem, která je zaměřena na individuální potřeby našich hostů. Vaše denní pohoda je naší prioritou. Naše prostory se stávají vašimi a v obou patrech našich lázní oceníte pokojné, klidné a uvolněné prostředí. S exkluzivní lázeňskou koncepcí Pure Altitude

Praha Staré Městogroše:328

Hotel Duo  Střížkov - Wellness pobyty Praha

Hotel Duo Střížkov

Hotel Duo dále nabízí sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.

Praha Střížkovgroše:304

Wellnes hotel Step - Libeň - Wellness pobyty Praha

Wellnes hotel Step - Libeň

V areálu hotelu Step je bowling a fitness, masáže, whirpool, sauna a solárium. K dispozici jsou tenisové, badmintonové a squashové kurty. Možnost parkování přímo u hotelu.

Praha Libeňgroše:296

Dorint Hotel Don Giovanni - Žižkov - Wellness pobyty Praha

Dorint Hotel Don Giovanni - Žižkov

V hotelu Don Giovanni je k dispozici fitness sál vybavený přístroji, finskou saunou, parní saunou, relaxačními zařízeními a whirlpoolem. Možnost využití konferenčních místností pro pořádání školení, zasedání či oslav.

Praha Žižkovgroše:286

Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana - Wellness pobyty Praha

Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana

Alchymist Grand Hotel and Spa nabízí stravování v restauraci. Můžete využít lázně, wellness a masáže. Pořádáme svatby a oslavy.

Praha Malá Stranagroše:284

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město

K dispozici v hotel Falkensteiner Prag je připojení k WiFi. Kapacita hotelu je 109 pokojů, 2 pokoje jsou bezbariérové. Možnost rezervace on-line.

Praha Nové Městogroše:281

Hotel - Park Holiday Congress & Wellness Hotel  - Benice - Wellness pobyty Praha

Hotel - Park Holiday Congress & Wellness Hotel - Benice

Park Holiday Congress & Wellness Hotel dále nabízí moderní konferenční centrum až pro 300 osob, širokou nabídku sportovních a volnočasových indoor i outdoor aktivit, Health & Leisure Club, beauty centrum, restaurant Tetu Brissy a mnoho dalších služeb.

Praha Benicegroše:280

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město

V hotelu Radisson Blue Alcron jsou k dispozici i pokoje pro tělesně postižené a nekuřáky. Možnost stravování v restauraci. Hosté mohou využít fitness a wellness služby. Nabízíme prostory pro pořádání konferencí.

Praha Nové Městogroše:279

Hotel Theatrino - Žižkov - Wellness pobyty Praha

Hotel Theatrino - Žižkov

Designový hotel Theatrino je vyhledáván i díky secesnímu velkému divadelnímu a konferenčnímu sálu. V hotelu nechybí ani wellness studio se saunou a párou a nabídkou relaxačních masáží.

Praha Žižkovgroše:275

Harmony Spa - Wellness pobyty Praha

Harmony Spa

Harmony Spa je luxusní masážní salon v Praze, který vás osloví příjemným, čistým a intimním prostředím. Od velkých wellness center se odlišujeme tím, že u nás najdete soukromí, klid a pohodu.

Praha Nové Městogroše:269

Masáž od Zajíce v Nuslích - Wellness pobyty Praha

Masáž od Zajíce v Nuslích

Relaxční masáž , příp. s použitím lávových kamenů Sportovní masáž, rehabilitační Metoda paní Mojžíšové a Dornova metoda Reflexní terapie (na šlapkách)

Praha Nuslegroše:264

Absolutum Boutique Hotel - Holešovice - Wellness pobyty Praha

Absolutum Boutique Hotel - Holešovice

Snadná dostupnost: výstaviště Holešovice, PVA Letňany, centrum. V ceně jsou snídaně, WI-FI a parkoviště zdarma. Speciální akce pro firemní klientelu.

Praha Holešovicegroše:251

Royal Court Hotel - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Royal Court Hotel - Nové Město

Hotel Royal Court poskytuje SPA a masáže. Zajišťujeme dopravu hostů z letiště či nádraží do hotelu a zpět i parkování v garážích poblíž hotelu.

Praha Nové Městogroše:240

Hotel Popelka - Smíchov - Wellness pobyty Praha

Hotel Popelka - Smíchov

V každém pokoji v hotelu Popelka je Wi-Fi připojení na internet. Součástí hotelu je též restaurace, kde je podávána snídaně formou švédských stolů.

Praha Smíchovgroše:233

V katerogii Wellness pobyty Praha je zařazeno 58 firem

123Další