25. dubna, 2017 - svátek má Marek

Wellness pobyty Praha

Přidej Firmu Zdarma

Wellness pobyty Praha - firmy

ECOart SALON ROLLAND - Wellness pobyty Praha

ECOart SALON ROLLAND

ORGANICKÁ KOSMETIKA ﺍ KREATIVNÍ KADEŘNÍCÍ ﺍ KOSMETIKA A MASÁŽE ﺍ SHOWROOM ROLLAND ﺍ EVENTS A GALLERY Nezávislý prostor, ve kterém spojujeme galerii, autorská čtení, semináře otevírající téma udržitelného rozvoje, worshopy, diskuze se zajímavými osobnostmi z kultury, lifestyle a

Praha Vinohradygroše:356

Hotel Spa Carolline - Staré Město - Wellness pobyty Praha

Hotel Spa Carolline - Staré Město

Hotel Spa Carolline nabízí oázu klidu, zdraví a tradičního thajského terapeutického umění. Je to právě ona relaxační a privátní atmosféra, kvůli které hosté naše služby opětovně vyhledávají.

Praha Staré Městogroše:353

Hotel Diplomat Prague  - Dejvice - Wellness pobyty Praha

Hotel Diplomat Prague - Dejvice

V hotelu Diplomat je k dispozici také relaxační a konferenční centrum. Pokoje jsou vybaveny sociálním zařízením, klimatizací, TV-SAT, minibarem, telefonem a Wi-Fi připojením.

Praha Dejvicegroše:342

Volcano Spa Hotel - Jinonice - Wellness pobyty Praha

Volcano Spa Hotel - Jinonice

Butikový hotel Volcano Spa je inspirovaný krásou okolní přírody, v jehož komplexu naleznete wellness, spa & beauty, Thai massage, moderní fitness, design a jedinečné gastronomické zážitky.

Praha Jinonicegroše:310

Hotel Hilton Prague - Karlín - Wellness pobyty Praha

Hotel Hilton Prague - Karlín

Hotel Hilton zajistí konference, eventy, catering. Kongresový sál pro 1500 osob, 38 salonků, VIP patro. Provozujeme restaurace CzecHouse Grill&Rotisserie, nonstop Café Bistro, Cloud 9 sky bar & lounge. Dále nabízíme fitness, wellness & spa.

Praha Karlíngroše:303

Wellnes hotel Step - Libeň - Wellness pobyty Praha

Wellnes hotel Step - Libeň

V areálu hotelu Step je bowling a fitness, masáže, whirpool, sauna a solárium. K dispozici jsou tenisové, badmintonové a squashové kurty. Možnost parkování přímo u hotelu.

Praha Libeňgroše:275

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Radisson Blu Alcron Hotel - Nové Město

V hotelu Radisson Blue Alcron jsou k dispozici i pokoje pro tělesně postižené a nekuřáky. Možnost stravování v restauraci. Hosté mohou využít fitness a wellness služby. Nabízíme prostory pro pořádání konferencí.

Praha Nové Městogroše:267

Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana - Wellness pobyty Praha

Alchymist Grand Hotel and Spa - Malá Strana

Alchymist Grand Hotel and Spa nabízí stravování v restauraci. Můžete využít lázně, wellness a masáže. Pořádáme svatby a oslavy.

Praha Malá Stranagroše:266

Hotel Casa Marcello - Staré Město - Wellness pobyty Praha

Hotel Casa Marcello - Staré Město

Nabízíme ubytování v hotelu Casa Marcello ve dvou a čtyřlůžkových pokojích či apartmánech s vlastním sociálním zařízením, TV a minibarem. Pro hosty zajišťujeme vinné terapie a masáže. K dispozici je sauna, lobby bar a billiard club. Poskytujeme možnost pořádání svateb a firemních akcí.

