22. ledna, 2018 - svátek má Slavomír

Zdravotnické pomůcky Praha

Přidej Firmu Zdarma

Zdravotnické pomůcky Praha - firmy

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej  - Zdravotnické pomůcky Praha

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej

Stélka s.r.o. - Boty Hanák - výhradní zastoupení, prodej obuvi a poradenství. Biomechanické aktivní stélky s parametry zdravotní obuvi dámské, pánské, dětské. Prodej společenské obuvi se stélkami Hanák.

Praha Chodovgroše:364

Jan Kotouč FGXpress - Zdravotnické pomůcky Praha

Jan Kotouč FGXpress

Klíčovou složkou produktů je exkluzivní mořský fytoplankton,mořské řasy a léčivé byliny. Jedná se o - Powerstrips náplasti na bolest. - Beautystrips mask pleťová maska a tonikum. - Solarstrips detoxikační léčivé a výživové proužky. Alpha-3 koncentrovaný mořský fytoplankton je základní složkou produktů

Praha Horní Počernicegroše:296

BAG Health Care - Zdravotnické pomůcky Praha

BAG Health Care

Prodej diagnostik pro mikrobiologii, imunohematologii, HLA a diagnostiku infekčních nemocí. Provádíme identifikace bakterií a citlivosti na antibiotika, antimykotika a bloty. Nabízíme ochranné masky, chemické a biologické indikátory sterilizace a mytí.

Praha Kobylisygroše:291

Tadeáš Holub - Zdravotnické pomůcky Praha

Tadeáš Holub

Internetový a kamenný prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, inkontinenčních pomůcek a tlakoměrů. Dále teploměrů, ortéz a bandáží, bederních pásů a rehabilitačních pomůcek. Posíláme zboží i na poukazy od zdravotních pojišťoven.

Praha Žižkovgroše:262

svorto.cz s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

svorto.cz s.r.o.

Vyrábíme ortopedické pomůcky, ortopedické vložky, zdravotní vložky pro ploché nohy, patní ostruhu, korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka, gelové vložky, nesmeky, patičky a gelové vložky. Zastupujeme firmy SIDAS, THERMIC - sportovní vložky, vyhřívané vložky, vyhřívané rukavice a vyhřívané ponožky.

Praha Strašnicegroše:257

EURON - MePro Trading - Zdravotnické pomůcky Praha

EURON - MePro Trading

Zabýváme se prodejem a distribucí inkontinenčních pomůcek a doplňkového sortimentu od značky Euron. Dále nabízíme sortiment dětské a dámské hygieny značky Helen Harper. Dodáváme fixační i plenkové kalhoty, vložky, podložky, mycí ubrousky, bryndáky, kapesníky či odličovací tampony

Praha Zbraslavgroše:254

Hyperbaricka komora  Oxylife a kyslikove koncentratory - Zdravotnické pomůcky Praha

Hyperbaricka komora Oxylife a kyslikove koncentratory

Hyperbaricke komory, kyslikove koncentratory, kyslik, kyslikova voda. Hyperbaricka oxygenoterapie - řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Prenosna nafukovaci hyperbaricka komora od Oxylife

Praha Vinohradygroše:239

Medista spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Medista spol. s r.o.

Firma MEDISTA spol.s r.o. zajišťuje prodej, zákaznický a technický servis zdravotnické techniky v oblasti hematologie, biochemie, transfuziologie, osobních glukometrů a veterinární medicíny.

Praha Holešovicegroše:239

Madisson, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Madisson, s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Nabídka společnosti je profilována do 4 základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, hydroterapie, wellness a fitnes.

Praha Uhřiněvesgroše:235

Ortoservis s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortoservis s.r.o.

Dodáváme pomůcky a zdravotnické prostředky pro tělesně postižené a seniory, mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, pomůcky do koupelny a jiné. Prodej na poukaz od zdravotní pojišťovny. Zaměřujeme se na dodávky vybavení zdravotnických zařízení.

Praha Libeňgroše:229

Zdravpro, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravpro, s.r.o.

Prodej ortopedických pomůcek a zdravotnických materiálů. Prodáváme zdravotní ortézy a bandáže Donjoy, kompresní punčochy a ortopedickou obuv, dále pleny Inko, rehabilitační pomůcky a nástroje, vložky, hole, glukometry, tlakoměry, měřící přístroje.

Praha Staré Městogroše:225

Ortotika s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortotika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zdravotnických i ortopedických pomůcek. Nabízíme trupové a končetinové ortézy, ortopedické vložky, zdravotnickou obuv, prádlo i ponožky od značky MOIRA.

Praha Motolgroše:224

ASH s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ASH s.r.o.

Kompletní sortiment schodolezů Liftkar, dále moderní LG 2004, LG 2020, Jolly a Explorer. Předvedení pásových a kolečkových schodolezů zdarma.

Praha Chodovgroše:222

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o.

Naše zdravotnická prodejna a e-shop nabízí: zdravotnické potřeby, rehabilitační a cvičební pomůcky, bandáže a ortézy, kompresivní punčochy, kompenzační pomůcky, tonometry, biolampy a jiné zdravotnické přístroje. Máme uzavřenu smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

Praha Vršovicegroše:212

MK Market spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

MK Market spol. s r.o.

Nabízíme kosmetické, papírové, hygienické a drogistické výrobky pro děti i dospělé, zdravotnické potřeby a inkontinentní pomůcky, potřeby pro domácnost, dětské plenkové kalhotky. Půjčujeme také kojenecké váhy.

Praha Modřanygroše:211

Zdravsen - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravsen

Firma byla založena paní Ivanou Ježkovou v roce 2007. Vznikla na základě zjišťování potřeb lidí, kteří v určitém období svého života řeší nově vzniklý problém. Snažíme se nabízet takové produkty, které jsou praktické pro všechny.

Praha Horní Počernicegroše:211

Comimex spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Comimex spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí a prodejem zdravotnických zařízení a pomůcek. Nabídka posilovačů svalů pánevního dna Pel*Fit PF-100 a PF-200. Dále také poskytujeme prodej lubrikačních gelů.

Praha Smíchovgroše:205

Moramedica SE - Zdravotnické pomůcky Praha

Moramedica SE

Moramedica SE dodává zdravotnické celky na klíč, modulární operační sály, operační stoly, operační světla, zákrokové operační stoly, zdravotnické vozíky, transportní vozíky, stretchery, pulsní oxymetry. Řeším čisté prostory, antidekubitní systémy.

Praha Hradčanygroše:204

Adaptech, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Adaptech, s.r.o.

Vyrábíme a prodáváme elektronické kompenzační pomůcky pro zrakově postižené. Jsme distributorem softwaru britské společnosti Dolphin pro Českou republiku.

Praha Stodůlkygroše:201

A care a.s. - Zdravotnické pomůcky Praha

A care a.s.

A care a.s. prodává zdravotnické prostředky a přístroje pro radiologii a angiologii, kardiologii, anestezii a intenzivní péči, léčbu bolesti, neurologii, hojení ran. Nabízí také potřeby a vybavení pro rehabilitaci, fitness, kosmetiku a kadeřnictví. Věnuje se distribuci produktů pro veterinu a chovatele.

Praha Modřanygroše:196

V katerogii Zdravotnické pomůcky Praha je zařazeno 75 firem

1234Další
Kuba - Dovolená a zájezdy