16. června, 2019 - svátek má Zbyněk

Zdravotnické pomůcky Praha

Přidej Firmu Zdarma

Zdravotnické pomůcky Praha - firmy

BIZNIS (nielen) PRE SLOVÁKOV V ČESKU  - Zdravotnické pomůcky Praha

BIZNIS (nielen) PRE SLOVÁKOV V ČESKU

V minulých mesiacoch spustila úspešná spoločnosť DIC nový projekt s názvom DIAMANTOVÁ ISTOTA. Projekt, v ktorom nemôžete o nič prísť… Naopak, veľa získať. Diamantová istota je najlepší spôsob, ako môžete svoje peniaze bezpečne uložiť a čo najlepšie ochrániť. Diamantovú istotu si môžete vytvoriť nielen pre seba, ale aj

Praha Krčgroše:4379

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej  - Zdravotnické pomůcky Praha

Stélka s.r.o. - Boty Hanák poradenství a prodej

Stélka s.r.o. - Boty Hanák - výhradní zastoupení, prodej obuvi a poradenství. Biomechanické aktivní stélky s parametry zdravotní obuvi dámské, pánské, dětské. Prodej společenské obuvi se stélkami Hanák.

Praha Chodovgroše:385

Moramedica SE - Zdravotnické pomůcky Praha

Moramedica SE

Moramedica SE dodává zdravotnické celky na klíč, modulární operační sály, operační stoly, operační světla, zákrokové operační stoly, zdravotnické vozíky, transportní vozíky, stretchery, pulsní oxymetry. Řeším čisté prostory, antidekubitní systémy.

Praha Hradčanygroše:342

Jan Kotouč FGXpress - Zdravotnické pomůcky Praha

Jan Kotouč FGXpress

Klíčovou složkou produktů je exkluzivní mořský fytoplankton,mořské řasy a léčivé byliny. Jedná se o - Powerstrips náplasti na bolest. - Beautystrips mask pleťová maska a tonikum. - Solarstrips detoxikační léčivé a výživové proužky. Alpha-3 koncentrovaný mořský fytoplankton je základní složkou produktů

Praha Horní Počernicegroše:329

BAG Health Care - Zdravotnické pomůcky Praha

BAG Health Care

Prodej diagnostik pro mikrobiologii, imunohematologii, HLA a diagnostiku infekčních nemocí. Provádíme identifikace bakterií a citlivosti na antibiotika, antimykotika a bloty. Nabízíme ochranné masky, chemické a biologické indikátory sterilizace a mytí.

Praha Kobylisygroše:324

Hyperbaricka komora  Oxylife a kyslikove koncentratory - Zdravotnické pomůcky Praha

Hyperbaricka komora Oxylife a kyslikove koncentratory

Hyperbaricke komory, kyslikove koncentratory, kyslik, kyslikova voda. Hyperbaricka oxygenoterapie - řešení pro léčbu mnoha zdravotních potíží. Prenosna nafukovaci hyperbaricka komora od Oxylife

Praha Vinohradygroše:320

EURON - MePro Trading - Zdravotnické pomůcky Praha

EURON - MePro Trading

Zabýváme se prodejem a distribucí inkontinenčních pomůcek a doplňkového sortimentu od značky Euron. Dále nabízíme sortiment dětské a dámské hygieny značky Helen Harper. Dodáváme fixační i plenkové kalhoty, vložky, podložky, mycí ubrousky, bryndáky, kapesníky či odličovací tampony

Praha Zbraslavgroše:305

Tadeáš Holub - Zdravotnické pomůcky Praha

Tadeáš Holub

Internetový a kamenný prodej zdravotních potřeb, zdravotní obuvi, inkontinenčních pomůcek a tlakoměrů. Dále teploměrů, ortéz a bandáží, bederních pásů a rehabilitačních pomůcek. Posíláme zboží i na poukazy od zdravotních pojišťoven.

Praha Žižkovgroše:295

svorto.cz s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

svorto.cz s.r.o.

Vyrábíme ortopedické pomůcky, ortopedické vložky, zdravotní vložky pro ploché nohy, patní ostruhu, korektory, podpatěnky, bandáže, srdíčka, gelové vložky, nesmeky, patičky a gelové vložky. Zastupujeme firmy SIDAS, THERMIC - sportovní vložky, vyhřívané vložky, vyhřívané rukavice a vyhřívané ponožky.

