Wellness pobyty Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo
Booking.com

Přidej Firmu Zdarma Wellness pobyty Praha - firmy

ECOart SALON ROLLAND - Wellness pobyty Praha

ECOart SALON ROLLAND

ORGANICKÁ KOSMETIKA ﺍ KREATIVNÍ KADEŘNÍCÍ ﺍ KOSMETIKA A MASÁŽE ﺍ SHOWROOM ROLLAND ﺍ EVENTS A GALLERY Nezávislý prostor, ve kterém spojujeme galerii, autorská čtení, semináře otevírající téma udržitelného rozvoje, worshopy, diskuze se zajímavými osobnostmi z kultury, lifestyle a

Praha Vinohradygroše:317

Hotel Spa Carolline - Staré Město - Wellness pobyty Praha

Hotel Spa Carolline - Staré Město

Hotel Spa Carolline nabízí oázu klidu, zdraví a tradičního thajského terapeutického umění. Je to právě ona relaxační a privátní atmosféra, kvůli které hosté naše služby opětovně vyhledávají.

Praha Staré Městogroše:305

Hotel Diplomat Prague  - Dejvice - Wellness pobyty Praha

Hotel Diplomat Prague - Dejvice

V hotelu Diplomat je k dispozici také relaxační a konferenční centrum. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, TV-SAT, minibarem, telefonem a Wi-Fi připojením.

Praha Dejvicegroše:288

Volcano Spa Hotel - Jinonice - Wellness pobyty Praha

Volcano Spa Hotel - Jinonice

Butikový hotel Volcano Spa je inspirovaný krásou okolní přírody, v jehož komplexu naleznete wellness, spa & beauty, Thai massage, moderní fitness, design a jedinečné gastronomické zážitky.

Praha Jinonicegroše:286

Hotel Hilton Prague - Karlín - Wellness pobyty Praha

Hotel Hilton Prague - Karlín

Hotel Hilton zajistí konference, eventy, catering. Kongresový sál pro 1500 osob, 38 salonků, VIP patro. Provozujeme restaurace CzecHouse Grill&Rotisserie, nonstop Café Bistro, Cloud 9 sky bar & lounge. Dále nabízíme fitness, wellness & spa.

Praha Karlíngroše:273

Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana - Wellness pobyty Praha

Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana

Alchymist Grand Hotel and Spa nabízí stravování v restauraci. Můžete využít lázně, wellness a masáže. Pořádáme svatby a oslavy.

Praha Malá Stranagroše:245

Hotel Casa Marcello - Staré Město - Wellness pobyty Praha

Hotel Casa Marcello - Staré Město

Nabízíme ubytování v hotelu Casa Marcello ve dvou a čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Pro hosty zajišťujeme vinné terapie a masáže. K dispozici je sauna, lobby bar a billiard club. Poskytujeme možnost pořádání svateb a firemních akcí.

Praha Staré Městogroše:234

The M Spa - Wellness pobyty Praha

The M Spa

M Spa je oázou klidu s holistickými lázněmi, fitness a wellness centrem, která je zaměřena na individuální potřeby našich hostů. Vaše denní pohoda je naší prioritou. Naše prostory se stávají vašimi a v obou patrech našich lázní oceníte pokojné, klidné a uvolněné prostředí. S exkluzivní lázeňskou koncepcí Pure Altitude

Praha Staré Městogroše:232

Hotel Theatrino - Žižkov - Wellness pobyty Praha

Hotel Theatrino - Žižkov

Designový hotel Theatrino je vyhledáván i díky secesnímu velkému divadelnímu a konferenčnímu sálu. V hotelu nechybí ani wellness studio se saunou a párou a nabídkou relaxačních masáží.

Praha Žižkovgroše:230

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město

V hotelu Radisson Blue Alcron jsou k dispozici i pokoje pro tělesně postižené a nekuřáky. Možnost stravování v restauraci. Hosté mohou využít fitness a wellness služby. Nabízíme prostory pro pořádání konferencí.

Praha Nové Městogroše:228

Absolutum Boutique Hotel - Holešovice - Wellness pobyty Praha

Absolutum Boutique Hotel - Holešovice

Snadná dostupnost: výstaviště Holešovice, PVA Letňany, centrum. V ceně jsou snídaně, WI-FI a parkoviště zdarma. Speciální akce pro firemní klientelu.

Praha Holešovicegroše:227

Wellnes hotel Step - Libeň - Wellness pobyty Praha

Wellnes hotel Step - Libeň

V areálu hotelu Step je bowling a fitness, masáže, whirpool, sauna a solárium. K dispozici jsou tenisové, badmintonové a squashové kurty. Možnost parkování přímo u hotelu.

Praha Libeňgroše:218

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město

K dispozici v hotel Falkensteiner Prag je připojení k WiFi. Kapacita hotelu je 109 pokojů, 2 pokoje jsou bezbariérové. Možnost rezervace on-line.

Praha Nové Městogroše:215

Hotel - Park Holiday Congress & Wellness Hotel  - Benice - Wellness pobyty Praha

Hotel - Park Holiday Congress & Wellness Hotel - Benice

Park Holiday Congress & Wellness Hotel dále nabízí moderní konferenční centrum až pro 300 osob, širokou nabídku sportovních a volnočasových indoor i outdoor aktivit, Health & Leisure Club, beauty centrum, restaurant Tetu Brissy a mnoho dalších služeb.

Praha Benicegroše:214

Hotel Duo  Střížkov - Wellness pobyty Praha

Hotel Duo Střížkov

Hotel Duo dále nabízí sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.

Praha Střížkovgroše:211

Royal Court Hotel - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Royal Court Hotel - Nové Město

Hotel Royal Court poskytuje SPA a masáže. Zajišťujeme dopravu hostů z letiště či nádraží do hotelu a zpět i parkování v garážích poblíž hotelu.

Praha Nové Městogroše:201

Hotel Roma - Malá Strana - Wellness pobyty Praha

Hotel Roma - Malá Strana

V Hotel Roma je k dispozici WiFi připojení k internetu, podzemní garáže a sauna. Možnost využití zasedací místnosti a letní zahrádky.

Praha Malá Stranagroše:196

Harmony Spa - Wellness pobyty Praha

Harmony Spa

Harmony Spa je luxusní masážní salon v Praze, který vás osloví příjemným, čistým a intimním prostředím. Od velkých wellness center se odlišujeme tím, že u nás najdete soukromí, klid a pohodu.

Praha Nové Městogroše:194

Clarion Congress Hotel Prague - Vysočany - Wellness pobyty Praha

Clarion Congress Hotel Prague - Vysočany

V Clarion Congress hotelu je k dispozici je wellness a fitness centrum, několik restaurací, konferenční kapacita je až pro 2 500 osob. Hotel je součástí nákupní galerie. Parkoviště pro osobní automobily i autobusy.

Praha Vysočanygroše:193

Masáž od Zajíce v Nuslích - Wellness pobyty Praha

Masáž od Zajíce v Nuslích

Relaxční masáž , příp. s použitím lávových kamenů Sportovní masáž, rehabilitační Metoda paní Mojžíšové a Dornova metoda Reflexní terapie (na šlapkách)

Praha Nuslegroše:189

V katerogii Wellness pobyty Praha je zařazeno 54 firem

123Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?