20. listopadu, 2017 - svátek má Nikola

Zdravotnické pomůcky Praha

Přidej Firmu Zdarma

Zdravotnické pomůcky Praha - firmy

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej  - Zdravotnické pomůcky Praha

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej

Stélka s.r.o. - Boty Hanák - výhradní zastoupení, prodej obuvi a poradenství. Biomechanické aktivní stélky s parametry zdravotní obuvi dámské, pánské, dětské. Prodej společenské obuvi se stélkami Hanák.

Praha Chodovgroše:361

Jan Kotouč FGXpress - Zdravotnické pomůcky Praha

Jan Kotouč FGXpress

Klíčovou složkou produktů je exkluzivní mořský fytoplankton,mořské řasy a léčivé byliny. Jedná se o - Powerstrips náplasti na bolest. - Beautystrips mask pleťová maska a tonikum. - Solarstrips detoxikační léčivé a výživové proužky. Alpha-3 koncentrovaný mořský fytoplankton je základní složkou produktů

Praha Horní Počernicegroše:293

BAG Health Care - Zdravotnické pomůcky Praha

BAG Health Care

Prodej diagnostik pro mikrobiologii, imunohematologii, HLA a diagnostiku infekčních nemocí. Provádíme identifikace bakterií a citlivosti na antibiotika, antimykotika a bloty. Nabízíme ochranné masky, chemické a biologické indikátory sterilizace a mytí.

Praha Kobylisygroše:282

Tadeáš Holub - Zdravotnické pomůcky Praha

Tadeáš Holub

Internetový a kamenný prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, inkontinenčních pomůcek a tlakoměrů. Dále teploměrů, ortéz a bandáží, bederních pásů a rehabilitačních pomůcek. Posíláme zboží i na poukazy od zdravotních pojišťoven.

Praha Žižkovgroše:262

svorto.cz s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

svorto.cz s.r.o.

Vyrábíme ortopedické pomůcky, ortopedické vložky, zdravotní vložky pro ploché nohy, patní ostruhu, korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka, gelové vložky, nesmeky, patičky a gelové vložky. Zastupujeme firmy SIDAS, THERMIC - sportovní vložky, vyhřívané vložky, vyhřívané rukavice a vyhřívané ponožky.

Praha Strašnicegroše:257

EURON - MePro Trading - Zdravotnické pomůcky Praha

EURON - MePro Trading

Zabýváme se prodejem a distribucí inkontinenčních pomůcek a doplňkového sortimentu od značky Euron. Dále nabízíme sortiment dětské a dámské hygieny značky Helen Harper. Dodáváme fixační i plenkové kalhoty, vložky, podložky, mycí ubrousky, bryndáky, kapesníky či odličovací tampony

Praha Zbraslavgroše:248

Medista spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Medista spol. s r.o.

Firma MEDISTA spol.s r.o. zajišťuje prodej, zákaznický a technický servis zdravotnické techniky v oblasti hematologie, biochemie, transfuziologie, osobních glukometrů a veterinární medicíny.

Praha Holešovicegroše:239

Hyperbaricka komora  Oxylife a kyslikove koncentratory - Zdravotnické pomůcky Praha

Hyperbaricka komora Oxylife a kyslikove koncentratory

Hyperbaricke komory, kyslikove koncentratory, kyslik, kyslikova voda. Hyperbaricka oxygenoterapie - řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Prenosna nafukovaci hyperbaricka komora od Oxylife

Praha Vinohradygroše:233

Madisson, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Madisson, s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Nabídka společnosti je profilována do 4 základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, hydroterapie, wellness a fitnes.

Praha Uhřiněvesgroše:229

Ortoservis s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortoservis s.r.o.

Dodáváme pomůcky a zdravotnické prostředky pro tělesně postižené a seniory, mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, pomůcky do koupelny a jiné. Prodej na poukaz od zdravotní pojišťovny. Zaměřujeme se na dodávky vybavení zdravotnických zařízení.

Praha Libeňgroše:229

Ortotika s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortotika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zdravotnických i ortopedických pomůcek. Nabízíme trupové a končetinové ortézy, ortopedické vložky, zdravotnickou obuv, prádlo i ponožky od značky MOIRA.

Praha Motolgroše:224

Zdravpro, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravpro, s.r.o.

Prodej ortopedických pomůcek a zdravotnických materiálů. Prodáváme zdravotní ortézy a bandáže Donjoy, kompresní punčochy a ortopedickou obuv, dále pleny Inko, rehabilitační pomůcky a nástroje, vložky, hole, glukometry, tlakoměry, měřící přístroje.

Praha Staré Městogroše:222

ASH s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ASH s.r.o.

Kompletní sortiment schodolezů Liftkar, dále moderní LG 2004, LG 2020, Jolly a Explorer. Předvedení pásových a kolečkových schodolezů zdarma.

Praha Chodovgroše:219

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o.

Naše zdravotnická prodejna a e-shop nabízí: zdravotnické potřeby, rehabilitační a cvičební pomůcky, bandáže a ortézy, kompresivní punčochy, kompenzační pomůcky, tonometry, biolampy a jiné zdravotnické přístroje. Máme uzavřenu smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

Praha Vršovicegroše:212

MK Market spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

MK Market spol. s r.o.

Nabízíme kosmetické, papírové, hygienické a drogistické výrobky pro děti i dospělé, zdravotnické potřeby a inkontinentní pomůcky, potřeby pro domácnost, dětské plenkové kalhotky. Půjčujeme také kojenecké váhy.

Praha Modřanygroše:211

Zdravsen - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravsen

Firma byla založena paní Ivanou Ježkovou v roce 2007. Vznikla na základě zjišťování potřeb lidí, kteří v určitém období svého života řeší nově vzniklý problém. Snažíme se nabízet takové produkty, které jsou praktické pro všechny.

Praha Horní Počernicegroše:211

Comimex spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Comimex spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí a prodejem zdravotnických zařízení a pomůcek. Nabídka posilovačů svalů pánevního dna Pel*Fit PF-100 a PF-200. Dále také poskytujeme prodej lubrikačních gelů.

Praha Smíchovgroše:205

Adaptech, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Adaptech, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme elektronické kompenzační pomůcky pro zrakově postižené. Jsme distributorem softwaru britské společnosti Dolphin pro Českou republiku.

Praha Stodůlkygroše:201

A care a.s. - Zdravotnické pomůcky Praha

A care a.s.

A care a.s. prodává zdravotnické prostředky a přístroje pro radiologii a angiologii, kardiologii, anestezii a intenzivní péči, léčbu bolesti, neurologii, hojení ran. Nabízí také potřeby a vybavení pro rehabilitaci, fitness, kosmetiku a kadeřnictví. Věnuje se distribuci produktů pro veterinu a chovatele.

Praha Modřanygroše:193

AVZ servis, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

AVZ servis, s.r.o.

Půjčovna schodolezů, polohovacích postelí, invalidních vozíků a dalších pomůcek. Prodej kolečkových a pásových schodolezů, šikmých schodišťových a vertikálních plošin, sedaček, stropních systémů. Doprava autem i za pomoci schodolezu.

Praha Kobylisygroše:191

V katerogii Zdravotnické pomůcky Praha je zařazeno 75 firem

1234Další