Zdravotnické pomůcky Praha

Naloguj se a edituj
Login:
Heslo:
Nová Registrace
Ztratil/a jsem Heslo

Přidej Firmu Zdarma Zdravotnické pomůcky Praha - firmy

Jan Kotouč FGXpress - Zdravotnické pomůcky Praha

Jan Kotouč FGXpress

Klíčovou složkou produktů je exkluzivní mořský fytoplankton,mořské řasy a léčivé byliny. Jedná se o - Powerstrips náplasti na bolest. - Beautystrips mask pleťová maska a tonikum. - Solarstrips detoxikační léčivé a výživové proužky. Alpha-3 koncentrovaný mořský fytoplankton je základní složkou produktů

Praha Horní Počernicegroše:251

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej  - Zdravotnické pomůcky Praha

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej

Stélka s.r.o. - Boty Hanák - výhradní zastoupení, prodej obuvi a poradenství. Biomechanické aktivní stélky s parametry zdravotní obuvi dámské, pánské, dětské. Prodej společenské obuvi se stélkami Hanák.

Praha Chodovgroše:249

svorto.cz s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

svorto.cz s.r.o.

Vyrábíme ortopedické pomůcky, ortopedické vložky, zdravotní vložky pro ploché nohy, patní ostruhu, korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka, gelové vložky, nesmeky, patičky a gelové vložky. Zastupujeme firmy SIDAS, THERMIC - sportovní vložky, vyhřívané vložky, vyhřívané rukavice a vyhřívané ponožky.

Praha Strašnicegroše:233

Tadeáš Holub - Zdravotnické pomůcky Praha

Tadeáš Holub

Internetový a kamenný prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, inkontinenčních pomůcek a tlakoměrů. Dále teploměrů, ortéz a bandáží, bederních pásů a rehabilitačních pomůcek. Posíláme zboží i na poukazy od zdravotních pojišťoven.

Praha Žižkovgroše:220

Medista spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Medista spol. s r.o.

Firma MEDISTA spol.s r.o. zajišťuje prodej, zákaznický a technický servis zdravotnické techniky v oblasti hematologie, biochemie, transfuziologie, osobních glukometrů a veterinární medicíny.

Praha Holešovicegroše:212

Ortotika s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortotika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zdravotnických i ortopedických pomůcek. Nabízíme trupové a končetinové ortézy, ortopedické vložky, zdravotnickou obuv, prádlo i ponožky od značky MOIRA.

Praha Motolgroše:197

BAG Health Care - Zdravotnické pomůcky Praha

BAG Health Care

Prodej diagnostik pro mikrobiologii, imunohematologii, HLA a diagnostiku infekčních nemocí. Provádíme identifikace bakterií a citlivosti na antibiotika, antimykotika a bloty. Nabízíme ochranné masky, chemické a biologické indikátory sterilizace a mytí.

Praha Kobylisygroše:192

MK Market spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

MK Market spol. s r.o.

Nabízíme kosmetické, papírové, hygienické a drogistické výrobky pro děti i dospělé, zdravotnické potřeby a inkontinentní pomůcky, potřeby pro domácnost, dětské plenkové kalhotky. Půjčujeme také kojenecké váhy.

Praha Modřanygroše:187

ASH s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ASH s.r.o.

Kompletní sortiment schodolezů Liftkar, dále moderní LG 2004, LG 2020, Jolly a Explorer. Předvedení pásových a kolečkových schodolezů zdarma.

Praha Chodovgroše:183

EURON - MePro Trading - Zdravotnické pomůcky Praha

EURON - MePro Trading

Zabýváme se prodejem a distribucí inkontinenčních pomůcek a doplňkového sortimentu od značky Euron. Dále nabízíme sortiment dětské a dámské hygieny značky Helen Harper. Dodáváme fixační i plenkové kalhoty, vložky, podložky, mycí ubrousky, bryndáky, kapesníky či odličovací tampony

Praha Zbraslavgroše:182

Ortoservis s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortoservis s.r.o.

Dodáváme pomůcky a zdravotnické prostředky pro tělesně postižené a seniory, mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, pomůcky do koupelny a jiné. Prodej na poukaz od zdravotní pojišťovny. Zaměřujeme se na dodávky vybavení zdravotnických zařízení.

Praha Libeňgroše:181

Madisson, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Madisson, s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Nabídka společnosti je profilována do 4 základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, hydroterapie, wellness a fitnes.

Praha Uhřiněvesgroše:178

Adaptech, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Adaptech, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme elektronické kompenzační pomůcky pro zrakově postižené. Jsme distributorem softwaru britské společnosti Dolphin pro Českou republiku.

Praha Stodůlkygroše:174

Zdravsen - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravsen

Firma byla založena paní Ivanou Ježkovou v roce 2007. Vznikla na základě zjišťování potřeb lidí, kteří v určitém období svého života řeší nově vzniklý problém. Snažíme se nabízet takové produkty, které jsou praktické pro všechny.

Praha Horní Počernicegroše:172

Zdravpro, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravpro, s.r.o.

Prodej ortopedických pomůcek a zdravotnických materiálů. Prodáváme zdravotní ortézy a bandáže Donjoy, kompresní punčochy a ortopedickou obuv, dále pleny Inko, rehabilitační pomůcky a nástroje, vložky, hole, glukometry, tlakoměry, měřící přístroje.

Praha Staré Městogroše:171

Comimex spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Comimex spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí a prodejem zdravotnických zařízení a pomůcek. Nabídka posilovačů svalů pánevního dna Pel*Fit PF-100 a PF-200. Dále také poskytujeme prodej lubrikačních gelů.

Praha Smíchovgroše:169

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o.

Naše zdravotnická prodejna a e-shop nabízí: zdravotnické potřeby, rehabilitační a cvičební pomůcky, bandáže a ortézy, kompresivní punčochy, kompenzační pomůcky, tonometry, biolampy a jiné zdravotnické přístroje. Máme uzavřenu smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

Praha Vršovicegroše:164

Ing. Josef Kolomazník - Kolex - Zdravotnické pomůcky Praha

Ing. Josef Kolomazník - Kolex

Výroba zdravotnických a chirurgických přístroju,sond,gumových míčů,zdravotnické pryže.

Praha Kyjegroše:159

Balance step - Zdravotnické pomůcky Praha

Balance step

Vyrábíme, prodáváme a distribuujeme rehabilitační a sportovní pomůcky Balancestep. Pomůcky zlepšují stabilitu, prospívají kolenům, posilují tělo a odstraňují bolesti zad. Využívají se v oblasti rehabilitace, ortopedie, gynekologie či fyzioterapie.

Praha Chodovgroše:157

AVZ servis, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

AVZ servis, s.r.o.

Půjčovna schodolezů, polohovacích postelí, invalidních vozíků a dalších pomůcek. Prodej kolečkových a pásových schodolezů, šikmých schodišťových a vertikálních plošin, sedaček, stropních systémů. Doprava autem i za pomoci schodolezu.

Praha Kobylisygroše:155

V katerogii Zdravotnické pomůcky Praha je zařazeno 73 firem

1234Další
Copyright © 2012 - 2016 Praha na Dlani - informační portál pro Prahu Košile na míru

Do 21. března bude celý portál Praha na Dlani probíhat transformací, design, nové funkce, nové formuláře, omluvte případné nestandardní chování serveru. Kulturní kalendář Prahy je intenzivně plněn a především sekce Koncerty v Praze a Divadelní představení Praha jsou denně aktualizovány.

Co je nového?