15. února, 2019 - svátek má Jiřina

Wellness a sauny v Praze

Přidej Firmu Zdarma

Wellness a sauny v Praze - firmy

Harmony Spa - Wellness a sauny v Praze

Harmony Spa

Harmony Spa je luxusní masážní salon v Praze, který vás osloví příjemným, čistým a intimním prostředím. Od velkých wellness center se odlišujeme tím, že u nás najdete soukromí, klid a pohodu.

Praha Nové Městogroše:257

Masáž od Zajíce v Nuslích - Wellness a sauny v Praze

Masáž od Zajíce v Nuslích

Relaxční masáž , příp. s použitím lávových kamenů Sportovní masáž, rehabilitační Metoda paní Mojžíšové a Dornova metoda Reflexní terapie (na šlapkách)

Praha Nuslegroše:249

Dolce Villa Hotel, Praha 6, Nebušice - Wellness a sauny v Praze

Dolce Villa Hotel, Praha 6, Nebušice

Dolce Villa Hotel, Praha 6, Nebušice je rodinný hotel blízko letiště Praha 6, nabízí ubytování, prostory pro konferenci, firemní akci, oslavu nebo svatbu. K dispozici je elegantní restaurace s krbem; restaurace se zahrádkou s domácími burgery a pivními speciály Burger Bar; bowling; garáž i relaxační služby.

Praha Nebušicegroše:248

AMARYLLIS CENTRUM - Wellness a sauny v Praze

AMARYLLIS CENTRUM

Nabídka masáží těla, dekoltu, tváře i krku, fototerapie, homeopatie, aromaterapie či manuální a přístrojové lymfodrenáže. Dále terapie hyperhidrosy, prevence civilizačních nemocí, psychorelaxace a myoskeletální ošetření.

Praha Staré Městogroše:243

Holmes Place Czech Republic, s.r.o. - Wellness a sauny v Praze

Holmes Place Czech Republic, s.r.o.

Naše centra nabízí profi služby v oblasti fitness a wellness, posilovny a kardio zóny. K dispozici je sauna, pára, vířivka, bazén, osobní trénink, skupinové lekce např. bosu, programy Les Mills, zumba, spinning, jóga, pilates a další; výživové poradenství, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra aj.

Praha Smíchovgroše:239

Estetické centrum Bohyně - Wellness a sauny v Praze

Estetické centrum Bohyně

Estetické centrum Bohyně se specializuje na komplexní služby v oboru kosmetiky a neinvazivní modelace těla. Tato metoda zformuje vaši postavu s okamžitě viditelnými výsledky pomocí různých strojů, bez bolesti a bez námahy

Praha Žižkovgroše:233

Restaurant Formanka, Praha 9, Střížkov - Wellness a sauny v Praze

Restaurant Formanka, Praha 9, Střížkov

Restaurant Formanka, Praha 9, Střížkov - hotelová restaurace s kapacitou 60 míst. Menu představuje kombinaci českých a mezinárodních specialit, včetně domácích dezertů. Během letních měsíců si můžete vychutnat grilované pokrmy a osvěžující drinky v naší pivní zahrádce. Alternativou pro rychlý oběd a večeře je naše

Praha Střížkovgroše:225

Fitness Station spol. s r.o. - Wellness a sauny v Praze

Fitness Station spol. s r.o.

Provozujeme fitness centrum s posilovou, wellness, aerobikem, plaveckým bazénem, solárním studiem, spinningem a HEAT programem. Možnost využití kryosauny, masáží a sportovní haly.

Praha Radlicegroše:223

Masáže - kouzlo doteku - Wellness a sauny v Praze

Masáže - kouzlo doteku

Masáže celého těla pro uvolnění a relaxaci.

Praha Nuslegroše:217

Fitness Svět pod Palmovkou - Wellness a sauny v Praze

Fitness Svět pod Palmovkou

Pestrobarevný svět fitness a wellness pro ty, kteří nemají rádi velké neosobní fitness kluby a hledají rodinné fitko s veškerým potřebným zázemím. Posilovna s kardiozónou, osobní tréninky, skupinové lekce, cvičení pro děti, ricochet, spinning, sauna, solárium, stolní tenis, privátní vířivka a další.