Praha Strašnicegroše:287

Zdravpro, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravpro, s.r.o.

Prodej ortopedických pomůcek a zdravotnických materiálů. Prodáváme zdravotní ortézy a bandáže Donjoy, kompresní punčochy a ortopedickou obuv, dále pleny Inko, rehabilitační pomůcky a nástroje, vložky, hole, glukometry, tlakoměry, měřící přístroje.

Praha Staré Městogroše:276

Madisson, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Madisson, s.r.o.

Společnost Madisson s.r.o. vyrábí, dodává a servisuje techniku pro zdravotnictví, rehabilitaci a wellness. Nabídka společnosti je profilována do 4 základních kategorií: přístrojová technika, lehátka a stoly, hydroterapie, wellness a fitnes.

Praha Uhřiněvesgroše:268

Medista spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Medista spol. s r.o.

Firma MEDISTA spol.s r.o. zajišťuje prodej, zákaznický a technický servis zdravotnické techniky v oblasti hematologie, biochemie, transfuziologie, osobních glukometrů a veterinární medicíny.

Praha Holešovicegroše:263

Ortoservis s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortoservis s.r.o.

Dodáváme pomůcky a zdravotnické prostředky pro tělesně postižené a seniory, mechanické a elektrické invalidní vozíky, polohovací lůžka, zvedáky, pomůcky do koupelny a jiné. Prodej na poukaz od zdravotní pojišťovny. Zaměřujeme se na dodávky vybavení zdravotnických zařízení.

Praha Libeňgroše:262

AVZ servis, s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

AVZ servis, s.r.o.

Půjčovna schodolezů, polohovacích postelí, invalidních vozíků a dalších pomůcek. Prodej kolečkových a pásových schodolezů, šikmých schodišťových a vertikálních plošin, sedaček, stropních systémů. Doprava autem i za pomoci schodolezu.

Praha Kobylisygroše:260

ASH s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ASH s.r.o.

Kompletní sortiment schodolezů Liftkar, dále moderní LG 2004, LG 2020, Jolly a Explorer. Předvedení pásových a kolečkových schodolezů zdarma.

Praha Chodovgroše:255

Ortotika s.r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Ortotika s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem zdravotnických i ortopedických pomůcek. Nabízíme trupové a končetinové ortézy, ortopedické vložky, zdravotnickou obuv, prádlo i ponožky od značky MOIRA.

Praha Motolgroše:248

Comimex spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

Comimex spol. s r.o.

Zabýváme se distribucí a prodejem zdravotnických zařízení a pomůcek. Nabídka posilovačů svalů pánevního dna Pel*Fit PF-100 a PF-200. Dále také poskytujeme prodej lubrikačních gelů.

Praha Smíchovgroše:235

MK Market spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

MK Market spol. s r.o.

Nabízíme kosmetické, papírové, hygienické a drogistické výrobky pro děti i dospělé, zdravotnické potřeby a inkontinentní pomůcky, potřeby pro domácnost, dětské plenkové kalhotky. Půjčujeme také kojenecké váhy.

Praha Modřanygroše:232

Zdravsen - Zdravotnické pomůcky Praha

Zdravsen

Firma byla založena paní Ivanou Ježkovou v roce 2007. Vznikla na základě zjišťování potřeb lidí, kteří v určitém období svého života řeší nově vzniklý problém. Snažíme se nabízet takové produkty, které jsou praktické pro všechny.

Praha Horní Počernicegroše:232

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o. - Zdravotnické pomůcky Praha

ARTHROCENTRUM-ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY , spol. s r.o.

Naše zdravotnická prodejna a e-shop nabízí: zdravotnické potřeby, rehabilitační a cvičební pomůcky, bandáže a ortézy, kompresivní punčochy, kompenzační pomůcky, tonometry, biolampy a jiné zdravotnické přístroje. Máme uzavřenu smlouvu se všemi zdravotními pojišťovnami.

Praha Vršovicegroše:227

V katerogii Zdravotnické pomůcky Praha je zařazeno 77 firem

1234Další
Pomáhej s humorem - Konto Bariery