Praha Staré Městogroše:258

The M Spa - Wellness pobyty Praha

The M Spa

M Spa je oázou klidu s holistickými lázněmi, fitness a wellness centrem, která je zaměřena na individuální potřeby našich hostů. Vaše denní pohoda je naší prioritou. Naše prostory se stávají vašimi a v obou patrech našich lázní oceníte pokojné, klidné a uvolněné prostředí. S exkluzivní lázeňskou koncepcí Pure Altitude

Praha Staré Městogroše:256

Hotel Theatrino - Žižkov - Wellness pobyty Praha

Hotel Theatrino - Žižkov

Designový hotel Theatrino je vyhledáván i díky secesnímu velkému divadelnímu a konferenčnímu sálu. V hotelu nechybí ani wellness studio se saunou a párou a nabídkou relaxačních masáží.

Praha Žižkovgroše:254

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Falkensteiner Hotel Maria Prag Betriebs - Nové Město

K dispozici v hotel Falkensteiner Prag je připojení k WiFi. Kapacita hotelu je 109 pokojů, 2 pokoje jsou bezbariérové. Možnost rezervace on-line.

Praha Nové Městogroše:251

Hotel - Park Holiday Congress & Wellness Hotel  - Benice - Wellness pobyty Praha

Hotel - Park Holiday Congress & Wellness Hotel - Benice

Park Holiday Congress & Wellness Hotel dále nabízí moderní konferenční centrum až pro 300 osob, širokou nabídku sportovních a volnočasových indoor i outdoor aktivit, Health & Leisure Club, beauty centrum, restaurant Tetu Brissy a mnoho dalších služeb.

Praha Benicegroše:247

Dorint Hotel Don Giovanni - Žižkov - Wellness pobyty Praha

Dorint Hotel Don Giovanni - Žižkov

V hotelu Don Giovanni je k dispozici fitness sál vybavený přístroji, finskou saunou, parní saunou, relaxačními zařízeními a whirlpoolem. Možnost využití konferenčních místností pro pořádání školení, zasedání či oslav.

Praha Žižkovgroše:247

Absolutum Boutique Hotel - Holešovice - Wellness pobyty Praha

Absolutum Boutique Hotel - Holešovice

Snadná dostupnost: výstaviště Holešovice, PVA Letňany, centrum. V ceně jsou snídaně, WI-FI a parkoviště zdarma. Speciální akce pro firemní klientelu.

Praha Holešovicegroše:242

Hotel Duo  Střížkov - Wellness pobyty Praha

Hotel Duo Střížkov

Hotel Duo dále nabízí sportcentrum: 12 bowlingových drah, bazén, posilovna, masáže, solárium, sauna. Wellness balíčky. Hotel se nachází 10 minut od centra města.

Praha Střížkovgroše:241

Royal Court Hotel - Nové Město - Wellness pobyty Praha

Royal Court Hotel - Nové Město

Hotel Royal Court poskytuje SPA a masáže. Zajišťujeme dopravu hostů z letiště či nádraží do hotelu a zpět i parkování v garážích poblíž hotelu.

Praha Nové Městogroše:225

Clarion Congress Hotel Prague - Vysočany - Wellness pobyty Praha

Clarion Congress Hotel Prague - Vysočany

V Clarion Congress hotelu je k dispozici je wellness a fitness centrum, několik restaurací, konferenční kapacita je až pro 2 500 osob. Hotel je součástí nákupní galerie. Parkoviště pro osobní automobily i autobusy.

Praha Vysočanygroše:220

Harmony Spa - Wellness pobyty Praha

Harmony Spa

Harmony Spa je luxusní masážní salon v Praze, který vás osloví příjemným, čistým a intimním prostředím. Od velkých wellness center se odlišujeme tím, že u nás najdete soukromí, klid a pohodu.

Praha Nové Městogroše:218

Hotel Roma - Malá Strana - Wellness pobyty Praha

Hotel Roma - Malá Strana

V Hotel Roma je k dispozici WiFi připojení k internetu, podzemní garáže a sauna. Možnost využití zasedací místnosti a letní zahrádky.

Praha Malá Stranagroše:217

V katerogii Wellness pobyty Praha je zařazeno 56 firem

123Další