Praha Libeňgroše:202

JR Studio - Wellness a sauny v Praze

JR Studio

Provádíme klasické, regenerační a reflexní masáže či manuální i přístrojové lymfodrenáže. Poskytujeme kadeřnické, manikérské, pedikérské a kosmetické služby. Provozujeme wellness a fitness studio.

Praha Žižkovgroše:195

Masaže Jan Horký - Wellness a sauny v Praze

Masaže Jan Horký

Jmenuji se Jan Horký a a jsem profesionální masér s mezinárodní certifikací. U masáží se věnuji klasickým i alternativním technikám, včetně lymfodrenáže. K masáži přistupuji jako ke komplexní proceduře zaměřené nejen na tělo klienta, ale i na mysl a celkový psychický stav. Dávám přednost přírodní kosmetice od českých

Praha Nuslegroše:179

Cordeus - centrum trvalého zdraví - Wellness a sauny v Praze

Cordeus - centrum trvalého zdraví

Centrum trvalého zdraví Cordeus – naše projekty: Centrum péče o tělo a duši - individuální masáže a terapie z oblasti fyzioterapie, psychoterapie a celostní medicíny, reiki • Centrum pro zdravý pohyb a radost z pohybu - pohybové a taneční kurzy pro všechny kategorie, včetně dětí, seniorů a těhotných žen Denní lázně

Praha Vokovicegroše:170

DOMYNO1 s.r.o. - Wellness a sauny v Praze

DOMYNO1 s.r.o.

Nabízíme fitness, aerobik (i juniorská škola), spinning a tenis. Dále je k dispozici sauna, masáže, SUN FX a monetherm. K dispozici jsou kurty na tenis nebo beach volejbal. Možnost absolvování HEAT programu. Nabídka občerstvení v baru.

Praha Lhotkagroše:168

Volcano Complex - Wellness a sauny v Praze

Volcano Complex

Provozujeme komplex s nabídkou služeb v oblasti fitness a wellness. K dispozici je restaurace, hotel, dětský koutek, masáže, kosmetické ošetření, kadeřnice, trénink v přírodě, pilates, diagnostika, fyzioterapie a wi-fi. Pořádáme svatby, teambuildingy, konference a jiné eventy a akce.

Praha Jinonicegroše:165

Holmes Place Czech Republic, s.r.o. - Wellness a sauny v Praze

Holmes Place Czech Republic, s.r.o.

Naše centra nabízí profi služby v oblasti fitness a wellness, posilovny a kardio zóny. K dispozici je sauna, pára, vířivka, bazén, osobní trénink, skupinové lekce např. bosu, programy Les Mills, zumba, spinning, jóga, pilates a další; výživové poradenství, masáže, kosmetika, manikúra, pedikúra aj.

Praha Smíchovgroše:161

Pure Jatomi Fitness - Wellness a sauny v Praze

Pure Jatomi Fitness

Exkluzivní klub poskytuje služby fitness a wellness, bazén, sauna, parní lázeň, jacuzzi, salon Beauty & Spa. K dispozici osobní trenér, moderní stroje MATRIX, tréninkový program Jukari, cycling, zumba, street dance, power yoga, latino mix dance atd.

Praha Libeňgroše:144

MACINAUEROVÁ HELENA-NELLY - Wellness a sauny v Praze

MACINAUEROVÁ HELENA-NELLY

Provádíme Bowenovu tlakovou masáž, reflexní terapie, fototerapie, Reiki a SRT

Praha Nuslegroše:132

R & T STUDIO - Wellness a sauny v Praze

R & T STUDIO

Nabízíme klasické, relaxační masáže a masáže lávovými kameny. Poradíme Vám se zdravou výživou, výpočtem tepové frekvence pro efektivnější cvičení, uděláme rozbor skladby těla. Naleznete zde také kosmetiku, vizážistu, pedikúru a další služby.

Praha Kbelygroše:123

Balance Club Brumlovka, a.s. - Wellness a sauny v Praze

Balance Club Brumlovka, a.s.

Provoz wellness a fitness klubu se saunou, soláriem i masážemi. Budova je v plně klimatizované hale kde jsou cardio stroje značky STAR TRAC. Dále můžete využít relax zónu s lehátky, dřevěnou palubovou podlahou, denním světlem a zelení.

Praha Michlegroše:111

V katerogii Wellness a sauny v Praze je zařazeno 52 firem

Předchozí123Další