18. srpna, 2018 - svátek má Helena

Zahradnictví Praha

Přidej Firmu Zdarma

Zahradnictví Praha - firmy

Apyroglobal s.r.o. - Zahradnictví Praha

Apyroglobal s.r.o.

zemní práce minibagrem 1t,š.70cm,lopata š.20,35,60 cm

Praha Horní Počernicegroše:879

Green House coffee Prague - Zahradnictví Praha

Green House coffee Prague

Najdete u nás široký výběr semen konopí od Autofloweringů - samonakvétacích, feminizovaných, Sativa či Indika. S hrdostí Vám přinášíme kompletní sortiment Green House Seed Co., Strain Hunters, Dinafem, Dutch Passion, Sensi Seeds, Royal Queen Seeds, Paradise seeds, Budha seeds a mnoha dalších.

Praha Bubenečgroše:650

Bazény K2 - Zahradnictví Praha

Bazény K2

Bazény vnitřní i bazény venkovní Pro vnitřní bazény i venkovní bazény K2 je vybírána ta nejkvalitnější výbava a příslušenství. Veškeré komponenty pro bazény K2, které dodáváme našim klientům, podrobujeme důkladnému testování. Naše společnost spolupracuje s více jak dvaceti renomovanými výrobci bazénů a příslušenství

Praha Uhřiněvesgroše:512

HEATSYSTEM s.r.o. - Zahradnictví Praha

HEATSYSTEM s.r.o.

Kompletní služby v oblasti tepelné techniky, vodoinstalace, zhotovení přípojek vody a kanalizace, plombování vodoměrů, kontrola kanalizačních rozvodů kamerovým systémeme. Odvoz odpadu, havarijní servis s NONSTOP linkou 774733723. Půjčování odvlhčovačů a vysoušečů, vysoušení u novostaveb. Servis a montáž plynových

Praha Žižkovgroše:445

Ondřej Vavřina - Zahradnictví Praha

Ondřej Vavřina

Ondřej Vavřina,Na požáru 859,15500 Praha,Řeporyje.Nabízíme koupací dřevěné sudy-estetický doplněk zahrady, žádný laminát. Návrat k jednoduchosti kontakt s přírodou Dřevěné Párty sudy jsou určeny pro zastánce zdravého životního stylu.

Praha Řeporyjegroše:395

Květinářství Flowers & Living - Zahradnictví Praha

Květinářství Flowers & Living

- Kompletní svatební floristika - Individuální přístup - Smysl pro detail - Profesionalita - Letité zkušenosti

Praha Dejvicegroše:392

Autodoprava Táborský  - Zahradnictví Praha

Autodoprava Táborský

Kompletní zemní práce,demoliční práce ,odvoz a třídění sutě odpadu ,prodej písku ,štěrku,zeminy.autodoprava do 50 t . přeprava strojů .jeřábnické práce....

Praha Radotíngroše:333

ISPRA, s.r.o. - Zahradnictví Praha

ISPRA, s.r.o.

ISPRA, s.r.o. Radimova 2322/40, 16900 Praha, Břevnov, firma nabízí komplexní dodávku kvalitních bazénů za přiměřené ceny, slevy při objednání bazénu společně se zastřešením.Fontány, vodopády, hudební fontány řízené počítačem, vodotrysky pro veřejná prostranství i interiéry. Nabídka velmi bohatého výběru produktů,

Praha Břevnovgroše:331

ČECH RICHARD-ZAHRADNICTVÍ - Zahradnictví Praha

ČECH RICHARD-ZAHRADNICTVÍ

Provádíme rizikové kácení a ošetřování stromů, zakládání travnatých ploch, pokládky travních koberců, odplevelování, terénní úpravy, automatické závlahy, pergoly, zahradní osvětlení. Výsadba vzrostlých stromů.

Praha Satalicegroše:317

ŠVEJKOVSKÝ JAN Ing. - Zahradnictví Praha

ŠVEJKOVSKÝ JAN Ing.

Realizujeme dětská hřiště i sportovní areály, koupací jezírka, zelené střechy, zahrady u rodinných domů, květinové záhony či biokoridory. Zajišťujeme dendrologické průzkumy i obnovu historických parků a náměstí.

Praha Břevnovgroše:305

INGES spol. s r.o. - Zahradnictví Praha

INGES spol. s r.o.

