26. května, 2019 - svátek má Filip

Lékarny Praha

Přidej Firmu Zdarma

Lékarny Praha - firmy

Lékárna Na Petřinách - Lékarny Praha

Lékárna Na Petřinách

Jsme kamenná lékárna a internetová lékárna. Nabízíme volně prodejné léky, kosmetiku, čaje, doplňky stravy, homeopatika a veterinární léky. Léčebná kosmetika Avene, La Roche, Doliva, Vichy. Kojenecké potřeby Avent, BabyNova. Dětská výživa Nutrilon, Sunar, Hami, Hipp, Humana, Nestlé, Beba.

Praha Břevnovgroše:114

Lékárna U Královské obory - Lékarny Praha

Lékárna U Královské obory

Lékárna U Královské obory nabízí prodej léků, léčiv, vitamínů, potravinových doplňků, homeopatik, zdravotnických pomůcek a obuvi. Výdej na lékařský předpis.

Praha Holešovicegroše:114

Lékárna na Praze 4 – Chodov | Canadian Medical Care - Lékarny Praha

Lékárna na Praze 4 – Chodov | Canadian Medical Care

Nabízí široký sortiment léků na předpis i volně prodejných, vitamínů, doplňků stravy, speciálních kosmetických přípravků, krémů a dalších produktů. Klientům Canadian Medical Care poskytuje lékárna členské výhody, které znamenají příjemnější a pohodlnější nakupování. Celý nákup lze pohodlně zaplatit poukázkami

Praha Chodovgroše:112

Lékárna U Kaštanu - Lékarny Praha

Lékárna U Kaštanu

Lékárna U Kaštanu nabízí prodej léků a farmaceutických produktů. Nabízí individuální přípravu léčiv, francouzskou kosmetiku obsahující termální vodu, léky sloužící ke snižování nadváhy, bylinné čaje, léčivé minerální vody, široký sortiment vitamínových přípravků a potravinových doplňků a základní homeopatika.

Praha Břevnovgroše:111

Lékárna U Alberta - Lékarny Praha

Lékárna U Alberta

Prodej farmaceutických výrobků a zdravotní obuvi. Nabídka poradenství, měření tlaku a pulzu. Prodej vitamínů, minerálů, bylinných čajů, veterinárních přípravků, dioptrických brýlí a kosmetiky.

Praha Kobylisygroše:111

Lékárna U Lidušky - Lékarny Praha

Lékárna U Lidušky

Lékárna U Lidušky nabízí prodej farmaceutických výrobku a volně prodejných léčiv.

Praha Braníkgroše:111

Lékárna Na Rohožníku - Lékarny Praha

Lékárna Na Rohožníku

Lékárna nabízí standardní sortiment léčivých přípravků, vitamíny, potravinové doplňky, zdravotnické potřeby a veterinární léčiva.

Praha Újezd nad Lesygroše:108

Slunečná lékárna - Lékarny Praha

Slunečná lékárna

Prodej farmaceutických přípravků.

Praha Strašnicegroše:108

Lékárna Faustův dům, a.s. - Lékarny Praha

Lékárna Faustův dům, a.s.

Lékárna nabízí široký sortiment léků a doplňků stravy. Poskytujeme bonusový program - slevy z doplatků na léky a eviduje nákupy volného prodeje s následnou možností výběru dárku

Praha Nové Městogroše:105

Lékárna U Zlatého kalicha - Lékarny Praha

Lékárna U Zlatého kalicha

Lékárna U Zlatého kalicha nabízí prodej farmaceutických přípravků.

Praha Holešovicegroše:105

Lékárna Na Ohradě s.r.o. - Lékarny Praha

Lékárna Na Ohradě s.r.o.

Lékárna Na Ohradě nabízí prodej léků a přípravků, vitamínů, doplňků stravy, kosmetiky, hygienických potřeb, čajů, zdravé výživy a zdravotnických pomůcek. Nabídka léků na bolest hlavy, zad, svalů a kloubů, hemeroidy, chřipku, nachlazení. Naleznete tady přípravky na kožní problémy a trávení i na péči o pleť a ruce.

Praha Žižkovgroše:102

Pilule s.r.o., Lékárna Scarabeus - Lékarny Praha

Pilule s.r.o., Lékárna Scarabeus

Lékárna nabízí kompletní lékárenský sortiment a informace. Prodává léčivé čaje, homeopatika, vitamíny. Léčebná kosmetika: Vichy, Avene, La Roche-Possay, Bioderma, Doliva, konopná kosmetika, přípravky na hubnutí, dentální a veterinární přípravky.

Praha Záběhlicegroše:99

Lékárna Blatov - Lékarny Praha

Lékárna Blatov

Lékárna Blatov nabízí klasické lékárenské služby a poradenskou činnost. K dispozici má široký sortiment léčiv, zdravotnický materiál, vitaminové přípravky, základní homeopatika, léčebnou kosmetiku, dětské potravinové doplňky a léčivé čaje. Prodává také fytofarmaka.

Praha Újezd nad Lesygroše:99

Bellis Czech Republic, s.r.o. - Lékarny Praha

Bellis Czech Republic, s.r.o.

Lékárna ve Spálené nabízí prodej farmaceutických přípravků. Dále tady najdete léčiva, bylinné čaje, kosmetiku, léky na předpis, veterinární léčiva a kojeneckou výživu.

Praha Nové Městogroše:99

Lékárna Těšnov - Lékarny Praha

Lékárna Těšnov

Nabízíme léčiva na lékařský předpis i volně prodejná, vakcíny, vybavení lékárniček a léčivé čaje. Prodáváme kosmetiku Bioderma, Avene, Vichy, La Roche Possay, Weleda a Doliva. V sortimentu naleznete vitamínové produkty, zdravotnický i obvazový materiál, pomůcky pro ústní hygienu a alergeny.

Praha Nové Městogroše:93

Pharma 2, a.s. - Lékarny Praha

Pharma 2, a.s.

Naše lékárny nabízejí kompletní sortiment léků na lékařský předpis i velký výběr volně dostupných léčiv, zdravotnické potřeby a další.

Praha Vinohradygroše:93

Lékárna IPC Děčín  - Lékarny Praha

Lékárna IPC Děčín

Lékárny přináší pacientům klidné a diskrétní prostředí, milý a ochotný personál a nadstandardní služby v oblasti lékárenské péče a poradenství. Důraz je zde vždy kladen na přání našeho pacienta, osobní přístup a komplexní zdravotní péči.

Praha Nuslegroše:93

Lékárna K Lánu - Lékarny Praha

Lékárna K Lánu

Prodej farmaceutických přípravků.

groše:93

Lékárna - Lékařský dům Praha 7, a.s. - Lékarny Praha

Lékárna - Lékařský dům Praha 7, a.s.

Kompletní sortiment léčiv jejichž výdej je vázán na lékařský předpis, volně prodejléčiva, potravní doplňky, zdravotnický materiál, vybrané veterinární přípravky, homeopatika, bylinné čaje a léčebná kosmetika. Individuální příprava léčiv.

groše:90

Lékárna Veletržní s.r.o. - Lékarny Praha

Lékárna Veletržní s.r.o.

Lékárna Veletržní se zabývá výdejem a prodejem farmaceutických přípravků, léčebné kosmetiky, zdravotnických potřeb i potravinových doplňků.

Praha Bubenečgroše:87

V katerogii Lékarny Praha je zařazeno 78 firem

Předchozí1234Další
Centrum Paraple