INGES spol. s r.o.-Prodej, pronájem a servis mobilních třídičů či drtičů kameniva a sutí.

Praha Stodůlkygroše:301

GROWLAND , s.r.o. - Zahradnictví Praha

GROWLAND , s.r.o.

Nabízíme osvětlení, vzduchotechniku, měřící přístroje, hydroponické systémy, hnojiva a doplňky. Zajišťujeme pěstební boxy, dávkovače hnojiv, pěstební substráty, ochranné přípravky proti plísním a škůdcům.

Praha Bubenečgroše:301

Trhy s květinami a zeleninou - Malá Provence - Zahradnictví Praha

Trhy s květinami a zeleninou - Malá Provence

Každý všední den mezi 12 - 18 hodinou

Praha Karlíngroše:299

ZAHRÁDKÁŘ - Zahradnictví Praha

ZAHRÁDKÁŘ

Nabízíme velký výběr semen, hlíz, sazenic, cibulí, hnojiv, postřiků i zahradnických potřeb. Dodáváme osiva, květináče, nářadí, nože, nůžky, fólie, substráty a ochranu rostlin.

Praha Vršovicegroše:281

ŠTICHA & SYN s.r.o. - Zahradnictví Praha

ŠTICHA & SYN s.r.o.

Vše, co Vaše zahrada potřebuje, najdete v zahradnickém centru Šticha a syn. Naše zahradnictví nabízí komplexní zahradnické služby v Praze a širokém okolí. Díky tomu, že jsme tradiční rodinná firma s vášní pro zahradnictví, dokážeme také spojit vynikající kvalitu všech našich služeb s cenou, nad kterou naše konkurence

Praha Záběhlicegroše:278

PÉČE O ZELEŇ-NEZHYBA MARTIN  - Zahradnictví Praha

PÉČE O ZELEŇ-NEZHYBA MARTIN

Navrhujeme a realizujeme sadové úpravy, zahradní úpravy a výsadby nové zeleně. Provádíme práce ve výškách, rizikové kácení a prořezy, údržbu komunikací. Nabízíme ekologickou likvidaci materiálu. Pronájem vysokozdvižné plošiny s dosahem 18 metrů.

Praha Zličíngroše:274

KLIMENTOVÁ MARTA-BONSAI ZAHRADA - Zahradnictví Praha

KLIMENTOVÁ MARTA-BONSAI ZAHRADA

V nabídce máme také dekorace do zahrady, proutěné zboží, svíčky, vonné tyčinky, keramické dárky. Provádíme údržbu a přesazování rostlin zákazníků.

Praha Břevnovgroše:272

Mastný Roman -Zahradní architektura - Zahradnictví Praha

Mastný Roman -Zahradní architektura

Nabízíme zahradnické služby, projekci a realizaci zahrad, zahradní architekturu. Provádíme rekonstrukce a údržbu zeleně, závlahové systémy Gardena, výsadbu a ošetření stromů, rizikové kácení dřevin, střešní zahrady, úpravy interiérů, aranžerské práce a poradenství

Praha Vinohradygroše:268

FUTURE ART s.r.o. - Zahradnictví Praha

FUTURE ART s.r.o.

Internetový prodej elektrického nářadí, zahradní techniky, koupelnového vybavení a osvětlení. Nabízíme vrtačky, pily, hoblíky, frézy, šroubováky, brusky, sponkovačky a sekačky. Prodáváme drtiče větví, řetězové pily, křovinořezy, čerpadla, postřikovače, ráčny, kleště, sprchové kouty, masážní boxy.

Praha Strašnicegroše:265

ROYAL MAYER - Zahradní práce - Zahradnictví Praha

ROYAL MAYER - Zahradní práce

Hledáte odborníky na zahradní práce? Chtěli byste vytvořit nebo zvelebit zahradu? Stojíte před úkonem na který si na Vaši zahradě netroufnete? Ušetřete čas a nechte starost o Vaší zahradu na nás! Firma ROYALMAYER nabízí komplexní zahradnické služby. Kompletní péče o Vaší zahradu kvalitně, rychle a levně.

Praha Vršovicegroše:259

V katerogii Zahradnictví Praha je zařazeno 61 firem

1234Další
Dobrý Anděl